07:16 2 min. Alaksandr Jeronau #29 Atak kijem trzymanym oburącz
10:44 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
13:56 2 min. Maciej Rompkowski #13 Spowodowanie upadku przeciwnika
27:28 2 min. Michael Cichy #78 Atak kijem trzymanym oburącz
28:48 2 min. Filip Komorski #5 Przeszkadzanie
30:15 2 min. Tomasz Pastryk #68 Spowodowanie upadku przeciwnika
39:40 2 min. Josef Vítek #73 Przeszkadzanie
45:53 2 min. Szymon Marzec #71 Uderzanie kijem
45:53 2 min. Gleb Klimienko #15 Trzymanie przeciwnika
51:15 2 min. Mateusz Bryk #69 Atak kijem trzymanym oburącz
55:13 2 min. Konstantin Tieslukiewicz #14 Atak kijem trzymanym oburącz
- 57 min. - Tyszanie w przewadze, kilka uderzeń ale Cowley na posterunku.
- 55 min. - GOL! 4-8! Szczechura zdobywa kolejnego gola dla gości!
- 55 min. - Teraz Steber na ławce kar, goście w przewadze i coraz bliżej zwycięstwa.
- 53 min. - Tyszanie dobrze się bronią, wybijają z rytmu Gołowina i Jełakowa którzy próbują nawiązać sytuacje pod bramką Murraya.
- 51 min. - Kara dla Bryka, gospodarze w przewadze
- 50 min. - Dwa niegroźne strzały gospodarzy, widać że powietrze trochę zeszło z Automatyki.
- 48 min. - GOL! 4-7! To chyba decydujące minuty meczu, Witecki do Jeziorskiego a ten pokonuje Cowleya!
- 47 min. - GOL! 4-6! Kotlorz w deski obrońcy, gumę od razu uderzył Jernau i mocny strzał ląduje w bramce!
- 45 min. - Podanie przed bramkę, tam Szczechura ale uderzenie ląduje w boczną siatkę!
- 44 min. - Walka o krążek za bramką Murraya.
- 42 min. - Spod niebieskiej Bryk, łapie do raka Cowley.
- 41 min. - Sykora zamieszał przed bramką, ale rzuca się pod krążek Cowley i go wygarnia spod kija rywala.
- 41 min. - Na razie gospodarzy dwukrotnie wybijają gumę w osłabieniu.

- 39 min. - Ciura po kontrze obok bramki. Sygnalizowana kara i na ławkę trafia Vitek.
- 39 min. - Cisną gospodarze! Podanie przed bramkę ale nieczysto w krążek trafił Steber.
- 38 min. - GOL! 4-5! Gołowin jechał z lewego skrzydła i zagrał przed bramkę do Rożkowa, który zdobywa kontaktowego gola!
- 38 min. - Kolejny błąd gospodarzy, kontra 2 na 1 gości i Michnow sam na sam, miał mało miejsca i naciskany nie wykorzystał okazji!
- 37 min. - Naciskany Gołowin wpada do bramki, przerwa w grze.
- 36 min. - Spod bandy Lehmann, łapie Murray.
- 36 min. - Podanie przed bramkę, ale z bliska pomylił się Steber.
- 35 min. - Vitek z Polodna, ale powstrzymani tuż przed bramką.
- 33 min. - GOL! 3-5! Fatalny w skutkach błąd w ataku gospodarzy, kontra tyszan 3 na 2 zakończona skutecznym strzałem z bliska Jeziorskiego.
- 32 min. - Cowley najpierw broni strzał Klimienki a za moment uderzenie z niebieskiej Pociechy.
- 31 min. - Uderzenie Sykory odbija nad bramkę Cowley.
- 30 min. - Pastryk fauluje w sytuacji sam na sam Cichego, ale będzie tylko kara, sędziowie nie zdecydowali się na przyznanie rzutu karnego.
- 29 min. - GOL! 3-4! Kontaktowy gol dla Automatyki! Dobrze rozegrany zamek, wymiana krążka i uderzył Maly z czterech metrów nie do obrony!
- 28 min. - Kontra gospodarzy, pod bramką Gołowin, ale Murray nie dał się oszukać.
- 26 min. - GOL! 2-4! Polodna przeprowadził indywidualny rajd od bulika, wjechał za bramkę i wyłożył gumę do Vitka, ten z bliska pokonał Murraya.
- 23 min. - GOL! 1-4! Kolarz z niebieskiej uderzył, lot krążka przed bramką zmienił Komorski!

Koniec I tercji. Strzały: 11-8.
19. min - Steber! Broni Murray.
19. min - Wrzutka Vitka! Murray zdołał złączyć parkany, a następnie złapać gumę do raka.
18. min - Aktywniejsi są teraz gdańszczanie.
17. min - Rożkow! Jak on tego nie strzelił? Miał przed sobą pustą bramkę. Wystarczyło unieść krążek nad rękawicą rozpaczliwie interweniującego Johna Murraya.
15. min - GOOOL! 1:3! Kotlorz uderzył z niebieskiej, a zasłonięty Cowley nie zdążył z interwencją
14. min - Kara dla Rompkowskiego. Tyszanie znów zagrają w przewadze.
14. min - Power break.
13. min - Gdańszczanie szukają wyrównującego gola.
12. min - GOOOL! 1:2! Tyszanie wykorzystują okres gry w przewadze. Autorem gola Szczechura
11. min - Kara techniczna dla gdańszczan.
10. min - GOOOL! 1:1! Cichy dopiął swego. Zaskoczył Cowleya strzałem w krótki róg
10. min - Cichy! Mógł doprowadzić do wyrównania. Szczęście uśmiechnęło się do Cowleya.
10. min - Tyszanie w pełnym zestaweniu.
8. min - Jeronau zaatakował od tyłu Gołowina
7. min - Sporo twardej, męskiej walki. To lubimy.
6. min - Obustronne wykluczenie Bagiński i Tieslukiewicz udają się na ławkę kar.
6. min - Komorski jest już na lodzie.
5. min - Jeden mocny strzał Krasowskija. Murray na posterunku.
4. min - Komorski odesłany na ławkę kar.
2. min - Tyszanie wyglądają na zaskoczonym takim obrotem spraw.
1. min - GOOOL! 1:0! Vitek otwiera wynik spotkania. Mocny początek w wykonaniu gdańszczan
1. min - Zaczynamy. W bramkach Cowley i Murray