02:40 2 min. Filip Starzyński #23 Przeszkadzanie
40:54 2 min. Ernesto Klem #6 Spowodowanie upadku przeciwnika
52:12 2 min. Krystian Dziubiński #19 Zahaczenie
54:26 2 min. Patryk Wronka #15 Spowodowanie upadku przeciwnika
Koniec meczu.
60. min - Okazja Jaśkiewicza. Strzał jednak niecelny.
59. min - Strzał Kolusza został zablokowany przez Bisona.
58. min - Wronka minął rywali jak slalomowe tyczki. Oddał strzał, ale na posterunku holenderski bramkarz.
57. min - Wronka jest już na lodzie.
56. min - Holendrzy bez pomysłu na rozegranie przewagi.
55. min - Ale tylko na moment. Na ławkę kar trafia Wronka.
55. min - Pełne składy na lodzie.
54. min - Dobrze się bronimy.
53. min - Kara dla Dziubińskiego.
52. min - Ładna akcja Jeziorskiego, jednak wynik bez zmian.
51. min - GOOOL! 1:8! Neupauer minął dwóch rywali i pokonał holenderskiego golkipera
50. min - Holendrzy zmęczeni. Wolniej poruszają się po lodzie.
49. min - Suną ataki Polaków! Dziubiński uderzył z między bulików, ale minimalnie się pomylił.
48. min - GOOOL! 1:7! Domogała autorem siódmego gola. Guma odbiła się jeszcze od obrońcy "Oranje"..
47. min - GOOOL! 1:6! Dziubiński podwyższył prowadzenie.
46. min - Adam Domogała otrzymał podanie zza bramki i strzelił z bekhendu. Oosterwijk zamroził krążek
46. min - Ciura popisał się ładnym bodiczkiem!
44. min - GOOOL! 1:5! Patryk Wronka w swoim stylu wjechał do tercji, minął obrońców i strzelił w okienko bramki Oosterwijka. Prawie "coast-to-coast goal" :)
44. min - Biało-czerwoni starają się iść za ciosem.
43. min - Trzeszczą bandy.
42. min - GOOOL! 1:4! Zamieniamy okres gry w przewadze na gola. Komorski pakuje gumę do siatki
41. min - Klem fauluje Neupauera przy bandzie. Będziemy mieli kolejną przewagę.
41. min - Zmiana w holenderskiej bramce. Oosterwijk za Hrelję.

40. min - Dziubiński! Minimalnie niecelnie.
39. min - Oskar Jaśkiewicz zahamował i tym samym zwiódł rywala, koło bulika w tercji ataku. Jego strzał padł łupem holenderskiego golkipera.
38. min - Marzec odebrał krążek na czerwonej linii, wjechał do tercji i uderzył z nadgarstka pod poprzeczkę. Hrelja z problemami obronił strzał.
37. min - Mamy wrażenie, że to trafienie "złamało" mecz.
36. min - GOOOL! 1:3! Co się odwlecze, to nie uciecze. Łyszczarczyk trafia w "piątą dziurę".
35. min - Gdyby Michalski zagrał wzdłuż bramki do Komorskiego. Mielibyśmy trzeciego gola.
34. min - GOOOL! 1:2! Komorski ładnie zjechał z lewego skrzydła, wypalił w krótki róg z nadgarstka. Bramkarz Holandii bez szans
33. min - Łyszczarczyk przejął niefortunne wybicie holenderskiego golkipera, ale nie zdołał wpakować go do siatki. Krążek ześlizgnął mu się z łopatki.
32. min - Cały czas przewaga polskiej ekipy jest ogromna. Wynik pozostaje bez zmian.
30. min - Brakuje jakości i siły podczas oddawania strzałów.
29. min - Jaśkiewicz wrzucił krążek na bramkę. Kocioł pod holenderską bramką i wybicie na uwolnienie.
29. min - Wajda! Guma trafiła w boczną siatkę.
28. min - Próba Bartka Bisona!
27. min - Łyszczarczyk do Bryka! Uderzenie tego drugiego zablokowane.
26. min - Wronka! Z ostrego kąta!
25. min - Staramy się oddawać jak najwięcej strzałów. Hrelja obronił już osiem strzałów.
24. min - Wronka dynamicznie strzela sprzed obrońców. Bramkarz "Oranje" sparował krążek do boku.
23. min - Marzec ładnie wyjechał z rogu, wystrzelił na bramkę, ale Hrelja broni barkiem.
23. min - Kolejna strzał spod niebieskiej linii, tym razem Patryk Wajda
22. min - Bryk z nadgarstka uderzył zza bulika, nikt z Biało-Czerwonych nie dobił tego strzału.
21. min - Łyszczarczyk wprowadził krążek do tercji ataku lewą stroną, zagrał przed bramkę, ale nikogo z Polaków tam nie było.

20. min - Genialne interwencje holenderskiego golkipera! Najpierw broni bombę Kolusza, potem dobitkę Kapicy.
20. min - Mogliśmy przed przerwą wyjść na prowadzenie! Kapitalna koronkowa akcja, której nie zdołał wykorzystać Łyszczarczyk.
19. min - Agresywniej grają Polacy.
18. min - GOOOL! 1:1! Neupauer doprowadza do wyrównania. Postąpił w myśl zasady: jeśli nie wiesz, co zrobić krążkiem, oddaj strzał.
18. min - Bardzo niedokładnie grają biało-czerwoni.
17. min - Holendrzy znów przyciśnięci wybijają na uwolnienie.
16. min - Akcja Polaków 3 na 1. Zaprzepaszczona.
15. min - Biało-czerwono szukają wyrównującego gola.
14. min - GOOOL! 1:0! Ernesto Klem uderzeniem z linii niebieskiej pokonuje Przemysława Odrobnego. Może i polski bramkarz był zasłonięty, ale nie przykrył też krótkiego rogu.
12. min - Bryk dostał kijem w twarz. Gwizdek sędziego milczy.
11. min - Strzał Łyszczarczyka rękawicą zablokował Bartek Bison.
11. min - Teraz akcja Holendrów, którzy są schowani za podwójną gardą
10. min - Wronka dynamicznie wprowadził krążek do tercji rywali. Zabrakło strzału.
9. min - Sprytne zagranie Ciury, który chciał wykorzystać bandę za bramką. Guma trafia przed pole bramkowe. Zabrakło dobitki.
8. min - Koronkowa akcja naszego pierwszego ataku. Wronka do Malasińskiego, ale ostatecznie nie zdołał oddać strzału.
7. min - Kolejne uwolnienie.
7. min - Biało-czerwoni wywierają presję. Holendrzy wybijają w końcu na uwolnienie.
6. min - Gramy w pełnych składach.
6. min - Dziubiński mierzył w krótki róg. Hrelja złapał krążek.
5. min - Dwie wrzutki na holenderską bramkę. Bryk i Kapica. Bez efektu bramkowego.
4. min - Siły na lodzie się wyrównały. Dziubiński wyprowadził kontrę, wyprzedził obrońców rywali, ale był faulowany. Będziemy grać po czterech.
3. min - Kara dla Starzyńskiego. Będziemy grać w osłabieniu.
3. min - Na razie zamykamy w tercji Holendrów.
2. min - Neupauer sprawdził czujność golkipera Holandii.
1. min - Kostek! Ładnie przymierzył z linii niebieskiej. Bramkarz "Oranje" na posterunku.
1. min - Zaczynamy! W bramkach Hrelja i Odrobny.

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z naszego linku otrzymasz 50 zł całkiem za darmo bez wymogu obrotu! ----- >>>> https://media.pzbuk.pl/tracking.php?tracking_code&aid=110084&mid=2321&sid=374398&pid=723
#30 Tomislav Hrelja B 3 4.50 45 45 0 0 0 0 93.33 40:00 0 0 0 0.00 0 0 0 0 0 0 0
#29 Martijn Oosterwijk B 5 15.00 16 16 0 0 0 0 68.75 20:00 0 0 0 0.00 0 0 0 0 0 0 0