19:00
IV runda / 4 kolejka
0:1 Filip Komorski #5 ( Szymon Marzec #13, Paweł Dronia #12 ) 5/5 14:57
0:2 Filip Komorski #5 5/5 45:44
0:3 Bartłomiej Neupauer #9 ( Marcin Kolusz #20, Alan Łyszczarczyk #11 ) 5/5 47:29
Koniec.
60. min - Zamieszanie pod bramką biało-czerwonych! Nie ma gola.
60. min - Dziubiński nie trafia do pustej bramki.
59. min - Ofiarnie bronią się biało-czerwoni.
58. min - Nasi rywale grają w szóstkę w polu.
58. min - Czas dla Estonii.
57. min - Nasz bramkarz świetnie zatrzymuje najpierw Roobę, a potem Sorokina! Gorąco robi się w końcówce tego spotkania.
55. min - Musimy kraść cenne sekundy. Mądrze wybijać krążek, ale też pokusić się czwartego gola.
54. min - Coraz agresywniej grają gospodarze. Wiedzą, że mają ogromną szansę na doprowadzenie do wyrównania.
53. min - GOOOL! 2:3! Rooba zmieścił gumę w krótkim rogu. Będą jeszcze dzisiaj emocje
52. min - Estończycy z pewnością pójdą za ciosem. Z pewnością będzie nerwowo.
51. min - GOOOL! 1:3! Makrov z lewego bulika popisał się przepięknym uderzeniem bez przyjęcia!
50. min - Estończycy w przewadze, ale na razie dobrze się bronimy.
49. min - Jeden z rywali wpadł w rywala, a nasz bramkarz naubliżał sędziemu. Dwie minuty za niesportowe zachowanie.
48. min - GOOOL! 0:3! Przepiękne uderzenie Neupauera. Z lewego bulika w długi róg, koło "ucha".. Fantastyczna bramka
47. min - Nie da się ukryć, że trafienie "Komory" uspokoi grę biało-czerwonych.
46. min - GOOOL 0:2! Komorski złapał na niebieskiej krążek. Potężnie uderzył z klepy i zaskoczył estońskiego golkipera
46. min - Kapica wzdłuż bramki do Wronki! Koitmaa na posterunku.
45. min - Na lodzie po raz pierwszy pojawił się Bryk.
45. min - Fursa! Broni Murray.
44. min - Gramy w pełnym składzie.
43. min - Makrov z bulika. Znów świetnie Murray!
43. min - Rooba! Broni John Murray. Rooba wzdłuż bramki do Arraka, ale młody estoński napastnik w świetnej sytuacji nie trafia w krążek.
42. min - Kara dla Kostka.
42. min - Neupauer! Geniealnie broni Villem-Henrik Koitmaa!
41. min - Rooba do Sibiritseva! Nie ma gola. Uśmiechnęło się do ans szczęście.
41. min - Zaczynamy ostatnią odsłonę.

40. min - Bronimy się. To niezwykle ważne.
40. min - Mocne uderzenie Rooby!
39. min - Najważniejsze jest to, aby obronić to osłabienie. Nie możemy sobie pozwolić na stratę gola w osłabieniu i do szatni.
38. min - Będziemy grać w osłabieniu.
38. min - Dziubiński znów odważnie wjechał przed bramkę. Wpadł na bramkarza i doszło do szarpaniny pod bramką gospodarzy. Będą kary.
38. min - Marzec jest już na lodzie.
38. min - Murray ratuje nam skórę! Dwie naprawdę dobre interwencje.
37. min - Rooba! Znakomicie rozgrywa podczas przewag.
36. min - Estonia zagra w przewadze, na ławkę kar wędruje Marzec.
35. min - Marzec! Uderzył po lodzie. Gumę próbował dobić Kostek. O sporym szczęściu mogą mówić gospodarze.
35. min - Obstrzeliwujemy estońską bramkę! Wynik pozostaje bez zmian.
34. min - Gościński! Powinien podwyższyć prowadzenie, ale jego uderzenie w sobie tylko znany sposób obronił estoński golkiper.
33. min - Kolejne uderzenie Pawła Droni! Broni Koitmaa.
32. min - Ładnie o krążek powalczyli Komorski z Gościńskim. Uderzał Kolusz.
31. min - Neupauer! Uderzył z nadgarstka, ale niecelnie.
31. min - Ulalala. Jaśkiewicz zderzył się z drzewem. Ładny bodiczek zawodnika gospodarzy.
31. min - Znów genialnie Murray! Tym razem obronił uderzenie Makrova.
30. min - Roba zagrał zza bramki do Sibirtseva! Murray ratuje nasz zespół.
29. min - Nieco brakuje nam skuteczności. Powinniśmy prowadzić znaczne wyżej.
29. min - Wronka do Domogały! Ten uderzył z nadgarstka, ale broni Koitmaa.
28. min - Neupauer i chyba słupek uratował gospodarzy.
27. min - Michalski nie wykorzystał prezentu od rywala. Zgubił krążek, a mogło być naprawdę groźnie.
27. min - Nie wykorzystujemy przewagi. Szkoda.
26. min - Dobrze dysponowany jest dzisiaj estoński golkiper. Trzy dobre interwencje po uderzeniach Dziubińskiego, Malasińskiego i Droni.
25. min - Neupauer zjechał do boksu trzymając się za nadgarstek.
25. min - Dobre uderzenie Neupauera! Broni Koitmaa.
24. min - Kara dla Petrova. Znów zagramy w przewadze.
24. min - Mogliśmy podwyższyć prowadzenie. Odrobiny szczęścia zabrakło Komorskiemu.
23. min - Komorski wygrał wznowienie, Dronia zdecydował się na strzał. Bramkarz gospodarzy łapie gumę do raka.
23. min - Ładna akcja Dziubińskiego! Przedarł się przez zasieki obronne Estończyków i chciał zmieścić gumę pod porzeczką. Broni Koitmaa.
22. min - Na razie oba zespoły grają spokojnie.

20. min - Indywidualna akcja Dziubińskiego, który wjechał przed bramkę. Strzał i dobitka, ale estoński bramkarz jest na posterunku.
19. min - Dobra zmiana reprezentacji Polski. Dwa kąśliwe uderzenia Ciury.
18. min - Kolusz indywidualna akcja! Broni Koitmaa.
17. min - Murray jest dziś dobrze dysponowany. Rooba dwukrotnie strzela z dystansu, ale nie zdołał pokonać naszego bramkarza.
16. min - Mamy nadzieję, że ten gol uspokoi naszą grę.
15. min - GOOOL! 0:1! Dronia do Marca, ten uderza na bramkę, Koitmaa odbija gumę przed siebie, a Komorski pakuje ją do siatki.
14. min - Wysoki pressing Estończyków. Polacy mają problem z opuszczeniem własnej tercji.
13. min - Dziubiński zahamował, uderzył z nadgarstka. Minimalnie niecelnie.
12. min - Nie wykorzystujemy przewagi.
11. min - Komorski i Neupauer szukali bramki. Estończycy wybijają krążek.
10. min - Dziubiński, Malasiński! Nie ma gola.
10. min - 11,1 % - z taką skutecznością gramy w przewagach. Czas poprawić tę statystykę.
10. min - Sorokin przed swoją bramką faulował Komorskiego. Zagramy w przewadze.
9. min - Biało-czerwoni na razie nie pokazali nic konkretnego w ofensywie.
8. min - Łyszczarczyk jest już na lodzie. W celnych strzałach 8-1 dla Estonii.
8 min - Dobrze bronimy się.
7. min - Makrov! Dobre uderzenie doświadczonego napastnika, ale Murray dobrze broni.
6. min - Kara dla Alana Łyszczarczyka za uderzanie.
6. min - Na razie wyższą kulturę gry prezentują Estończycy. Oddają więcej strzałów.
5. min - Pierwszy strzał biało-czerwonych. Uderzał Kolusz.
4. min - Gramy w pełnym składzie.
3. min - Dobre uderzenie Roberta Rooby, broni Murray.
3. min - Dobrze się bronimy, oddalając zagrożenie od własnej bramki.
2. min - Kara dla Jaśkiewicza.
2. min - Estończycy agresywnie, dobrym forecheckingiem atakują nasz zespół.
2. min - Na razie hokejowe szachy. Nikt nie chce się odkryć i mocniej zaatakować.
1. min - Jeśli Polacy chcą uzyskać awans na zaplecze elity muszą wygrać oba swoje mecze w regulaminowym czasie gry i liczyć, że Holandia urwie jeden punkt Rumunii.
1. min - Zaczynamy! W bramkach Koitmaa i Murray.