10:55 2 min. Jakub Witecki #66 Spowodowanie upadku przeciwnika
11:36 2 min. Ladislav Havlík #22 Spowodowanie upadku przeciwnika
13:52 2 min. Radosław Galant #24 Trzymanie przeciwnika
17:42 2 min. Pawieł Popow #25 Przeszkadzanie
23:56 2 min. Władisław Jełakow #66 Spowodowanie upadku przeciwnika
30:17 2 min. Bartłomiej Jeziorski #91 Spóźniony atak ciałem
32:51 2 min. Bartłomiej Pociecha #67 Przeszkadzanie
33:04 2 min. Jakub Witecki #66 Przeszkadzanie
37:08 2 min. Jan Krasowskij #70 Przeszkadzanie
43:54 2 min. Mateusz Danieluk #29 Spowodowanie upadku przeciwnika
46:17 2 min. Denis Akimoto #59 Zahaczenie
59 min- GOOL 5:3! Gołowin położył dwóch obrońców i wpakował krążek do pustej bramki!
59 min- Spalili goście. Półtorej minuty do końca.
58 min- Murray zostaje w boksie! Sześciu tyszan w polu.
56 min- GOOOL 4:3! Vitek sam na sam! Obronił to Murray, ale Vitek dopadł do odbitego krążka i podał do Havlika, a ten trafia do sieci!
54 min- Czas dla Gdańska.
54 min- GOOOOL 3:3! Mamy remis! Mocno z niebieskiej strzelił Ciura, krążek przetoczył się za pley Fuczika i tam dopadł do niego Cichy i dobił do siatki!

54 min- Cichy! Powinien być remis! Ależ obrona Fuczika!
52 min- Kotlorz pociągnął z nadgarstka. Minimalnie obok lewego słupka.
50 min- Pociecha mocno z niebieskiej. Odbija Fuczik i krążek poza taflą.
49 min- Havlik spod niebieskiej. Łapie Murray.
49 min- Tyszanie w pełnym zestawieniu.
48 min- Dobrze rozbijają ataki gospodarzy przyjezdni.
47 min- Steber do Polodny, ten faulowany w dogodnej okazji przez Akimoto i Japończyk trafia na ławkę kar.
44 min- GOOL 3:2! Mroczkowski dobija strzał Akimoto i już tylko jedna bramka zaliczki gdańszczan.
44 min- Dosyć spokojny początek trzeciej partii. Tyszanie nie mogą wypracować dogodnej okazji.
42 min- Gołowin zza obrońcy. Parkanem odbija Murray.
41 min- Zaczynamy trzecią tercję.

39 min- GOOL 3:1! Jefimienko pociągnął z nadgarstka w krótki róg i Fuczik nie miał szans na reakcję! 39 min- Fatalne dzisiaj są przewagi gości.
38 min- Krasowskij za przeszkadzanie na 2 minuty w boksie kar.
36 min- Tychy w pełnym zestawieniu.
35 min-Rożkow! Mogło być 4:0, ale w ostatniej chwili blokuje obrońca Mistrzów Polski.
34 min- GOOOL 3:0! Vitek z pierwszego, dostał podanie wzdłuż bramki i Murray bez szans! Trybuny szaleją!
34 min- Kolejne dwie kary dla gości. Cóż wyprawiają Ci sędziowie?! Doprawdy aptekarsko dzisiaj prowadzą zawody. Lotos przez 1 min. 47 sekund 5/3!
33 min- Z pełnego zamachu Tieslukiewicz. Łapie Jasiek Murarz.
32 min- Trwa ostrzał bramki strzeżonej przez Murraya. Zawodnicy niesieni żywiołowym dopingiem.
31 min- Kara dla Jeziorskiego za spóźniony atak ciałem.
29 min- Cichy! Jak on tego nie trafił?! Kapitalna obrona Fuczika! Po strzale z najbliższej odległości.
GOOL 28 min- 2:0! Bramka uznana. Murray mimo to protestuje i nie zgadza się z decyzją sędziów. Trafienie zapisane Vitkowi!
28 min- Krążek w bramce 2:0! Ale skieorwany został do bramki łyżwą? Trwa analiza wideo czy bramka padła prawidłowo.
27 min- Szurowski pięknie ciałem załatwił Akimoto, ten oddał rywalowi w sposób nieprzepisowy i ląduje na ławce kar.
26 min- Mają problemy tyszanie z założeniem zamka.
25 min- Bryk mocno z niebieskiej. Popisowo złapał krążek Fuczik!
24 min- Jełakow na ławce kar za spowodowanie upadku.
23 min- Murray po raz drugi popełnia błąd za swoją bramką. Na jego szczęście bez konsekwencji.
22 min- Próbują szybko odrobić stratę goście. Rzucili się do ataku na bramkę Fuczika.
21 min- Zaczynamy drugą tercję.

20 min- Witecki! Wymanewrował dwóch obronców i powinien był doprowadzić do remisu. Krążek jednak nie siadł mu na łopatce i nie ma bramki. Lotos w pełnym składzie.
18 min- Sędziowie dzisiaj naprawdę aptekarsko. Tym razem Popow trafia na dwie minuty do boksu kar.
16 min- Galant wyszedł z ławki kar i od razu stanął przed świetną okazją. Wypalił z klepy, ale minimalnie się pomylił!
15 min- Hala dzisiaj cała żyje. Wszyscy dopingują gdańską drużynę. Świetna atmosfera.
14 min- Galant na ławce kar. Znów Lotos w przewadze.
13 min- GOOOL 1:0! Marzec wjechał do tercji i strzelił między parkanami Murraya!
12 min- Znów kara... Havlik fauluje rywala.
11 min- Kolejne wykluczenie. Tym razem Witecki za spowodowanie upadku.
11 min- Obu stronne wykluczenie. Starcie Danieluka i Pociechy. Oboje dali sobie po razie kijem.
10 min- Strzał z pełnego zamachu Kotlorza. Broni Fuczik.
8 min- Goście w pełnym zestawieniu.
7 min- Gospodarze już w piątkę! Teraz minuta podwójnej przewagi.
6 min- Kolejna kara dla gości. Teraz Ciura za przeszkadzanie.
6 min- Siły się wyrównają. Bagiński na ławce kar.
5 min- Szczechura z pierwszego. Prosto w Fuczika.
5 min- Kara dla Bilczika.
3 min- Zamieszanie pod bramką gości...Pastryk dobija strzał Popowa, ale nad bramką.
2 min- Strzał Rożkowa, odbija Murray
1 min- Gramy! Zarówno gospodarze, jak i goście w strojach okolicznościowych. Krążek dla gości.

Przedsprzedaż Hokejowego Niezbędnika Kibica na sezon 2019/20! Zapraszamy do zakupy --- > http://hokej.net/pl/news,artykul,5,52800,przedsprzedaz-hokejowego-niezbednika-kibica-20192020.html