1:0 Jiří Gula #89 ( Mateusz Rompkowski #97, Marek Tvrdoň #80 ) (+1) 5/4 47:50
1:1 Krystian Dziubiński #61 ( Tomáš Franek #87, Samu Suominen #55 ) 5/5 54:18
1:2 Richard Jenčík #47 ( Krystian Dziubiński #61, Samu Suominen #55 ) 4/4 62:32
18:02 2 min. Maciej Sulka #40 Trzymanie przeciwnika
18:02 2 min. Filip Wielkiewicz #86 Ostrość
19:04 2 min. Adrian Gajor #28 Spowodowanie upadku przeciwnika
37:24 2 min. Adrian Gajor #28 Spowodowanie upadku przeciwnika
47:41 2 min. Petr Chaloupka #24 Atak kijem trzymanym oburącz
59:26 2 min. Mateusz Rompkowski #97 Wysoko uniesiony kij
59:47 2 min. Tomáš Franek #87 Przeszkadzanie
- 63 min. - GOL! 1-2! Dziubiński do Jencika ten kropnął z pierwszego krążka a guma odbija się od poprzeczki i wpadła za linię!
- 61 min. - Dziubiński spalił w polu bramkowym Koprivy.
- Zaczynamy dogrywkę 3 na 3.

- 60 min. - Niedługo trwała przewaga gości, za bramką Koprivy głupio Franek podciął rywala i szansę się wyrównują.
- 60 min. - Na środku lodowiska faulował Rompkowski i gospodarze będą musieli zagrać w osłabieniu. Trener Cracovii poprosił o czas.
- 59 min. - Brynkus z daleka, spokojnie odbija Odrobny.
- 58 min. - Nattinen z daleka obok słupka.
- 56 min. - Tvrdon wjechał między dwóch zawodników Podhala, z bliska oddał strzał ale Odrobny odbija krążek.
- 54 min. - GOL! 1-1!! Idealnie przed bramkę wjechał Dziubiński i włożył gumę pod ladę bramki Koprivy!
- 52 min. - Bepierszcz ruszył w tercję gości, ale zatrzymany przez obrońcę.
- 51 min. - Faulowany zawodnik Podhala w sytuacji sam na sam. Mamy rzut karny po faulu Bepierszcza. Jednak Nattinen nie wykorzystał takiej szansy.
- 50 min. - Poprzez awarię oświetlenia nad jedną ze stron lodowiska sędziowie zarządzili zmianę stron drużyn i tak obie wymieniają się teraz tercjami.
- 48 min. - GOL! 1-0! Krążek w bramce Odrobnego, sędziowie sprawdzają jeszcze wideo ale szybko uznają bramkę! Gula zmienił krążek po wrzutce z niebieskiej Rompkowskiego. Bardzo szybkiej rozegranie krążka w przewadze przez gospodarzy.
- 48 min. - Na ławkę kar siada Chaloupka.
- 47 min. - Uwolnienie, spalony i sporo przerw w grze.
- 46 min. - Zamieszanie pod bramką Odrobnego, naciska Cracovia.
- 45 min. - Spod bandy uderzył Franek, ale parkanem odbija spokojnie Kopriva.
- 43 min. - Zza bramki Gajor do Kalinowskiego ten w dobrej okazji ale nieczysto w krążek, zamieszanie pod bramką i obronną ręką wychodzi bramkarz Podhala.
- 41 min. - Mocno spod niebieskiej Gula, odbija Odrobny.

- 40 min. - Uderzenie Musioła odbija Odrobny.
- 40 min. - Gajor zbyt lekko w dobrej sytuacji i obok słupka.
- 39 min. - Świetna okazja gospodarzy w osłabieniu ale Odrobny broni!
- 37 min. - Na ławce kar Gajor za faul w ataku.
- 35 min. - Franek z okolicy bulika uderzył ale w trakcie złamał mu się kij a patka poleciała w trybuny.
- 34 min. - Kamienieu zza obrońcy, w ostatniej chwili parkanem krążek zatrzymał Kopriva.
- 33 min - Huknął z bulika Mikula ale guma minęła poprzeczkę!
- 32 min. - Różański wjechał przed bramkę i niewiele zabrakło aby wcisnął krążek do bramki.
- 31 min. - Efektownie do raka łapie Odrobny uderzenie z pierwszego krążka Kalinowskiego.
- 30 min. - Spod niebieskiej Mikula ale prosto w parkany Odrobnego.
- 29 min.. - Troszkę więcej chaotycznej gry i Podhale wybija na uwolnienie.
- 28 min. - Krążek po rykoszecie ląduje w trybunach.
- 26 min. - Brynkus z daleka spod bandy ale Odrobny podbija gumę na siatkę otaczającą lodowisko
- 25 min. - Svec chciał przymierzyć ale uderzył z bulika obok słupka.
- 24 min. - Z krążkiem obrócił się Tvrdon, ale krążek po rykoszecie wylądował poza taflą.
- 23 min. - Jachym zamieszał za bramką, podał przed ale Gajor minął się z gumą.
- 22 min. - Podanie wzdłuż bramki, Drzewiecki sam przed Odrobnym ale uderzał zbyt lekko i odbija parkanem bramkarza.
- 21 min. - Obie drużyny nie wykorzystały swoich szans w liczebnej przewadze.
- 21 min - Seed spod niebieskiej, ale prosto w Koprive.

- Koniec I tercji. Strzały: 15-8.
- 19 min. -Błąd przy wyprowadzaniu krążka i fauluje Gajor.
- 18 min. - Spod niebieskiej uderzył Jachym ale prosto w bramkarza.
- 18 min. - Sulka fauluje za swoją bramką i mamy pierwsze wykluczenie w tym spotkaniu. Jednak sędzia zdecydował się odesłać również agresywnego Wielkiewicza i gospodarze zagrają 5 na 3!
- 17 min. - Obstrzeliwana bramka gości, uderzali kolejno Rompkowski, Domogała i Gula - bramkarz Podhala jak na razie nie popełnia najmniejszego błędu.
- 17 min. - Domogała uderzył sprzed bulika, ale po rykoszecie guma ląduje poza taflą.
- 16 min. - Wznowienie raz z jednej, raz z drugiej strony.
- 15 min. - Brynkus spod bandy niesygnalizowany strzał, ale Odrobny parkanem zatrzymuje krążek.
- 14 min. - Gospodarze w natarciu, najpierw z dwóch metrów uderzył Kalinowski a zaraz Drzewiecki trafił w słupek.
- 13 min. - Kapica uderzył spod bandy ale ponownie Odrobny.
- 12 min. - Gula popędził ze swojej tercji uderzył spod niebieskiej ale strzał sygnalizowany i łatwo odbija Odrobny.
- 10 min. - Teraz gospodarze nacisnęli pod bramką Podhala, zza bulika Kruczek ale na posterunku Odrobny.
- 9 min. - Dziubiński pod bramkę tam w ostatniej chwili kijem gumę podbija Kopriva bo blisko był Willick. Z niebieskiej Suominen, odbija parkanem bramkarz gospodarzy.
- 9 min. - Mikula wjechał przed bramkę, jego uderzenie łapie Odrobny.
- 8 min. - Kamiński wjechał przed bramkę, ale Odrobny zamyka krążek w parkanach.
- 8 min. - Bepierszcz w ataku, ale zablokowany przed samą bramką Odrobnego.
- 7 min. - Spod niebieskiej uderzał Jachym, ale Odrobny odbijaką posyła gumę do boku.
- 6 min. - Kolejny raz Svec zagroził bramce byłego klubu, ale uderzył z bulika prosto w bramkarza.
- 6 min. - Po wygranym wznowieniu i wycofaniu gumy, uderzył Svec - odbija Kopriva.
- 5 min. - Wrzutka Bepierszcza zza obrońcy, ale daleko od bramki.
- 4 min. - Dziubiński z boku ale nad bramką.
- 3 min. - Szarże jednych i drugich jak na razie zatrzymywane przy bandzie.
- 1 min. - Dobra okazja na otworzenie wyniku dla Richarda Jencika, jego strzał z okolicy bulika z nadgarstka łapie do raka Kopriva.

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z naszego linku otrzymasz 50 zł całkiem za darmo bez wymogu obrotu! ----- >>>> Kliknij Tutaj