22:41 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
22:51 2 min. Miroslav Zaťko #6 Spowodowanie upadku przeciwnika
25:33 2 min. Artiom Sadrietdinow #88 Wysoko uniesiony kij
34:49 4 min. Artiom Sadrietdinow #88 Ostrość
42:34 2 min. Miłosz Noworyta #18 Uderzanie kijem
48:35 2 min. Dariusz Wanat #10 Atak łokciem
51:04 2 min. Daniel Minge #15 Zahaczenie
Koniec
60. min - Fraszko miał przed sobą pustą bramkę. Nie trafił!
59. min - Czas dla Torunia. 86 sekund do końca regulaminowego czasu gry.
57. min - Luża ładnie przymierzył z nadgarstka. Dobra interwencja Spesznego.
56. min - Pretnar ładnie złożył się do strzału. Minimalnie niecelna próba.
55. min - Unia idzie za ciosem.
54. min - GOOOL! 4:3! Wanat zza bramki do Protasenji! Ten w końcu przełamuje strzelecką niemoc
53. min - Będą emocje.
52. min - GOOOL! 3:3! Fraszko urwał się oświęcimskim obrońcom, objechał bramkę i od zakrystii zaskoczył Saundersa
52. min - Daniel Minge - dwie minuty kary.
51. min - Gramy pięciu na pięciu.
51. min - Oświęcimianie dobrze się bronią. Kilkanaście sekund ukradł Kalan.
50. min - Uderzenie Kozłowa! Saunders jest na posterunku.
49. min - Kara dla Wanata za atak łokciem. "Stalowe Pierniki" przed genialną okazją.
48. min - Torunianie szukają wyrównującego gola. Oświęcimianie mają problemy w tej tercji.
46. min - Wołżankin! Dobrze broni Saunders.
45. min - Koniec przewagi torunian.
44. min - Na razie oświęcimianie ofiarnie się bronią.
43. min - Kara dla Noworyty.
43. min - Fraszko objechał Themara, potem uderzył z nadgarstka. Niewiele zabrakło a mielibyśmy wyrównującego gola.
42. min - Torunianie agresywnie. Widać, że chcą wyrównać.
41. min - Zaczynamy drugą odsłonę

39. min - Trandin do Przygodzkiego, ten nie zdołał zmieścić gumy w krótkim rogu.
38. min - Pretnar! Zawinął z nadgarstka w długi róg. Szczęście było blisko.
36. min - Twardo grają oba zespoły.
35. min - Mały pojedynek pięściarski między Wanatem a Sadrietdinowowem. Rosjanin zrzucił rękawice, potem kask rywala. Obaj dostali taką samą karę 2+2.
34. min - Akcja przenosi się z jednej bramki na drugą.
33. min - Kalinowski! Jak on tego nie strzelił? Boks gości cieszył się już z gola.
33. min - Przygodzki z niebieskiej, przekierowanie Kalana! Toruński bramkarz łapie krążek.
32. min - Kowalówka do Kalana. Ten z pierwszego krążka, ale broni Speszny.
31. min - Wrzutka Raszki! Broni Speszny.
30. min - Dobre, szybkie spotkanie oglądamy w Oświęcimiu.
28. min - Koniec kary rosyjskiego napastnika.
27. min - Trzecia formacja Unii niezbyt dobrze rozegrała tę przewagę. Czas ucieka.
26. min - Sadrietdinow faulował Wanata. Dwie minuty karne.
25. min - Pełne składy na lodzie.
24. min - Gra przerwana. Szarżujący Sadrietdinow wpadł w bramkę.
24. min - Wymiana podań między Kalanem a Wanackim. Kolejna szansa kapitana.
24. min - Wanacki! Dobre uderzenie kapitana Unii.
23. min - Gramy po czterech, miejsca na lodzie jest więcej
23. min - Siły się wyrównały. Zatko udaje się na ławkę kar.
23. min - Kara techniczna dla gości.
22. min - Uderzenia Wanata, Themara. Speszny broni.

19. min - Raszka kolejny strzał! Broni Speszny.
18. min - Hokeiści dbają dziś o to, by kibice się nie nudzili na trybunach. Sporo emocji.
17. min - GOOOL! 3:2! Pretnar do Zatki, a ten strzałem z nadgarstka zdjął pajęczynę z okienka toruńskiej bramki
17. min - GOOOL! 2:2! Wrzutka z niebieskiej Saura, a Raszka pokazał co znaczy praca na bramkarzu. Zmiana kierunku krążka, później dobitka. Guma w sieci
16. min - Akcja torunian 3 na 1. W rolach głównych drugi atak gości, ale Luża świetnie przerywa tę akcję.
16. min - Themar do Protasenji! Białorusin znów nie trafia.
15. min - Dwa uderzenia Kalana. Wynik pozostaje bez zmian.
13. min - Protasenja w sytuacji sam na sam ze Spesznym. Chciał zmieścić gumę między parkanami toruńskiego bramkarza.
12. min - GOOOL! 1:2! Griebieniuk uderzeniem w krótki róg zaskoczył Saundersa. Wydaje się, że kanadyjski bramkarz powinien zachować się w tej sytuacji lepiej
11. min - Torunian trzeba pochwalić za dobrą grę pressingiem.
10. min - Wyprowadzający kontrę Themar był ewidentnie zahaczany. Czterech sędziów na lodzie, żaden tego nie widział.
10. min - Kozłow z niebieskiej! Zasłonięty Saunders zdołał odbić krążek.
9. min - Kolejna groźna kontra torunian. Szkodienko chciał zmieścić gumę w krótkim rogu. Saunders przewidział jego zamiary.
8. min - Themar z Protasenją wykreowali dobrą sytuację , ale toruński golkiper nie dał się pokonać.
8. min - Wanat! Broni Speszny.
7. min - GOOOL! 1:1! Sadrietdinow zagrał do podłączającego się Jaworskiego, który dołożył łopatkę kija i pokonał Saundersa.
6. min - Sierguszkin! Znalazł się przed bramkarzem Unii, ale zamiast strzelać chciał odegrać. Nikt nie zamknął akcji.
6. min - Teraz próba Kalinowskiego. Wynik pozostaje bez zmian.
5. min - Szkodienko! Broni Saunders.
4. min - GOOOL! 1:0! Krążek podskakiwał na łopatce kija Kowalówki. Ten zdecydował się na strzał i zaskoczył Spesznego
3. min - Wanacki kończy akcję trzeciego ataku strzałem. Broni Speszny.
2. min - Obie drużyny na razie wchodzą w mecz. Sporo jest niedokładności.
1. min - W bramkach Saunders i Speszny.
1. min - Zaczynamy. Pierwszy bulik dla oświęcimian.

Black Friday! Niezbędnik Kibica tylko 16 zł z przesyłką i gratis poprzedni numer! Kup już teraz --- > https://allegrolokalnie.pl/oferta/dwie-edycje-hokejowego-niezbednika-kibica

Hej! Korzystamy z Twisto, Tobie też może się spodobać! Spróbuj, a otrzymasz 50 PLN w prezencie całkiem za darmo! Fajnie, co? Zarejestruj się a dostaniesz darmową kartę, którą zrobisz zakupy tak samo jak kartą kredytową. Przez 45 dni nie są naliczane żadne procenty od wykorzystanego limitu! Może jesteś kilka dni przed wypłatą a brakuje nagle środków? Możesz skorzystać z przyznanego limitu a później oddać tyle samo bez żadnych prowizji! To nowość. Codziennie rejestruje się ponad 3 tys. ludzi. ----- >>>> Kliknij Tutaj a otrzymasz darmowe 50 zł na zakupy!