05:11 2 min. Szymon Marzec #71 Spowodowanie upadku przeciwnika
07:18 2 min. Aleksandr Gołowin #77 Spowodowanie upadku przeciwnika
19:34 2 min. Filip Pesta #93 Spowodowanie upadku przeciwnika
24:05 2 min. Jegor Rożkow #43 Trzymanie przeciwnika
33:02 2 min. Patrik Luža #24 Spowodowanie upadku przeciwnika
34:19 2 min. Peter Bezuška #4 Spowodowanie upadku przeciwnika
39:26 2 min. Anatolij Protasenja #16 Przeszkadzanie
41:55 25 min. Clarke Saunders #90 Ostrość
48:40 2 min. Damian Szurowski #44 Spowodowanie upadku przeciwnika
54:06 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
59:23 2 min. Petr Polodna #11 Zahaczenie
Koniec.
60. min - Kara dla Polodny.
60. min - GOOOL! 6:3! Przygodzki wrzucił gumę na bramkę, ta odiła się od łyżwy Kalana i trafiła do siatki.
57. min - GOOOL! 6:2! Kuriozalny gol. Błąd Lipińskiego i Pesta trafia do siatki
57. min - Gramy w pełnych składach.
55. min - Kara dla gdańszczan. Błąd przy zmianie.
54. min - Stasiewicz! Wyprowadził krążek, uderzał po długim rogu. Spojenie ratuje Lipińskiego.
52. min - Wydaje się, że wszystko w tym meczu jest już rozstrzygnięte.
51. min - Gramy pięciu na pięciu.
50. min - Kowalówka miał sporo czasu, by przymierzyć. Fuczik łapał równowagę,
49. min - GOOOL! 5:2! Stasiewicz urwał się oświęcimskim obrońcom i zaskoczył uderzeniem w krótki róg nierozgrzanego Lipińskiego. To już drugi mecz z rzędu, w którym trzecia formacja Unii traci bramkę podczas gry w liczebnej przewadze
49. min - Szurowski nieprzepisowo powstrzymał Themara. Dwie minuty karne.
48. min - Gramy w pełnych składach.
47. min - Goście bez większych problemów wystrzeliwują krążek.
46. min - Oświęcimianie dobrze się bronią.
45. min - Gdańszczanie jeszcze przez dwie minuty w przewadze.
44. min - Krasowskij przed Lipińskim! Broni młody oświęcimski bramkarz.
42. min - Na lodzie pojawiła się krew. Kanadyjski golkiper został odesłany do szatni. Zastąpi go Sebastian Lipiński.
42. min - Saunders uderzył Josefa Vitka. Czech padł jak rażony piorunem.
42. min - Bilczik! Dwukrotnie sprawdził czujność oświęcimskiego golkipera.
41. min - GOOOL! 4:2! Trandin wygrał wznowienie, a Piotrowicz uderzył bez przyjęcia
41. min - Kalan uderzył, ale Fuczik na posterunku.
41. min - Zaczynamy ostatnią odsłonę.

40. min - GOOOL! 4:1! Błyskawicznie wykorzystana przewaga. Polodna dobija gumę bekhendem.
40. min - Dziwna decyzja sędziów! Protasenja starał się złapać krążek w powietrzu i ustawić go sobie na łopatce kija. Sędziowie orzekli, że faulował Fuczika.
39. min - Inteligentnie grają gdańszczanie. Piotrowicz wjeżdżał do tercji, a Stasiewicz wepchnął Trandina do tercji. Efekt? Spalony i gra przerwana.
38. min - Gdańszczanie są bardziej zdeterminowani od oświęcimian.
37. min - Lehmann z niebieskiej! Broni Saunders.
37. min - Leży na lodzie Protasenja. Po chwili najwyższy zawodnik PHL podnosi się, ale opuszcza taflę z grymasem bólu na twarzy.
37. min - Themar wjechał do tercji, uderzył z nadgarstka. Fuczik łapie gumę do raka.
37. min - Unia w pełnym składzie.
36. min - Luża zameldował się na lodzie.
36. min - Kalan ukradł sporo cennych sekund.
35. min - Gospodarze przez 43 sekundy zagrają w przewadze 5 na 3.
35. min - Bezuszka przycisnął Stebera do bandy. Kapitan gdańszczan się przewrócił i ręka sędziego w górze. Będzie kara.
34. min - Danieluk nieprzepisowo powstrzymywany przez Luże. Kara dla słowackiego defensora.
33. min - Trzeba powiedzieć to otwarcie, gdyby nie Saunders to byłoby już po meczu.
32. min - Gdańszczanie wyprowadzają groźne kontry. Polodna wzdłuż bramki do Vitka. To powinien być czwarty gol. Saunders zdążył się przemieścić.
32. min - Lehmann zablokował strzał Koblara.
31. min - Stasiewicz! Miał przed sobą pustą bramkę, ale nie zdołał dołożyć kija.
30. min - Koronkowa akcja pierwszej formacji. Steber do Vitka, Saunders może odetchnąć z ulgą.
29. min - Ekipa z Oświęcimia wygląda na mocno zagubioną.
27. min - GOOOL! 3:1! Marzec idealnie obsłużył Danieluka, a ten uderzeniem "z kolana" pokonuje Saundersa. Czwarta formacja Unii dała rywalom zbyt dużo luzu.
27. min - Gramy już pięciu na pięciu.
26. min - Themar próbuje uderzać z nadgarstka. Nie są to tak kąśliwe uderzenia, jakimi imponował w poprzednim sezonie.
25. min - Drugi atak Unii desygnowany do rozgrywania tej przewagi. Idzie mu jak po grudzie.
25. min - Kara dla Rożkowa.
22. min - Oświęcimianie próbują iść za ciosem.
21. min - GOOOL! 2:1! Kalan idealnie dograł do Kowalówki, który z bliska pakuje gumę do bramki
21. min - Zaczynamy drugą odsłonę.

20. min - Sygnalizowana kara dla Pesty.
19. min - Uderzenie Trandina! Nad bramką.
18. min - Krasowski ładnie podłączył się do akcji, uderzył ze slotu, ale Saunders był na posterunku.
18. min - Steber! Ładnie zabrał się z krążkiem, a potem chciał zmieścić gumę między parkanami oświęcimskiego bramkarza. Saunders dobrze interweniuje.
17. min - Gdańszczanie na razie lepiej się prezentują.
16. min - Protasenja zza bramki dograł do Wanata. Jak on tego nie strzelił? Fuczik złapał gumę do raka. Wręcz okradł go z gola.
15. min - Oświęcimianie żwawiej rzucili się do ataku.
13. min - Themar z nadgarstka! Niecelnie.
12. min - Dziwnie zagubieni są oświęcimianie. Brakuje im dokładności, kreowane przez nich akcje są też zbyt czytelne.
11. min - GOOOL! 2:0! Polodna zagrał spod bandy do Vitka, a ten pakuje gumę do pustej bramki. Przysnęli zawodnicy trzeciej formacji
10. min - Marzec odważnie wjechał do tercji, szukał Danieluka. Ten drugi zablokowany.
10. min - Bezuszka dograł do Przygodzkiego, ten chciał oddać strzał, ale został zablokowany.
9. min - Cóż, ten okres gry w przewadze nie jest tak efektywny jak poprzedni. Zbyt mało uderzeń.
8. min - Gołowin wędruje na ławkę kar.
8. min - Luża potężnie uderzył z niebieskiej. Jak silnie, tak niecelnie.
7. min - Wrzutka Saura, przekierowanie, ale zabrakło kogoś, by dobił gumę do siatki.
6. min - Zatko! Miał czas, by przymierzyć, ale gumę do raka złapał Fuczik.
6. min - Pretnar, ale krążek wędruje nad poprzeczką.
6. min - Kara dla Marca.
5. min - Kontra gdańszczan, uderzenie Danieluka. Minimalnie niecelne.
4. min - GOOOL! 1:0! Gdańszczanie wychodzą na prowadzenie. Uderzenie Vitka z niebieskiej, przekierowanie Polodny. Saunders bez szans.
4. min - Sporo będzie dzisiaj walki w narożnikach.
3. min - Polodna z bekhendu! Oświęcimski bramkarz jest na posterunku.
2. min - Marzec z bulika. Broni Saunders.
1. min - Szybka wymiana podań pomiędzy Słoweńcami a Kowalówką. Gdyby któryś z nich zdecydował się na strzał, byłoby bardzo groźne.
1. min - W bramkach Fuczik i Saunders. Zaczynamy!

Black Weekend! Tylko DZISIAJ Niezbędnik Kibica 16 zł z przesyłką i gratis poprzedni numer! Kup już teraz --- > https://allegrolokalnie.pl/oferta/dwie-edycje-hokejowego-niezbednika-kibica

Hej! Korzystamy z Twisto, Tobie też może się spodobać! Spróbuj, a otrzymasz 50 PLN w prezencie całkiem za darmo! Fajnie, co? Zarejestruj się a dostaniesz darmową kartę, którą zrobisz zakupy tak samo jak kartą kredytową. Przez 45 dni nie są naliczane żadne procenty od wykorzystanego limitu! Może jesteś kilka dni przed wypłatą a brakuje nagle środków? Możesz skorzystać z przyznanego limitu a później oddać tyle samo bez żadnych prowizji! To nowość. Codziennie rejestruje się ponad 3 tys. ludzi. ----- >>>> Kliknij Tutaj a otrzymasz darmowe 50 zł na zakupy!
#44 Damian Szurowski PO 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#14 Konstantin Tieslukiewicz LO 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#73 Josef Vítek PS 1 1 1 0 2 0 0 0 0 0 1 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#19 Bartosz Wołoszyk PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Re-Plast Unia
#45 Sebastian Lipiński B 2 6.64 12 12 0 0 0 0 83.33 18:05 0 0 0 0.00 0 0 0 0 0 0 0
#90 Clarke Saunders B 4 5.73 21 21 0 0 0 0 80.95 41:55 0 0 0 0.00 0 0 0 0 0 0 0