2:0 Łukasz Nalewajka #20 ( Dominik Jarosz #98 ) (-1) 4/5 47:56
3:0 Kamil Górny #17 ( Dominik Jarosz #98, Kamil Wróbel #15 ) 5/5 53:46
04:02 2 min. Artem Iossafov #71 Zahaczenie
08:08 2 min. Artem Iossafov #71 Uderzanie kijem
12:56 2 min. Igor Smal #12 Zahaczenie
17:21 2 min. Szymon Marzec #71 Podcięcie
40:30 2 min. Jegor Rożkow #43 Przeszkadzanie
45:08 2 min. Damian Szurowski #44 Kara za niesportowe zachowanie 10min
46:17 2 min. Henrich Jabornik #27 Wystrzelenie lub wyrzucenie krążka poza lodowisko
50:23 2 min. Tomasz Kulas #10 Podcięcie
59 min- Vitek miał odsłoniętą bramkę...Raszka uratował sobie czyste konto!
57 min- O czas poprosili gospodarze.
55 min- Jeszcze groźny strzał Vitka, ale Raszka nadal z czystym kontem.
54 min- GOOL 3:0! Górny wyszedł sam na sam i pokonał Fuczika!
53 min- Gospodarze w pełnym składzie.
51 min- Kara dla Kulasa i jastrzębianie wyciągają rękę do rywala.
48 min- GOOL 2:0! Bład gości w przewadze i Nalewajka w akcji sam na sam podwyższa wynik!
47 min- Stasiewicz nie trafił do pustej bramki!
46 min- GOOL 1:0! Matusik pociągnął z nadgarstka i zasłonięty Fuczik przepuścił krążek do siatki!
44 min- Paś groźnie wzdłuż bramki...ale wynik nie ulega zmianie.
43 min- Goście w pełnym składzie.
42 min- Marzec urwał się w osłabieniu...słupek!
41 min- Faulował Rożkow i JKH w przewadze.

38 min- Mnóstwo niedokładności, przypadkowości. Dopiero kończy się druga tercja, a wygląda to jakby hokeiści grali co najmniej dwie dogrywki.
35 min- Po kilku minutach ataków gospodarzy, teraz znów jakby w zwolnionym tempie.
32 min- Atakują jastrzębianie. Tylko świetna postawa bramkarza sprawia, że Lotos wciąż remisuje 0:0 na Jastorze.
31 min- Teraz zwija się, jak w ukropie Fuczik! Dwa strzały Sawickiego, dwa Jabornika, kocioł pod bramką, ale Czech nie do pokonania!
29 min- Wróbel dopadł do bezpańskiego krążka, podjechał z nim w stronę bramki i miał świetną okazję, ale strzelił prosto w Fuczika.
25 min- Wygląda to tak, jakby oba zespoły były już myślami przy świątecznych stołach.
23 min- Marzec przed bramkę do Pesty, ten tylko trącił krążek i z najwyższym trudem odbił gumę bramkarz JKH.
22 min- Pastryk w dobrej okazji, ale strzelił prosto w Raszkę.
21 min- Rozpoczęła się druga tercja.

20 min- Równo ze syreną strzelał Matusik, a Fuczik w starym stylu, ślizgiem dwoma parkanami powstrzymał jego strzał.
18 min- Krótko mówiąc, beznadziejnie wygląda ten mecz.
17 min- Marzec ląduje na ławce kar. Karę nałożył arbiter będący z tyłu akcji, a ten, który stał tuż obok, nawet nie zareagował.
15 min- Goście już w pełnym składzie. Nieco obudzili się gospodarze i częściej angażują Fuczika.
14 min- Szybka klepka Jastrzębia, akcja sam na sam, ale świetnie broni Fuczik!
13 min- Gospodarze zagrają w przewadze po faulu Smala.
12 min- Kontra gości, ale Stasiewicz nie zdołał oddać strzału. Potem został uderzony w twarz, ale sędziowie nie nakładają kary.
11 min- Po raz drugi obyło się bez zagrożenia pod bramką Raszki.
9 min- Znów Iossafov trafia na ławkę kar.
7 min- Fin wraca na lód. Beznadziejna gra w przewadze Lotosu.
5 min- Kara dla Iossafova i Gdańsk w przewadze,
4 min- Groźnie zagrywał pod bramkę Jełakow, ale Raszka czujny.
2 min- Nalewajka sam na sam...nie zdołał oddać strzału.
1 min- Wygrali wznowienie gospodarze.

PROMOCJA! Niezbędnik Kibica 16 zł z przesyłką i gratis poprzedni numer! Kup już teraz --- > https://allegrolokalnie.pl/oferta/dwie-edycje-