11:25 2 min. Aleksandr Griebieniuk #7 Natarcie
32:09 2 min. Dienis Sierguszkin #8 Spowodowanie upadku przeciwnika
32:46 2 min. Artiom Smirnow #22 Atak kijem trzymanym oburącz
34:54 10 min. Bartosz Fraszko #95 Kara za niesportowe zachowanie 10min
34:54 2 min. Dienis Sierguszkin #8 Natarcie
50:37 2 min. Jewgienij Jeriomienko #75 Przeszkadzanie
51:53 2 min. Mateusz Bepierszcz #24 Ostrość
51:53 2 min. Aleksandr Wołżankin #13 Ostrość
58:36 2 min. Aleksandr Wołżankin #13 Atak kijem trzymanym oburącz
58:57 2 min. Jegor Fieofanow #84 Uderzanie kijem
60:00 2 min. Mateusz Rompkowski #97 Uderzanie kijem
Koniec meczu! Pierwszy raz w tym sezonie Energa notuje 3 zwycięstwa z rzędu!
60 min- 16 sekund do końca...bomba Vachovca...łapie Speszny!
58 min- Czas dla Comarch Cracovii.
58 min- Jeżek! Dopadł do bezpańskiego krążka i był sam przed Spesznym, ale nie zdołał go pokonać!
56 min- Ofiarnie zablokował strzał Stebiha Zieliński.
54 min- Cracovia chyba chce wjechać z krążkiem do bramki.
53 min- Toruń w pełnym składzie.
52 min- Wyborna okazja Kruczka, ale Speszny dokonuje cudów w bramce i wciąż 2:3. Po gwizdku przepychanka Bepierszcza ze Szkodienką.
51 min- Teraz kara dla Jeriomienki. Jeśli nie teraz to kiedy?!
50 min- Coraz bardziej kotłuje się pod bramką gości. Speszny robi co może, aby uratować 3 punkty.
48 min- Cracovia bliska wyrównania po błędzie Smirnowa.
46 min- GOOOL 2:3! Błyskawiczna odpowiedź Pasów. Gula wjechał do tercji i strzałem tuż nad lodem zaskoczył Spesznego!
45 min- GOOL 1:3! Po raz drugi Kalinowski! Tym razem dobił uderzenie Wołżankina i już dwoma bramkami prowadzą goście!
44 min- Griebiueniuk spod niebieskiej, ale łapie Koprziva.
42 min- GOOL 1:2! Kalinowski wyszedł sam na sam, strzał odbił Koprziva, ale przy dobitce był bezradny!
41 min- Rozpoczęliśmy decydujące 20 minut.

Koniec II tercji. Strzały po dwóch tercjach: 32 - 11.
40 min- W doskonałej okazji przestrzelił Szkodienko.
38 min - Protesty Juryja Czucha, ale na nic się to zdało. Bryniczka wykonał najazd, ale Speszny kolejny raz górą!
38 min- Fatalny błąd Zielińskiego, Bryniczka sam na sam, zahaczany...rzut karny dla Cracovii!
38 min- Goście w pełnym składzie. Cracovia dzisiaj fatalna w przewagach, zero schematu i dobrego rozegrania krążka.
37 min- Kruczek z najbliższej odległości...kolejny raz wyciągnął się,jak długi Speszny i ciągle 1:1!
35 min- Speszny ratuje Toruń! Kapitalnie spisuje się Czech. Fraszko faulował już po wyjściu z boksu kar Smirnowa i znów goście w liczebnym osłabieniu.
33 min- Dwie kary dla gości i Cracovia w podwójnej przewadze.
32 min- Szybka kontra Torunia...strzelał Sierguszkin, ale nie zdołał wyprowadzić przyjezdnych na prowadzenie.
32 min- GOOOL 1:1! Nic nie zapowiadało takiego obrotu spraw. Cały chaos na lodzie wykorzystali goście i po ładnej klepce krążek do pustej sieci skierował Fieofanow!
29 min- Bardzo niepewnie gra duet Grienieniuk - Smirnow. Popełniają dużo błędów i niecelnie podają. W Cracovii, jakby rozkojarzony Bychawski, który również popełnia proste błędy.
27 min- Zwija się jak w ukropie Speszny, obronił strzały Kamińskiego i Jachyma.
26 min- Fraszko wyszedł sam na sam, ale strzelił nad poprzeczką!
24 min- Próbowali forecheckingiem zagrać goście, ale Pasy nie popełniają błędów.
22 min- Potężnie Kapica, ale tuż obok bramki.
21 min- Rozpoczęła się druga odsłona.

20 min- Równo ze syreną uderzał Fraszko, ale ponad bramką i Cracovia prowadzi 1:0 po I tercji.
20 min- Przypadkowo trafiony w twarz Mikula, padł na lód, ale po chwili się pozbierał i udał do boksu.
18 min- Rajd Bahenskiego, ale Speszny zdołał zatrzymać jego strzał.
15 min- Indywidualnie próbował Fraszko, ale powstrzymał go obrońca.
14 min- Toruń w komplecie. Przewagi w wykonaniu obydwóch ekip to dziś jakaś udręka.
12 min- Czysty atak ciałem Griebieniuka, ale Pan sędzia Kryś, stojąc daleko od akcji dopatrzył się przewinienia...
10 min- Tym razem przewinił Naparło i gospodarze w przewadze.
10 min- Torunianie podobnie jak Cracovia, mało płynne rozegranie krążka i nie było nawet dobrej okazji do oddania strzału.
8 min- Goście zagrają w przewadze po karze Paca.
7 min- Pierwszy raz groźnie pod bramką Koprzivy. Fraszko zza bramki do Fieofanowa, ten na raty próbował doprowadzić do remisu, ale czeski bramkarz dobrze interweniował.
7 min- Drużyny nie forsują tempa. Na razie powolnie rozgrywane akcje.
5 min- Energa w pełnym składzie. Zbyt statecznie rozegrana przewaga przez Cracovię, zabrakło elementu zaskoczenia, wszystko było czytelne.
3 min- Faulował Zieliński i Pasy zagrają w przewadze.
2 min- GOOL 1:0! Błąd Griebieniuka, krążek przejęli gospodarze, strzał Domogały odbił Speszny, ale przy dobitce był już bezradny.
1 min- Sam na sam znalazł się Kapica, ale sędziowie odgwizdali spalonego.
1 min- Rozpoczęliśmy spotkanie. Pierwszy bulik wygrali goście.

PROMOCJA! Niezbędnik Kibica 16 zł z przesyłką i gratis poprzedni numer! Kup już teraz --- > https://allegrolokalnie.pl/oferta/dwie-edycje-