Rozgrywki: 2019/20 - Puchar Polski: Faza pucharowa
3:1 (1:0, 1:1, 1:0) Zakończony
2019-12-27
14:30
Puchar Polski 2019/2020 / Półfinały
1:0 Arkadiusz Kostek #16 ( Martin Kasperlík #82, Jesse Rohtla #11 ) (+1) 5/4 15:50
1:1 Dylan Willick #11 ( Kyle Campbell #71, Samu Suominen #55 ) 5/5 29:26
2:1 Arkadiusz Kostek #16 ( Jesse Rohtla #11, Henrich Jabornik #27 ) (+1) 5/4 37:33
- Koniec Meczu. JKH w finale!
- 60 min. - Trzy razy z rzędu JKH wybija gumę na uwolnienie. Pozostała niespełna minuta do końca spotkania.
- 59 min. - Podhale próbuje zawiązać akcje w tercji rywala, lecz dobrze blokują gracz JKH.
- 58 min. - 2:35 do końca - czas dla drużyny z Jastrzębia.
- 58 min. - Nacierają hokeiści Podhala, strzał Sveca parkanem odbija Odrobny.
- 57 min. - Ostatnie trzy minuty nadziei dla hokeistów Podhala. Odrobny zjechał do boksu, pusta bramka nowotarżan.
- 55 min. - Czas 30 sekund dla drużyny z Nowego Targu.
- 55 min. - Chaloupka objechał bramkę, próbował zawinąć gumę - lecz Raszka czujny przy krótkim słupku.
- 55 min. - Jencik starł się przy bandzie z Pasiem i jastrzębianin ucierpiał w tej sytuacji.
- 54 min. - Siuty zagroził bramce JKH, ale Raszka nie dał się zaskoczyć.
- 53 min. - Gra głównie toczy się w tercji Podhala
- 51 min. - Najeżdżał Kasperlik, ale dobrze wyprzedził go Odrobny wygarniając gumę.
- 50 min. - Kontuzji doznał Arkadiusz Kostek, który zszedł do szatni.
- 49 min. - Jastrzębie ciśnie i ciśnie w przewadze, ale ofiarnie w defensywie nowotarżanie.
- 47 min. - Na ławkę kar trafia Chaloupka.
- 46 min. - Nie minęło 10 sekund a powinno być 4-1, do pustej bramki nie trafił z metra Kasperlik, krążek ląduje obok słupka!
- 46 min. - GOL! 3-1! Fatalny błąd Różańskiego, który nie zatrzymuje krążka na niebieskiej - przejmuje go Sawicki - wydawałoby się że strzał sanoczanina złapie Odrobny ale dziwnym trafem wypadła mu guma za linią bramkową!
- 46 min. - Jencik spod bandy, spokojnie łapie Raszka.
- 45 min. - Ataki Jastrzębia powstrzymane przez nowotarżan.
- 44 min . - Mocny strzał Iossafova obok słupka.
- 43 min. - Chaloupka na ławce kar za atak kolanem.
- 42 min. - Jastrzębie dobrze wybroniło się w liczebnym osłabieniu.
- 41 min. - Górny ostro potraktował przy bandzie Willicka.

- Koniec II tercji
- 40 min. - Kara dla Jabornika, Podhale zacznie trzecią tercję od przewagi.
- 39 min. - Rohtla praktycznie sam na sam, ale jego strzał odbija Odrobny.
- 38 min. - GOL! 2-1! Oblężenie bramki Odrobnego, który odbija strzał Rohtli a później dwukrotnie Kostka ale za trzecim razem obrońca JKH pakuje gumę do bramki!
- 36 min. - Na ławkę kar siada Dziubiński, będą jastrzębianie grać w przewadze.
- 35 min. - Gra może się podobać, zawodnicy nie oszczędzają się przy bandach, które co rusz trzeszczą!
- 33 min. - Kasperlik z nadgarstka ale niecelnie.
- 32 min. - Z niebieskiej uderzenie broni Odrobny. W odpowiedzi Svec ale zablokowany.
- 30 min. - GOL! 1-1! Zemściła się sytuacja czeskiego napastnika JKH! Willick powalczył o krążek, dobił swój strzał z bliska i pokonał Raszkę! Mamy remis!
- 29 min. - Świetna okazja Kasperlika ale krążek po jego strzale odbił się od barku Odrobnego i spojenia słupka z poprzeczką!
- 28 min. - Svec powalczył za bramką, przejął gumę która wyleciała przed Raszkę lecz ten skutecznie ją mrozi zanim ktoś z nowotarżan oddał strzał.
- 26 min. - Akcja Podhala i Raszka mrozi gumę.
- 25 min. - Odrobny odbija parkanem uderzenie Łukasza Nalewajki.
- 24 min. - Paś z bliska dobija strzał Matusika, ale nie trafia w bramkę!
- 23 min. - Kontra Podhala 3 na 1 lecz podanie Willicka do Sulki niedokładne i ten nie przejmuje gumy.
- 23 min. - Uderzenie Sawickiego odbija barkiem Odrobny.
- 22 min. - Świetne podanie Iossafova wzdłuż bramki, ale Rohtla po dostawieniu kija nie trafi obok słupka.

- Koniec I tercji.
- 19 min. - Spalony, uwolnienie, gra trochę straciła na płynności po zdobyciu bramki.
- 18 min. - Po bramce gra się uspokoiła i rozgrywanie krążka w środkowej strefie tafli.
- 16 min. - GOL! 1-0! Z nadgarstka uderzył Kasperlik a będący przed Odrobnym Kostek zmienił kierunek lotu krążka a ten przeturlał się nad leżącym bramkarzem. Sędzia jeszcze sprawdził wideo, ale wszystko było zgodnie z przepisami!
- 15 min. - Po strzale Sawickiego zamieszanie pod bramką, ale Odrobny wygarnia krążek w gąszczu leżących zawodników.
- 15 min. - Spod niebieskiej z pierwszego krążka Iossafov, ale Odrobny na posterunku.
- 14 min. - Kara dla Campbella, w przewadze Jastrzębie.
- 14 min. - Dziubiński wrzucił gumę spod niebieskiej, Raszka na raty zamroził krążek.
- 13 min. - Zamieszanie pod bramką Odrobnego, krążek jednak wybity przez obrońców.
- 12 min. - Campbell z ostrego kąta, odbija parkanem Raszka.
- 11 min. - Różański bodiczkiem czysto potraktował Auvinena.
- 10 min. - Uderzenie spod niebieskiej, łapie Raszka.
- 9 min. - Matusik wjechał przed bramkę, ale uderzył obok słupka.
- 8 min. - Podhale dłużej zagościło w tercji rywala, ale bez konkretnego strzału.
- 6 min. - Groźnie w kontrataku Siuty, ale końcówką parkanu odbija Raszka.
- 5 min. - Dwukrotnie z niebieskiej Michałowski, ale bez większego zagrożenia.
- 3 min. - Dziubiński ostro potraktował przy bandzie Urbanowicza, ale bez złamania przepisów.
- 2 min. - Franek spod niebieskiej, łapie spokojnie Raszka.
KH Podhale Nowy Targ
#90 Przemysław Odrobny B 3 3.24 43 43 0 0 0 0 93.02 55:33 0 0 0 0.00 0 0 0 0 0 0 0