13:14 2 min. Robert Mrugała #77 Przeszkadzanie
16:28 2 min. Andrej Dubinin #41 Zahaczenie
17:52 2 min. Jakub Blanik #87 Spowodowanie upadku przeciwnika
23:22 2 min. Roman Kowalenko #44 Spowodowanie upadku przeciwnika
26:29 2 min. Maksim Citok #61 Zahaczenie
32:09 2 min. Robert Mrugała #77 Uderzanie kijem
34:34 2 min. Przemysław Odrobny #90 Spowodowanie upadku przeciwnika
41:41 2 min. Kamil Sikora #19 Wysoko uniesiony kij
50:55 2 min. Armen Khoperia #37 Opóźnianie gry
58:50 2 min. Krystian Dziubiński #61 Uderzanie kijem
Koniec. Zagłębie wywozi z Nowego Targu cenne 3 punkty. Dziękujemy za uwagę.
60 min. - Nattinen, Suominen, Valentino, Franek, znowu potworne zamieszanie pod bramką gości. Radziszewski wychodzi obronną ręką.
60 min. - Jeszcze zamieszanie, ruszona bramka, krążek do niej wpada, ale gol nie będzie uznany.
60 min. - Franek z nadgarstka pod poprzeczkę.
59 min. - Chaloupka strzelał, znowu tam kocioł pod bramką Radziszewskiego. Dziubiński powędruje na ławkę kar.
59 min. - Podhale bez bramkarza.
58 min. - Goście nie kwapią się z atakami, bronią dostępu do własnej bramki.
57 min. - Willick zgubił we własnej tercji, Nahunko przed szansą, ale wysoko przestrzelił.
56 min. - Czas dla Podhala.
56 min. - Dziubiński po serii zwodów próbował od zakrystii.
55 min. - Suominen sprytnie ze zwodem wjechał w tercję gości, ale sędziowie odgwizdali spalonego.
54 min. - Zagłębie umiejętnie rozbija ataki Podhala.
53 min. - Campbell wyjechał zza bramki i pociągnął po długim rogu. Wcześniej Nattinen dwukrotnie niepokoił Odrobnego.
52 min. - Svec huknął z pierwszego po podaniu Nattinena.
51 min. - Khoperia odpocznie 2 minuty. Opóźnianie gry.
51 min. - Kamienieu wrzucał dwukrotnie na bramkę z niebieskiej, ale nic się tam pozytywnego nie zadziało.
50 min. - Jencik strzelał w pełnym gazie z lewego skrzydła.
49 min. - Franek rzucił sobie krążek na bandę za bramką i pognał za nim, ale osaczony przez obrońców.
48 min. - Nahunko pognał za krążkiem, Stoklasa powalczył przy bandzie, dobrze wygląda dzisiaj nominalnie pierwsza piątka Zagłębia.
47 min. - Przeszło podanie Jencika przez Sveca i Willicka, tylko jęk zawodu na trybunach.
46 min. - Kaluza po raz kolejny huknął z niebieskiej, wyciągnął się Odrobny i odbił parkanem.
45 min. - Valentino przewracany w tercji gości, twardo, ale zgodnie z przepisami.
44 min. - Bomba Neupauera trafia w nogi Podsiadły. Koniec kary.
43 min. - Valentino sprytnie zza zasłony obrońcy w krótki róg, zorientował się Radziszewski.
43 min. - Strzał Neupauera poprawiał Dziubiński, potworne zamieszanie pod bramką Radziszewskiego.
42 min. - Wykluczenie dla Sikory. Skrupulatni są dzisiaj sędziowie. Przewaga Podhala.
41 min. - Pettersson wziął sprawy w swoje ręce, uderzył z lewego skrzydła. Radziszewski broni.
Rozpoczynamy III tercję.
Koniec II tercji. 4:3 dla Zagłębia.
40 min. - Dziubiński uderzał z lewej flanki. Chwilę potem Suominen sam ofensywnie wjechał przed bramkę i oddał strzał, który sparował parkanem do boku Radziszewski.
40 min. - Pettersson dobijał strzał Chaloupki, po lodzie, ale obok bramki.
39 min. - Mrugała huknął po podaniu Neupauera. Tam nieprzepisowo jeszcze atakowany jeden z zawodników Podhala, kijem trzymanym oburącz, ale sędziowie nie przerywają gry.
38 min. - Willick w kontrze próbował nad parkanem Radziszewskiego.
37 min. – Tyczyński znowu przed szansą blisko bramki, dostawił parkan Odrobny.
36 min. – Tyczyński do Stoklasy, ten nieczysto trafił krążek.
35 min. – Wykluczenie dla gospodarzy. Dziubiński jedzie na ławkę, to chyba za Odrobnego.
34 min. - Gol dla Zagłębia. Świetne dogranie wzdłuż bramki do Tyczyńskiego. Ten do pustaka. Podawał Kozłowski. Prowadzenie gości 4 do 3.
33 min. - Bomba Kaluzy z prawie wychodzącego krążka za niebieską. Broni Odrobny.
32 min. – Stoklasa do Nahunki. Faul, zdaniem sędziów, będzie wykluczenie dla Podhala. Mrugała.
31 min. – Dubinin uderzał ze środka, pewnie do raka chwyta Odrobny.
30 min. - Blanik przedzierał się do tercji Podhala, sędziowie odgwizdali spalonego.
29 min. - Gol dla Podhala! Svec z głębi tercji obronnej Zagłębia świetnie zagrywa do najeżdżającego Willicka, znów mocny precyzyjny strzał i mamy wyrównanie w tym meczu.
28 min. - Gol dla Podhala! Jencik z Neupauerem rozgrywali, wycofanie na niebieską, mocny precyzyjny strzał Suominena, Szarotki łapią kontakt. Już tylko 3:2 dla Zagłębia.
27 min. - Będzie szansa na złapanie kontaktu. Citok na ławce kar.
26 min. - Gol dla Zagłębia! Szybki trójkowy wypad gości, wybroniony przez Odrobnego, ale dobitka Stoklasy ze środka, kiedy wydawało się że już po akcji, ląduje w górnym rogu bramki Odrobnego. 3:1 dla gości.
25 min. Suominen do Petterssona ten do Jencika, Jencik do Neupauera do pustaka, ale nie zorientował się środkowy Podhala, że jeszcze ta akcja będzie przedłużana.
24 min. - Franek ze Svecem rozgrywali za bramką, Svec był faulowany, jeszcze Franek uderzał z ostrego kąta przy sygnalizacji kary, ale strzał zablokowany.
23 min. - Horzelski wyskoczył z kontrą i bardzo groźnie uderzał górą.
22 min. - Jencik przejął w tercji gości, zagrał do Valentino, ten szedł sam na bramkę, przełożył na backhand, ale nie zmieścił między słupkiem i bramkarzem.
21 min. - Svec do Franka przed bramkę, ale napastnicy Podhala dobrze blokowani.
Rozpoczynamy II tercję. Goście prowadzą 2 do 1.
20 min. - Jeszcze zamieszanie pod bramką Radziszewskiego równo z końcową syreną, Dziubiński i Franek próbowali wyrównać przed przerwą. Ale w tej tercji nic już się gościom nie stanie. Przerwa.
20 min. - Svec do Nattinena. Strzał. Willick strącał.
19 min. - Suominen w końcu sam uderzał, po niemrawej podwójnej przewadze Podhala.
18 min. - Jeszcze jedna kara dla Zagłębia. Będzie 5 na 3 przez pół minuty.
18 min. - Koronkowe rozgrywanie zamka przez nowotarżan, ale bez strzałów niepokojących Radziszewskiego.
17 min. - Sygnalizacja kary dla gości, Odrobny zjechał z bramki. Wcześniej Wsół dwukrotnie niepokoił Radziszewskiego.
16 min.- Bernacki ze środka miał świetną szansę po dobrym rozegraniu Zagłębia.
15 min. - Kaluza uderzał z niebieskiej. Odrobny złapał krążek, ale próbował uruchomić grę szybko, mogła być skuteczna dobitka.
14 min. - Będzie kolejna szansa w przewadze dla gości. Mrugała wędruje na ławkę kar.
13 min. - Gol dla Zagłębia! Świetne podanie do Citoka ten szedł sam na sam w asyście obrońców, ale, do spóły ze Stoklasą, zakończyło się to golem. 2:1 dla gości.
12 min. - Charousek uderzał. Jednak tylko Svec na ławce kar. Kolejna przewaga gości.
12 min. - Jencik do Sveca przed bramkę, duże zamieszanie. Gwizdki. Będą obustronne wykluczenia.
11 min. - Gol dla Podhala! Neupauer uderzał z dystansu, Dziubiński poprawiał ten strzał, najpierw po lodzie, Radziszewski obronił parkanem, druga dobitka górą znalazła miejsce w siatce Zagłębia. 1:1.
11 min. – Willick strącał strzał Nattinena. Radziszewski czujnie.
10 min. - Zamieszanie pod bramką gości, Pettersson faulowany. Będzie tym razem przewaga Podhala.
9 min. - Cunik i Blanik jeszcze próbowali zagrozić bramce Odrobnego spod lewej bandy i na tym koniec przewagi.
8 min. – Strzał Kozłowskiego spod niebieskiej po dobrze rozegranym zamku gości.
7 min. – Nattinen uda się na ławkę kar.
7 min. – Chaloupka wrzucał na bramkę, nikt z jego partnerów nie przejął.
6 min. Gol dla Zagłębia! Strata krążka Szarotek we własnej tercji obronnej. Kozłowski przejął krążek i przymierzył z lewego bulika Odrobnego w okienko, w krótki róg. 1:0 dla gości.
6 min. - Stoklasa z Tyczyńskim rozegrali w tercji Podhala, Kowalenko uderzał z niebieskiej.
5 min. - Mrugała wyprowadził akcję Podhala i wrzucił na bramkę, koledzy zmieniali i nie nadążyli w porę za akcją.
4 min. - Kaluza dobrze przymierzył z lewego skrzydła, Odrobny broni, jeszcze kładzie się w obawie przed wypuszczeniem krążka.
3 min. - Dwójkowa akcja Kozłowskiego z Horzelskim, niedokładne podanie.
2 min. - Strzał Franka z ostrego kąta.
2 min. - Valentino z Neupauerem ładnie przeszli tercję neutralną, ten ostatni miał szansę ze środka w tej akcji.
1 min. - Pettersson, Dziubiński i Kozłowski wychodzą jako pierwsza formacja. Podhale spokojnie, pamiętne dwóch szybkich strat bramkowych na początku ostatnich domowych spotkań.
Zaczynamy.
W bramce Zagłębia Rafał Radziszewski. W bramce Podhala Przemysław Odrobny.
Zapraszamy na relację na żywo z Miejskiej Hali Lodowej w Nowym Targu. Podhale gości Zagłębie Sosnowiec.

Poprawiliśmy w ostatnich dniach działanie strony, prosimy szanownych naszych czytelników o klikanie w reklamy na Hokej.Net, aby dalej rozwijać stronę i ją utrzymywać. Nie bądź obojętny, to Cię nic nie kosztuje a nam pomoże! Z góry dziękujemy!
#50 Paweł Bizub B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#90 Przemysław Odrobny B 4 4.10 31 31 0 0 0 0 87.10 58:30 0 0 0 0.00 0 0 0 0 1 0 0
#71 Kyle Campbell PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#24 Petr Chaloupka LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#61 Krystian Dziubiński ŚR 1 0 0 0 1 0 2 1 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0