08:11 2 min. Dominik Nahunko #57 Zahaczenie
10:01 2 min. Mateusz Michalski #69 Spowodowanie upadku przeciwnika
28:14 2 min. Filip Starzyński #26 Natarcie
32:20 2 min. Szymon Mularczyk #95 Atak kijem trzymanym oburącz
40:00 2 min. Roman Kowalenko #44 Atak kijem trzymanym oburącz
51:35 2 min. Matej Cunik #74 Ostrość
51:35 2 min. Jussi Makkonen #25 Ostrość
- Koniec Meczu.
- 60 min. - GOL! 1-6! Pasiut wypuścił Wajdę, którzy wjechał przed bramkę i ulokował gumę w bramce jak rasowy napastnik.
- 58 min. - Zespoły już pogodzone z wynikiem spotkania i bez większych emocji na tafli.
- 57 min. - Akcja Blanika, ale zatrzymany przez rywali.
- 55 min. - Piotrowski zaatakował Lahde, kilka ostrych słów ale bez kar
- 55 min. - Mularczyk objechał bramkę, jego uderzenie odbija Radziszewski i krążek skakał przed bramką zanim złapał go bramkarz.
- 54 min. - Spokojna gra obu stron, bez większego zagrożenia pod bramkami.
- 52 min. - Cunik i Makkonen trafiają na ławkę kar.
- 51 min. - Świetnie krążek rozprowadził Tyczyński, do Stoklasy ale uderzenie prosto w bramkarza.
- 50 min. - Dużo niedokładności i bez koncepcji gospodarze.
- 48 min. - Goście kontrolują przebieg spotkania.
- 45 min. - Atakują goście, Lahde objechał bramkę, podał do Paszka z niebieskiej - jego strzał odbija Radziszewski.
- 45 min. - Z bliska Turtianien, dobrze Radziszewski interweniuje.
- 44 min. - Zamieszanie pod bramką Rahma, ale ten łapie gumę.
- 42 min. - GOL! 1-5! Rajamaki wcisnął gumę między parkany Radziszewskiego i guma wturlała się za linię bramkową.
- 41 min. - Makkonen pod bramkę, lot krążka próbował zmienić Rajamaki, obok bramki.

- Koniec II tercji.
- 40 min. - Próba strzału Starzyńskiego z backhandu, ale zablokowany.
- 38 min. - Citok w osłabieniu praktycznie sam na sam, ale Rahm nie dał się oszukać.
- 37 min. - Radziszewski się zagotował po zamieszaniu w polu bramkowym popchał Lahde, zaraz Starzyńskiego zaatakował Kaluze. Było gorąco na ławkę kar ląduje tylko czeski obrońca gospodarzy.
- 35 min. - GOL! 1-4! Szybka kontra gości. Rozklepana defensywa Zagłębia, Cimzar do Rajamaki a ten do pustej bramki!
- 34 min. - Blanik z nadgarstka, łatwo łapie Rahm.
- 33 min. - Kara dla Mularczyka, kontra Pasiuta, odbija Radziszewski.
- 32 min. - Przycisnęli gospodarzy, od kilku minut w tercji gości. Z bliska Dubinin, dobitka ale faulowany przez Mularczyka.
- 30 min. - Dobrze w obronie goście.
- 29 min. - Uderzenie Stoklasy, później Charousek obok bramki.
- 28 min. - Kara dla Starzyńskiego, w przewadze gospodarze.
- 27 min. - GOL! 1-3! Za ciosem poszli goście. Turtianen zaskoczył zasłoniętego Radziszewskiego strzałem z bulika.
- 27 min. - GOL! 1-2! Świetnie Pasiut w sytuacji sam na sam wkręcił w lód Radziszewskiego i wjechał z krążkiem do bramki
- 26 min. - Rajamaki zza bramki do Porselanda, ale ten zbyt lekko i łapie Radziszewski.
- 24 min - Citok pod bramką zahamował tak, że śniegiem oprószył Rahma, zainterweniował od razu Porseland.
- 23 min. - Cimzar dostał świetne podanie ale sam przed Radzikiem i nie dał rady! Bramkarz gospodarzy wyciągnął się jak długi i złapał gumę.
- 23 min. - Zamieszanie pod bramką gospodarzy, uderzył Lahde i krążek musnął słupek.

- Konie I tercji.
- 20 min. - Porselad zza bulika, lot krążka zmienił Michalski - odbija instynktownie Radziszewski.
- 19 min. - Pasiut indywidualnie, ale odbija jego strzał Radziszewski
- 18 min. - Wajda uderzył obok słupka.
- 17 min. - Rajamaki i broni kijem Radziszewski.
- 17 min. - Lahde do Michalskiego ale ten zablokowany przed bulikiem.
- 16 min. - Dubinin z bliska ale nie trafił w krążek.
- 15 min. - Charousek obok bramki.
- 14 min. - Horzelski z ostrego kąta, łapie Rahm.
- 13 min. - Lahde wzdłuż bramki, ale niedokładnie i minął się z krążkiem Michalski.
- 12 min. - Stoklasa z bulika, ale spokojnie Rahm łapie.
- 12 min - Bez groźnej akcji Zagłębie w przewadze.
- 10 min. - Na ławce kar Michalski, gospodarze w przewadze.
- 10 min. - GOL! 1-1! Krężołek niepilnowany uderzał w okienko bramki po krótkim rogu
- 9 min. - Szansa Rajamakiego, ale odbija Radziszewski. Dwukrotnie wybijają z tercji hokeiści gospodarzy.
- 8 min. - Kara dla Naunki, w przewadze goście. Strzał z ostrego kąta Porselanda, łapie Radziszewski.
- 8 min. - Groźny strzał Cimzara, ale dobrze Radziszewski.
- 7 min. - Dwie próby Michalskiego, pierwszą odbija Radziszewski parkanem, druga obok słupka.
- 4 min. - GOL! 1-0! Bernacki z okolicy bulika zaskakuje Rahma! Dobrze odsłużył go Dubinin.
- 3 min - Strzał Rajamakiego nad poprzeczką.
- 2 min. - Starzyński ruszył na bramkę, ale jego strzał z backhandu odbija Radziszewski.

Poprawiliśmy w ostatnich dniach działanie strony, prosimy szanownych naszych czytelników o klikanie w reklamy na Hokej.Net, aby dalej rozwijać stronę i ją utrzymywać. Nie bądź obojętny, to Cię nic nie kosztuje a nam pomoże! Z góry dziękujemy!
#34 Michał Czernik B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#31 Rafał Radziszewski B 6 6.00 40 40 0 0 0 0 85.00 60:00 0 0 0 0.00 0 0 0 0 1 0 0