Rozgrywki: 2019/20 - Ekstraliga: Play-off
17:00
Play-Off / Ćwierćfinał 4
1:0 Martin Kasperlík #82 5/5 01:16
1:1 Marek Tvrdoň #80 ( Michal Vachovec #69 ) 5/5 19:44
2:1 Maciej Urbanowicz #92 ( Henri Auvinen #55, Jesse Rohtla #11 ) (+1) 5/4 37:06
3:1 Arkadiusz Kostek #16 ( Māris Jass #3, Maciej Urbanowicz #92 ) 5/5 38:09
29:27 2 min. Bartłomiej Bychawski #91 Atak kijem trzymanym oburącz
36:14 2 min. Zdeněk Bahenský #32 Spowodowanie upadku przeciwnika
39:01 2 min. Marek Tvrdoň #80 Spowodowanie upadku przeciwnika
55:55 2 min. Maciej Urbanowicz #92 Przeszkadzanie
60 min- Rohtla do pustej...obrońca wybił krążek z linii!
60 min- Pusta bramka Cracovii.
58 min- Nic nie wyszło z tej przewagi;
56 min- Kara dla Urbanowicza.
56 min- Spieszy się Cracovia, ale nie mają pomysłu na strzelenie kontaktowej bramki.
54 min- Potężnie Paś...w ostatnim momencie zablokował strzał obrońca gości.
52 min- Znakomicie usposobiona defensywa JKH. Nie mogą się przedrzeć Pasy.
49 min- Raszka groźnie za swoją bramką, ale wyszedł z tego obronną ręką.
47 min- Akcje Cracovii straciły tempa. Nie ma zbyt dużego zagrożenia pod bramką Raszki.
45 min- Sawicki objechał bramkę i próbował "od zakrystii", ale Koprziva zdołał się przesunąć.
43 min- Naciera Cracovia, a Jastrzębie szuka okazji na kontrę.
42 min- Tvrdoń po powrocie na lód, pociągnął "za ściąganej", ale minimalnie obok.
41 min- Gospodarze przez blisko minutę jeszcze w przewadze.

40 min- Kara dla Tvrdonia. Czas bierze trener Rohaczek.
39 min- GOOL 3:1! Piękna sztuczka Jassa w rogu lodowiska, ograł krakowskiego defensora i wystawił do Kostka, który był przed bramką, a ten ze spokojem pokonał bramkarza!
38 min- GOOL 2:1! Urbanowicz strącił krążek po wrzutce Auvinena i zaskoczył Koprzivę!
37 min- Znów kara dla Cracovii.
35 min- Brakuje dogodnych okazji. Dużo chaotycznej gry.
32 min- Nic nie wynikło z tej przewagi JKH.
31 min- Kapica sam na sam po błędzie Pasia...górą Raszka!
30 min- Pierwsza kara w meczu. Gospodarze zagrają w przewadze.
28 min- Świetna szansa Ł. Nalewajki! Próbował dobijać, ale wypchnął go obrońca Cracovii. Później napastnik JKH z całym impetem uderzył w bandę. Sędziowie zwlekali z przerwaniem gry i mógł wtedy zdobyć bramkę Kapica, ale świetnie Raszka!
25 min- Nie widać na lodzie Kasperlika i Jabornika. Obaj doznali urazów w pierwszej tercji.
23 min- Potężnie Bepierszcz. Wypluł krążek Raszka, ale nie było dobitki.
22 min- Paś dobijał strzał Auvinena. Szczęśliwie broni Koprziva.
21 min- Druga tercja rozpoczęta.

20 min- GOOL 1:1! Błyskawiczna kontra Cracovii. Vachovec do Tvrdonia, a ten z bulika pociągnął na dalszy słupek i mamy remis!
19 min- Ucierpiał Jabornik pod bandą. Na szczęście wstał po chwili o własnych siłach.
19 min- Iossafov z bulika, ale zbyt lekko i spokojnie złapał krążek Koprziva.
18 min- Vachovec z najbliższej odległości. Po chwili Tvrdoń do Bepierszcza...dwa razy pięknie broni Raszka!
17 min- Paś trafił na drzewo w postaci Rompkowskiego. Ładne, czyste wejście ciałem.
15 min- Częste przerwy w grze.
14 min- Ładnie pociągnął Bahensky na dalszy słupek, ale Raszka zdążył z interwencją.
13 min- Mało strzałów. Obrońcy dobrze uniemożliwiają znalezienie pozycji do uderzenia.
10 min- Dużo walki z obu stron. Sędziowie pozwalają dzisiaj grać.
8 min- Paś wykorzystał błąd obrony i był sam przed Koprzivą, ale strzał z bekhendu minimalnie obok bramki.
7 min- Trwa napór Cracovii. Próbowali Bahensky i Leivo, ale Raszka czujny między słupkami.
5 min- Indywidualne popisy Kasperlika, ale strzał zablokowany.
3 min- Przyczajeni jastrzębianie za podwójną gardą. Cracovia "ciśnie".
2 min- GOOL 1:0! Kasperlik wjechał pomiędzy trzech obrońców i wyszedł sam na sam...Czech zmieścił krążek przy słupku!
1 min- Nie ma bramki.
1 min- Sędziowie jeszcze sprawdzą wideo, czy krążek nie znalazł się w bramce.
1 min- Już zamieszanie pod bramką Raszki, ale ten zdołał nakryć krążek po czwartej dobitce.
1 min- Gramy! Krążek wygrali gospodarze.

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców do wspierania portalu. Można to uczynić przez niekorzystanie z Adblocka i klikanie w reklamy, które są dostępne na stronie. Wpływy z reklam pozwalają nam utrzymać portal na obecnym poziomie i każdego dnia relacjonować to, co dzieje się w środowisku hokejowym. Dziękujemy, że jesteście z nami!
#15 Kamil Wróbel LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#33 Miroslav Kopřiva B 3 3.06 33 33 0 0 0 0 90.91 58:45 0 0 0 0.00 0 0 0 0 1 0 0