06:43 4 min. Michal Vachovec #69 Ostrość
06:43 2 min. Mateusz Gościński #11 Ostrość
07:40 2 min. Bartłomiej Neupauer #9 Zahaczenie
09:53 4 min. Emil Švec #62 Wysoko uniesiony kij
19:22 2 min. Bartłomiej Pociecha #67 Spowodowanie upadku przeciwnika
21:51 2 min. Alan Łyszczarczyk #88 Spowodowanie upadku przeciwnika
28:33 2 min. Jean Dupuy #39 Atak kijem trzymanym oburącz
39:12 2 min. Radosław Galant #24 Wysoko uniesiony kij
40:44 2 min. Patryk Kogut #68 Wysoko uniesiony kij
49:41 2 min. Jakub Worwa #12 Spowodowanie upadku przeciwnika
54:16 2 min. Szymon Marzec #71 Trzymanie przeciwnika
59:02 2 min. Radosław Galant #24 Atak kijem trzymanym oburącz
Koniec. Podhale przegrywa po bardzo dobrym meczu z obu stron. Ta rozjemcza trochę nawalała, ale cóż... Dziękujemy za uwagę.
60 min. – Podhale bez bramkarza. 6 na 4.
60 min. – Gajor wrzucał na bramkę, Rancevs przytrzymywany. Sędzia Radzik zauważył z połowy lodowiska… Kara dla gości.
59 min. – Pettersson mierzył w okienko krótkiego rogu Murraya.
58 min. - Gol dla GKS. Szczechura w kontrze świetnie obsłużył Cichego i mamy prowadzenie tyszan 5:4.
57 min. – Jeziorski wyszedł sam na sam. Odrobny wyczekał i obronił.
56 min. – Ankudinow przed bramką próbował wcisnąć w piątą dziurę.
56 min. – Zbyt koronkowe chyba to rozgrywanie Podhala.
55 min. – Powalony na lód Chaloupka, sędziowie gwiżdżą przewinienie.
54 min. – Podhale próbuje coś ugrać w tym meczu w regulaminowym czasie.
52 min. – Dupuy pociągnął z nadgarstka w pełnym biegu, Odrobny na raty mrozi krążek.
51 min. - Gol dla GKS. Seed po lodzie na prawe skrzydło do Cichego, ten w przeciwległy róg zaskakuje Odrobnego. 4:4.
50 min. – Decyzje sędziów psują widowisko. W tercji ataku odgwizdany faul Worwie. Będzie przewaga tyszan.
49 min. - Gol dla GKS. Szczechura wyjechał zza bramki i pokonał po lodzie Odrobnego. 3:3.
48 min. - Znowu gorąco pod bramką Murraya po akcji Neupauera i Łyszczarczyka.
47 min. – Pociecha pociągnął ze środka, efektownie złapał Odrobny.
46 min.- Rancevs huknął z prawej, Ankudinow z lewej poprawił, instynktownie broni Murray.
46 min. – Kotlorz z nadgarstka z lewej flanki, Odrobny nie przepuszcza krążka.
45 min. – Mądrze Podhale w obronie i wychodzi z kontrami. Spokój w tercji neutralnej.
44 min. – Worwa minął obrońcę, wjechał za niebieską i uderzył, Murray paruje nad bramkę.
43 min. – Svec podawał do Vachovca, wmieszał się w to kij obrońcy. Svec sam na sam, ale za nisko podniósł krążek i Murray parkanem broni, jeszcze bomba Sulki obok bramki.
42 min. - Najpierw strzał Tomasika tuż obok lewego okienka bramki. Potem Neupauer Tomasik i strzał Mrugały, broni Jasiek Murarz.
41 min. - Svec wprowadził krążek, Chaloupka uderzał z niebieskiej. Następna próba należała do Vachovca, ale Murray obronił. Będzie jeszcze jedna kara. 5 na 3 przez 28 sekund.
Rozpoczynamy III tercję. Gospodarze w 5 na 4.
Koniec II tercji. Remis. 2:2. 1:11 przewagi Szarotek przechodzi na III tercję. Przerwa.
40 min. - Pettersson próbował się przedrzeć środkiem i to o mało nie zaskoczyło Murraya, który wyciągnął się w efektownym szpagacie.
40 min. – Podobna sytuacja jak pod koniec I tercji. Wykluczenie dla gości. 48 sekund szansy jeszcze w tej tercji.
39 min. – Rancevs bliski przejęcia po niepewnej interwencji bramkarza.
38 min. – Łyszczarczyk uderzał zza obrońcy, ale zablokowany strzał.
37 min. – Pettersson z Neupauerem próbowali coś ugrać w tercji gości.
36 min. – Tyszanie przenieśli ciężar gry od swojej bramki. Gościński próbował zagrozić bramce Odrobnego.
35 min. - Kontrowersyjne decyzje sędziów wywołują emocje niezdrowe na trybunach.
34 min. - Gol dla Podhala! Łyszczarczyk. Tuż po wznowieniu po lodzie, od słupka, Murray nie zdążył zareagować. 2:2.
34 min. - Strzał Sulki w krótki róg broni pewnie Murray.
34 min. - Worwa z Bochnakiem zawalczyli w tercji ataku i tyszanie wybijają na uwolnienie.
33 min. - Jeziorski do Pociechy, ten do Komorskiego, ładne rozegranie tyszan kończy się spokojną interwencją Odrobnego.
33 min. - Wiedźmin nie dał się zaskoczyć wrzutce Pociechy, zakryty krótki róg.
32 min. - Vachovec strzelał ze środka, jeszcze dobitka Bepierszcza, nad bramką, po interwencji bramkarza,
30 min. - Napór Podhala. Pettersson, Ankudinow, Łyszczarczyk, Neupauer, raz po raz zagrażali bramce Murraya. Ale bramki nie ma. Koniec kary.
29 min. - Kara dla tyszan. Atak kijem trzymanym oburącz.
29 min. - Świetne podanie Tomasika do Łyszczarczyka, napastnik Podhala próbował przyjmować.
29 min. - Strzał Bepierszcza w kontrze Podhala, zablokowany przez obrońcę.
28 min. - Marzec próbował od zakrystii...
27 min. - Worwa wysokim pressingiem zaatakował Pociechę, ale rutyniarz wyszedł z tego cało.
26 min. - Mroczkowski do Galanta na niebieską, ale ten strzał krzywdy Szarotkom nie zrobi.
25 min. - Jeziorski sam przed bramką, ale Wiedźmin na posterunku.
24 min. - Gol dla GKS. Szczechura wykończył akcję swojego ataku, trafił bez problemu do odsłoniętej bramki. 2:1 dla gości.
23 min. - Strzał Seeda spod niebieskiej, chwilę później Cichy, który gra w tych przewagach najdłużej.
22 min. - Kolejne wykluczenie zawodnika Podhala. Łyszczarczyk. A sędziowie w rolach głównych.
22 min. - Neupauer uderzył mocno po lodzie, ale obok bramki.
21 min. - Podanie Sveca do Vachovca zbyt lekkie i strata. Źle wygląda ta reszta przewagi Podhala.
Rozpoczynamy II tercję. Wynik remisowy. Przewaga Podhala.
20 min. - Bomba Petterssona po zgraniu od Bepierszcza kończy emocjonującą I tercję. 1:1. 1:21 kary przejdzie na II tercję. Przerwa.
20 min. - Pettersson powalony za bramką tyszan. Jest gwizdek, będzie kara.
19 min. - Gajor z przeciwnikiem na plecach wyprowadził krążek z tercji.
18 min. - Ankudinow podcinany pod bramką, sędzia Radzik jest metr od akcji, ale nic nie widzi.
17 min. - Dupuy objeżdżał Odrobnego i chciał go zaskoczyć po lodzie. Nic z tego.
17 min. - Teraz napór Podhala, Łyszczarczyk trafia w słupek, Pettersson ze środka, ale Murray broni, jeszcze Gajor przetestował golkipera GKSu.
16 min. - Cichy rzucił półgórny krążek, Odrobny instynktownie ręką odbija.
15 min. - Svec miał szansę po drugiej stronie tafli, Gajor poprawiał, tylko jęk zawodu na trybunach.
15 min. - Napór tyszan, jeszcze raz Pociecha. Koniec kary.
14 min. - Pociecha z niebieskiej w tłok przed bramką, ale chwyta Odrobny.
14 min. - Znowu zamek tyszan, Mroczkowski przed bramkę do Komorskiego, ale nie dał się przebić Wiedźmin.
13 min. - Gościński uderzał, poprawiał Galant, nie ma gola.
11 min. - Gol dla Podhala! Łyszczarczyk wyszedł w osłabieniu sam na sam i wymanewrował Murraya. 1:1.
11 min. - Cichy z prawego skrzydła dwukrotnie testował Odrobnego.
10 min. - Kolejne wykluczenie dla Podhala. Svec odpocznie 4 minuty.
9 min. - Gol dla GKS. Komorski ze środka po podaniu Szczechury zza bramki, zdobywa gola w przewadze 5 na 4. 1:0 dla gości.
9 min. - Pociecha nie trafił w krążek po podaniu Wronki, chwilę później sam Wronka uderzał, Odrobny na raty, ale broni.
8 min. - Cichy po rozegraniu z Seedem dogrywał przed bramkę do Mroczkowskiego. Połapali się obrońcy gospodarzy. Będzie jeszcze jedno wykluczenie dla Podhala. 5 na 3.
7 min. - Przepychanki Vachovca z Gościńskim, zakończą się obopólnym wykluczeniem. Z tym że zawodnik Podhala odpocznie 4 minuty. Będzie przewaga GKSu.
7 min. - Wronka zakręcił w tercji Podhala, uderzył z obrotu i o mało nie zaskoczył Odrobnego, który był w drugim rogu bramki.
7 min. - Czwarty, młody atak Podhala utrzymywał się długo w tercji rywala.
6 min. - Szczechura mierzył po krótkim rogu, ale trafił w Mroczkowskiego stojącego za bramką, to musiało boleć...
5 min. - Svec z prawej flanki mocno, minimalnie obok górnego rogu bramki gości.
4 min. - Wysoki pressing Podhala, tyszanie mają problem z płynnym wyjściem.
3 min. - Mroczkowski do Szczechury, jeszcze Cichy, zostawił Seedowi na niebieskiej, nic z tego nie wyszło groźnego.
2 min. - Jakieś dyskusje arbitrów z boksem gości. Przerwa w meczu.
2 min. - Podhale z impetem zaczęło ten mecz, aktywny Łyszczarczyk pod bramką Mistrza Polski.
2 min. - Pettersson na raty, nad bramką Murraya.
1 min. - Vachovec z Bepierszczem ładnie wyszli w dwójkę, zabrakło skutecznego strzału.
Zapraszamy na relację z Nowego Targu. Tauron Podhale Nowy Targ podejmuje GKS Tychy.

Uwaga! TRWAJĄ JUŻ PRACE NAD NOWĄ ODSŁONĄ PORTALU dlatego Szanownych naszych czytelników prosimy o klikanie w reklamy na Hokej.Net. Nie bądź obojętny, to Cię nic nie kosztuje a nam pomoże! Z góry dziękujemy!

Przedsprzedaż Hokejowego Niezbędnika Kibica na sezon 2020/21! Zapraszamy do zakupy --- > http://www.hokej.net/pl/news,artykul,5,55689,przedsprzedaz-hokejowego-niezbednika-kibica-20202021.html

#50 Paweł Bizub B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#90 Przemysław Odrobny B 5 5.08 35 35 0 0 0 0 85.71 59:02 0 0 0 0.00 0 0 0 0 1 0 0
#9 Bartłomiej Neupauer ŚR 1 1 1 0 2 1 2 1 0 0 0 1 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#17 Alexander Pettersson LS 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#93 Lauris Rancevs ŚR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#25 Adrian Słowakiewicz ŚR 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#11 Mateusz Gościński LS 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#91 Bartłomiej Jeziorski PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#40 Oliwier Kasperek LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#68 Patryk Kogut PO 0 0 0 0 0 1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#5 Filip Komorski LS 0 1 0 1 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#87 Michał Kotlorz PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#17 Jan Krzyżek LS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#71 Szymon Marzec PS 0 0 0 0 0 -1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#9 Christian Mroczkowski PS 1 3 2 1 4 2 0 0 0 0 0 2 1 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
#67 Bartłomiej Pociecha LO 0 0 0 0 0 -1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#13 Jarosław Rzeszutko ŚR 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0