2:0 Mateusz Michalski #69 ( Jesse Rohtla #11, Filip Stoklasa #90 ) +/-
30:05 2 min. Filip Stoklasa #90 Wysoko uniesiony kij
34:49 2 min. Bartosz Florczak #5 Spowodowanie upadku przeciwnika
52:06 2 min. Jesperi Viikilä #47 Ostrość
52:06 2 min. Filip Starzyński #26 Ostrość
57:33 2 min. Konrad Filipek #10 Atak kijem trzymanym oburącz
Uwaga! TRWAJĄ JUŻ PRACE NAD NOWĄ ODSŁONĄ PORTALU dlatego Szanownych naszych czytelników prosimy o klikanie w reklamy na Hokej.Net. Nie bądź obojętny, to Cię nic nie kosztuje a nam pomoże! Z góry dziękujemy!

59. min - GOOOL! 2:0! Rohtla posłał profesorskie podanie do Michalskiego. Wynik meczu wydaje się już być przesądzony.
58. min - Franssila traci krążek na niebieskiej. Dwójkowa akcja Bielca oraz Wilusza zostaje zatrzymana przez Simbocha!
58. min - Wyrównanie Sanoka coraz bardziej się oddala. Na ławkę kar wędruje Konrad Filipek.
58. min - Bukowski obsłużony dobrym podaniem, obrona GieKSy jednak czuwa.
56. min - Viikila zagroził bramce Simbocha po składnej akcji gości.
56. min - STS fatalnie wyprowadza krążek, sytuacji nie wykorzystał Fraszko.
55. min - Niespodziewane uderzenie spod niebieskiej mogło zaskoczyć Simbocha, Słowak był jednak czujny.
54. min - Filipek trafia w Simobcha, w odpowiedzi Pasiut ścina do środka i zmusza do interwencji golkipera STS-u.
54. min - Petarda Zielińskiego, niesamowity refleks Spesnego.
53. min - Obustronne wykluczenie. Na ławkę kar zjeżdzają Starzyński oraz, z wielką niechęcią, Viikila. Zrobi się nam teraz więcej miejsca na lodzie.
52. min - Sanok przeniósł teraz grę do tercji przeciwnika, katowiccy obrońcy stawiają jednak dziś twarde warunki.
52. min - Krężołek nie opanował krążka pod bramką, a mógł podwyższyć prowadzenie.
51. min - Rohtla jak tyczki mijał obrońców, zostaje jednak wypchnięty za bramkę. Strzał Wajdy mrozi Spesny.
49. min - Starzyński ucierpiał pod bramką Sanoka. Piippo przeprasza swojego rywala.
48. min - Strata Sanoka we własnej tercji, Spesny zażegnał zagrożenie.
48. min - Wanat przedarł się po skrzydle, objeżdża bramkę, sanoczanie wyłuskują jednak krążek.
45. min - Bielec przedarł się sam na sam, nie zdołał jednak pokonać Simbocha.
44. min - Kruczek wyczekiwał na podanie przed bramką, strącony krążek nieznacznie mija słupek.
43. min - Indywidualna akcja Mularczyka, jego strzał zablokowany przez obrońcę. Akcja zostaje przerwana, gdyż w bramce wylądował Szymon Skrodziuk.
42. min - Ładna, kombinacyjna sanoczan. Widać, że na trzecią tercję wyszli ze zdecydowanie bardziej ofensywnym nastawieniem.
41. min - Goście mieli okazję na dobrą kontrę. Nieporozumienie między Filipkiem a Białym skutkuje jednak spalonym.
41. min - Przed nami decydująca tercja spotkania.

39. min - Ależ kocioł pod bramką STS-u! Spesny nie zdołał zamrozić krążka i leżał na lodzie, katowiczanie nie wykorzystują szansy.
38. min - Hokeiści STS-u pognali na bramkę Simbocha, Ginda trafia obija jedynie słupek.
37. min - Florczak stanął przed szansą na trafienie po kontrze. W odpowiedzi groźny strzał Pasiuta.
36. min - Katowice nie znalazły sposobu na zasieki defensywne gości. Florczak opuszcza ławkę kar.
35. min - Wanat podcięty przez Florczaka. GieKSa może teraz podwyższyć prowadzenie.
33. min - Katowice grają w pełnym zestawieniu. Sanoczanie mogą pluć sobie w brodę po ostatnich dwóch minutach gry.
32. min - GOOOL! 1:0! Katowice strzelają gola w osłabieniu, a na listę strzelców wpisuje się Rohtla!
31. min - Pierwsza kara w tym meczu, w przewadze zagra Sanok. Dobra szansa przed STS-em.
28. min - Mocne uderzenie Cunika na bramkę STS-u.
27. min - Patryk Wajda mocno potraktował Marcina Białego za swoją bramką, gramy dalej.
27. min - Świetna okazja Starzyńskiego, Spesny trzyma wynik STS-owi.
26. min - Pasiut przed szansą, strzela wprost w Spesnego.
22. min - Mocny strzał Kruczka, czujny Spesny.
21. min - Powtórka sytuacji z pierwszej tercji, dwójkowa akcja Fraszki i Michalskiego nie przynosi jednak bramki.
21. min - Rozpoczynamy drugą tercję.

18. min - GieKSa o włos od objęcia prowadzenia! Strzał Franssili obija jedynie poprzeczkę.
18. min - Sanoczanie po raz pierwszy "rozgościli się" w tercji gospodarzy. Mają jednak problem z oddaniem strzału.
16. min - Michalski mógł zerwać się obronie gości, sędzia przyłapał go jednak na spalonym.
14. min - Spięcie pomiędzy Strzyżowskim a Krężołkiem. Obędzie się bez kar.
14. min - Ładny zwód Wanata, lecz nie znajduje sposobu na Spesnego.
11. min - Niecelna próba Rąpały z dystansu.
10. min - Mularczyk otrzymał krążek zza bramki, zszedł do środka, ale jego strzał nie trafia w bramkę.
9. min - Zespołowa akcja gospodarzy, broni Spesny.
5. min - Ależ bliski szczęścia był Franssila! Spesny na posterunku.
5. min - Próba Wanata również nie przynosi efektu.
4. min - Pasiut zdecydował się na indywidualną akcję, postraszył tylko bramkarza.
3. min - Stoklasa z nadgarstka spod niebieskiej, krążek ląduje w łapaczce Spesnego.
1. min - Michalski otrzymuje świetne podanie przed sanocką bramką od Fraszki, strzela jednak obok słupka.
1. min - Rozpoczynamy pierwszy mecz w katowickiej Satelicie. Pierwszy bulik dla GieKSy.

Już jest! Zamów teraz Hokejowy Niezbędnik Kibica na sezon 2020/21! Zapraszamy do zakupy --- > http://www.hokej.net/pl/news,artykul,5,55689,przedsprzedaz-hokejowego-niezbednika-kibica-20202021.html