16:31 2 min. Oskar Lehmann #3 Trzymanie przeciwnika
18:48 2 min. Grzegorz Pasiut #18 Ostrość
22:16 2 min. Oskar Lehmann #3 Trzymanie przeciwnika
27:08 2 min. Filip Starzyński #26 Trzymanie przeciwnika
29:05 2 min. Jakub Wala #76 Trzymanie przeciwnika
30:52 2 min. Oskar Lehmann #3 Trzymanie przeciwnika
34:34 2 min. Maciej Kruczek #12 Spowodowanie upadku przeciwnika
38:45 2 min. Kacper Niedźwiecki #17 Wysoko uniesiony kij
47:04 2 min. Juraj Šimboch #31 Opóźnianie gry
51:32 2 min. Bartosz Wołoszyk #19 Wysoko uniesiony kij
59. min - Oba zespoły są już myślami przy końcowej syrenie.
58. min - Spotkanie straciło na jakości.
56. min - Pasiut do Michalskiego! Nie ma gola. Skrzydłowemu GieKSy - przy próbie zwodu na bekhend - uciekł krążek p
55. min - Teraz nieco aktywniejsi podopieczni Krzysztofa Lehmanna.
53. min - Rozprężeni są gospodarze. Widać, że chcieliby, aby ten mecz już się zakończył
52. min - Wołoszyk odesłany na ławkę kar. Szansa dla katowiczan na siódmego gola.
51. min - Katowiczanie kontrolują przebieg wydarzeń na lodzie.
50. min - Pełne składy na lodzie
49. min - Gra w przewadze nie funkcjonuje dziś u gdańszczan.
48. min - Szimboch ukarany za opóźnianie gry.
46. min - Fraszko! Miał idealną okazję, ale zwlekał ze strzałem. To powinien być siódmy gol.
44. min - Koronkowo zaczynają grać katowiczanie.
42. min - GieKSa ma apetyt na kolejne gole.
41. min - GOOOL! 6:0! Michalski wzdłuż bramki do Kruczka! Ten nie miał większych problemów, by zaskoczyć Kielera
41. min - Zaczynamy ostatnią odsłonę.

39. min - Ależ koronkowo rozegrali krążek gospodarze. Uderzenie Krężołka z bekhendu nie trafia do pustej bramki!
39. min - Jeszcze jedna kara dla Stoczniowca. Niedźwiedzki wędruje na ławkę kar.
38. min - Rohtla hukął jak z armaty. Kieler odbija gumę.
37. min - Zając! Szimboch ze stoickim spokojem łapie gumę do raka.
37. min - GieKSa w pełnym składzie.
36. min - Zając! Dobijał uderzenie Mocarskiego. Szimboch był na posterunku.
35. min - Kara dla Kruczka. Szansa dla Stoczniowca na honorowego gola.
35. min - Kolejne ataki suną na bramkę gości. Pasiut do Michalskiego! Nie ma gola.
34. min - GOOOL! 5:0! Rohtla objechał bramkę i dograł do Krężołka. Mamy piątego gola
34. min - Gramy w pełnych składach.
33. min - Kotłuje się pod gdańską bramką. Uderzali Pasiut i Michalski! Wynik bez zmian.
32. min - Uderzenia Franssili i Wanata. Nie ma gola.
31. min - GieKSa przez 13 sekund zagra w podwójnej przewadze.
31. min - Chyba najsłabsza przewaga rozegrana przez katowiczan.
31. min - Kruczek spod niebieskiej! Broni ieler.
30. min - Kara dla Wali.
29. min - Kontra GieKSy. Rohtla do Krężołka, ale ten zbyt długo zwlekał z oddaniem strzału.
28. min - Kara dla Starzyńskiego.
27. min - Bomba Zielińskiego spod linii niebieskiej! Dobrze interweniuje Kieler.
27. min - Na gdańską bramkę suną kolejne ataki. Rohtla wycofał do Franssili, ten uderzył bez przyjęcia. Broni Kieler.
26. min - Fraszko do Pasiuta, ten uderzył bez przyjęcia! Dobrze broni Kieler.
25. min - GOOOL! 4:0! Okres gry w przewadze zamieniony na bramkę. Rozklepana obrona gdańszczan i Starzyński trafia do siatki
24. min - Uderzenie Kruczka podbite. Przerwa w grze.
23. min - Kara dla Lehmanna, katowiczanie znów w przewadze.
22. min - Fraszko! Znalazł się przed Kielerem, ale nie zdołał zmieścić krążka między jego parkanami.
21. min - Gramy w pełnych składach.
21. min - Wrzutka Krawczyka, próba dobitki. Dobrze Kieler.
21. min - Mamy zmianę w gdańskiej bramce. Zameldował się w niej Michał Kieler
21. min - Zaczynamy drugą odsłonę. Przez 48 sekund będziemy grać po czterech w polu.

19. min - Pasiut i Vitek wędrują na ławkę kar.
19. min - Iskrzy między zawodnikami. Mała szarpanina. Czekamy na decyzję sędziów.
18. min - Kilka sztuczek technicznych Rohtli. Ładnie zrobił sobie miejsce do oddania strzału.
17. min - Obustronne wykluczenie. Na ławkę kar wędrują Kruczek i Lehmann.
16. min - Szimboch miał okazję, żeby się wykazać. Uderzał Rompkowski, dobijać próbował Mocarski.
15. min - Istna nawałnica strzałów zawodników GieKSy. Soliński zwija się jak w ukropie.
14. min - Teraz Zieliński z niebieskiej. Goście mają ogromne problemy z opuszczeniem własnej tercji.
13. min - Adamus! Był o krok od zdobycia czwartego gola.
13. min - GOOOL! 3:0! Potężne uderzenie Rohtli, a krążek zatrzepotał w siatce
12. min - Pachnie trzecim golem dla gospodarzy.
11. min - Katowiczanie dobrze rozgrywają przewagę. Sporo ruchu, szybkich wymian krążka.
11. min - Kara dla Rompkowskiego.
10. min - Wajda z niebieskiej! Próba zbicia krążka przez Michalskiego, ale Soliński dobrze interweniuje.
8. min - Podopieczni Andrieja Parfionowa starają się iść za ciosem.
7. min - GOOOL! 2:0! Paszek ładnie objechał bramkę i zdecydował się na sprytny strzał. Mamy drugiego gola dla katowiczan.
7. min - Wanat do Franssili! Uderzenie fińskiego defensora, broni Soliński.
6. min - Stoczniowiec zamknięty w tercji. Dwa uderzenia, ale Soliński radzi sobie
4. min - Akcja duetu Michalski-Fraszko. Nie ma gola!
3. min - Vitek wrzucił gumę, Mocarski próbował opanować krążek i uderzyć. Nie udało mu się to.
2. min - Wanat przejął krążek, dograł do Krężołka. 22-letni skrzydłowy uderzył, ale niecelnie.
2. min - GOOOL! 1:0! Franssila z niebieskiej, przekierowanie Adamusa i mamy pierwszego gola dla GieKSy
1. min - Zaczynamy! W bramkach Szimboch i Soliński.

Cały czas TRWAJĄ PRACE NAD NOWĄ ODSŁONĄ PORTALU, który wystartuje w pierwszym kwartale 2021 roku! Szanownych naszych czytelników prosimy o klikanie w reklamy na Hokej.Net. Nie bądź obojętny, to Cię nic nie kosztuje a nam pomoże! Z góry dziękujemy!

#11 Wiktor Soliński B 3 9.00 18 18 0 0 0 0 83.33 20:00 0 0 0 0.00 0 0 0 0 0 0 0
#22 Dzmitryj Bandarenka LS 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#5 Daniel Drąg LS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Stanisław Drozd-Niekurzak ŚR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#3 Oskar Lehmann LO 0 0 0 0 0 -2 6 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#9 Gilbert Leśniak PO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0