28:24 2 min. Damian Tomasik #15 Opóźnianie gry
28:24 2 min. Martin Kasperlík #82 Ostrość
28:24 2 min. Damian Tomasik #15 Wysoko uniesiony kij
29:08 2 min. Jakub Michałowski #5 Ostrość
29:08 2 min. Alan Łyszczarczyk #13 Ostrość
35:47 2 min. Oskar Jaśkiewicz #40 Przeszkadzanie
37:11 2 min. Fabian Kapica #91 Wysoko uniesiony kij
55:56 2 min. Jakub Michałowski #5 Spowodowanie upadku przeciwnika
59:52 2 min. Radosław Nalewajka #22 Niewymiarowy sprzęt
59:52 2 min. Bartłomiej Wsół #71 Przeszkadzanie
Uwaga! TRWAJĄ JUŻ PRACE NAD NOWĄ ODSŁONĄ PORTALU dlatego Szanownych naszych czytelników prosimy o klikanie w reklamy na Hokej.Net. Nie bądź obojętny, to Cię nic nie kosztuje a nam pomoże! Z góry dziękujemy!

Koniec III tercji
60. min - Radosław Nalewajka i Bartłomiej Wsół obejrzą ostatnie sekundy z perspektywy ławki kar.
60. min - Nalewajka ofiarnie blokuje strzał.
59. min - Krążek cały czas niebezpiecznie znajduje się w okolicach bramki JKH, nowotarżanom brakuje jednak zimnej krwi.
58. min - Niewykorzystana okazja w przewadze.
56. min - Okazja dla Podhala dla drugą bramkę. Michałowski na ławce kar.
56. min - GOOOL! 7:1! Wałęga z łatwością pokonuje Bizuba strzałem po lodzie.
55. min - Hovorka potężnie przymierzył, ale czujny Bizub.
55. min - Strzał Klimicka musnął jedynie bramkę Bizuba.
53. min - Do głosu coraz śmielej zaczynają dochodzić goście, obrona JKH skutecznie rozbija jednak wszelkie ataki, utrzymując bezpieczne prowadzenie.
51. min - GOOOL! 6:1! Adrian Gajor uderzył z nadgarstka tuż przy słupku bramki Marka!
50. min - Bizub dobrze zastawił linię bramkową, dzięki czemu Urbanowicz nie zdołał wepchnąć krążka do bramki.
49. min - Przymierzył teraz Horzelski, krążek sparowany poza bandy.
48. min - Sawicki przymierzył po lodzie, Bizub odbija "gumę" parkanem, a ta wychodzi poza pole gry.
47. min - Kasperlik pod bramką, ale zostaje zablokowany.
45. min - Kapica opieczętował tylko konstrukcję bramki.
45. min - Strzał Gajora zablokowany przez Kostka, a krążek opuszcza taflę.
44. min - Jastrzębianie spokojnie rozgrywają krążek, przegrupowując się.
43. min - Strzał Górnego mija bramkę Podhala.
42. min - Ankudinow wstrzelił krążek spod niebieskiej, ale nie sprawił żadnego zaskoczenia.
41. min - Przed nami finałowa odsłona. Szansę w bramce JKH otrzyma David Marek.

38. min - GOOOL! 6:0! Ależ JKH ma patent w liczebnej przewadze na nowotarską defensywę! Rac tylko sprytnie przekierował krążek po zagraniu Urbanowicza i umieścił go między parkanami Bizuba!
38. min - Kolejna kara "Szarotek". Tym razem przewinienia dopuścił się Fabian Kapica.
37. min - GOOOL! 5:0! Jastrzębianie nokautują Podhale! Hovorka idealnie przymierzył spod niebieskiej i pokonał Odrobnego. Zmiana między słupkami nowotarżan. Na lodzie melduje się już Paweł Bizub.
36. min - Podhale w taktycznej rozsypce. Jaśkiewicz nieprzepisowo powstrzymał Hovorkę.
35. min - GOOOL! 4:0! Podhale na łopatkach! Faulowany Kasperlik nie zdołał pokonać Odrobnego podczas najazdu, ale Mateusz Bryk zdążył z dobitką!
35. min - GOOOL! 3:0! Co się odwlecze, to nie uciecze! Dominik Paś technicznie uderzył z dystansu i pokonał Odrobnego!
35. min - Nie ma gola!
35. min - Kolejna dobra okazja Kanadyjczyka! Przymierzył z ostrego kąta, a krążek odbija się od poprzeczki! Sędziowie analizują sytuację na powtórce.
33. min - Phiilips w dobrej okazji, jednak nie skutecznie.
32. min - Obydwie ekipy zaciekle w ataku, gra toczy się głównie pod bandami.
30. min - Na lodzie nie przestaje iskrzyć. Tym razem do swoich kolegów w boksie kar dołączyli Michałowski oraz Łyszczarczyk. Gramy 4 na 4.
29. min - Kasperlik uderzony kijem przez Tomasika postanowił sam wymierzyć sprawiedliwość. Na lodzie podwyższyła się nieco temperatura, a obydwaj zawodnicy zostali odesłani na ławkę kar. Gramy 5 na 5.
28. min - Podhale w pełnym zestawieniu.
27. min - Dwójkowa akcja, Wałęga zdecydował się na indywidualne wykończenie, ale nie znalazł sposobu na ulokowanie krążka w bramce.
26. min - Hovorka z bulika! Odrobny broni z trudem!
25. min - Tym razem na grze z nadprogramowym zawodnikiem dali się złapać nowotarżanie. Kolejna okazja dla JKH.
23. min - GOOOL! 2:0! Jass huknął z dystansu i nie dał szans bramkarzowi "Szarotek"!
22. min - Rac, ale wprost w Odrobnego!
22. min - Odrobny nie miał problemów ze strzałem Hovorki.
21. min - Bartłomiej Wsół przekroczył przepisy na linii niebieskiej, nieprzepisowo powstrzymując przeciwnika, a sędzie odgwizdał faul.
21. min - Rozpoczynamy drugą tercję. Pierwszy bulik dla gospodarzy. Na zegarze jeszcze pięć sekund przewagi JKH.

Koniec I tercji. Strzały: 6-7.
20. min - Śmiały wjazd Kasperlika. Uderzył po lodzie, a Odrobny odbija parkanem.
19. min - Najpierw próbował Phillips, a następnie Bryk, jednakże obydwaj w okolicy przestrzeni między bulikami nie trafili w bramkę.
18. min - Upadający Worwa podciął swojego rywala, sędzia zinterpretował to zagranie jako faul.
17. min - Neupauer w dogodnej sytuacji, ale wprost w golkipera!
16. min - Jaśkiewicz! Zabrzęczała jedynie poprzeczka.
15. min - Łukasz Nalewajka zdecydowanie przekroczył przepisy, ostro traktując tym wejściem Ankudinowa. Rozlega się gwizdek sędziego.
13. min - Pettersson sprytnie przymierzył, Nechvatal nie daje się pokonać.
12. min - GOOOL! 1:0! Szybko wykorzystana przewaga JKH! Marek Hovorka oddał mocny strzał z klepy, krążek po drodze strącił jeszcze Kamil Wróbel, czym zwiódł Przemysława Odrobnego.
12. min - Pierwsza okres liczebnej przewagi jastrzębian. Na ławce kar już zameldował się Jakub Worwa.
10. min - Jaśkiewicz szybkim strzałem z nadgarstka chciał zaskoczyć przeciwnika, Nechvatal na posterunku.
9. min - Urbanowicz z bliskiej odległości tuż obok słupka.
7. min - Równo z powrotem Hovorki na lód Vachovec zdążył oddać jeszcze strzał, ale wprost w Nechvatala.
6. min - Dobra kontra Kasperlika, a jastrzębianie wciąż utrzymują się przy krążku, kradnąc cenne sekundy osłabienia.
5. min - Jeszcze w trakcie trwania kary Hovorka sfaulował rywala. JKH obronił pierwszą przewagę, a przed nimi kolejne dwie ciężkie minuty.
4. min - Ależ kocioł pod bramką Nechvatala! Strzał Neupauera nie kończy się jednak golem, nikt też nie zdołał dobić krążka.
3. min - Błąd gospodarzy. Sześciu zawodników na lodzie. Na ławce kar Dominik Jarosz.
3. min - Jarosz śmiało wjechał w tercję Podhala i oddał niesygnalizowany strzał, broni Odrobny.
2. min - Druga formacja JKH zasiała spory popłoch pod bramką Podhala. Świetne okazje mieli Hovorka oraz Phillips, Odrobny ostatecznie mrozi krążek po długim oblężeniu.
1. min - I ruszyli! Rozpoczynamy pierwszą tercję meczu.

Już jest! Zamów teraz Hokejowy Niezbędnik Kibica na sezon 2020/21! Zapraszamy do zakupy --- > http://www.hokej.net/pl/news,artykul,5,55689,przedsprzedaz-hokejowego-niezbednika-kibica-20202021.html

#1 David Marek B 1 3.00 10 10 0 0 0 0 90.00 20:00 0 0 0 0.00 0 0 0 0 0 0 0
#7 Patrik Nechvátal B 0 0.00 12 12 0 0 0 0 100.00 40:00 0 0 0 0.00 0 0 0 0 0 0 0
#50 Paweł Bizub B 2 5.22 10 10 0 0 0 0 80.00 23:00 0 0 0 0.00 0 0 0 0 0 0 0
#90 Przemysław Odrobny B 5 8.11 25 25 0 0 0 0 80.00 37:00 0 0 0 0.00 0 0 0 0 0 0 0
#9 Bartłomiej Neupauer ŚR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#17 Alexander Pettersson LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#25 Adrian Słowakiewicz ŚR 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#15 Damian Tomasik LO 0 0 0 0 0 -1 4 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0