09:20 2 min. Dawid Musioł #34 Trzymanie przeciwnika
13:30 2 min. Michal Gutwald #19 Trzymanie przeciwnika
14:45 2 min. Michal Gutwald #19 Zahaczenie
18:23 2 min. Jakub Šaur #33 Wysoko uniesiony kij
21:12 2 min. Eetu Elo #96 Trzymanie przeciwnika
41:56 2 min. Sebastian Brynkus #71 Zahaczenie
48:20 2 min. Łukasz Kamiński #8 Zahaczenie
49:55 2 min. Martin Dudaš #2 Uderzanie kijem
50:29 2 min. Eemeli Piippo #95 Spowodowanie upadku przeciwnika
59:14 2 min. Richard Nejezchleb #10 Uderzanie kijem
- 60 min. - Kara dla Nejezchleba za wytrącenie kija rywalowi. 14 sekund do końca, czas bierze Marek Ziętara. Trener wycofał bramkarza 6 na 4.
- 58 min. - Nejezchleb z Kapicą wymieniali krążek, ale bez strzału.
- 57 min. - Cracovia już spokojnie kontroluje przebieg gry.
- 55 min. - GOL! 2-4! Podanie z bulika pod bramkę a Franek obrócił się i zaskoczył Spesnego!
- 54 min. - GOL! 2-3! Gospodarze łapią kontakt! Sihvonen pod bramkę do Elo a ten wreszcie wykorzystuje swoją kolejną sytuację w meczu!
- 53 min. - Nejezchleb spod bandy, spokojnie w parkanach mrozi gumę Spesny.
- 53 min. - Dużo podać, ale bez strzałów z obu stron, przestój.
- 51 min. - Krótko trwała przewaga gospodarzy, błąd i kara dla Piippo.
- 51 min. - Jezek w 3 na 5 w sytuacji sam na sam, ale nie zdołał pokonać Spesnego. Stratę zaliczył Viikila.
- 51 min. - Kara dla Dudasa i sanoczanie przez 25 sekund grają 5 na 3.
- 50 min. - Bukowski do Sihvonena na bulik, ale skrócił kąt Petrasek i łapie gumę.
- 49 min. - Pierwsza minuta dobrze wybroniona przez Pasy. Zablokowany Strzyżowski.
- 48 min. - Kara dla Kamińskiego za zahaczenie Witana.
- 47 min. - GOL! 1-3! Błąd w defensywie, Kapica do niepilnowanego Tiali przed bramkę a ten technicznym strzałem pakuje gumę przy słupku.
- 46 min. - Świetnie Petrasek dwukrotnie z bliska broni strzał Elo. Drugi z powietrza strzał paruje czeski golkiper!
- 45 min. - Uderzenie Wilusza, łapie Petrasek.
- 44 min. - Nejezchleb pod bramkę, nie łapie Spesny zamieszanie ale bez strzału.
- 44 min. - Gospodarzom nie udało się doprowadzić do wyrównania.
- 43 min. - Viikilka pod bramkę do Elo, ten z pierwszego krążka ale przemieścił się Petrasek i broni strzał.
- 43 min. - Po raz drugi sędziowie po naradzie nie dają kary, tym razem dla sanoczan.
- 41 min. - Nemec wjechał przed bramkę nie atakowany przez nikogo, ale Spesny łapie do raka.

- Koniec II tercji. Strzały: 8-13
- 40 min. - Sihvonen uderzył z trzech metrów, ale zbyt lekko. Na raty mrozi Petrasek i małe przepychanki.
- 40 min. - Spod bandy Strzyżowski, łapie Petrasek.
- 39 min. - Świetna sytuacja Cracovii. Drzewiecki wzdłuż bramki a Brynkus nie pokonał Spesnego, który wyłożył się jak długi!
- 38 min. - Akcja Bukowskiego, ale nie dał się z trzech metrów zaskoczyć Petrasek.
- 37 min. - Uderzenie z niebieskiej Kamienieu, odbija Petrasek.
- 35 min. - Witan do Demkowicza, jego strzał obok słupka.
- 35 min. - Viikila wzdłuż bramki, od razu uderzył Elo - ale trafił w obrońcę.
- 34 min. - Nejezchleb wjechał przed bramkę, ale znów górą Spesny.
- 33 min. - Najpierw strzelał Kapica po stracie Biłasa a następnie Nemec - dobrze Spesny w obu przypadkach odbija gumę.
- 31 min. - Teraz Cracovia groźnie Widmar i odbija Spesny, do dobitki nie zdążył partner z ataku.
- 30 min. - Kontra sanoczan z boku najechał Viikila, ale uderzył w Petraska.
- 30 min. - Z bliska uderzał Nejezchleb, próbował trafić w okienko ale guma odbija się od Spesnego i wychodzi poza taflę.
- 30 min. - Tiala uderzył w zewnętrzną stronę słupka.
- 29 min. - Cracovia cisnęła ale ofiarnie sanoczanie przetrzymali okres w osłabieniu. Łapie strzał spod bandy Spesny.
- 28 min. - Świetna sytuacja Franka, ale jeszcze lepiej Spesny, który leżąc łapie do raka strzał czeskiego napastnika!
- 27 min. - Na ławce kar drugi raz Elo i w przewadze Cracovia.
- 26 min. - Kapica uderzył z bulika zza obrońcy, łapie do raka Spesny.
- 25 min. - Gospodarzom na razie ciężko stworzyć zagrożenie w tercji rywala.
- 24 min. - Podanie przed bramkę ale Drzewiecki zablokowany. Z niebieskiej Gutwald ale obok słupka.
- 23 min. - Spesny pewnie łapie strzał rywala.
- 22 min. - 2 na 1 goście, Tiala dostał podanie wzdłuż bramki ale nie sięgnął gumy.
- 22 min. - Najpierw na ławkę kar trafia Jezek a za moment siły się wyrównują i siada Elo.
- 21 min. - GOL! 1-2! Szybko goście wychodzą na prowadzenie, mierzony strzał Saura po długim rogu zaskakuję Spesnego.

- Koniec I tercji. Strzały: 11-17
- 19 min. - Sihvonen uderzył niedokładnie obok bramki.
- 19 min. - Na ławkę kar siada Saur, sanoczanie w przewadze.
- 18 min. - Najpierw sędzia pokazał 6 na lodzie w ekipie gości ale Radzik po konsultacjach zdecydował, że nie ma kary.
- 17 min. - GOL! 1-1! Gutwald wyszedł z ławki kar i w sytuacji sam na sam pokonał Spesnego! Czech przeciągnął bramkarza na drugą stronę i z backhandu wpakował gumę do bramki. Uruchomił go dobrym podaniem Widmar.
- 16 min. - Dobrze w obronie goście, bez zagrożenia gospodarze pod bramką Petraska.
- 15 min. - Bukowski wyjechał na czystą pozycję pomiędzy dwóch obrońców Cracovii i został podcinany przez Gutwalda. Sanoczanie ponownie w przewadze.
- 14 min. - GOL! 1-0! Marek Strzyżowski dostał podanie na wprost bramki i przymierzył na wysokości parkanu.
- 13 min. - Uderzenie z bulika Drzewieckiego, ale sygnalizowane i łapie Spesny.
- 12 min. - Mocny strzał z bulika Tiali, odbija ramieniem Spesny.
- 12 min. - Kapica wjechał w tercję mijając rywali, ale uderzył obok słupka.
- 12 min. - Huknął Strzyżowski z bulika, odbija Petrasek i zamieszanie pod bramką. Dobijał Bielec ale krążek zatańczył przed bramką!
- 11 min. - Rąpała uderzył obok słupka z niebieskiej.
- 10 min. - Kara dla Musioła za trzymanie. Pierwszy raz w tym meczu gospodarze w przewadze.
- 9 min - Akcja sanoczan pod bramką, ale Sihvonen nie dotarł pod bramką do podania partnera z ataku.
- 8 min. - Kontra sanoczan 2 na 1, ale Witan nie podawał Bukowskiemu tylko sam próbował zaskoczyć Petraska - ale trafił prosto do raka.
- 7 min. - Mocne uderzenia Saura i Guli! Broni Spesny. Szczególnie wyśmienitą okazję miał Saur, który na wprost brami uderzył w Spesnego z dwóch metrów.
- 6 min. - Pierwszą minutę kary sanoczanie ofiarnie bronią, zablokowany strzał gości!
- 5 min. - Kara dla sanoczan za nadmierną ilość graczy na lodzie.
- 4 min. - Uderzenie Nejezchleba mija bramkę Spesnego.
- 4 min. - Ogromne zamieszanie pod bramką Spesnego, strzelał Kapica, następnie Tiala a jeszcze sanoczanie zablokowali petardę z bliska Saura!
- 3 min. - Cracovia w tercji rywala, sporo podań ale nie zagroziła już później bramce Spesnego.
- 1 min. - Z niebieskiej uderzył Dudas, broni Spesny.
- 1 min. -Pierwsza kara dla gospodarzy. Na ławce Piippo.

Cały czas TRWAJĄ JUŻ PRACE NAD NOWĄ ODSŁONĄ PORTALU, który wystartuje w pierwszym kwartale 2021 roku! Szanownych naszych czytelników prosimy o klikanie w reklamy na Hokej.Net. Nie bądź obojętny, to Cię nic nie kosztuje a nam pomoże! Z góry dziękujemy!

#16 Maciej Witan ŚR 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#31 Kacper Wojciechowski B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#48 Michael Petrásek B 2 2.00 29 29 0 0 0 0 93.10 60:00 0 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0
#81 Mateusz Bezwiński LS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0