13:31 2 min. Oskar Lehmann #3 Uderzanie kijem
14:27 2 min. Maciej Rybak #24 Spowodowanie upadku przeciwnika
20:38 2 min. Bartosz Liśkiewicz #14 Przeszkadzanie
28:37 2 min. Filip Starzyński #26 Rzucenie na bandę
29:26 2 min. Jakub Wala #76 Wysoko uniesiony kij
30:44 2 min. Patryk Wajda #8 Atak kijem trzymanym oburącz
31:18 2 min. Krystian Mocarski #21 Wysoko uniesiony kij
49:26 2 min. Josef Vítek #73 Spowodowanie upadku przeciwnika
56:38 2 min. Filip Pesta #93 Spowodowanie upadku przeciwnika
60 min - do końca meczu pozostało 60 sekund
58 min - goście w komplecie
57 min - Zając wyszedł z kontrą, ale w ostatniej chwili został zablokowany przez katowickiego obrońcę
56 min - kara 2 minut dla Filipa Pesty za spowodowanie upadku przeciwnika
56 min - w środkowej strefie lodowiska Mateusz Michalski dopadł do bezpańskiego krążka, wyszedł sam na sam z Kielerem, ale górą bramkarz gości
55 min - Wanat w doskonałej sytuacji trafia prosto w Kielera
52 min - goście w pełnym zestawieniu
51 min - strzał Kruczka zatrzymał się na słupku gdańskiej bramki
50 min - pierwsze wykluczenie w trzeciej tercji. Na ławkę kar odesłany Josef Vitek
49 min - GOOOOLLLLL 2:1 dla miejscowych. Patryk Krężołek w sytuacji sam na sam nie dał szans Kielerowi
48 min - Bandarenko w sytuacji sam na sam przegrywa z Miarką.
45 min - Mocarski próbował zaskoczyć Miarkę strzałem z bliskiej odległości
41 min - od mocnego uderzenia zaczynają goście, ale obrona GieKSy czuwa
41 min - rozpoczynamy trzecią odsłonę

40 min - koniec drugiej tercji. Spotkanie na bardzo niskim poziomie. Dużo nerwowości i chaosu w poczynaniach obu drużyn
39 min - Kruczek z niebieskiej, prosto w parkany Kielera
37 min dużo chaosu w poczynaniach obu drużyn
34 min niecelny strzał Paszka z bliskiej odległości. Siły na lodzie się wyrównały. Poprzeczka przyszła w sukurs bramkarzowi przyjezdnych
32 min - festiwal kar. Kolejne wykluczenie zawodnika z Gdańska. Przez 8 sekund GKS grał w przewadze 4 na 3, ale już siły na lodzie się wyrównały
31 min - 4 sekundy po zakończeniu kary Filipa Starzyńskiego, za atak kijem trzymanym oburącz na ławkę kar został odesłany Patryk Wajda. Przez 42 sekundy ponownie gramy 4 na 4
30 min - zaledwie 48 sekund goście grali w przewadze jednego zawodnika. Za atak wysokim kijem karę 2 min otrzymał Wala.
29 min - pierwsze w tym spotkaniu wykluczenie zawodnika gospodarzy
27 min - w ostatnich sekundach kary, zakotłowało się pod bramką Kielera, jednak wynik nie uległ zmianie
25 min - kolejna, czwarta kara gości w tym meczu
23 min - GOOOOOLLLLL. Patryk Krężołek wykorzystuje dobre podanie i strzałem pod poprzeczkę doprowadza do wyrównania
22 min - bliski do wyrównania był Starzyński, ale po raz kolejny skutecznie interweniuje Kieler
21 min. W sytuacji sam na sam faulowany był Fraszko, za co zawodnik Stoczniowca otrzymał 2 minuty
21 - rozpoczynamy drugą tercję meczu

20 min - koniec 1 tercji. GKS przegrywa 0:1
19 min - sprytnym strzałem Miarkę próbował zaskoczyć Maciej Rybak
17 min - Stoczniowiec w komplecie
16 min - goście już w 4, a chwilę po zakończeniu pierwszej z kar Kielera uratował słupek
15 min - kolejna kara dla przyjezdnych. GKS przez 65 sekund grać będzie 5 na 3
14 min - Fraszko w idnywidualnej akcji, ale po raz kolejny Kieler górą. Kara dla gości, zauderzanie kijem 2 min odpoczywać będzie Oskar Lehman
13 min - Kruczek z niebieskiej, jednak niecelnie
11 min - Grzegorz Pasiut miał dobrą okazję do wyrównania. Znalazł się sam na sam zKielerem, przeciągnął bramkarza gości, jednak nie zdołał podnieść "gumy" nad leżącym golkiperem
10 min - kontra Gdańszczan 2 na 1, którą Michał Rybak próbował wykończyć strzałem między parkanami Miarki, lecz bramkarz GieKSy wyczuł zamiary napastnika i nie dał się pokonać
8 min - GOOOOOLLLLL!!!! 1-0 dla drużyny z Gdańska Goście zasłużenie obejmują prowadzenie. Autorem gola Michał Rybak, który
4 min - spokojne tempo meczu, obie drużyny skupione, by nie popełnić błędu w defensywie
1 min - odważnie goście atakują katowicką bramkę, a swoich okazji szukali Zając i Banderenka
1 min - Do pierwszego wznowienia stają Pasiut i Mocarski. Rozpoczynamy mecz

Obie drużyny pojawiają się na lodzie. W bramce Stoczniowca wystąpi były zawodnik GKS-u Michał Kieler, aw bramce gospodarzy dziś zobaczymy Macieja Miarkę

Cały czas TRWAJĄ JUŻ PRACE NAD NOWĄ ODSŁONĄ PORTALU, który wystartuje w pierwszym kwartale 2021 roku! Szanownych naszych czytelników prosimy o klikanie w reklamy na Hokej.Net. Nie bądź obojętny, to Cię nic nie kosztuje a nam pomoże! Z góry dziękujemy!

#11 Wiktor Soliński B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#22 Dzmitryj Bandarenka LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#5 Daniel Drąg LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#77 Stanisław Drozd-Niekurzak ŚR 0 1 0 1 1 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#12 Ilja Kruk LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#3 Oskar Lehmann LO 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#9 Gilbert Leśniak PO 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#14 Bartosz Liśkiewicz PO 0 0 0 0 0 -1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#23 Dawid Maciejewski LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#21 Krystian Mocarski ŚR 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#17 Kacper Niedźwiecki PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#93 Filip Pesta ŚR 0 0 0 0 0 -1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#97 Mateusz Rompkowski LO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0