05:50 2 min. Filip Komorski #5 Atak kijem trzymanym oburącz
18:58 2 min. Michael Cichy #78 Atak kijem trzymanym oburącz
32:58 2 min. Jegor Rożkow #43 Wysoko uniesiony kij
33:05 2 min. Christian Mroczkowski #9 Zahaczenie
34:11 2 min. Jean Dupuy #39 Uderzanie kijem
38:00 2 min. Brycen Martin #10 Atak kijem trzymanym oburącz
39:22 2 min. Dienis Sierguszkin #8 Przeszkadzanie
39:59 2 min. Kostas Gusevas #24 Atak kijem trzymanym oburącz
40:05 2 min. Szymon Marzec #71 Wysoko uniesiony kij
49:34 2 min. Gleb Bondaruk #12 Zahaczenie

60 min - Koniec spotkania na Tor-Torze. KH Energa pokonała mistrzów Polski 6:3.
59 min - GOOOL! Torunianie wykorzystali brak golkipera i dobili rywali. Bramkę na 6:3 zdobył Denis Sierguszkin, a podał mu Artiom Osipow.
59 min - Ostatnie kilkadziesiąt sekund do końca spotkania, dwubramkowa strata gości, toteż trener postanowił zdjąć z bramki Lewartowskiego.
58 min - Koszmarny błąd defensora gości, za który mogła zapłacić cała drużyna w postaci utraty bramki. Na posterunku szczęśliwie jednak Lewartowski.
57 min - Dobry odbiór Sierguszkina i niezła indywidualna akcja.
56 min - Dwa groźne strzały Jegora Fieofanowa, jednak oba minimalnie niecelne.
55 min - Ostatnia tercja zdecydowanie należy do rozpędzonych gości. Dzięki licznym interwencjom Svenssona faktycznie może to być ostatni epizod w dzisiejszym meczu.
52 min - Agresywna gra gości w przewadze. Dwukrotnie Martin i raz Cichy byli blisko od pokonania Svenssona. Torunianie przetrwali jednak grę w osłabieniu.
50 min - Dwuminutową karę otrzymał Gleb Bondaruk. Powodem zahaczanie.
48 min - Bardzo zdeterminowani są teraz goście. Torunianie ewidentnie w potrzasku. Liczba ataków na bramkę Svenssona nie maleje.
47 min - GOOOL! Comeback Tyszan zdaje się realny! Radosław Galant zdobywcą gola na 3:5. Podawali mu Ladislav Havlik oraz Olaf Bizacki. Trener torunian Jurij Czuch poprosił o regulaminowe 30 sekund, by porozmawiać z zawodnikami.
46 min - GOOOL! Druga bramka gości! Wygrane wznowienie przez Michaela Cichego i potężny strzał Bartłomieja Pociechy.
44 min - Ponownie tercję rozpoczęli ofensywnie hokeiści GKS-u, lecz tym razem do nadrobienia są aż 4 bramki.
41 min - Trzecia tercja rozpoczęła się intensywnie, a dopiero 5 sekund gry za nami. W bramce gości zaszła zmiana - Johna Murraya zmienił Kamil Lewartowski. W tych pięciu sekundach Szymon Marzec zdążył sfaulować Adriana Jaworskiego, przez co otrzymał karę.

Koniec 2. tercji

40 min - Druga tercja właśnie się zakończyła. Gospodarze podwyższyli prowadzenie i obecnie wygrywają z GKS-em Tychy 5:1.
40 min - Kolejna kara dla toruńskiej ekipy. Kostas Gusevas posiedzi 2 minuty za atak kijem trzymanym oburącz.
40 min - Za przeszkadzanie ukarany został Denis Sierguszkin.
39 min - GOOOL! KH Energa 5:1 GKS Tychy! Strzelcem piątej bramki dla torunian został kapitan zespołu Kamil Kalinowski, a podawał mu Andriej Czwanczikow.
38 min - Kolejna kara dla mistrzów Polski. Tym razem ukarany został Bycen Martin za atak kijem trzymanym oburącz.
38 min - Intensywna gra po obu stronach. Długi epizod bez przerwy. Ataki na obie bramki nie ustawały. Po niespełna dwóch minutach, dopiero poprzez ruszenie bramki gospodarzy, sędzia użył gwizdka.
35 min - I czeka nas gra 4 na 3, bowiem za uderzanie ukarany został Jean Dupuy.
34 min - Nie pograli goście długo w przewadze, bo kilka sekund po ukaraniu Rożkowa na dwie minuty zjeżdza Christian Mroczkowski. Powodem zahaczanie.
33 min - Kara dla toruńskiego zawodnika. Jegor Rożkow ukarany za atak wysokim kijem.
32 min - Bardzo dynamiczne sekundy, akcja wędruje od bramki do bramki. Łącznie 4 strzały, 2 po obu stronach, w ciągu ostatniej minuty.
31 min - Kolejna groźna akcja Tyszan, lecz ponownie Svensson skutecznie interweniuje i krążek już poza tercją gospodarzy.
31 min - Dobry strzał z nadgarstka Adriana Jaworskiego, ale nie sprawił on większych problemów tyskiemu bramkarzowi.
29 min - Wiele nie brakowało, a byłoby 5:1. Toruński napastnik trafił jednak w słupek.
27 min - Ależ interwencja Antona Svenssona! Bartłomiej Jeziorski był o krok od zdobycia bramki, lecz fantastyczna parada szwedzkiego golkipera uchroniła toruńską ekipę od straty bramki.
26 min - GOOOL! 4:1 dla KH Energi! Krążek do niemal pustej bramki skierował Kostas Gusevas, a podawali mu Jegor Rożkow oraz Jarosław Dołęga.
25 min - Trwa oblężenie bramki torunian. Tyszanie są teraz zdecydowanie inną drużyną niż w 1. tercji.
24 min - Michael Cichy odważnie zabrał się z krążkiem i oddał strzał z lewego skrzydła, lecz za słaby by pokonać szwedzkiego bramkarza.
23 min - Od samego początku drugiej tercji widać zmotywowanych zawodników drużyny gości, którzy muszą odrobić dwubramkową stratę do torunian.
22 min - Wydawało się, że Mateusz Gościński wyjedzie sam na sam z toruńskim golkiperem, lecz obrońca gospodarzy skutecznie się zastawił.
21 min - Druga tercja rozpoczęta.

Koniec 1. tercji

20 min - Pierwsza tercja właśnie się zakończyła. Torunianie dość niespodziewanie prowadzą 3:1.
19 min - Ależ zakotłowało się teraz pod bramką Murraya. W całym zamieszaniu niezgodnie z przepisami zagrał Michael Cichy, który najbliższe dwie minuty gry spędzi na ławce kar za atak kijem trzymanym oburącz.
18 min - Niezwykłą szansę na strzelenie gola kontaktowego miał teraz Jarosław Rzeszutko! Dostał idealne podanie i był sam na sam ze Svenssonem. Górą w tym starciu jednak szwedzki golkiper.
15 min - GOOOL! Niesamowita forma Stalowych Pierników! Jegor Rożkow wykorzystał podania Jaakoli i Dołęgi i podwyższył prowadzenie torunian. To już dwubramkowa przewaga gospodarzy!
14 min - Słabo wyglądają mistrzowie Polski w tym meczu. Kilka spalonych, wiele strat we własnej tercji, mało groźnych strzałów na bramkę Svenssona.
12 min - GOOOL! Denis Sierguszkin strzela drugą bramkę dla KH Energi tym samym wyprowadzają swoja ekipę na prowadzenie! Rosjanin wykorzystał niefortunne odbicie krążka przez Johna Murraya i pewnie umieścił gumę w siatce.
11 min - Dwukrotnie w ciągu kilkunastu sekund krążek wypadł poza taflę lodowiska.
10 min - Dobre podanie Michaela Cichego w kierunku bramki Svenssona i niewiele brakowało, by padła bramka dla Tyszan.
9 min - Hokeiści nabrali wiatru w żagle i w ciągu kilkunastu sekund oddali dwa groźne strzały. Niemałe problemy mają teraz goście, którzy przez ostatnie minuty są cieniem dla gospodarzy.
8 min - GOOOL! Dosłownie sekundę po tym, jak Komorski wrócił na lód, torunianie wyrównali! Gleb Bondaruk wykorzystał fantastyczne podanie kapitana Kamila Kalinowskiego i mocnym strzałem pokonał golkipera GKS-u.
6 min - Dobre podania torunian i groźne wjechanie w tercję tyszan. Filip Komorski bronił się atakując rywala kijem trzymanym oburącz, stąd dwuminutowa kara dla zawodnika gości.
4 min - GOOOL! Mateusz Gościński wyprowadza gości na prowadzenie! Polak wykorzystał perfekcyjne podanie Patryka Wronki , skutecznie dołożył kij i pokonał Svenssona.
3 min - Wygrane wznowienie we własnej tercji, błyskawiczny kontratak i blisko zdobycia bramki byli torunianie. Na posterunku Murray.
2 min - W dobrej indywidualnej akcji Gleb Bondaruk, który zakręcił dwójką tyskich obrońców. Krążek przejęli jednak goście.
1 min - Batalia na Tor-Torze właśnie się rozpoczęła.

#12 Gleb Bondaruk PS 1 1 0 1 2 -1 2 1 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#75 Andriej Czwanczikow ŚR 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#23 Jegor Szkodienko PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#18 Kamil Lewartowski B 0 0.00 8 8 0 0 0 0 100.00 19:19 0 0 0 0.00 0 0 0 0 0 0 0
#22 Ladislav Havlík LO 0 1 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#91 Bartłomiej Jeziorski LS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#68 Patryk Kogut PS 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#5 Filip Komorski ŚR 0 0 0 0 0 -2 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#10 Brycen Martin LO 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#71 Szymon Marzec PS 0 0 0 0 0 -1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#85 Konsta Mesikämmen PO 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#9 Christian Mroczkowski PS 0 0 0 0 0 -1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#67 Bartłomiej Pociecha PO 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#13 Jarosław Rzeszutko ŚR 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0