02:59 2 min. Victor Bartley #64 Atak kijem trzymanym oburącz
06:29 2 min. Darcy Murphy #51 Trzymanie przeciwnika
13:41 2 min. Jeremy Welsh #15 Spowodowanie upadku przeciwnika
17:02 2 min. Martin Dudaš #2 Atak kijem trzymanym oburącz
27:02 2 min. Jakub Šaur #33 Spowodowanie upadku przeciwnika
39:15 2 min. Michal Gutwald #19 Spóźniony atak ciałem
43:19 2 min. Miroslav Zaťko #6 Ostrość
50:16 2 min. Patrik Luža #24 Trzymanie przeciwnika
59:59 2 min. Patrik Luža #24 Przeszkadzanie
Cały czas TRWAJĄ PRACE NAD NOWĄ ODSŁONĄ PORTALU, który wystartuje w pierwszym kwartale 2021 roku! Szanownych naszych czytelników prosimy o klikanie w reklamy na Hokej.Net. Nie bądź obojętny, to Cię nic nie kosztuje a nam pomoże! Z góry dziękujemy!

Koniec.
60. min - Ofiarnie grają oświęcimianie. Blokują uderzenia gospodarzy.
59. min - Ignatowicz z niebieskiej. Niecelny strzał.
59. min - Kotłuje się za bramką Unii. Sporo
59. min - Trener Rohaczek na 107 sekund przed końcem regulaminowego czasu gry poprosił o cas.
58. min - Wkrótce Rudolf Rohaczek pewnie zdecyduje się na manewr z wycofaniem bramkarza.
58. min - Krzemień był o krok od zdobycia piątego gola. Uderzenie "Krzemyka" broni Kowalówka.
57. min - Unia kontroluje przebieg tego spotkanie.
56. min - Akcja Sherbatova, który w swoim stylu mijał obrońców. Uderzenie zablokowane.
56. min - Unia pewnym krokiem zmierza do zwycięstwa.
55. min - Tiala dobrze dociśnięty do bandy. Twardej, ale czystej gry nigdy dość.
54. min - Kapica do Goodwina, ten oddał strzał, ale Saunders był na posterunku. Poprawka Murphyego! Jeszcze raz dobrze "Saundy".
54. min - Sherbatov kąśliwie! Z problemami broni Kowalówka. Próba dobitki Koblara.
54. min - Pasy będą musiały się teraz otworzyć.
53. min - Unia przetrwała kolejne osłabienie. Kolejny raz kapitalną robotę wykonali oświęcimianie.
52. min - GOOOL! 2:4! Koblar dostał gumę od Bartleya, huknął jak z armaty i umieścił gumę w okienku krakowskiej bramki
52. min - Unia zdołała już dwukrotnie wybić krążek z własnej tercji.
51. min - Szansa dla Cracovii na to, by wyrównać.
51. min - Będzie kara dla Unii. Na ławkę kar wędruje Luża.
50. min - Kilkadziesiąt sekund w oświęcimskiej tercji przebywają Pasy.
49. min - Dużo ofiarnej gry ze strony oświęcimian.
48. min - Akcje przenoszą się teraz spod jednej bramki pod drugą. Nie ma przerw w grze.
47. min - Trandin zagrywał przed bramkę, ale ani Garszyn ani Koblar nie zdołali oddać strzału.
46. min - Unia świetnie poradziła sobie z tym osłabieniem.
46. min - Pasy mają spore problemy, by wjechać do tercji.
45. min - Kilkanaście cennych sekund ukradli Przygodzki i Kalan.
45. min - Unia dwukrotnie wybiła krążek z własnej tercji, oddalają zagrożenie.
44. min - Gutwald kąśliwie uderzył, ale dobrze broni Saunders.
44. min - Kara dla Miroslava Zatki.
43. min - Gospodarze ruszyli do ataku. Chcą szybko wyrównać.
42. min - Krakowianie przetrzymali osłabienie.
42. min - Bartley potężnie z niebieskiej. Jak mocno, tak niecelnie.
41. min - Unia przez 75 sekund w przewadze.
41. min - Zaczynamy trzecią odsłonę.

40. min - Gutwald faulował Koblara.
39. min - Ależ ofiarnie bronią się biało-niebiescy. Wszystko zaczęło się od uderzenia Nejezchleba. Saunders odbił krążek, a obrońcy mu pomogli.
38. min - Brule! Pięknie broni Kowalówka. Złapał uderzenie
38. min - Unia stara się iść za ciosem.
38. min - Krzemień! Kąśliwie uderzył, ale guma znalazła się na siatce nad bramką.
37. min -GOOOOL! 2:3! Oriechin z najbliższej odległości trafia do siatki
37. min - Wykluczenie dla Franka. Faulował McKenziego.
36. min - Saunders obronił strzał, próba dobitki Murphyego, ale ruszona bramka. Trwa poprawianie jej mocowania.
35. min - Uderzenie Pretnara, przekierowanie krążka, guma zatańczyła w polu bramkowym!
35. min - GOOOL! 2:2! Brule z nadgarstka i guma przemknęła między parkanami Kowalówki.
35. min - Da Costa wjechał do tercji, oddał niesygnalizowany strzał. Kowalówka zdołał złączyć parkany.
35. min - Da Costa starał się inteligentnie dograć do Oriechina. Rosjanin nie trafi w krążek. Mają czego żałować.
34. min - Bartley z nadgarstka! Niecelna próba.
34. min - Soczysty bodiczek Bartleya. Kapica na pewno odczuł to starcie.
33. min - Doherty uderzył bez przyjęcia z linii niebieskiej. Broni oświęcimski golkiper.
32. min - Delikatna wymiana uprzejmości pomiędzy Sherbatovem a Kapicą.
31. min - Gula z niebieskiej! Broni Saunderds.
30. min - Brule objechał bramkę i chciał pokonać golkipera Cracovii uderzeniem od zakrystii.
30. min - Unia próbuje iść za ciosem
29. min - GOOOL! 2:1! Da Costa soczystym uderzeniem z bulika pokonuje Roberta Kowalówkę
29. min - Sherbatov do Oriechina! Ten uderzył z pierwszego krążka. Świetnie Kowalówka.
28. min - Zatko próbował dobijać, nie udała mu się ta sztuka.
28. min - McKenzie potężnie z niebieskiej! Minimalnie niecelnie.
28. min - Koblar błyskawicznie zdecydował się na strzał.
28. min - Sherbatov znów faulowany. Jakub Saur uda się do boksu.
27. min - Szarża Pretnara, ale Kowalówka dobre strzeże swojego posterunku.
26. min - Tiala z nadgarstka! Świetnie rakiem broni Saunders.
25. min - Kontra Pasów zwieńczona uderzeniem Drzewieckiego. Broni Saunders. Dobitka zablokowana przez Bezuszkę.
24. min - Szczęście uśmiechnęło się do Saundersa! Kanadyjczyk obronił uderzenie Ferrary, który dostał dobre podanie od Nejezchleba. Później dobitka Brytyjczyka! Słupek ratuje oświęcimian.
23. min - Uderzenie Patryka Noworyty z niebiskiej i poprawka Krzemienia sprzed bramki! Broni Robert Kowalówka.
22. min - Wysoki forechecking w wykonaniu Unii. Słusznie, bo goście nie mają w tej chwili nic do stracenia.
22. min - Sherbatov zrobił sobie miejsce dom oddania strzału! Uderzył, ale Robert. Kowalówka dobrze broni.
21. min - Fenomenalnie Saundres!

20. min - Dwie interwencje Saundersa na zakończenie pierwszej odsłony.
20. min - Koniec wykluczenia Martina Dudasza.
19. min - Pretnar z niebieskiej! Broni Kowalówka.
18. min - Kalan z bulika! Kolejny raz świetnie bramkarz Cracovii,
18. min - Unia zagra w przewadze.
18. min - Ignatowicz przewrócił Roberta Kowalówkę, któremu spadł kask z głowy.
18. min - Brule! Miał dobrą okazję, ale świetnie interweniuje krakowski bramkarz.
17. min - "Pasy" ofiarnie się bronią.
16. min - Bartley uderzył z niebieskiej! Ofiarna interwencja Ignatowicza, który przyjął krążek na własne ciało.
15. min - Pasy dobrze się bronią.
14. min - Sherbatov faulowany pod bandą przez Welsha.
13. min - Drzewiecki zakończył strzałem swoją akcję. Saunders był na posterunku.
12. min - Garszyn! Uderzył z nadgarstka, ale Robert Kowalówka poradził sobie
12. min - GOOOL! 2:0! Nejezchleb w sytuacji sam na sam pokonał Saundersa
11. min - Okres chaotycznej gry z obu stron.
10. min - Szanse Franka i Nemca. Wynik pozostaje bez zmian.
9. min - Sebastian Kowalówka uderzył z nadgarstka! Niecelna próba.
9. min - Unia nie wykorzystuje przewagi.
8, min - Teraz z linii niebieskiej huknął Da Costa! Broni Robert Kowalówka.
7. min - Da Costa do Sherbatova! Ten uderzył, wykorzystując technologię kija, niecelnie.
7. min - Faulowany był Zatko. Będzie kara dla Cracovii.
6. min - Saur wrzucił gumę z niebieskiej! Broni Saunders.
6. min - Bartley zakończył odsiadywanie wykluczenia.
5. min - Kapica przewrócił na buliku, Unia wybija krążek z własnej tercji.
5. min - Na razie zbyt wolno i zbyt statycznie - tak wygląda ta krakowska pewaga.
4. min - Świetna okazja dla Cracovii, by podwyższyć prowadzenie.
3. min - Kara dla Bartleya.
3. min - GOOOL! 1:0! Kapica otwiera wynik spotkania. Znalazł się w odpowiednim miejscu i w odpowiednim czasie
2. min- Na razie bez kąśliwych strzałów.
1. min - W ekipie "Pasów" debiutuje Maksim Ignatowicz.
1. min - Zaczynamy! W bramkach Robert Kowalówka i Clarke Saunders.