01:19 2 min. Ryan Glenn #47 Trzymanie przeciwnika
30:55 2 min. Adrian Jaworski #11 Przeszkadzanie
39:36 2 min. Teddy Da Costa #77 Spowodowanie upadku przeciwnika
40:00 2 min. Paul Swindlehurst #23 Przeszkadzanie
42:05 2 min. Peter Bezuška #4 Spowodowanie upadku przeciwnika
51:30 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
52:54 2 min. Gregor Koblar #9 Zahaczenie
54:49 2 min. Peter Bezuška #4 Atak kolanem
Koniec meczu.
59. min - GOOOL! 5:2! Eloma umieścił gumę w pustej bramce
58. min - 176 sekund do końca i trener Kevin Constantine wycofuje z bramki Saundersa. Oświęcimianie szóstką w polu.
57. min - Podopieczni Juryja Czucha pewnym krokiem zmierzają do zwycięstwa, choć rozegranie ostatnich dwóch przewag im nie wyszło.
56. min - Koblar wrócił do gry. Torunianie w zamku.
55. min - Bezuszka odesłany na ławkę kar, choć trzeba przyznać, że faulu w tej sytuacji nie było.
54. min - Przez 36 sekund gospodarze zagrają w podwójnej przewadze. Do Brulego, który odbywa karę techniczną, dołączył Koblar.
52. min - Kara techniczna dla biało-niebieskich. Torunianie przed szansą, by posłać rywali na łopatki.
51. min - Torunianie starają się szanować krążek i kontrolować przebieg meczu.
49. min - Brule do McKenziego! Ten starał się sprytne z bekhendu trafić w "piątą dziurę", ale bramkarz gospodarzy złączył parkany.
48. min - Okazja Sherbatova, który uderzył z bulika. Svensson broni. Wydaje się, że Izraelczyk powinien dogrywać do Da Costy. Francuz miałby idealną szansę na zdobycie gola.
47. min - Widać, że w grze Unii coś się zacięło.
46. min - Teraz Rosjanin ucierpiał pod bandą.
46. min - GOOOL! 4:2! Orłow pięknie przymierzył pod poprzeczkę. Saunders nie zdążył ze skuteczną interwencją. Dla rosyjskiego defensora to premierowy gol "Stalowych Pierników".
45. min - Torunianie naciskają coraz bardziej.
45. min - Bezuszka jest już na lodzie, więc gramy pięciu na pięciu.
44. min - Ofiarnie bronią się goście.
43. min - Kara dla Bezuszki. Torunianie znów zagrają w przewadze.
42. min - GOOOL! 3:2! W momencie, gdy na lodzie był już Da Costa, Smirnow uderzeniem z nadgarstka pokonał Saundersa
41. min - Ofiarnie bronią się biało-niebiescy.
41. min - To idealna szansa, by objąć prowadzenie.
41. min - Zaczynamy ostatnią odsłonę. Torunianie przez 96 sekund w podwójnej przewadze. Karę równo z syreną otrzymał Paul Swindlehurst.

40. min - Kara dla Da Costy.
39. min - Bezuszka z Sherbatovem zatrzymali szarżujących Bondaruka i Czwanczikowa.
39. min - Zatko huknął z niebieskiej. Broni Svensson.
38. min - Kowalówka uderzył, ale obok bramki.
38. min - W odpowiedzi Saloranta! Oświęcimski bramkarz czujnie broni.
38 min - Brule ładnie utrzymał się przy krążku, szkoda, że nie poszukał strzału.
37. min - Wrzutka Bezuszki! Kaskiem krążek obronił toruński bramkarz.
36. min - Instynktowna interwencja Svenssona. Sznasę miał Przygodzki.
35. min - Szkodienko z niebieskiej! To mogło zaskoczyć Saundersa.
34. min - Jaworski jest już na lodzie. Unia nie wykorzystała przewagi.
33. min - Zatko! Mierzył w okienko, ale niewiele się pomylił.
32. min - Nie tak tę przewagę wyobrażali sobie oświęcimianie.
32. min - GOOOL! 2:2! Błąd Unii podczas rozgrywania przewagi. Sierguszkin w sytuacji sam na sam z Saundersem! Mamy wyrównanie
31. min - Kara dla Jaworskiego.
29. min - Kowalówka urwał się z atakiem. Oddał strzał, Svensson odbija krążek.
28. min - Oriechin przymierzył z bulika! Słupek ratuje torunian.
28. min - Wanacki huknął z niebieskiej. Broni Svenson.
27. min - Przechwyt McKenziego, dogranie do Garszyna, ten do Oriechina! Nie ma gola, choć pachniało nim bardzo mocno.
27. min - Dobre tempo tego spotkania. Akcje przenoszą się spod jednej bramki pod drugą.
26. min - Olszewski pojawił się na lodzie. Torunianie spełnili wymóg regulaminowy.
26. min - Sporo błędów w krótkim czasie popełniły oba zespoły.
25. min - Teraz szansa Trandina! Broni Svensson.
25. min - Dobra interwencja w obronie Trandina.
25. min - Sherbatov wrzucił krążek z niebieskiej, próba dobitki Luży! Broni Svensson.
24. min - Nowożyłow! Uderzył sprzed obrońcy!
24. min - Torunianie wyszli na drugą odsłonę z myślą, by jak najszybciej wyrównać.
23. min - Bondaruk! To powinien być wyrównujący gol! Rosjanin fatalnie przestrzelił. Pozycję miał świetną.
22. min - Twardo pod bandami starają się grać oświęcimianie.
21. min - Uderzenie Swindlehursta! Broni Svensson!
21. min - Zaczynamy drugą odsłonę.

20. min - Kalan oddał niesygnalizowany strzał z bekhendu. Dobry refleks Svenssona.
19. min - Nieźle ogląda się to spotkanie. Sporo ofensywnej gry bez kunktatorstwa.
18. min - Rajd Przygodzkiego prawym skrzydłem, uderzenie w "lewy górny", ale Svensson wykorzystał swoją odbijakę.
18. min - Kozłow z niebieskiej, oświęcimski bramkarz odbił krążek.
17. min - Smirnow uderzył z linii niebieskiej! Czujnie Saunders.
16. min - Przechwyt Da Costy! Uderzenie Zatki, przekierowanie Oriechina! Świetnie interweniuje Svensson.
16. min - Orłow! Chciał zmieścić gumę w okienku oświęcimskiej bramki, gdzie widział lukę. Minimalnie niecelny strzał.
15. min - Wysoki pressing w wykonaniu Unii. Torunianie mają z tym elementem gry rywali spore problemy.
14. min - Trener Kevin Consatnine gra na pełne cztery formacje.
13. min - Unia podrażniona golem ruszyła do przodu. Chce odskoczyć z powrotem na dwa gole.
12. min - GOOOL! 1:2! Mamy kontaktowego gola dla "Stalowych Pierników". Nowożyłow wypuścił Sierguszina, a ten złapał na przemieszczeniu Saundersa i sprytnie przepuścił mu gumę między parkanami
11. min - Glenn huknął z linii niebieskiej. Niecelny strzał w wykonaniu doświadczonego Kanadyjczyka.
10. min - Znów Oriechin! Dobra próba, ale Anton Svensson był na posterunku.
9. min - Unia idzie za ciosem. Agresywny forechecking i "Stalowe Pierniki" mają problem.
8. min - Sherbatov! Znów urwał się toruńskim defensorom. Czujnie broni Svensson.
8. min - Goście są dzisiaj dobrze dysponowani i niezwykle skuteczni. Trzy akcje i dwa gole.
7. min - GOOOL! 0:2! Wrzutka Zatki, przekierowanie Oriechina i mamy drugiego gola dla Unii
6. min - Kamil Kalinowski sprytnym strzałem chciał zaskoczyć Clarka Saundersa. Kanadyjczyk był czujny.
6. min - Teraz Sherbatov dał się we znaki torunianom.
5. min - Szukają wyrównującego gola gospodarze.
5. min - Elomaa poszedł na przebój. Ale Sherbatov wybił mu krążek.
4. min - GOOOL! 0:1! Glenn przymierzył z linii niebieskiej, a zasłonięty Svensson nie zdołał skutecznie interweniować.
4. min - Oriechin ładnie wypracował sobie pozycję do strzału. Uderzył z nadgarstka. Broni Svensson!
4. min - Glenn jest już na lodzie.
3. min - Bondaruk! Kąśliwy strzał, ale niecelny.
3. min - Na razie oświęcimianie dobrze się bronią. Wystrzeliwują krążek z własnej tercji i oddalają zagrożenie.
2. min - Elomaa! Broni Saunders.
2. min - Kara dla Glenna. Gospodarze w pełnym zestawieniu.
1. min - Pierwszy bulik dla oświęcimian.
1. min - Zaczynamy! W bramkach Svensson i Saunders.

Cały czas TRWAJĄ PRACE NAD NOWĄ ODSŁONĄ PORTALU! Szanownych naszych czytelników prosimy o klikanie w reklamy na Hokej.Net. Nie bądź obojętny, to Cię nic nie kosztuje a nam pomoże! Z góry dziękujemy!

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z kodem HOKEJNET otrzymasz ofertę powitalną 155 zł zakład bez ryzyka i bonus od drugiego depozytu do 500 złotych. ----- >>>> KLIKNIJ TUTAJ
#12 Gleb Bondaruk LS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#75 Andriej Czwanczikow ŚR 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#9 Gregor Koblar PS 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#12 Sebastian Kowalówka LS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#44 Łukasz Krzemień ŚR 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0