35:37 2 min. Alexander Szczechura #8 Spowodowanie upadku przeciwnika
36:30 2 min. Jesperi Viikilä #47 Atak kijem trzymanym oburącz
36:30 2 min. Konsta Mesikämmen #85 Ostrość
39:00 2 min. Tomasz Skokan #2 Wysoko uniesiony kij
41:19 2 min. Paul Szczechura #38 Przeszkadzanie
50:26 2 min. Bogusław Rąpała #23 Wysoko uniesiony kij
57:09 2 min. Olaf Bizacki #12 Opóźnianie gry
57:09 2 min. John Murray #31 Ostrość
57:47 2 min. Eetu Elo #96 Spowodowanie upadku przeciwnika
58:58 2 min. Konsta Mesikämmen #85 Ostrość
- 60 min. - Tyszanie dwukrotnie wybijają na uwolnienie.
- 59 min. - Kara dla Mesikammena, w przewadze podwójnej ponownie sanoczanie!
- 58 min. - Strzał Piippo, pewnie mrozi Murray.
- 58 min. - Niepotrzebna kara Elo w ataku i mamy 4 na 3.
- 58 min. - Bramki nie było lecz dwie kary dla tyszan. Bizacki za ruszenie bramki i Murray za zaatakowanie Sihvonena. 5 an 3 przez pełne dwie minuty!
- 58 min. - Sędziowie sprawdzają wideo po tym jak Bizacki wślizgiem ruszył bramkę, w międzyczasie Murray zaatakował Sihvonena.
- 57 min. - 2:56 do końca 3 tercji i czas dla hokeistów z Sanoka. Spesny zostaje w boksie. Sanoczanie bez bramkarza.
- 56 min. - Mocny strzał spod bandy Kotlorza, odbija Spesny.
- 55 min. - Strzyżowski wjechał przed bramkę i uderzył w słupek!
- 53 min. - Kontra Dupuy z Wronką ale ofiarnie rzucił się Piippo i przeciął podanie!
- 52 min. - Mocny strzał z niebieskiej Novajovskyego, po rykoszecie odbija Spesny.
- 51 min. - Sihvonen sam na sam i broni Murray!
- 51 min. - Tyszanie w przewadze, Rąpała na ławce kar.
- 51 min. - Elo wjechał w tercje gości, ale jego strzał łatwo łapie Murray.
- 50 min. -Gra wyraźnie się uspokoiła i tyszanie już tak nie nacierają.
- 49 min. - Witan próbował sam, ale po rykoszecie krążek wylądował na trybunach.
- 47 min. - Dupuy próbuje uderzać w zamieszaniu podbramkowym, ale ruszona bramka.
- 46 min. - Huknął potężnie Galant i guma odbiła się od poprzeczki!
- 46 min. - Marzec wjechał przed obrońcę, sam znalazł się przed bramkarzem, ale ten nie dał się pokonać.
- 46 min. - Indywidualnie Sihvonena, ale zablokowany.
- 45 min. - Z nadgarstka Cichy, łapie do raka Spesny.
- 44 min. - Viikila z Elo w kontrze, ale ten pierwszy sam próbował zaskoczyć Murraya i wysoko nad poprzeczką.
- 43 min. - Tyszanie wybronili się z osłabienia.
- 42 min. - Witan wjechał w tercje, ale jego strzał prosto w Murraya.
- 41 min. - Paul Szczechura na niebieskiej sfaulował Skokana, siada na ławkę kar.
- Zaczynamy trzecią tercję.

- Koniec II tercji. Strzały: 8-12
- 40 min. - Strzał Seeda odbija Spesny.
- 39 min. - Niepotrzebna kara Skokana po stracie krążka. W przewadze tyszanie.
- 38 min. - GOL! 2-3! Uderzenie Cichego po lodzie i tyszanie obejmują prowadzenie.
- 38 min. - Zamieszanie pod bramką. Mroczkowski próbował, ale krążek obok bramki.
- 38 min. - Przecisnęli goście, sanoczanie wybijają na uwolnienie.
- 37 min. - Kontra gości, Jeziorski złamał do środka i broni Spesny.
- 37 min. - Kolejne wykluczenia dla Mesikammena i Viikili.
- 36 min. - Witan z kontrą, wychodził na czystą pozycją ale byl faulowany i wywiązała się przepychanka. Sanoczanie grają w przewadze.
- 35 min. - Błąd Olearczyka i po strzale Paula Szczechury krążek odbił Spesny i przeturlał się obok słupka!
- 33 min. - Z niebieskiej huknął Kotlorz, obok bramki.
- 32 min. - Cichy z dwóch metrów i obija Spesny!
- 31 min. - Ponowni Dupuy i guma nad poprzeczką.
- 31 min. - Mocny strzał Dupuya przechodzi nad poprzeczką.
- 30 min. - Kontra tyszan i będzie kara dla Rąpały.
- 30 min. - Uderzenie Sihvonena odbija Murray, dobija Elo z powietrza i niewiele zabrakło aby gospodarze znów prowadzili.
- 29 min. - Gościński pod bramkę, lecz do krążka nie doszedł Dupuy.
- 28 min. - Uderzenie Olearczyka, łapie Murray. Małe przepychanki pomiędzy zawodnikami.
- 26 min. - Z niebieskiej Rąpała, zmiana lotu krążka i obok bramki. Jeszcze Murray faulował Bukowskiego, w przewadze sanoczanie.
- 25 min. - Kontra sanoczan, uderzenie Sihvonena z bliska - odbija Murray.
- 25 min.- GOL! 2-2! Tym razem mocnym strzałem na wysokości bulika ze środka huknął Alex Szczechura czym zaskoczył Spesnego.
- 24 min. - Mroczkowski wjechał przed bramkę i świetnie Spesny!
- 23 min. - Galant spod bandy, spokojnie do boku odbija Spesny.
- 21 min. - Tyszanie w tercji gospodarzy, ale niedokładnie podanie na niebieską i krążek wraca do tercji gości.

- Koniec I tercji. Strzały: 2-11.
- 20 min. - Dużo niedokładności z obu strona a sanoczanie dobrze się bronią przed próbą stworzenia akcji GKSu.
- 18 min. - Blisko przejęcia krążka Elo i byłby w sytuacji sam na sam... ale guma mu odskoczyła.
- 17 min. - Spod bandy uderzył Novajovsky i gumę przechodzi obok słupka.
- 16 min. - Mocny strzał z bulika Novajovskyego, mrozi w parkanach Spesny.
- 15 min. - Alex Szczechura zza bulika, ale guma obok bramki.
- 14 min. - Na ławkę kar siada Piippo za atak kijem trzymanym oburącz. W przewadze tyszanie.
- 13 min. - GOL! 2-1! Sihvonen przedarł się pod bandą, zagrał na drugą stronę do Viikili a ten wyłożył gumę pod bramkę gdzie kija dołożył skutecznie Eetu ELO!
- 12 min. - Marzec pod bramkę i guma mija minimalnie słupek.
- 10 min. - Spod niebieskiej Seed, ale jeden z zawodników tyszan zagrywa wysokim kijem i sędzia wycofuje do tercji neutralnej.
- 10 min. - Alex Szczechura spod bandy, odbija Spesny.
- 9 min. - Skokan pod bramkę do Gindy ale ten nie opanował krążka.
- 8 min. - Walka, walka i jeszcze raz walka sanoczan z tyszanami.
- 7 min. - Z bliska świetnie Spesny odbija strzał Paula Szczechury!
5. min - GOOOL! Szybka odpowiedź sanoczan mamy 1 do 1! Elo mocnym strzałem z nadgarstka ulokował gumę obok odbijaki Murraya.
5. min - GOOOL! Cichy zdobywa pierwszą bramkę w tym spotkaniu. Ogromny kocioł pod bramką Spesnego, kilka strzałów i wreszcie Cichy z bliska ulokował gumę pod poprzeczkę!
4. min - Bukowski z kontrą przyblokowany przez Ciurę.
3. min - Mocny strzał drużyny z Sanoka, lecz niecelny.
2. min - Tyszanie budują akcję ofensywną, ale obrona sanocka przerywa tę akcję.
1. min - Rozpoczynamy pierwszą tercję trzeciej odsłony ćwierćfinałowej pomiędzy Ciarko STS Sanok a GKS Tychy.

Cały czas TRWAJĄ PRACE NAD NOWĄ ODSŁONĄ PORTALU! Szanownych naszych czytelników prosimy o klikanie w reklamy na Hokej.Net. Nie bądź obojętny, to Cię nic nie kosztuje a nam pomoże! Z góry dziękujemy!

#16 Maciej Witan ŚR 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#31 Kacper Wojciechowski B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#11 Mateusz Gościński LS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#91 Bartłomiej Jeziorski PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#5 Filip Komorski ŚR 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#87 Michał Kotlorz PO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#71 Szymon Marzec LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#85 Konsta Mesikämmen PO 0 0 0 0 0 0 4 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#9 Christian Mroczkowski PS 0 2 2 0 2 3 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#31 John Murray B 0 0 0 0 0 0 4 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#88 Peter Novajovský PO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#67 Bartłomiej Pociecha LO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0