Rozgrywki: 2020/21 - Ekstraliga: Play-off
1:2 (1:0, 0:1, 0:1) Zakończony
2021-03-01
18:00
Play-Off / Ćwierćfinał 2
1:0 Kasper Bryniczka #13 ( Alexander Pettersson #17, Alaksandr Kułakou #81 ) +/-
54:57 2 min. Dominik Paś #14 Spowodowanie upadku przeciwnika
Podhale próbowało, bez bramkarza, ale musi uznać wyższość rywala. Strzały 28 do 42. 2:1 w tym meczu i 4:0 w serii dla JKH GKS Jastrzębie. Koniec sezonu dla Podhala. Dziękujemy za uwagę.
60 min. - Czas dla Podhala. Ale wznowienie będzie przy bramce Odrobnego.
59 min. - Sawicki z Racem, świetna dwójkowa akcja, ale strzał obok bramki.
58 min. - Mocny strzał Gajora, ale niecelny.
57 min. - Vachovec jeszcze raz próbuje. Po kiju nad pleksę. 2 sekundy do końca kary.
57 min. - Vachovec strzela po podaniu Chaloupki. Jest na miejscu bramkarz gości.
56 min. -Kułakow do Neupauera, strzał napastnika Podhala w środek, broni Nechvatal.
55 min. - Podcięty Vachovec, będzie przewaga Podhala. Najwyższy czas na zmianę wyniku.
54 min. - Kasperlik zza obrońcy, ale zablokowany strzał mija daleko bramkę gospodarzy.
53 min. - Horzelski nie skorzystał ze złego wybicia zza bramki Odrobnego.
52 min. - Sołtys wrócił do sił i walczy ciałem przy bandzie.
51 min. - Szurowski uderzał na bramkę Nechvatala, jeszcze Kułakow wyłuskał krążek, ale nie za bardzo wiedział co z nim zrobić i osaczony przez siłę rywali traci go.
50 min. - Sołtys wyjeżdżał przed bramkę, boks gości ostro reklamuje atak na głowę.
49 min. - Łukasz Nalewajka z ostrego kąta, barkiem broni Odrobny.
47 min. - Gol dla JKH! Rac strzelał zza obrońcy, po rykoszecie wtacza się krążek za Odrobnego. Kuriozalna bramka. 2:1 dla Jastrzębia.
46 min. - Strzał Wałęgi, Wróbel najechał łyżwą i odbił się krążek od słupka.
46 min. - Kasperlik znowu sprawdził formę Odrobnego. Mamy małą zadymę pod bramką Podhala.
45 min. - Hovorka, Philips i Bryk aktywni w tej przewadze, dwa groźne strzały tego ostatniego.
44 min. - Wykluczenie dla Petterssona za podcinanie. No, nie wiem...
43 min. - Strzał Horzelskiego z niebieskiej.
42 min. - Strzał Wałęgi z pół obrotu, ale gwizdek, ruszona bramka.
41 min. - Świetne prostopadłe podanie Kubata do Bepierszcza, ale spalony.
Zaczynamy III tercję.
Koniec II tercji. 1:1. Strzały 22 do 26. Przerwa.
40 min. – Dwa strzały Raca, choć gra toczyła się 4 na 4, przez chwilę wyglądało jak by to Jastrzębie miało przewagę.
39 min. - Gol dla JKH! Indywidualna, dynamiczna akcja Kasperlika. Sam wjechał do tercji, zatrzymał krążek i gdy wydawało się, że będzie rozgrywał, pięknie uderzył od słupka. Odrobny bez szans. 1:1.
39 min. – Podcięty Worwa. Siły się wyrównają.
39 min. – Bryk uderzał dołem, Paś strącał, krążek nad pleksą.
38 min. - Znowu będzie kara dla zawodnika Podhala. Wysokim kijem zagrał Kułakow.
37 min. – Groźnie pod bramką Odrobnego, ale znowu wybijają nowotarżanie.
36 min. - JKH w przewadze, ale wybijają nowotarżanie.
35 min. - Hovorka urwał się lewym skrzydłem, w porę zaasekurowali gracze Podhala. Sygnalizacja kary.
34 min. - Klimicek w kontrze razi z lewej flanki, Odrobny na miejscu.
34 min. - Urbanowicz przewiózł krążek i uderzył ze środka, Odrobny efektownie broni.
33 min. - Bryniczka z lewego skrzydła, Babincew dobija, zorientował się w tym wszystkim Nechvatal i mrozi krążek.
32 min. - Philips wyszedł z akcją i strzelał, Bryk z niebieskiej poprawiał, Odrobny bez zarzutu.
32 min. - Strzał Kubata górą, odbijaczką broni Nechvatal.
31 min. - Ostra walka w strefie neutralnej, Urbanowicz i Pettersson.
30 min. - Kasperlik z klepy obok lewego słupka bramki Wiedźmina, po drugiej stronie lodu Babincew świetnie ograł obrońcę i niewiele zabrakło do szczęścia.
29 min. – Sołtys sam objechał bramkę i uderzał, ale po bloku strzał nad pleksą ląduje.
28 min. - Akcja Pasia i Sevcenki, Odrobny doskonale spisuje się w bramce Szarotek jak na razie.
27 min. - Strzał Sołtysa po świetnym dograniu Philipsa.
26 min. - Svec nie przejął podania Vachovca i zapędził się w tercję gości, a Bepierszcz spalił.
25 min. - Neupauer do Kubata, ten do nikogo, szkoda.
24 min. – Słowakiewicz w wyjściu 2 na 1 sam kończył, obok bramki.
23 min. – Szarża Babincewa do tercji gości, powstrzymany na niebieskiej.
22 min. – Strzał Sveca odbił Nechvatal, Bepierszcz miał doskonałą szansę na dobitkę.
21 min. - Hovorka kończył akcję gości, dostawił parkan Odrobny, Sołtys chwilę później w podobnej sytuacji stempluje słupek.
Zaczynamy II tercję przy stanie 1:0 dla Podhala.
Koniec I tercji. Dobra szybka gra, momentami bardzo ostra. Strzały 14 do 12. Przerwa.
20 min. - Bryk wyłożył Sołtysowi, jeszcze Hovorka z niebieskiej, świetne dwie interwencje Wiedźmina.
19 min. - Svec blisko przed bramką miał okazję wymanewrować bramkarza, ale za mało miejsca było.
18 min. - Kubat złamał kija przy strzale.
17 min. - Ta przewaga w wykonaniu Podhala lepsza od poprzedniej, ale bez bramki.
16 min. - Vachovec natychmiast uderzył po podaniu Chaloupki, bramkarz paruje nad bramkę.
15 min. - Będzie kolejna kara. Kostek. JKH zaostrza niepotrzebnie grę.
14 min. - Chaos z obu stron, Jastrzębie próbuje wrócić do gry.
12 min. – Hiltunen uderzył po podaniu Chaloupki, broni bramkarz.
11 min. – Będzie kolejne wykluczenie dla Wałęgi.
11 min. - Gol dla Podhala! Bryniczka finalizuje ładnie rozegrany zamek i dokładne podanie Petterssona. Wykorzystana przewaga. 1:0 dla Podhala.
10 min. - Philips zostawił krążek Hovorce, broni parkanem Odrobny, jeszcze była okazja na poprawkę.
9 min. - Svec strzelał ze środka, po wywalczeniu krążka przez Szarotki przy bandzie, ale zbyt lekko.
8 min. - Kasperlik przedzierał się lewą flanką, spacyfikowany przez graczy Podhala.
7 min. - Urbanowicz ostro pod bramką, bliski wciśnięcia krążka do siatki, poprawka Horzelskiego z niebieskiej.
6 min. - Hovorka długie prostopadłe podanie do Sołtysa, ciasno na linii niebieskiej.
5 min. - Goście doszli do głosu, strata Sveca i strzał Łukasza Nalewajki.
4 min. - Chaloupka strzelał, zmiana toru lotu krążka, ale Nechvatal broni.
3 min. - Kolejna wrzutka Sulki na bramkę, została czwarta formacja na pierwszą Jastrzębia i powalczyła.
2 min. - Strzał Sulki po lodzie, nie było przekierowania krążka przed bramką.
1 min. - Sołtys do Hovorki, strzał zablokowany przez obrońcę, jeszcze Sołtys próbował dopaść do krążka, Odrobny mrozi.
Zaczynamy.
Zapraszamy na relację na żywo z Nowego Targu. Czwarte starcie ćwierćfinału play-off pomiędzy Tauron Podhale Nowy Targ i JKH GKS Jastrzębie. Stan rywalizacji 3:0 dla Jastrzębia, w serii do czterech zwycięstw.
#31 Ihar Brykun B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#90 Przemysław Odrobny B 2 2.01 43 43 0 0 0 0 95.35 59:38 0 0 0 0.00 0 0 0 0 1 0 0
#26 Siemion Babincew LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#11 Mateusz Bepierszcz PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0