(-) Cichy #78, Dupuy #39, Mroczkowski #9, Novajovský #88, Szczechura #8, Szczechura #38
22:56 2 min. Brycen Martin #10 Trzymanie przeciwnika
30:53 2 min. Konsta Mesikämmen #85 Wysoko uniesiony kij
38:55 2 min. Szymon Marzec #71 Wysoko uniesiony kij
50:57 2 min. Aleš Ježek #90 Zahaczenie
51:32 2 min. Jeremy Welsh #15 Natarcie
57:00 2 min. Jewgienij Sołowjow #92 Uderzanie kijem
Koniec meczu
60. min - Jeszcze mała szarpanina po końcowej syrenie.
60. min - GOOOL! Gula do pustej bramki i ustala wynik spotkania na 3 do 1.
60. min - Goście starają się założyć hokejowy zamek w tercji swoich rywali.
59. min - Stanowczo za dużo podań a za mało strzałów trójkolorowych.
59. min - Raszka w boksie. Tyszanie będą starali się zdobyć bramkę w 6 na 4.
58. min - Novajovský uderza, bez bramki.
57. min - Martin przymierzył z linii niebieskiej, Pieriewozczikow mrozi ten strzał.
56. min - Kapica z niebieskiej, łapie gumę Raszka.
55. min - Murphy przedziera się przez obronę gości. Zagranie do Goodwina, pewna interwencja bramkarza trójkolorowych.
54. min - Tyszanie nie wykorzystali podwójnej przewagi.
54. min - Mroczkowski z nadgarstka, obok bramki.
53. min - Kontra Kapicy sam na sam, odbija krążek Raszka.
53. min - Alex Szczechura z zerowego kąta, mrozi gumę Pieriewozczikow.
52. min - Mroczkowski uderza, krążek wpada do bramki, ale sędziowie nie uznają bramki.
51. min - Csamangó z pół obrotu, odbija bramkarz trójkolorowych.
50. min - Krakowianie rozpędzeni tą zdobytą bramką.
49. min - GOOOL! Csamangó w identycznej sytuacji jak Jeziorski wczoraj zdobywa bramkę dla Cracovii.
48. min - Rozpędzają się krakowianie. Sporo interwencji Raszki.
47. min - Kapica samotnie, broni Raszka.
46. min - Biro z niebieskiej, nie mrozi krążka Pieriewozczikow.
45. min - Franek wywalczył krążek za bramką Raszki. Zagrywa do tyłu, ale krążek wychodzi za tyską tercję.
44. min - Jeziorski uderza, strzał poszedł po kiju Dohertego.
43. min - Galant uderza, ale zablokowany ten strzał przez Dudaša.
42. min - Mocne starcia na bandach po obu stronach tafli.
41. min - Tyszanie od razu mocno zepchnięci do defensywy.

Koniec drugiej tercji
40. min - GOOOL! Ignatowicz z pierwszego krążka i krakowianie wykorzystują przewagę jednego zawodnika.
39. min - Fenomenalna dwójkowa akcja pasów, nie zwieńczona bramką.
38. min - Ładne zagranie Mroczkowksiego do Cichego, ten nieczysto trafił w krążek.
37. min - Krakowianie w natarciu, dużo roboty ma bramkarz gości.
36. min - Martin z niebieskiej, mrozi krążek Pieriewozczikow.
35. min - Bez bramki w przewadze GKS-u.
34. min - Dużo podań między graczami trójkolorowych, bez strzałów.
33. min - Dwuminutowe wykluczenie dla Dudaša. Dobra okazja do podwyższenia prowadzenia przez tyszan.
33. min - Kapica przed bramkę do Sołowjowa, obok słupka.
32. min - Tyszanie zamknięci we własnej tercji.
31. min - Doherty wpada do własnej bramki, nie wykorzystują tego fakty trójkolorowi.
30. min - Ofensywna akcja Cracovii, brakuje celnych strzałów.
29. min - Mroczkowski przejmuje niecelne podanie krakowian, odbija bramkarz gospodarzy.
29. min - Komorski wprowadza krążek do tercji rywali. Tyszanie w natarciu.
28. min - Witecki z kontrą, zablokowany przez jednego z zawodników Cracovii.
27. min - Koronkowa akcja tyszan, brakło celnego strzału przez Dupuya.
25. min - Gospodarze nie wykorzystali przewagi jednego zawodnika.
25. min - Krakowianie starają się zdobyć wyrównującą bramkę, ale dobrze dysponowana jest dzisiaj tyska obrona.
24. min - Murphy przed bramkę, brakło oddanego strzału.
23. min - Pierwsze wykluczenie w tym spotkaniu i Martin ląduje na ławce kar.
23. min - Dudaš z niebieskiej, przerwana akcja poprzez odgwizdanie spalonego w polu bramkowym.
22. min - Goodwin strzela, Murphy pracuje na bramkarzu, nie ma bramki.
21. min - Rozpoczynamy drugą odsłonę tego spotkania.

Koniec pierwszej tercji
20. min - Sporo błędów indywidualnych tyszan zakończonych bez konsekwencji.
19. min - Żwawa kontra Cracovii zakończona niecelnym strzałem.
19. min - Marzec przepycha się z Kapicą, bez wykluczeń.
18. min - Sołowjow samotnie w tercji gości, oddaje strzał Raszka na raty mrozi krążek.
17. min - Murphy do Dohertego na niebieską, ten uderza, ale strącony krążek przez zawodnika w czarnych strojach.
16. min - Welsh samotnie wjeżdża do tercji tyszan. Przyblokowany przez tyską obronę.
15. min - Paul Szczechura do Dupuya na niebieską, strzał obok słupka.
14. min - Krakowianie mają problemy z oddawaniem strzałów w tercji rywali.
13. min - Csamangó pociągnął z niebieskiej, zamrożony strzał przez bramkarza trójkolorowych.
12. min - Novajovský wrzuca krążek na bramkę Cracovii, nikt nie trącił tego krążka.
12. min - Dupuy z kontrą, łapie krążek bramkarz pasów.
11. min - Nejezchleb dociskany do bandy przez Kotlorza.
10. min - Kostromitin z niebieskiej, odbity strzał przez Raszke.
9. min - Wrzucony krążek przed bramkę gości, nie zdołał dołożyć kija Gula.
8. min - Krakowianie rzucili się do odrabiania strat.
7. min - GOOOOL! Dupuy wykorzystał fenomenalne zagranie Wronki i ściągnął pajęczynę z bramki Pieriewozczikowa.
6. min - Krążek niefortunnie odbił się od bandy w tercji Cracovii, ale nie udało się wykorzystać tego faktu Mroczkowskiemu.
5. min - Csamangó do Ježka, Raszka na kolanach mrozi krążek.
4. min - Zamieszanie pod bramką gospodarzy, wystrzelony krążek do tercji neutralnej.
4. min - Cichy samotnie uderza, ale mrozi gumę Pieriewozczikow.
3. min - Akcja ofensywna tyszan, ale niecelne zagranie do Jeziorskiego.
2. min - Zakotłowało się pod bramką Raszki, nie ma bramki.
2. min - Kotlorz z niebieskiej, obok słupka.
1. min - Kolejny strzał tym razem z niebieskiej, ponownie zamrożony przez Raszke.
1. min - Pierwszy strzał w tym meczu oddany przez Kapice, zamrożony przez Raszke.

Cały czas TRWAJĄ PRACE NAD NOWĄ ODSŁONĄ PORTALU! Szanownych naszych czytelników prosimy o klikanie w reklamy na Hokej.Net. Nie bądź obojętny, to Cię nic nie kosztuje a nam pomoże! Z góry dziękujemy!

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z kodem HOKEJNET otrzymasz ofertę powitalną 155 zł zakład bez ryzyka i bonus od drugiego depozytu do 500 złotych. ----- >>>> KLIKNIJ TUTAJ
#53 Robert Kowalówka B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#59 Dienis Pieriewozczikow B 1 1.00 42 42 0 0 0 0 97.62 60:00 0 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0
#95 Damian Kapica PS 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#65 Dmitrij Kostromitin LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#53 Robert Kowalówka B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#51 Darcy Murphy LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#10 Richard Nejezchleb LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#14 Erik Němec ŚR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#22 Emil Oksanen PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#59 Dienis Pieriewozczikow B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#11 Mateusz Gościński LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#91 Bartłomiej Jeziorski PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#5 Filip Komorski ŚR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#87 Michał Kotlorz PO 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#10 Brycen Martin PO 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#71 Szymon Marzec PS 0 0 0 0 0 -1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#85 Konsta Mesikämmen LO 0 0 0 0 0 -1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#9 Christian Mroczkowski PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#31 John Murray B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#88 Peter Novajovský PO 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#67 Bartłomiej Pociecha LO 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#25 Ondřej Raszka B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#27 Jason Seed LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#8 Alexander Szczechura LS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0