0:2 Szymon Marzec #71 ( Christian Mroczkowski #9, Jakub Michałowski #5 ) +/-
08:43 2 min. Michał Kotlorz #87 Spowodowanie upadku przeciwnika
10:04 2 min. Maciej Witan #16 Przeszkadzanie
30:06 2 min. Bartłomiej Pociecha #67 Ostrość
30:06 2 min. Radosław Sawicki #13 Ostrość
30:06 2 min. Marek Biro #20 Ostrość
30:06 2 min. Branislav Pavúk #81 Ostrość
39:02 2 min. Marek Biro #20 Uderzanie kijem
45:49 2 min. Christian Mroczkowski #9 Zahaczenie

- 60 min. - Strzyżowski z bulika, w parkanach mrozi Raszka.
- 59 min. - Strzał Marvy spokojnie łapie Raszka
- 58 min. - Sanoczanie bez bramkarza.
- 58 min. - Czas dla sanoczan. Do końca meczu 1:57.
- 58 min. - Tamminen zza obrońcy, ale odbija czujny Raszka.
- 57 min. - Strzyżowski z bulika celował w okienko ale nad bramką.
- 56 min. - Karkls z bliska i końcem parkanu odbija Spesny.
- 54 min. - Cichy objechał bramkę, próbował z backhandu ale Spesny zdążył parkanem domknąć słupek.
- 53 min. - Pavuk z połowy lodowiska, ale to nie mogło zaskoczyć Raszkę.
- 52 min. - Strata krążka we własnej tercji i Starzyński groźnie uderzył.
- 51 min. - Bukowski podał pod bramkę, ale Henttonen minął się z krążkiem.
- 50 min. - Wróbel dobijał mocny strzał Cichego, ale Spesny dwukrotnie lepszy od rywali.
- 48 min. - Sanoczanie wymienili dużo podań, ale ciężko było im oddać skuteczny strzał. Próbował Henttonen, ale Raszka był przy słupku.
- 46 min. - Mroczkowski zahaczył Bukowskiego i ląduje na ławce kar. W przewadze gospodarze.
- 45 min. - Biro spod bandy, odbija Spesny - z dobitką ruszył Wróbel ale powalony na lód i mrozi gumę bramkarz gospodarzy.
- 44 min. - Bukowski do Henttonena w sytuacji 2 na 1, ale Raszka nie dał się zaskoczyć.
- 43 min. - Karkls, obok bramki.
- 42 min. - Hiltunen przejął gumę, ale strzał został zablokowany.
- 41 min. - Sanoczanie nie wykorzystali okresu gry w przewadze.

- Koniec II tercji. Strzały: 7-11
- 40 min. - Tyszanie przetrzymali połowę kary.
- 39 min. - Faul za bramką tyską, sanoczanie zagrają w przewadze.
- 38 min. - Cichy pod bramkę, lot krążka zmienił Mroczkowski - znów minimalnie obok słupka.
- 37 min. - Spod bandy Kotlorz, łapie Spesny.
- 36 min. - Marzec w uliczkę pod bramkę, ale Galant nie sięgnął gumy.
- 35 min. - Ogromne zamieszanie pod bramą Spesnego, i krążek po uderzeniu Fieofanowa ląduje obok słupka!
- 34 min. - Florczak "zasadził" drzewo rywalowi pod bandą.
- 33 min. - Henttonen z trzech metrów, odbija Raszka.
- 32 min. - Bukowski sam pojechał na dwóch rywali, obrócił się i oddał strzał - łapie Raszka.
- 32 min. - Uderzał Fieofanow, ale odbija Spesny.
- 31 min. - Mroczkowski na przeciw bramki, ale łapie do raka Spesny.
- 31 min. - Mocarski w kontrze, ale nie podawał do partnera obok lecz uderzył w Raszkę.
- 30 min. - Krążek w tercji gości i wymiana uprzejmości z obu stron. Poszarpali się zawodnicy. Aktywny Biro i Pavuk, Pociecha i Sawicki
- 29 min. - Bizacki spod niebieskiej, odbija Spesny. Ponownie Bizacki i łapie gumę sanocki golkiper.
- 28 min. - GOL! 0-2! Popchnięty Rąpała, ale sędziowie bez reakcji. Akcja trwała nadal i podanie Cichego wzdłuż bramki zamknął Marzec.
- 28 min. - Rąpałą zablokował strzał Pociechy z niebieskiej.
- 27 min. - Z niebieskiej Biro i wypluwa Spesny. Gumę przejmują defensorzy.
- 25 min. - Kolejna akcja Bukowskiego, wymiana krążka z partnerem, ale uderzenie z dwóch metrów odbija Raszka.
- 23 min. - Z bulika uderzył Mocarski, ale zablokowany.
- 23 min. - Dużo niedokładności z obu stron.
- 21 min. - Bukowski ruszył z indywidualną akcją, ale jego strzał z bulika nad poprzeczką.

- Koniec I tercji. Strzały: 10-7
- 19 min.  - Sawicki na niebieską do Marvy, ale jego strzał nad poprzeczką.
- 19 min. - Z bulika huknął Cichy, ale odbija barkiem Spesny.
- 18 min. - Bukowski ruszył prawą stronę, ale jego podanie wzdłuż bramki przeciął Raszka.
- 17 min. - Pavuk spod bandy, spokojnie Raszka odbija na siatkę otaczającą lodowisko.
- 16 min. - Tyszanie przycisnęli, zamykając rywala w hokejowym zamku.
- 15 min. - Cichy minął rywala, i upadając oddał groźny strzał - odbija do boku Spesny.
- 13 min.  - Fieofanow z bulika, odbija Spesny.
- 12 min.  - Sam na sam Hamalainen, ale zbyt lekko  po lodzie i prosto w parkan Raszki.
- 12 min. - Cichy zza obrońców, obok słupka.
- 11 min. - Szczechura dostał podanie wzdłuż bramki, ale Spesny zdążył się przesunąć do drugiego słupka i złapał gumę do raka.
- 11 min. - Sawicki ruszył na bramkę Raszki, ale został powstrzymany przez obrońcę gości.
- 10 min. - Wróbel i Gościński pod bramką, mrozi gumę Spesny.
- 10 min. - Witan faulował przed bramką i stan zawodników na lodzie się wyrówna na 39 sekund.
- 10 min. - Uderzenie Marvy z niebieskiej, odbija Raszka.
- 9 min. - Kara dla Kotlorza, który spowodował upadek Bukowskiego. Sanoczanie w przewadze.
- 8 min. - Zza bulika Starzyński, odbija Spesny.
- 8 min. - Jeziorski uderzył nad poprzeczką.
- 5 min. - Galant uderzył obok słupka, Tychy w natarciu.
- 4 min. - GOL! 0-1! Spod niebieskiej wrzucił gumę Smirnow, zasłonięty Spesny przepuszcza gumę. Wydawało się, że jeszcze Dupuy zmienił lot krążka.
- 4 min. - Fieofanow wjechał między zawodników i uderzył z okolicy bulika, mrozi gumę Spesny.
- 3 min.  - Sawicki próbował zaskoczyć Raszkę, ale bez powodzenia.
- 3 min. - Seed spod niebieskiej, odbija Spesny.
- 2 min. - Strzał z bulika Hamalainena odbił Raszka, dobitka Bukowskiego i nie ma gola!
- 1 min. - Gościński sam na sam, przeciągnął Spesnego, ale ten nie dał się pokonać.
- 1 min.  - Mocarski ruszył z kontrą 2 na 1, lecz nie podawał Strzyżowskiemu ale uderzył nad poprzeczką.
- 1 min. - Sierguszkin pod bramką, ale zablokowany i mrozi gumę Spesny.
- 1 min. - Pierwszy krążek dla gospodarzy.

- Rozpoczynamy spotkanie (godz. 18:19)

- Przed meczem został zaśpiewany hymn Polski przez Mateusza Burczyka.
- Mecz opóźni się o ok. 20 minut, tyszanie dotarli na lodowisko godzinę przed spotkaniem.

<b>Przedsprzedaż Hokejowego Niezbędnika Kibica na sezon 2021/22!</b> Zapraszamy do zakupy --- ><b> <a href="http://www.hokej.net/pl/news,artykul,5,59133,przedsprzedaz-hokejowego-niezbednika-kibica-20212022.html">ZAMÓW JUŻ DZIŚ (KLIKNIJ)</b></a>

<b><a href="http://wlewinner.adsrv.eacdn.com/C.ashx?btag=a_2166b_124c_&affid=1070&siteid=2166&adid=124&c=">Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z kodem HOKEJNET</a></b> otrzymasz ofertę powitalną <b><span style="color: rgb(255, 0, 0);">155 zł</span></b>  zakład bez ryzyka i bonus od drugiego depozytu do 500 złotych. </span><a href="http://wlewinner.adsrv.eacdn.com/C.ashx?btag=a_2166b_124c_&affid=1070&siteid=2166&adid=124&c="><b> ----- >>>> KLIKNIJ TUTAJ</b></a>