16:57 2 min. Mateusz Gościński #11 Wysoko uniesiony kij
22:11 2 min. Vitālijs Pavlovs #79 Uderzanie kijem
30:14 2 min. Patrik Nechvátal #7 Opóźnianie gry
32:39 2 min. Vitālijs Pavlovs #79 Atak kijem trzymanym oburącz
35:48 2 min. Michał Kotlorz #87 Przeszkadzanie
40:10 2 min. Olaf Bizacki #12 Atak kolanem
44:00 2 min. Dienis Sierguszkin #96 Przeszkadzanie
51:08 2 min. Filip Starzyński #26 Ostrość
51:08 2 min. Roman Rác #89 Atak w okolice głowy lub szyi
51:08 2 min. Martin Kasperlík #82 Ostrość
53:10 2 min. Māris Jass #3 Uderzanie kijem

Koniec Meczu. Strzały: 26-21.
- 60 min. - GOL! 1-3! Szczechura źle zagrał do Seeda na niebieską a do pustej bramki gumę pakuje Arturs Sevcenko.
- 60 min. - 10 sekund do końca, wznowienie w tercji gości. O czas poprosił trener Majkowski.
- 59 min. - Pusta tyska bramka, Bizacki z niebieskiej odbija Nechvatal.
- 57 min. - Akcja Cichego pod bramką, próbował efektownie oddać strzał mając kija pomiędzy nogami, ale nie trafił zbyt dokładnie.
- 56 min. - Jastrzębianie się nie cofnęli po stracie bramki, lecz atakują i dwie okazje zatrzymuje Raszka.
- 55 min. - GOL! 1-2!Kuriozalna bramka gospodarzy ze środka tercji gości uderzył Wróbel guma odbiła się od bandy i wpadła na plecy Nechvatalovi i przeturlała się za linię bramkową!
- 54 min. - Kontra Bryka 2 na 1, ale nie podawał Urbanowicza lecz sam uderzał z dwóch metrów - prosto w Raszkę.
- 53 min. - Kara dla Jassa, znów w przewadze gospodarze. Wcześniejsza przewaga bez efektu.
- 52 min. - Mroczkowski po kiju rywala, nad bramką.
- 51 min. - Wykluczenia dla Starzyńskiego oraz Raca i Kasperlika.
- 51 min. Przy boksach przepychanka Starzyńskiego z Racem. Będą wykluczenia.
- 50 min. - Z daleka Sierguszkin, odbija parkanem gumę wysoka na siatkę za bramką Nechvatal.
- 50 min. - Bomba Pelaczyka ze środka na wysokości bulika, odbija parkanem Raszka.
- 49 min. - Kasperlik z bulika, odbija z boku Raszka.
- 48 min. - Podanie przed bramkę do Cichego, jego strzał broni pewnie Nechvatal.
- 47 min. - Kotlorz na uwolnienie i ironiczny aplauz tyskiej publiczności.
- 47 min. - Mroczkowski pod bramką, odbija Nechvatal.
- 46 min. - Pod bramką Jarosz uderzył z ostrego kąta, ale gum przetoczyła się wzdłuż bramki.
- 45 min. - Kontuzja Mlynarovica, przerwa w grze.
- 45 min. - Z niebieskiej uderzył Pavlovs, odbija parkanem Raszka.
- 44 min. - Kara dla Sierguszkina, w przewadze ponownie hokeiści JKH.
- 43 min. - Uderzenie Raca trafia w poprzeczkę.
- 43 min. - Strzał z niebieskiej zablokowany przez tyszan. Zespoły grają w pełnych zestawieniach.
- 42 min. - Razgals z bulika, łapie Raszka.
- 41 min. - 10 sekund trzeciej tercji i Bizacki fauluje Artursa Sevcenkę. W przewadze goście.

- Koniec II tercji. Strzały: 16:13
- 40 min. - GOL! 0-2! Szybkie podanie z własnej tercji Pavlovsa do Kalnsa a ten ruszył lewą stroną i uderzył po długim rogu bramki Raszki!
- 38 min. - Kontra Sierguszkina ale po rykoszecie obok bramki. Następnie próba Mroczowskiego też nieudana.
- 38 min. - Uderzał Bahalejsza, krążek zatańczył przed Raszką ale zablokowany R. Nalewajka.
- 37 min. - Ruszona bramka Raszki po raz kolejny, przerwa w grze.
- 36 min. - W przewadze goście. Uderzenie z bulika Pavlovsa ląduje na poprzeczce!
- 35 min. - Górny objechał bramkę, ale jego strzał przy słupku zatrzymuje Raszka.
- 34 min. - Sporo podań tyszan, ale dopiero uderzenie Pociechy zamraża Nechvatal. Tak bez pomysłu gospodarze.
- 33 min. - Znów w przewadze tyszanie. Pavlovs zaatakował rywala.
- 32 min. - Karkls z bulika, odbija Nechvatal.
- 31 min. - Kontra Mlynarovica, ale Raszka łapie gumę.
- 31 min. - Seed spod niebieskiej, odbija Nechvatal. Wcześniej krążek zbił Jeziorski po strzale Kanadyjczyka ale na posterunku bramkarz gości.
- 30 min. - W przewadze gospodarze, karę otrzymał Nechvatal.
- 29 min. - Strzał Górnego, łapie Raszka.
- 28 min. - Strzał Razgalsa, odbija Raszka.
- 27 min. - Seed spod bandy, odbija Nechvatal.
- 26 min. - Mocny strzał Kotlorza z niebieskiej ale prosto w rywala.
- 24 min. - Ponownie Cichy ale prosto z bulika w łapaczkę Nechvatala.
- 24 min. - Cichy mocno ale prosto w Sevcenkę.
- 23 min. - Mocno Sierguszkin ale prosto w bramkarza.
- 22 min. - Zamieszanie pod bramką, próbował Sierguszkin ale na posterunku bramkarz gości.
- 22 min. - Błąd Nechvatala, podał na kija Gościńskiemu, ten przed bramkę do Starzyńskiego ale nieprzepisowo powstrzymany. Będzie kara.
- 21 min. - Zza bulika Arturs Sevcenko, ale obok bramki.

- Koniec I tercji. Strzały: 10-3.
- 18 min. - Mroczkowski pod bramką próbował uderzyć gumę z powietrza, ale nie trafił w nią dokładnie.
- 17 min. - GOL! 0-1! Po 18 sekundach przewagi goście zdobywają gola. Z bulika uderzył Mlynarovic i guma odbita od Raszki wpada pod poprzeczkę.
- 17 min. - Kara dla gospodarzy. Wróbel zaatakował rywala pod bandą i sędzia odsyła go na ławkę kar.
- 15 min. - Błąd w defensywie gospodarzy, na bramkę prawą stroną ruszył Urbanowicz - ale przestrzelił z bulika.
- 15 min. - Smirnow z niebieskiej, ale odbił gumę kijem Nechvatal.
- 14 min. - Kalns z ostrego kąta, ale Raszka był przytulony do słupka i nie udało się go zaskoczyć.
- 13 min. - Razgals ruszył z lewej strony, ale z bliska przestrzelił.
- 12 min. - Bizacki z niebieskiej i na raty w parkanach mrozi gumę Nechvatal.
- 11 min. - Dobrze tym razem w osłabieniu gospodarze.
- 10 min. - Strzał E. Sevcenki zablokowany.
- 9 min. - Faul Mroczkowskiego na Horzelskim, w przewadze JKH.
- 9 min. - Strzał Michałowskiego zablokowany i kontra JKH, ale bez efektu.
- 8 min. - Jastrzębianie skutecznie w obronie. Zespoły w pełnych zestawieniach.
- 7 min. - Sygnalizowany strzał Pociechy z bulika, ląduje na siatce za bramką.
- 6 min. - Mroczkowski wjechał przed bramkę, ale poruszył ją nogą i wpadł na Bryka.
- 6 min. - Cichy po odbijaczce Nechvatala i guma obok słupka.
- 5 min. - Strzał Seeda daleko od bramki. Ponownie Seed i nad poprzeczką.
- 5 min. - Kara dla Jassa i gospodarze zagrają przez 1:46 w podwójnej przewadze.
- 5 min. - Pierwsza kara w tym spotkaniu. Eriks Sevcenko zderzył się na środku z Dupuy. I decyzją sędziów gracz JKH trafia na ławkę kar.
- 4 min. - Bizacki pod bramkę, rykoszet - na raty mrozi Nechvatal.
- 4 min. - Zza bulika uderzył Arturs Sevcenko, ale odbija gumę Raszka.
- 3 min. - Zamieszanie pod bramką Nechvatala, aktywny był Jeziorski ale został powstrzymany przez zawodników JKH. Ostatecznie mrozi gumę bramkarz gości.
- 2 min. - Z kontrą ruszył Dupuy z Sierguszkinem, ale Rosjanin nie opanował gumy.
- 1 min. - Raszka mrozi gumę, wznowienie pod jego bramką.
- 1 min. - Bizacki z niebieskiej, krążek podskoczył przed Nechvatalem ale ten zdołał go odbić.

#23 Kacper Gruźla PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#91 Bartłomiej Jeziorski PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#7 Renārs Kārkls PO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#87 Michał Kotlorz LO 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#71 Szymon Marzec LS 0 1 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#5 Jakub Michałowski PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#9 Christian Mroczkowski PS 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#67 Bartłomiej Pociecha LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#25 Ondřej Raszka B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#27 Jason Seed LO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#96 Dienis Sierguszkin LS 0 0 0 0 0 -1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#76 Artiom Smirnow LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#26 Filip Starzyński ŚR 0 0 0 0 0 -1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#8 Alexander Szczechura LS 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0