07:11 2 min. Maksim Ignatowicz #43 Zahaczenie
12:29 2 min. Maksim Ignatowicz #43 Przeszkadzanie
14:24 2 min. Jewgienij Bodrow #10 Uderzanie kijem
28:10 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
31:53 10 min. Štěpán Csamangó #94 Kara za niesportowe zachowanie 10min
37:38 2 min. Carl Hudson #2 Atak kijem trzymanym oburącz
40:09 2 min. Damian Kapica #95 Zahaczenie
48:02 2 min. Anthon Eriksson #53 Zahaczenie
57:35 2 min. Anthon Eriksson #53 Spowodowanie upadku przeciwnika

Koniec spotkania

-60 min.- GOOOOOOOOOL!!! Lehtonen do "pustaka" w ostatniej sekundzie meczu!!!
-59 min.- Murray!!! Efektowna obrona golkipera gospodarzy! Zabolotny w boksie!!!!
-58 min.- kara dla Erikssona! Teraz albo nigdy - kołacze w umysłach gospodarzy!
-56 min.- bombardowanie bramki Murraya!!! Najpierw uderzał Kapica, a chwilę później Shirley z bekhendu ostemplował słupek bramki GieKSy!!!
-53 min.- to nie jest mecz Bartosza Fraszki. W pojedynkach z Zabolotnym 3:0 dla bramkarza gospodarzy
-52 min.- próba Erikssona z bulika, ale Zabolotny broni łapaczką
-51 min.- przewaga gospodarzy bez historii, oba zespoły w komplecie
-49 min.- goście w osłabieniu, ukarany Eriksson za zahaczanie
-48 min.- wymiana ciosów między drużynami! Najpierw katowiczanie nie wykorzystali świetnej okazji po akcji Pasiuta, w odpowiedzi Murray wygrał pojedynek z Csamango
-46 min.- z bulika strzela Bepierszcz, ale bez efektu
-44 min.- Fraszko ponownie oko w oko z Zabolotnym i ponownie górą bramkarz Pasów!
-43 min.- skuteczność katowiczan podczas przewag woła o pomstę do nieba! Piąty okres w przewadze niewykorzystany. A niewykorzystane okazje...
-42 min.- strzał Wronki blokuje Dudas i wznawiamy w tercji krakowian
-41 min.- i zaczynamy z grubej rury! Najpierw na ławkę wędruje Kapica, chwilę później gospodarze w osłabieniu nie wykorzystali okazji 2 na 1!!!
-41 min.- zaczynamy III tercję

-40 min.- w zamieszaniu pod bramką Murraya największą przytomnością umysłu wykazał się Collin Shirley. Najpierw zmienił lot krążka po strzale z niebieskiej Jacenki, a później dobił krążek po obronie Murraya!!! Zapowiada się kapitalna III tercja!!!
-40 min.- GOOOOOOOOOL!!! Kontaktowa bramka w przewadze i katowiczanie prowadzą już tylko 2:1!!!
-39 min.- nieporadna próba założenia zamka, katowiczanie bez problemu rozbijają atak gospodarzy
-37 min.- Pasiut wyłożył krążek Wajdzie, ale ten posłał gumę wprost w bramkarza.
-35 min.- Saur sprawdził koncentrację Murraya ale "Jasiek" nie przysnął.
-34 min.- solowy rajd Fraszki przez pół lodowiska kapitalnie zatrzymuje bramkarz Pasów. Tylko jego postawa utrzymuje krakowian w grze...
-33 min.- Wronka do Pasiuta, ale ponownie górą Zabolotny.
-32 min.- Wronka szaleje pod bramką, ale Ignatowicz wykorzystał swoją przewagę fizyczną i zablokował reprezentanta Polski. Groźnie kontratakował Csamango, Murray mrozi krążek, a dodatkowo Wanacki ruszył do akcji w obronie swojego bramkarza. Za niesportowe zachowanie Csamango wykluczony na 10 minut, ale obie drużyny grają w komplecie.
-31 min.- gra w przewadze to wciąż pięta achilesowa gości z Katowic. 4 przewaga niewykorzystana.
-29 min.- Jaracz odsiaduje karę techniczną za nadmierną ilość graczy na lodzie
-27 min.- Wanacki z prawej strony po lodzie w krótki róg, ale pewnie broni bramkarz Pasów
-23 min.- GOOOOOOOOOL!!! Bepierszcz niemal skopiował wyczyn Erikssona i potężnym strzałem między parkanami podwyższył prowadzenie katowiczan! Czas dla trenera Rohacka!
-21 min.- GOOOOOOOOOL!!! Eriksson spomiędzy bulików po lodzie tuż przy słupku i przewaga gości w końcu została udokumentowana golem!!!
-21 min.- Kapica zza brami do Nemca, ale Murray broni parkanem!
-21 min.- rozpoczynamy II tercję.

-20 min.- doskonały mecz w Krakowie! Są okazje strzeleckie, jest walka, czekamy jedynie na gole!
-19 min.- Zabolotny show!!! Bepierszcz wzdłuż bramki podał do Monto, ten kapitalnie przymierzył przy słupku, ale golkiper Pasów jakimś cudem odbił krążek parkanem!!!
-17 min.- dosyć anemiczne uderzenie Bepierszcza bez problemów broni Zabolotny. Kolejna przewaga katowiczan nie wykorzystana.
-15 min.- na ławkę idzie Bodrow, 5 sekund podwójnej przewagi gości. Strzał Hudsona zablokowany, Ignatowicz wraca na taflę.
-14 min.- Saur do Pasiuta, ale potężne uderzenie kapitana gości kapitalnie odbija Zabolotny. Chwilę później w sukurs golkiperowi przyszedł jeden z obrońców i łyżwą zablokował próbę Pasiuta.
-13 min.- gospodarze ponownie w osłabieniu, ponownie na ławce Ignatowicz
-11 min.- Dudas crossowo podał z bulika, przy słupku czaił się Kapica, ale Murray zdążył się przemieścić i zablokował strzał napastnika Pasów!
-9 min.- ależ okazja na otwarcie wyniku przed gośćmi! Na kilka sekund przed zakończeniem kary Bepierszcz zza bramki wyłożył krążek Erikssonowi, ale Zabolotny kapitalnie parkanem powstrzymał strzał. Oba zespoły już w komplecie.
-8 min.- kontra w osłabieniu, ale Woroszyło zatrzymany na niebieskiej. Z przewagi gości niewiele jak do tej pory wynika.
-7 min.- pierwsze wykluczenie. Na ławce za zahaczanie na 2 minuty ląduje Ignatowicz. GKS w przewadze.
-5 min.- Shirley "od zakrystii" wyłożył przed bramkę Murraya, ale nikt nie zdążył zamknąć tej akcji. W odpowiedzi Pasiut groźnie strzelał, ale Zabolotny pewnie wyłapał gumę. Wznowienie w tercji gospodarzy.
-4 min.- Wanacki dwukrotnie nie potrafił zaskoczyć Zabolotnego, choć szansa była niezła.
-3 min.- strzał Ignatowicza spomiędzy bulików wprost w bramkarza gospodarzy. Delikatna przewaga "GieKSy".
-2 min.- strzał Lehtonena, ale debiutant Zabolotny radzi sobie bez problemu
-1 min.- pierwsze wznowienie dla gospodarzy
Między słupkami w pełnej gotowości Zabolotny i Murray - i zaczynamy.
Trenerzy już ogłosili składy - uderza brak w bramce gospodarzy Denisa Pieriewozczikowa.
Witamy z Krakowa i zapraszamy na pojedynek Cracovii z GKS Katowice.