26:51 20 min. Matias Lehtonen #7 Kara meczu za niesportowe zachowanie
26:51 5 min. Michael Cichy #78 Uderzanie kijem
26:51 2 min. Matias Lehtonen #7 Uderzanie kijem
26:51 20 min. Michael Cichy #78 Kara meczu za niesportowe zachowanie
36:59 2 min. Christian Mroczkowski #9 Spowodowanie upadku przeciwnika
49:29 2 min. Radosław Galant #24 Trzymanie przeciwnika
58:45 2 min. Bartłomiej Pociecha #67 Uderzanie kijem

Koniec spotkania

-59 min. - wykluczenie Pociechy pieczętuje porażkę gości. Ale brawa dla obu zespołów za sportową grę do końca!
-57 min. - tyszanie grają jakby zeszło z nich powietrze. Gol Fraszki podciął im skrzydła.
-54 min. - GOOOOOOOL!!!! Strzał Bartosza Fraszki trafia do bramki Raszki!!! Napastnik GieKSy z bulika posłał gumę pod pachą golkipera gości!!! 5:2!!!
-54min. - coraz mniej czasu na wyrównanie, coraz bardziej nerwowa gra gości. A katowiczanie kontrują - Fraszko zatrzymany przez obrońców.
-52 min. - tyszanie obronili osłabienie
-50 min. - Galant na ławce kar
-49 min. - tyscy gracze biją głową w mur postawiony przez "Jaśka Murarza". Katowiczanie ograniczają się do destrukcji
-47 min. - Szczechura próbował przechytrzyć Murraya, ale były kolega z zespołu nie dał się pokonać
-41 min. -rozpoczynamy III tercję

Koniec II tercji

-38 min. - gospodarze ponownie w przewadze
-32 min. - GOOOOOOOOL!!! katowiczanie wykorzystują osłabienie gości!!! Fraszko wykorzystuje podanie zza bramki i tuż przy słupku pakuje gumę do siatki!!! 4-2!!!
-31 min. - GOOOOOOOOL!!!! Pasiut pięknie przymierzył z bulika pod poprzeczkę bramki Raszki!!! Katowiczanie ponownie na prowadzeniu.
-29 min. - katowiczanie w komplecie, gdyż Lehtonen został ukarany karą mniejszą jako że to Cichy był agresorem.
-27 min. - pięściarski pojedynek Cichego z Lehtonenem. Nokautu nie było ale na punkty zdaje się zwyciężył Fin sądząc po zdefasonowanej facjacie Cichego, którego sędziowie uznali winnym zaistniałej sytuacji. Tak czy owak sędziowie nakładają karę meczu na obydwu graczy. Gramy 4 na 4.
-26 min. - pierwsza formacja katowiczan w akcji, ale Pasiut nie trafił w dogodnej sytuacji.
-23 min. - oba zespoły grają nieco bardziej ostrożnie, I tercja był naprawdę szalona. Godne odnotowania jest to, że do tej pory nie było żadnego wykluczenia.
-21 min. - zaczynamy II odsłonę

Koniec I tercji

-18 min. - GOOOOOOOOL!!!! Sergiuszkin!!! Przejął krążek na buliku, wymanewrował Murraya i po lodzie posłał gumę do siatki!!! 2:2!!!
-17 min. - wymiana ciosów trwa w najlepsze! Takie mecze chce się oglądać! Obydwaj bramkarze zwijają się jak w ukropie!!!
-15 min. - Cichy czy Murray? Cichy rozpoczyna najazd i... Górą bramkarz GieKSy!!!
-14 min. - Wanacki fauluje wychodzącego sam na sam z bramkarzem Sergiuszkina. Karny!!!
-13 min. - GOOOOOOOL!!! Galant wykorzystuje podanie zza bramki i posyła krążek między parkanami Murraya!!! 2:1!!!
-11 min. - GOOOOOOOL!!! Wzorowa kontra katowiczan!!! Prokurat wybornie podał do Krężołka, który z zimną krwią posłał gumę nad parkanem przesuwającego się Raszki!!! 2:0!!!
-10 min. - trwa ofensywa tyszan, ale katowiczanie mądrze się bronią i czekają na kontry. Właśnie z taką wyjechał Krężołek, ale nie znalazł sposobu na Raszkę.
-9 min. - to powinno być wyrównanie! W jaki sposób Cichy nie trafił prawie do pustej bramki pozostanie jego słodką tajemnicą!
-8 min. - w odpowiedzi strzał Krężołka broni Raszka
-7 min. - Szczechura kąśliwie po długim słupku, Murray odbija gumę.
-5 min. - GOOOOOOOL!!!! Tyszanie atakowali, a wynik otworzyli katowiczanie!!! Wronka spomiędzy bulików kapitalnie przymierzył po lodzie tuż przy słupku!!! 1:0!!!
-2 min. - szansa przed Fieofanowem, ale Murray na posterunku.
-1 min. - i zaczynamy! Pierwsze wznowienie dla tyszan.

Do składu gospodarzy wraca Igor Smal, zawieszony na jedno spotkanie po meczu z JKH Jastrzębie

Witamy z katowickiej "Satelity" i zapraszamy na pojedynek GKS Katowice z GKS Tychy.

#2 Carl Hudson LO 0 2 1 1 2 1 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
#98 Aleksandr Jakimienko PO 0 1 0 1 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#11 Mateusz Gościński LS 0 1 0 1 1 -1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#91 Bartłomiej Jeziorski PS 0 1 1 0 1 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#87 Michał Kotlorz PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#22 Jan Krzyżek PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#18 Kamil Lewartowski B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#71 Szymon Marzec LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#5 Jakub Michałowski LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#9 Christian Mroczkowski PS 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#67 Bartłomiej Pociecha LO 0 0 0 0 0 1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#25 Ondřej Raszka B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#27 Jason Seed LO 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#96 Dienis Sierguszkin LS 1 0 0 0 1 -1 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#76 Artiom Smirnow LO 0 0 0 0 0 -3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#8 Alexander Szczechura LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0