MPA dywizja 2: Awans Sielca Sosnowiec i ADH Białystok
W dniach 9-11 w Krynicy-Zdroju odbyły się Mistrzostwa Polski Amatorów dywizji II, awans uzyskały drużyny: Sielec Sosnowiec i ADH Białystok (po raz pierwszy w historii). W czwartek w Nowym Targu rusza XIV edycja najlepszych amatorskich drużyn w kraju.
Z grona uczestników hokejowej rywalizacji wyłonieni zostali również wyróżniający się zawodnicy turnieju. Najlepszym Strzelcem został Paweł Sikorski (Sielec), Najlepszym Napastnikiem Mateusz Jasiński (ADH), Najlepszym Obrońcą Grzegorz Klich (Sielec), a Najlepszym Bramkarzem Michał Kulesza (ADH).
11.04.2014 - sobota - o awans do Dywizji I
półfinały 3x15 min.
18.30ADH Białystok- Katowickie Byki5 - 2awansuje ADH Białystok
16.00Sielec Sosnowiec- Górale Nowy Targ6 - 1awansuje Sielec
11.04.2014 - sobota - ćwierćfinały
ćwierćfinały 3x15 min.
08.00Sielec Sosnowiec- Czarty Kraków3 - 0
09.45Górale Nowy Targ- LHT Lublin10 - 0
11.30 Warsaw Kings -ADH Białystok0 - 1
13.15 Tychy Knights -Katowickie Byki3 - 4 K
10.04.2014 - piątek
mecze grupowe 2x15 min.
08.30 TMHL Chemik K-K - Tychy Knights0 - 6
09.45 AKH Górale Nowy Targ - Szarańcza Olecko7 - 1
11.00 STV Katowice - Katowickie Byki2 - 5
12.15 Warsaw Kings - Czarty Kraków5 - 1
13.30 ADH Białystok - Zagłębie II Sosnowiec8 - 2
15.45 LHT Lublin Sielec Sosnowiec1 - 3
17.00 Szarańcza Olecko - TMHL Chemik K-K2 - 5
18.15 Tychy Knights - AKH Górale Nowy Targ1 - 2
19.30 Czarty Kraków - STV Katowice4 - 3
20.45 Katowickie Byki - Warsaw Kings1 - 1
09.04.2015 - czwartek
mecze grupowe 2x15 min.
10.00 Sielec Sosnowiec - Zagłębie II Sosnowiec9 - 0
11.15 ADH Białystok - LHT Lublin3 - 2
12.30 AKH Górale Nowy Targ - TMHL Chemik K-K9 - 3
13.45 Szarańcza Olecko - Tychy Knights0 - 4
15.00 Warsaw Kings - STV Katowice5 - 3
16.30 UROCZYSTE OTWARCIE TURNIEJU
17.30 Czarty Kraków - Katowickie Byki3 - 1
18.45 Zagłębie II Sosnowiec - LHT Lublin1 - 4
20.00 Sielec Sosnowiec - ADH Białystok2 - 1
TABELE GRUP |
Grupa A | m | pkt | br | +/- |
Sielec Sosnowiec | 3 | 9 | 14-2 | +12 |
ADH Białystok | 3 | 6 | 12-6 | +6 |
LHT Lublin | 3 | 3 | 7-7 | 0 |
Zagłębie II Sosnowiec | 3 | 0 | 3-21 | -18 |
Grupa B | m | pkt | br | +/- |
AKH Górale Nowy Targ | 3 | 9 | 18-5 | +13 |
Tychy Knights | 3 | 6 | 11-2 | +9 |
Chemik Kędzierzyn-Koźle | 3 | 3 | 8-17 | -9 |
Szarańcza Olecko | 3 | 0 | 3-16 | -13 |
Grupa C | m | pkt | br | +/- |
Warsaw Kings | 3 | 7 | 11-5 | +6 |
Czarty Kraków | 3 | 6 | 8-9 | -1 |
Katowickie Byki | 3 | 4 | 7-6 | +1 |
STV Katowice | 3 | 0 | 8-14 | -6 |
Źródło: kth.i24.pl /(e2rds)
Komentarze