Wyświetleń: 3883

Osiemnastka wygrywa z juniorami Popradu

2011-04-05 23:55:03

Reprezentacja Polska do lat 18 pokonała w Tychach juniorów Popardu 2-1. Sanoczanin Mateusz Skrabalak na 26 strzałów przepuścił jeden, już jutro zostanie rozegrane spotkanie rewanżowe.

Łukasz Bułanowski: Mecz był ciężki. Pierwszą tercję zagraliśmy dobrze, skutecznie i wygraliśmy 2-0. Druga tercja była bardzo wyrównana, skończyła się remisem a bramkarze nie dali się pokonać. Ostatnia tercja nie poszła po naszej myśli. Popełnialiśmy dużo błędów ale na szczęście Poprad zdobył tylko jedną bramkę. Na pewno zrobiliśmy za dużo kar, w tym trzy moje i 10 minut za atak na głowę. Widać było, że Poprad jest na roztrenowaniu i że nie grali na 100%.

Polska U18 – Poprad U20 2-1 (2:0, 0:0, 0:1)

1:0 Damian Zarotyński – Daniel Kapica – Sebastian Baca 13:53
2:0 Filip Pesta – Piotr Huzarski 19:35 (+1)
2:1 Dominik Glevanak – Petr Hrehorcak – Andresas Strauch 41:19 (+1)

Składy:

Polska U18: Skrabalak – Gimiński, Huzarski; Starzyński, Pesta, Stasiewicz – Sordon, Szaniawski; Bułanowski, Pavelski, Domogała – Gacek, Gaczoł; Zarotyński, Kapica, Baca – Ł. Nalewajka, Stopiński, R. Nalewajka.

Poprad U20: Kmet – Bednar, Gaborcik; Dzugas, Marusiak, Huszarik – Dinda, Reitmayer; Lojek, Olejksak, Vojtassak – Cunocka, Kisidaj; Strauch, Griger, Hrehorcak – Pitka, Glevanak, Vojsovic, Istocy.

Kary: 28 – 22 min.
Strzały: 27 - 26
Sędziowali: P. Meszyński – A. Hyliński, M. Smura.