Hokej.Net Logo

Wyświetleń: 3442

Pierwszy dzień półfinałów Mistrzostw Polski Żaków

2009-03-27 20:58:42

W pierwszym dniu półfinałów Mistrzostw Polski Żaków rozgrywanych w Sanoku i Nowym Targu zwycięstwa odniosły drużyny gospodarzy oraz Oświęcimia i Bytomia.


SANOK (27.03.2009)

UKH Unia Oświęcim – JKH GKS Jastrzębie 11:3 (5:1, 2:2, 4:0)
 
1:0 Koczy Wojciech 01:15 (R)
2:0 Paszek Kamil 05:46 (R)
2:1 Paszko Kamil 07:06 (R)
3:1 Budzowski Artur – Malicki Patryk 07:24 (R)
4:1 Mól Jan – Nowotarski Jakub 10:54 (+1)
5:1 Socha Piotr – Tumulik Albert 17:12 (+1)
5:2 Paszko Kamil – Jastrzębski Jarosław 29:54 (R)
6:2 Koczy Wojciech – Mól Jan 31:24 (R)
7:2 Koczy Wojciech – Wanat Dariusz 36:16 (+1)
7:3 Świerski Kamil 36:57 (R)
8:3 Malicki Patryk 49:35 (R)
9:3 Tumulik Albert – Malicki Patryk 50:22 (R)
10:3 Malicki Patryk – Stańczyk Robert 54:52 (R)
11:3 Budzowski Artur – Stańczyk Robert 59:37 (R)

Kary:
UKH Unia: 24 minuty (w tym 1 kara 10 min)
JKH GKS: 12 minut

UKS Sielec Sosnowiec – Ciarko KH Sanok  3:7  (0:3, 2:0, 1:4)

0:1 Bar Piotr –Kiwior Sebastian-Olearczyk Kamil 09:13 (+1)
0:2 Bielec Maciej – Sawicki Radosław 16:02 (+1)
0:3 Sawicki Radosław – Bielec Maciej – Bar Piotr 18:35 (+2)
1:3 Marzec Kamil – Wrana Sebastian 28:40 (R)
2:3 Nahuńko Dominik – Kafel Mateusz 31:36 (-1)
2:4 Mielniczek Przemysław 45:14 (RK)
2:5 Bielec Maciej – Olearczyk Kamil 52:20 (+1)
2:6 Bielec Maciej 54:48 (-1)
3:6 Wrana Sebastian – Sikora Kamil 57:45 (+1)
3:7 Sawicki Radosław – Bielec Maciej – Bar Piotr 58:16 (R)

Kary:
UKS Sielec: 50 minut (w tym 2 kary 10 minut)
Ciarko KH: 18 minut

TABELA PO PIERWSZYM DNIU TURNIEJU
            
MECZE    PUNKTY    BRAMKI

1. UKH UNIA OŚWIĘCIM 1 3 11:3

2. CIARKO KH SANOK 1 3 7:3

3. UKS SIELEC SOSNOWIEC 1 0 3:7

4. JKH GKS JASTRZĘBIE 1  0 3:11

Terminarz:

28.03.2009 - sobota
11.00 JKH GKS Jastrzębie - Ciarko KH Sanok
14.00 UKH Unia Oświęcim - UKS Sielec Sosnowiec

29.03.2009 - niedziela
11.00 UKS Sielec Sosnowiec - JKH GKS Jastrzębie
14.00 Ciarko KH Sanok - UKH Unia Oświecim



NOWY TARG (27.03.2009)

MKS Sokoły Toruń – MUKS Polonia Bytom 2:5 (0:1; 2:3; 0:1)

0:1 – 19:48 – Bryła Bartosz – Krzemień Łukasz
0:2 – 27:07 – Krzemień Łukasz – Orłowski Rafał
1:2 – 30:54 – Fraszko Bartosz 5 /4
1:3 – 31:33 – Krzemień Łukasz
1:4 – 33:44 – Bajon Piotr – Nandzik Marcin 4/5
2:4 – 35:33 – Fraszko Bartosz
2: 5 – 58:40 – Bryła Bartosz – Nandzik Marcin

Kary: 12 min. – 12 min.

MKS Sokoły Toruń:
Studziński Mateusz – Makowski Kamil, Świerczewski Jakub, Jurkiewicz Jakub, Fraszko Bartosz, Okoński Szymon – Gazda Remigiusz, Korzestański Łukasz, Błotnicki Łukasz, Gościński Mateusz, Hoppe Radosław oraz Podlas Piotr, Laskowski Szymon, Pluskota Arkadiusz, Jaworski Adrian.
Trener: Szachniewicz Sławomir

UKS MOSM Polonia Bytom:

Frak Paweł – Orłowski Rafał, Chrapek Klaudia, Nandzik Marcin, Bryła Bartosz, Bogucki Marek - Secemski Patryk, Falkenhagen Kamil, Mazur Dawid, Krzemień Łukasz, Jaworski Jakub – Sowa Mateusz, Sobiesiak Paweł, Bajon Piotr, Kulesza Fabian, Wcisło Tomasz.

Trener: Secemski Andrzej

OSSM MMKS Nowy Targ – Stoczniowiec Gdańsk 14:2 (3:0; 5:0; 5:2)

Bramki:
1:0 Wronka (Gacek) 04:29
2:0 Michalski 10:42 5/4
3:0 Gacek (Wronka) 16:58
4:0 Wronka (Sulka) 20:32
5:0 Gacek (Kmiecik) 24:07
6:0 Wronka (Dębowski) 27:33
7:0 Siuty (Michalski) 33:48
8:0 Kmiecik (Wronka) 38:21
9:0 Sulka (Dębowski – Wronka) 39:24 5/3
10:0 Gacek (Wronka) 40:19 5/3
10:1 Skutchan 42:55
11:1 Wronka 50:22
12:1 Gacek (Dembowski) 50:46 5/4
13:1 Gacek (Wronka) 56:13 5/4
13:2 Skutchan 58:20
14:2 Wronka (Gacek) 59:27

Kary: 12:22 (2:6; 4:10; 6:6)
Sędziowie główny: Kępa Przemysław
Sędziowie liniowi: Długi – Kolusz

Składy:
MMKS Podhale Nowy Targ:
Kapica Błażej (od 48:30 Wójcik Majcherczyk Michał)
Dębowski Przemysław, Sulka Damian, Kmiecik Maciej, Wronka Patryk, Gacek Mateusz – Smoleń Maciej, Czubernat Michał, Michalski Przemysław, Kałużny Adam, Jaworski Krystian – Gorzeński Mateusz, Dziatkowiec Krzysztof, Rabski Patryk, Czekaj Adrian, Siuty Łukasz – Kudasik Michał, Jaśkiewicz Oskar, Kacica Alan, Panczakiewicz Jan, Kuraś Denis.

Stoczniowiec Gdańsk:
Kopyciński Wiktor Dolny Kamil, Kanka Jakub, Kuszka Paweł, Kazimierczak Artur, Strzelecki Marcin, Skutchan Adam, Iwanow Tomek, Urasakiewicz Mikołaj, Sochacki Michał, Durczyński Oskar, Malinowski Maciej, Pietraszewski Paweł, Piekur Mikołaj, Nasławski Patryk, Pogonowski Jacek

Tabela po 1 dniu:

1. MMKS Nowy Targ 1 3 14-2
2. Polonia Bytom 1 3 5-2
3. Sokoły Toruń 1 0 2-5
4. Stoczniowiec Gdańsk 1 0 2-14

Terminarz:

Sobota – 28 marca 2009 r.

12.45 – MOSM Bytom – Stoczniowiec Gdańsk
15.15 – MMKS Nowy Targ – MKS Sokoły Toruń

Niedziela – 29 marca 2009 r.

13.00 – MKS Sokoły Toruń – GKS Stoczniowiec Gdańsk
15.45 – MMKS Nowy Targ – MOSM Bytom
 

Źródło: podhale-hokej.pl
 



Finały: 4 – 5 kwietnia w Sanoku

Półfinały: sobota – 4 kwietnia 2009 r.

1 A – 2 B

2 A – 1B

Finał i o 3 miejsce – 5 kwietnia 2009 r.




Powrót

Komentarze:

Kolejny "udany"sezon trenera Szachniewicza!
dają nasi chłopcyy . ;DD
Brawo dla Unii
chłopy pokażcie im tam kto rządzi w POLSCE !!!

ForzaUNIA
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Zarejestruj się.

UWAGA! W związku wejściem w życie z dniem 25 maja 2018r. nowych regulacji prawnych opartych o treść ROZPORZĄDZENIA PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) aktualizacji uległa Polityka Prywatności Hokej.net.

WAŻNE! Nasza strona wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Stosujemy je w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb użytkownika. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień cookies oznacza, że będą one zamieszczane na Twoim urządzeniu końcowym. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących tzw. „ciasteczek”. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
V