Rozpoczęły się nieoficjalne Mistrzostw Polski Młodzika
W Nowym Targu rozpoczął się Międzywojewódzki Turniej Młodzika zwany inaczej nieoficjalnymi Mistrzostwami Polski. W niedzielę na inaugurację zostały rozegrane dwa spotkania. W pierwszym KTH Krynica pokonał MOSM Tychy 7:5. W wieczornym spotkaniu MMKS Nowy Targ rozbił UKS Sielec Sosnowiec 13:1.
Najlepszymi zawodnikami meczu wybrano:
Z zespołu KTH Krynicy Karola Kisielewskiego a w drużynie MOSM Tychy Filipa Uherka.
Grupa A:
MOSM Tychy - KTH KM Krynica Zdrój 5:7 (0:3 ; 1:2 ; 4:2)
0:1 – 07:45 – Maczuga – Kisielewski
0:2 – 10:21 – Kisielewski
0:3 – 18:38 – Kisielewski
0:4 – 25:28 – Pawlikowski - Maczuga
1:4 – 25:36 – Lis – Pyka – Lindner
1:5 – 28:05 – Pawlikowski – Maczuga
2:5 – 49:43 – Uherek
2:6 – 50:18 – Kisielewski – Janowiec
3:6 – 52:27 – Uherek – Muszyński
3:7 – 56:15 – Janowiec
4:7 – 58:05 – Lindner – Lis – Pyka
5:7 – 59:45 – Kret – Piechociński
Kary: 14 min. – 16 min.
Sędziowali: Jacek Rokicki – Rafał Sulka i Mateusz Niżnik
MOSM Tychy: Krzysztof Burda (Krzysztof Suchoń n/g) – Tomasz Piechociński, Adrian Jeziorski, Mikołaj Gieletink, Dawid Rygioł , Marcin Ziober – Mateusz Muszyński, Łukasz Ślosarczyk, Dominik Konieczny, Michał Kret, Filip Uherek oraz Kewin Brzozowski, Bartłomiej Brzozowski, Bartosz Lis, Andrzej Pyka , Mariusz Cyganek (n/g), Dawid Janicki (n/g) ; Trener: Janusz Kwiatkowski ; Kierownik: Roman Lis ;
KTH KM Krynica Zdrój: Piotr Krężołek (Łukasz Sułkowski n/g) – Jacek Hurej, Grzegorz Gurgul, Karol Kisielewski, Sebastian Pawlikowski, Damian Maczuga – Tomasz Zieliński, Maciej Szewczyk, Dariusz Janowiec, Paweł Gurgul, Marek Cieślicki oraz Arkadiusz Banaś, Krzysztof Drąg, Kamil Szporna (n/g), Kamil Rościszewski (n/g), Kamil Dudek (n/g), Dominik Poręba (n/g), Michał Kotlarz (n/g) ; Trener: Martin Precek ; II trener: Andrzej Dudzik ; Kierownik: Jerzy Sułkowski
Kolejne mecze gr. A:
Niedziela 28.03.2010 r.
MOSM Tychy – KTH KM Krynica 5:7
Poniedziałek 29.03.2010 r.
15:00 – MOSM Tychy – Ciarko KH Sanok
Wtorek 30.03.2010 r.
15:00 – Ciarko KH Sanok – KTH KM Krynica
Środa 31.03.2010 r.
12:00 – Mecz o miejsca 5-6 – drużyny z 3 miejsc w swoich grupach
15:00 – Półfinał I – 1 A – 2 B
18:00 – Półfinał II – 1 B – 2 A
Czwartek 01.04.2010 r.
12:00 – Mecz o III miejsce
15:00 – Mecz o I miejsce
po meczu zakończenie turnieju
Najlepszym zawodnikiem meczu został wybrany Dawid Olchawski, z MMKS Nowy Targ, jednak w mojej opinii najlepszym był wspomniany wcześniej Wielkiewicz. Dawid zdobył 4 gole i a Filip 4 gole i 3 asysty.
Najlepszym zawodnikiem meczu w zespole Sielca został wybrany Damian Aleksandrowicz
Grupa B:
MMKS Podhale Nowy Targ - UKS Sielec Sosnowiec 13:1 (3 :0 ; 4:1 ; 6:0)
1:0 – 00:34 – Olchawski
2:0 – 13:49 – Olchawski – Stypuła
3:0 – 17:51 – Stypuła – Wielkiewicz
3:1 – 24:05 – Stojek – Wrana (+1)
4:1 – 27:59 – Wielkiewicz – Stypuła
5:1 – 31:24 – Gleń
6:1 – 31:38 – Olchawski – Wielkiewicz
7:1 – 35:14 – Wielkiewicz – Stypuła (+1)
8:1 – 41:18 – Gleń (+1)
9:1 – 46:28 – Wielkiewicz – Stypuła
10:1 – 54:47 – Gacek – Wronka – Michalski (+1)
11:1 – 56:16 – Olchawski – Wielkiewicz
12:1 – 56:43 – Sulka – Plewa (4 na 3)
13:1 – 59:24 – Wielkiewicz (+1)
Kary: 16 min. – 22 min.
MMKS Podhale: Paweł Michałczak (od 30:30 Łukasz Szlachtowski) – Jakub Szal, Jakub Plewa, Konrad Stypuła, Filip Wielkiewicz, Dawid Olchawski – Marek Łukaszka, Mateusz Wojdyła, Szymon Pawlik, Damian Tomasik, Paweł Pustułka – Sylwester Plewa, Damian Sulka (r.95), Przemysław Michalski, Patryk Wronka, Mateusz Gacek – Wojciech Fus, Eryk Gołębiowski, Sebastian Gleń, Tomasz Oraczko, Patryk Wróbel ; Trener: Ryszard Kaczmarczyk ; II trener: Robert Szopiński ; Kierownik: Marek Olchawski ; Kierownik techniczny: Mirosław Plewa
UKS Sielec Sosnowiec: Łukasz Białek (od 47:00 Daniel Galus) – Oskar Krawczyk, Michał Starostecki, Sebastian Wrana, Andrzej Stojek, Dominik Nahunko – Mateusz Kafel, Konrad Jędralski, Kamil Sikora, Patryk Sujka, Adam Barchanowski – Krzysztof Regner, Mateusz Janus, Marcin Sosiński, Damian Aleksandrowicz, Mateusz Boba oraz Krzysztof Adamczyk ; Paweł Skóra (n/g), Michał Boba(n/g), Patryk Jurkiewicz (n/g), Michał Kieler (n/g) Trener: Adam Gil ; II trener: Andrzej Wudecki ; Kierownik: Paweł Becker
Kolejne mecze Gr. B:
Niedziela 28.03.2010 r.
MMKS Nowy Targ – UKS Sielec Sosnowiec 12:1
Poniedziałek 29.03.2010 r.
18:00 – MMKS Nowy Targ – UKS MOSM Bytom
Wtorek 30.03.2010 r.
18:00 – UKS MOSM Bytom – UKS Sielec Sosnowiec
Środa 31.03.2010 r.
12:00 – Mecz o miejsca 5-6 – drużyny z 3 miejsc w swoich grupach
15:00 – Półfinał I – 1 A – 2 B
18:00 – Półfinał II – 1 B – 2 A
Czwartek 01.04.2010 r.
12:00 – Mecz o III miejsce
15:00 – Mecz o I miejsce
po meczu zakończenie turnieju
Komentarze