MPJ: Udany początek gospodarzy
W pierwszym dniu turnieju finałowego Mistrzostw Polski Juniorów bez niespodzianek. Udział w turnieju od zwycięstwa rozpoczęli gospodarze. Hokeiści JKH GKS Jastrzębie w ostatnim meczu pierwszego dnia pokonali Unię Oświęcim 6:0. Ozdobą spotkania był czwarty gol dla JKH autorstwa Krzysztofa Bryka, który objechał bramkę, minął dwóch rywali i pewnym strzałem z backhandu posłał gumę do siatki.
GRUPA A:
Centralna Liga Juniorów - Turniej Finałowy - 21.03.2017 (wtorek) - Jastrzębie-Zdrój - godz. 15:00
PODHALE NOWY TARG - PKH 2014 GDAŃSK 4:8 (1:3, 2:2, 1:3)
1:0- 05:20 - Maksym Kondrashov - Tadeusz Huzior, Bartosz Olchawski (5/4)
1:1- 06:44 - Maciej Rybak
1:2- 08:36 - Maciej Rybak - Maksymilian Ananiew, Michał Rybak
1:3- 11:10 - Maciej Rybak - Michał Rybak, Kyrylo Gerasymenko
2:3- 22:13 - Kacper Faltytn - Jakub Habura
3:3- 25:09 - Jan Wolski (rzut karny)
3:4- 28:51 - Maciej Rybak - Michał Rybak
3:5- 32:49 - Patryk Krężołek - Gilbert Leśniak, Mateusz Gościński
3:6- 41:28 - Michał Rybak
4:6- 43:04 - Jakub Szuba - Kacper Kamieniecki, Maksym Kondrashov (5/4)
4:7- 52:14 - Mateusz Gościński - Patryk Krężołek, Dmytro Shcherbakov
4:8- 55:00 - Maciej Rybak - Patryk Krężołek (5/4)
Podhale Nowy Targ:Bizub (Hrycaj) - Huzior, Trzebunia, Wolski, Szuba, Podlipni - Pierzchała, Szewczyk, Brynkus, Olchawski, Kondrashov - Kamieniecki, Habura, Kieta, Faltyn, Wowra - Truty, Zamarlik, Świadek.Trener:Krzysztof Lehman.
PKH 2014 Gdańsk:Tomashevskyi (Zgrzebnicki) - Leśniak, Nowak, Gościński, Shcherbakov, Krężołek - Wsół, Gerasymenko, Michał Rybak, Ananiew, Maciej Rybak - Kołodziej, Munch, Kasicki, Mocarski, Smal - Wala, Murawski, Minenkov, Zalewski, Adamowicz.Trener:Jacek Szopiński.
Kary:53:20 /Strzały:29:37 /Widzów:50.
Sędziowali:Marcin Polak, Mariusz Smura (główni) - Michał Kogut, Piotr Zamożniak (liniowi).
Centralna Liga Juniorów - Turniej Finałowy - 21.03.2017 (wtorek) - Jastrzębie-Zdrój - godz. 18:00
JKH GKS JASTRZĘBIE - UKH UNIA OŚWIĘCIM 6:0 (2:0, 3:0, 1:0)
1:0- 10:45 - Jakub Michałowski - Dominik Jarosz
2:0- 18:27 - Dominik Jarosz - Kamil Wróbel, Jakub Michałowski
3:0- 29:36 - Krzysztof Bryk - Paweł Rafalik
4:0- 33:28 - Krzysztof Bryk - Bartosz Bichta
5:0- 38:43 - Jakub Szubert - Dominik Jarosz, Mateusz Paś
6:0- 54:02 - Jakub Michałowski - Dominik Paś (5/3)
JKH GKS Jastrzębie:Nowak (Załucki) - Michałowski, Czech, D. Paś, Wróbel, Jarosz - Chorążyczewski, Balcerek, Ludwiczak, Kącki, Pelaczyk - Wywiał, Żak, Bryk, Bichta, Rafalik - Wałęga, Brela, Szubert, Misterkiewicz, M. Paś.Trenerzy:Zbigniew Wróbel, Robert Kalaber.
UKH Unia Oświęcim:Lipiński (Romek) - Noworyta, Sołtys, Prusak, Flasz, Wojtarowicz - Iwaniak, Zygmunt, Kasperek, Krzak, Hatłas - Kot, Yavorskiy, Magiera, Wątor, Krynicki - Rabęda.Trener:Witold Magiera.
Kary:10:12 /Strzały:42:11 /Widzów:150.
Sędziowali:Marcin Polak, Mariusz Smura (główni) - Michał Kogut, Dariusz Pobożniak (liniowi).
GRUPA B:
Centralna Liga Juniorów - Turniej Finałowy - 21.03.2017 (wtorek) - Jastrzębie-Zdrój - godz. 09:00
UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - MKS SOKOŁY TORUŃ 4:0 (0:0, 1:0, 3:0)
1:0- 29:12 - Jakub Musialik - Patryk Jarosz (5/3)
2:0- 45:11 - Mariusz Piotrowski - Adrian Duszak
3:0- 54:02 - Szymon Luszniak - Mariusz Piotrowski (5/4)
4:0- 55:41 - Piotr Kozłowski - Konrad Tomaszewski, Maksym Omelchenko
UKS Zagłębie Sosnowiec:Prokop (Pasek) - Musialik, Gzik, Bernacki, Tonkikh, Patryk Jarosz - Gogoc, Duszak, Luszniak, Goźdiewicz, Piotrowski - Malczewski, Stupynskyi, Dytkowicz, Kozłowski, Omelchenko - Bartnik, Ciołek, Tomaszewski, Grabosz, Oleksy.Trener:Grzegorz Klich.
MKS Sokoły Toruń:Studziński (Kuźnicki) - Arbart, Zieliński, Rafiński, Olszewski, Śmieszek - Jóźwiak, Urbański, Mazurkiewicz, Wołoszyk, Popielski - Kandler-Łopaciński, Kuczyński, Lewy, Polak, Khoperia - Fraszko.Trener:Marek Górecki.
Kary:10:50 /Strzały:59:26/Widzów:100
Sędziowali:Patryk Pyrskała, Krzysztof Kozłowski (główni) - Dawid Pabisiak, Bartłomiej Stępień (liniowi).
Centralna Liga Juniorów - Turniej Finałowy - 21.03.2017 (wtorek) - Jastrzębie-Zdrój - godz. 12:00
TMH POLONIA BYTOM - MUKS NAPRZÓD JANÓW 5:7 (1:3, 3:2, 1:2)
0:1- 04:12 - Mariusz Żywiołek - Paweł Małopolski (5/3)
1:1- 08:20 - Robert Gajdzik - Szymon Mularczyk
1:2- 10:14 - Krzysztof Krzysztofek - Paweł Małopolski
1:3- 18:57 - Bartosz Kosmęda - Dawid Zielosko
2:3- 22:40 - Piotr Bajon - Patryk Jóźwik, Michał Domogała (5/3)
2:4- 24:38 - Szymon Skrodziuk - Bartosz Kosmęda
3:4- 27:53 - Szymon Mularczyk - Michał Domogała
3:5- 30:53 - Dawid Musioł - Dawid Zielosko (5/4)
4:5- 31:12 - Tomasz Wcisło - Szymon Mularczyk
5:5- 56:03 - Piotr Bajon - Szymon Mularczyk
5:6- 56:32 - Bartosz Pajestka - Bartosz Kosmęda
5:7- 58:33 - Bartosz Kosmęda
TMH Polonia Bytom:Buczek (od 30:54 - Robaszkiewicz) - Bednarz, Kawka, Sroka, Filip, Zygmunt - Domogała, Mazur, Bajon, Wcisło, Mularczyk - Schuup, Ledwoń, Anklewicz, Jóźwik, Gajdzik - Bodora, Rudnicki, Demiańczuk. Trener: Mariusz Kieca.
MUKS Naprzód Janów:Nowak (Dinter) - Mazur, Musioł, Krzysztofek, Skrodziuk, Rajski - Bujok, Żywiołek, Kosmęda, Pajestka, Wróbel - Zielosko, Kamil Małopolski, Grzegorczyk, Gwiozda, Paweł Małopolski - Głowacki, Słodczyk, Chuchman,Pohl. Trener: Jerzy Pawłowski.
Kary:8:10 /Strzały:30:31
Sędziowali:Patryk Pyrskała, Krzysztof Kozłowski (główni) - Dawid Pabisiak, Bartłomiej Stępień (liniowi).
Komentarze