Hokej.net Logo

Wyświetleń: 4384

MP Młodzika: UKS Zagłębie Sosnowiec ze złotym medalem

2016-04-10 21:35:24

Hokeiści UKS Zagłębie Sosnowiec pokonali w finale MKS Cracovia/KTH KM Krynica 5:4 po rzutach karnych i zdobyli złoty medal Międzywojewódzkich Mistrzostw Polski Młodzików. W meczu o brąz JKH GKS Jastrzębie rozgromiło MKS Sokoły Toruń 9:0.


NIEJU FINAŁOWEGO

MIĘDZYWOJEWÓDZKICH

MISTRZOSTW MŁODZIKÓW

W HOKEJU NA LODZIE

JASTRZĘBIE ZDRÓJ

05.04.2016 r. – 10.04.2016 r.

Weryfikacja spotkań z dnia 10 kwiecień 2016 r.


MECZ O III MIEJSCE


Mecz nr 15. MKS SOKOŁY Toruń -- JKH GKS Jastrzębie


bramki: 0 : 9 (0 : 2; 0 : 4; 0 : 3)

 

 MKS SOKOŁY Toruń: bramki podania

  1.  



Kary: 12 minut.


Najlepszy zawodnik: BEZWIŃSKI MATEUSZ


JKH GKS Jastrzębie: bramki podania

  1. SOŁTYS JAN 4 2

  2. BLANIK JAKUB 1 2

  3. WYWIAŁ ADAM 1 0

  4. WAŁĘGA KAMIL 2 0

  5. WRÓBLEWSKI DAWID 1 0

  6. GRUSZCZYK KONRAD 0 1

  7. MISTERKIEWICZ KAMIL 0 1

Kary: 24 minuty.


Najlepszy zawodnik: WYWIAŁ ADAM


MECZ O I MIEJSCE


Mecz nr 16. MKS CRACOVIA/ KTH KM Krynica -- UKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec


bramki: 4 : 5 (1 : 3; 1 : 0; 2 : 1 karne 0 : 1)


 MKS CRACOVIA/ KTH KM Krynica: bramki podania

  1. TYCZYNSKI KRZYSZTOF 2 2

  2. KRYNICKI DAWID 2 0


Kary: 12 minut.


Najlepszy zawodnik: GOSZTYŁA PATRYK


UKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec: bramki podania

  1. OTAK DAWID 2 0

  2. DUSZAK ADRIAN 1 1

  3. PIOTROWSKI MARIUSZ 1 1

  4. LUSZNIAK SZYMON 1 1

  5. POHL KAROL 0 1

Kary: 6 minut.


Najlepszy zawodnik: MALCZEWSKI DANIEL




Klasyfikacja KOŃCOWA

Turnieju Finałowego Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików w Hokeju na Lodzie – Jastrzębie Zdrój 2016.


I MIEJSCE UKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec 

II MIEJSCE MKS CRACOVIA/ KTH KM Krynica 

III MIEJSCE JKH GKS JASTRZĘBIE 

IV MIEJSCE MKS SOKOŁY TORUŃ 

V MIEJSCE UKS NIEDŹWIADKI SANOK

VI MIEJSCE TMH POLONIA Bytom

VII MIEJSCE UKH UNIA Oświęcim

VIII MIEJSCE ŁKH Łódź


Najlepsi strzelcy Turnieju Finałowego MP Młodzików - Jastrzębie Zdrój 2016.

W klasyfikacji na najlepszego strzelca będą brane pod uwagę zdobyte bramki oraz asysty.


1.

TYCZYŃSKI DAMIAN

10

12

22


CRA

2.

SOŁTYS JAN


12

5

17


JAS

3.

LEWANDOWSKI JAKUB

6

8

14


TOR

4.

WAŁĘGA KAMIL


7

6

13


JAS

5.

BLANIK JAKUB


5

7

12


JAS

6.

KRYNICKI DAWID


9

2

11


CRA

7.

PIOTROWSKI MARIUSZ

6

5

11


SOS

8.

MISTERKIEWICZ KAMIL

3

8

11


JAS

9.

WRÓBLEWSKI DAWID

9

1

10


JAS

10.

GINDA DAMIAN


5

5

10


SAN

11.

DZIURDZIA ANTONI


3

6

9


CRA

12.

PROKURAT JAKUB


4

4

8


TOR

13.

DUSZAK ADRIAN


3

5

8


SOS

14.

OTAK DAWID


7

0

7


SOS

15.

MAGIERA MICHAŁ


5

2

7


OŚW

16.

WENKER JAKUB


5

2

7


TOR

17.

WOŁOSZCZYK BARTOSZ

4

2

6


TOR

18.

LUSZNIAK SZYMON


4

2

6


SOS

19.

WĄTOR KAMIL


1

5

6


OŚW

20.

PŁACHETKA MARCIN

1

5

6


JAS




Wyróżnienia indywidualne.


NAJLEPSZY OBROŃCA MALCZEWSKI DANIEL UKS ZAGŁĘBIE S-C

NAJLEPSZY BRAMKARZ MAŁOTA MATEUSZ UKS ZAGŁĘBIE S-C

NAJLEPSZY NAPASTNIK SOŁTYS JAN JKH GKS JASTRZĘBIE

NAJLEPSZY STRZELEC TYCZYŃSKI DAMIAN CRACOWIA/KTH KM

MVP TURNIEJU TYCZYNSKI DAMIAN CRACOVIA/KTH KM


Tradycyjnie nagrody dla najlepszych indywidualnie zawodników w postaci czeków wręczył w imieniu sztabu organizacyjno-szkoleniowego Hokejowych Nadziei Olimpijskich, Jerzy Sobera.


Klasyfikacja „FAIR PLAY”


  1. UKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec 56

  2. JKH GKS Jastrzębie 60

  3. MKS SOKOŁY Toruń 74

  4. MKS CRACOVIA/ KM KTH Krynica 79




Sprawy dyscyplinarne.

Kary 10-cio minutowe:

Zawodnik drużyny TMH POLONIA Bytom oznaczony nr 16 – Bąk Kamil, ukarany został karą 10 min. za niesportowe zachowanie art. 116 iii 1.

Zawodnik drużyny ŁKH Łódź oznaczony nr 88 – Lewy Jeremi, ukarany został karą 10 min. za niesportowe zachowanie art. 124 ii 1.

Zawodnik drużyny ŁKH Łódź oznaczony nr 14 Pluciński Paweł, ukarany został karą 10 min. za niesportowe zachowanie art. 124 ii 1.

Zawodnik drużyny UKH UNIA Oświęcim oznaczony nr 8 Magiera Michał, ukarany został karą 10 min. za niesportowe zachowanie art. 116 iii 1.

Zawodnik drużyny MKS CRACOVIA/ KTH KM Krynica oznaczony nr 18 Gosztyła Patryk, ukarany został karą 10 min. za niesportowe zachowanie art. 116 iii 1.

Zawodnik drużyny UKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec oznaczony nr 6 – Duszak Adrian, ukarany został karą 10 min. za niesportowe zachowanie art. 116 iii 1.

Zawodnik drużyny UKS NIEDŹWIADKI Sanok oznaczony nr 18 – Bukowski Jakub, ukarany został karą 10 min. za niesportowe zachowanie art. 116 iii 1.

Zawodnik drużyny UKS NIEDŹWIADKI Sanok oznaczony nr 10 – Filipek Konrad, ukarany został karą 10 min. za niesportowe zachowanie art. 116 iii 1.

Zawodnik drużyny MKS SOKOŁY Toruń oznaczony nr 45 – Lipiński Sebestian, ukarany został karą 10 min. za niesportowe zachowanie art. 116 iii 1.

Zawodnik drużyny MKS SOKOŁY Toruń oznaczony nr 32 – Prokurat Jakub, ukarany został karą 20 min. - kara meczu za niesportowe zachowanie art. 116 iv 1.

 


Komisja Sportowo - Techniczna.


SKŁAD:

Danuta Piorun - Przewodniczący

Jan Miszek - Sędzia Koordynator

Mariusz Bernacki - Członek


Przewodniczący Komisji

Sportowo - Technicznej


DANUTA PIORUN




Powrót

Komentarze:

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Zarejestruj się.

UWAGA! W związku wejściem w życie z dniem 25 maja 2018r. nowych regulacji prawnych opartych o treść ROZPORZĄDZENIA PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) aktualizacji uległa Polityka Prywatności Hokej.net.

WAŻNE! Nasza strona wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Stosujemy je w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb użytkownika. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień cookies oznacza, że będą one zamieszczane na Twoim urządzeniu końcowym. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących tzw. „ciasteczek”. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
V