MP Jun. Młodszych. Nowy Targ i Toruń w półfinale
W drugim dniu nowotarskiego (grupa II) turnieju hokejowego w ramach XVII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Sportach Zimowych Małopolska 2011 poznaliśmy półfinalistów. Są to gospodarze MMKS Podhale i Sokoły Toruń. Mazowsze i Opole jadą do domu. W turnieju w Oświęcimiu dopiero spotkania poniedziałkowe zadecydują o awansie do półfinałów którejś z 4 drużyn.
1.MMKSPodhale
2.SokołyToruń
3.UHKSMazowsze
4.MUKSOrlik
Mecz | DRUŻYNY – MECZE | Godzina | Wynik |
2 | MMKS Podhale - MUKS Orlik | 18.00– 20.30 | 6 – 0 |
1 | Sokoły Toruń-UHKSMazowsze | 14.00– 16.30 | 7 – 3 |
4 | MMKS Podhale - UHKSMazowsze | 18.00– 20.30 | 15 – 1 |
3 | Sokoły Toruń- MUKSOrlik | 14.00– 16.30 | 8 – 4 |
6 | MMKS Podhale -SokołyToruń | 18.00– 20.30 |
|
5 | UHKS Mazowsze - MUKSOrlik | 14.00– 16.30 |
|
WERYFIKACJA MECZÓW W DNIU 19.02.2011R
- MECZ NR.1 -SOKOŁY TORUŃ –UHKS MAZOWSZE7 : 3 (1:0, 3:3, 3:0)
Strzelcy bramek – Sokoły Toruń :Iwański Marek 3, Maciejewski Szymon 3, Kalinowski Michał 1
UHKS Mazowsze Wróblewski Wojciech 2,Smorawiński Marcin 1
KARY: Sokoły Toruń – 14 min.
UHKS Mazowsze – 24 min.
MECZ NR.2 – MMKS PODHALE –MUKS ORLIK 6 : 0(2:0, 3:0, 1:0)
Strzelcy bramek MMKS Podhale –Mielniczek Radosław2, Guzik Kasper1, Wielkiewicz Filip 1, KapicaDaniel 1, Szypuła Konrad 1.
KARY: MMKS Podhale 8 min.
MUKS Orlik 12 min.
MECZ NR.3 Sokoły Toruń –MUKS Orlik 8:4 (0:1, 5:0, 3:3)
Strzelcy bramek – Sokoły Toruń :Kalinowski Michał 2, Iwański Marek 2, Zembrzuwski Dawid 1,Kurpiowski Bartosz 1, Maciejewski Szymon 1, Wiśniewski Marcin 1.
MUKS Orlik – Bakalarz Maciej 1,Kostek Arkadiusz 1, Duda Bartosz 1, Stopiński Filip 1.
KARY : Sokoły Toruń14 min.
Orlik Opole14 min.
MECZ NR.4 MMKS Podhale – UHKSMazowsze 15:1 (4:0, 7:1, 4:0)
Strzelcy bramek MMKS Podhale - Guzik 3,Wielkiewicz 2, Mienkina 2, Gacek 2, Olchawski, Zarotyński, Kapica,Worwa, R. Mielniczek, Wojdyła.
UHKS Mazowsze Wąsiński Karol
KARY: MMKS Podhale 20 min
UHKS Mazowsze 16 min
TABELA PO II DNIUTURNIEJU
M.PKT.BRAMKI
MMKS PODHALE N.TARG2621:1
MKS SOKOŁY TORUŃ2615:7
MUKS ORLIK OPOLE204:14
UHKS MAZOWSZE W-WA204:22
KLASIFIKACJA PLAY-OFF
MMKS PODHALE N.TARG26 MIN.
MUKS ORLIK OPOLE26 MIN.
MKS SOKOŁY28 MIN.
UHKS MAZOWSZE W-WA44 MIN.
STRZELCY
Nr. | Nazwisko i imię | Bramki | Asysty | Pkt. |
1 | Guzik Kacper | 4 | 3 | 7 |
2 | Iwański Marek | 5 | 1 | 6 |
3 | Wielkiewicz Filip | 3 | 2 | 5 |
4 | Mienkina Filip | 2 | 3 | 5 |
5 | Zarotyński Damian | 1 | 4 | 5 |
6 | Maciejewski Szymon | 4 | 0 | 4 |
7 | Kalinowski Michał | 3 | 1 | 4 |
8 | Mielniczek Radosław | 3 | 1 | 4 |
|
|
|
|
|
SędziaGłówny Zawodników
ZdzisławBuczel
Kacper Guzik - najlepszy gracz meczu MMKS - Mazowsze
Karol Wąsiński - najlepszy gracz meczu MMKS - Mazowsze
Drugi komunikat z Oświęcimia
Komunikatnr 2
ROZGRYWEKFINAŁOWYCH
XVII OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY MŁODZIEŻY
W SPORTACH ZIMOWYCH
MAŁOPOLSKA 2011
Dyscyplina: HOKEJNA LODZIE
GRUPA I - Oświęcim
I. Weryfikacjaspotkań z dnia 20 luty2011 r.
Mecz nr 3. UKS SIELEC Sosnowiec -- UKS MOSMBytom
bramki: 5 : 6 (0 : 1; 4 : 2; 0 : 2) DG 0:0 K 0:1
punkty: 1 : 2
UKS SIELEC Sosnowiec:bramki podania
1. JASKÓLSKIADAM2 0
2. BACASEBASTIAN 1 1
3. MAJOCHDAWID 1 0
4. KOŁODZIEJMARCIN 1 0
5. KRETARTUR 0 2
6. KRUPIŃSKIMATEUSZ 0 1
NAJLEPSZY ZAWODNIK DRUŻYNY: STECHLIK MACIEJ
Kary: 20minut.
UKS MOSM Bytom:bramki podania
1. FRANCZAKPATRYK2 1
2. BAJONPAWEŁ 1 1
3. MACIASMATEUSZ 1 0
4. KONIECZNYKRZYSZTOF 1 0
5. DREWNIAKKAMIL 1 0
6. KLAKKAMIL 0 2
7. DYBAŚŁUKASZ 0 1
8. SZRUBKOWSKIPIOTR 0 1
NAJLEPSZY ZAWODNIK DRUŻYNY: KONIECZNYKRZYSZTOF
Kary: 18minut.
Mecz nr 4. GKS STOCZNIOWIEC Gdańsk -- UKHUNIA Oświęcim
bramki: 6 : 2 (1 : 2; 0 : 1; 4 : 0)
punkty: 3 : 0
GKS STOCZNIOWIEC Gdańsk:bramki podania
1. STASIEWICZJAKUB2 1
2. SKUTHANADAM 2 0
3. DOLNYKAMIL 1 1
4. PESTAFILIP 1 0
5. KACZMAREKPATRYK 0 2
6. KUBICKIJAKUB 0 1
NAJLEPSZY ZAWODNIK DRUŻYNY: PESTA FILIP
Kary: 20minut.
UKH UNIA Oświęcim: bramki podania
1. LEŚNIAKKAMIL1 0
2. KOWALÓWKAMATEUSZ 1 0
3. ŻMUDASZYMON 0 1
4. PRZYSTAŁWOJCIECH 0 1
NAJLEPSZY ZAWODNIK DRUŻYNY: LACHETA KONRAD
Kary: 6minut.
Klasyfikacjapo DRUGIM dniu meczów Grupy I.
l.meczy punkty bramki
1. UKS SIELEC Sosnowiec248 : 7
2. GKS STOCZNIOWIEC Gdańsk 237 : 5
3. UKH UNIA Oświęcim 236 :7
4.UKS MOSMBytom227 : 9
Najlepsistrzelcy XVII OOM w SportachZimowych Małopolska 2011.
nazwisko i imię | bramki | asysty | punkty | ||||
1. | BACA SEBASTIAN | 3 | 1 | 4 | SOSNOWIEC | ||
2. | FRANCZAK PATRYK | 2 | 1 | 3 | BYTOM | ||
3. | DOLNY KAMIL | 2 | 1 | 3 | GDAŃSK | ||
4. | STASIEWICZ JAKUB | 2 | 1 | 3 | GDAŃSK | ||
5. | KOWALÓWKA MATEUSZ | 1 | 2 | 3 | OŚWIĘCIM | ||
6. | JASKÓLSKI ADAM | 2 | 0 | 2 | SOSNOWIEC | ||
7. | LEŚNIAK KAMIL | 2 | 0 | 2 | OŚWIĘCIM | ||
8. | SKUTHAN KAMIL | 2 | 0 | 2 | GDAŃSK | ||
9. | KULAWIK KRZYSZTOF | 1 | 1 | 2 | OŚWIĘCIM | ||
10. | MAJOCH DAWID | 1 | 1 | 2 | SOSNOWIEC | ||
11. | BAJON PAWEŁ | 1 | 1 | 2 | BYTOM | ||
12. | PESTA FILIP | 1 | 1 | 2 | GDAŃSK | ||
13. | KRET ARTUR | 0 | 2 | 2 | SOSNOWIEC | ||
14. | KLAK KAMIL | 0 | 2 | 2 | BYTOM | ||
15. | ŻMUDA SZYMON | 0 | 2 | 2 | OŚWIĘCIM | ||
16. | KACZMAREK PATRYK | 0 | 2 | 2 | GDAŃSK |
Klasyfikacja „FAIR PLAY”
1. UKS MOSM Bytom 24
2. UKH UNIA Oświęcim 28
3. UKS SIELEC Sosnowiec34
4. GKS STOCZNIOWIEC Gdańsk 36
Sprawydyscyplinarne.
Kary10-cio minutowe:
Komisja Sportowo - Techniczna.
SKŁAD:
Danuta Piorun- Sędzia Główny
Leszek Śliwa- DelegatTechniczny
Jan Szczurek- CzłonekKomisji
Sprawyorganizacyjne
Przedrozpoczęciem meczy numer 3 i 4 sędziowie dokonali identyfikacji zawodników wpisanychdo zestawienia drużyn. Nie stwierdzono nieprawidłowości.
Używane skróty wkomunikatach: O – Oświęcim; S –Sosnowiec; G – Gdańsk; B – Bytom
DelegatTechniczny CzłonekKomisji
LESZEK ŚLIWA JAN SZCZUREK
Sędzia Główny
DANUTA PIORUN
Fot. Maciej Zubek - www.fotosport-podhale.pl - tam też galeria
Fot. Maciej Zubek - www.fotosport-podhale.pl
Fot. Maciej Zubek - www.fotosport-podhale.pl
Fot. Maciej Zubek - www.fotosport-podhale.pl
Fot. Maciej Zubek - www.fotosport-podhale.pl
Komentarze