Kosyl Cup 2013
W dniach 15-17 listopada rozpocznie się VII międzynarodowy turniej w hokeju na lodzie Kosyl Cup U-11. W turnieju uczestniczyć będzie 10 drużyn z 6 państw (Kanadyjczycy, Rosjanie, Słowacy, Białorusini, Łotysze i Polacy).
Wyniki z turnieju KOSYL CUP U-11 2013 można będzie śledzić na bieżąco na stronach:
http://kosylcup.org.pl/wyniki/nazywo
lub
http://www.cuponline.se/games.aspx?cupid=4775
VIIMIĘDZYNARODOWY TURNIEJ W HOKEJU NA LODZIE
KOSYLCUP U-11
Łódź,15-17.11.2013
PLANTURNIEJU
grupaB (Bombonierka) | grupaR (Retkinia) |
Maple Leafs 2013 (Kanada) | MHA Martin (Słowacja) |
HK Poprad (Słowacja) | Poland 2002(Polska) |
Zarechie2002 Nizhniy Novgorod(Rosja) | Feniks 02 Kaliningrad(Rosja) |
HK Daugavpils (Łotwa) | HK Brest (Białoruś) |
ŁKH Łódź (Polska) | UKH Unia Oświęcim(Polska) |
MECZE GRUPOWEPiątek 15.11.2013
Grupa R, lodowisko„Retkinia”, przy ul. Popiełuszki 13b
1 | Poland2002 - Feniks 02 Kaliningrad | godz.14.00 |
2 | MHAMartin - HK Brest | godz.15.30 |
3 | UKHUnia Oświęcim -Poland 2002 | godz.17.00 |
4 | MHAMartin - Feniks 02 Kaliningrad | godz.18.30 |
5 | HKBrest -UKH Unia Oświęcim | godz.20.00 |
Grupa B, lodowisko„Bombonierka”, przy ul. Stefanowskiego 28
11 | ŁKHŁódź - Zarechie 2002 NizhniyNovgorod | godz.14.00 |
12 | HKDaugavpils - HK Poprad | godz.15.30 |
13 | MapleLeafs 2013 -ŁKH Łódź | godz.17.00 |
14 | HKDaugavpils - Zarechie 2002 Nizhniy Novgorod | godz.18.30 |
15 | HKPoprad -Maple Leafs 2013 | godz.20.00 |
VIIMIĘDZYNARODOWY TURNIEJ W HOKEJU NA LODZIE
KOSYLCUP U-11
Łódź,15-17.11.2013
PLANTURNIEJU
MECZEGRUPOWE Sobota 16.11.2013
Grupa R, lodowisko„Retkinia”, przy ul. Popiełuszki 13b
6 | Poland2002 - MHA Martin | godz.08.00 |
7 | Feniks02 Kaliningrad - HK Brest | godz.09.30 |
8 | UKHUnia Oświęcim -MHA Martin | godz.11.00 |
9 | HKBrest -Poland 2002 | godz.12.30 |
10 | Feniks02 Kaliningrad - UKH Unia Oświęcim | godz.14.00 |
Grupa B, lodowisko„Bombonierka”, przy ul. Stefanowskiego 28
16 | ŁKHŁódź - HK Daugavpils | godz.08.00 |
17 | Zarechie2002 Nizhniy Novgorod - HK Poprad | godz.09.30 |
18 | MapleLeafs 2013 -HK Daugavpils | godz.11.00 |
19 | HKPoprad -ŁKH Łódź | godz.12.30 |
20 | Zarechie2002 Nizhniy Novgorod -Maple Leafs2013 | godz.14.00 |
VIIMIĘDZYNARODOWY TURNIEJ W HOKEJU NA LODZIE
KOSYLCUP U-11
Łódź,15-17.11.2013
PLANTURNIEJU
RUNDA BARAŻOWASobota 16.11.2013
Mecz Barażowy,lodowisko Bombonierka, przy ul. Stefanowskiego 28
21 | 3miejsce Grupa R – 3 miejsce Grupa B | godz.17.00 |
RUNDA FINAŁOWASobota 16.11.2013
Grupa Finałowa A:
FA1 – drużyna,która zajęła 1 miejsce w grupie, z której jest zwycięzca meczubarażowego
FA2 – drużyna,która zajęła 1 miejsce w grupie, z której jest przegrany meczubarażowego
FA3 – drużyna,która zajęła 2 miejsce w grupie, z której jest zwycięzca meczubarażowego
FA4 – drużyna,która zajęła 2 miejsce w grupie, z której jest przegrany meczubarażowego
FA5 – drużyna,która wygrała mecz barażowy
Grupa Finałowa B:
FB1 – drużyna,która zajęła 4 miejsce w grupie, z której jest zwycięzca meczubarażowego
FB2 – drużyna,która zajęła 4 miejsce w grupie, z której jest przegrany meczubarażowego
FB3 – drużyna,która zajęła 5 miejsce w grupie, z której jest zwycięzca meczubarażowego
FB4 – drużyna,która zajęła 5 miejsce w grupie, z której jest przegrany meczubarażowego
FB5 – drużyna,która przegrała mecz barażowy
Grupa Finałowa B omiejsca 6-10, lodowisko Retkinia, przy ul. Popiełuszki13b
22 | FB1- FB4 | godz.18.00 |
23 | FB2- FB3 | godz.19.30 |
Grupa Finałowa A omiejsca 1-5, lodowisko Bombonierka, przy ul.Stefanowskiego 28
29 | FA1- FA4 | godz.18.30 |
30 | FA2- FA3 | godz.20.00 |
VII MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ W HOKEJU NA LODZIE
KOSYLCUP U-11
Łódź,15-17.11.2013
PLANTURNIEJU
RUNDA FINAŁOWANiedziela 17.11.2013
Grupa Finałowa B omiejsca 6-10, lodowisko Retkinia, przy ul. Popiełuszki13b
24 | FB3- FB4 | godz.08.00 |
25 | FB1- FB2 | godz.09.30 |
26 | FB5- FB4 | godz.11.00 |
27 | FB3- FB1 | godz.12.30 |
28 | FB5- FB2 | godz.14.00 |
Grupa Finałowa A omiejsca 1-5, lodowisko Bombonierka, przy ul.Stefanowskiego 28
31 | FA3- FA4 | godz.09.00 |
32 | FA5- FA2 | godz.10.30 |
33 | FA3- FA1 | godz.12.00 |
34 | FA5- FA4 | godz.13.30 |
35 | FA1- FA2 | godz.15.00 |
UROCZYSTEZAKOŃCZENIE
LodowiskoBombonierka, przy ul. Stefanowskiego 28,
godz. 16.45 do17.15
Komentarze