Hokej.Net Logo

Wyświetleń: 4667

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Polski Młodzików - dzień 1

2016-04-05 23:13:26

We wtorek 5 kwietnia na lodowisku Jastor rozpoczęły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Polski Młodzików. W pierwszym dniu zwyciężyły drużyny z Torunia, Sosnowca, Jastrzębia oraz połączona drużyna Krynicy z Krakowem.

Komunikat nr 1

TURNIEJU FINAŁOWEGO

MIĘDZYWOJEWÓDZKIE

MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW

W HOKEJU NA LODZIE

JASTRZĘBIE ZDRÓJ

05.04.2016 – 10.04.2016 r.


Weryfikacja spotkań z dnia 05 kwietnia 2016 r.


Mecz nr 1. MKS Sokoły Toruń -- TMH POLONIA Bytom


bramki: 12 : 2 (5 : 0; 1 : 1; 6 : 1)

 punkty: 3 :0


 MKS SOKOŁY Toruń: bramki podania

  1. PROKURAT JAKUB 1 0

  2. WENKER JAKUB 1 1

  3. JEZIORSKI OSKAR 1 0

  4. LEWANDOWSKI JAKUB 2 4

  5. STAWSKI MIŁOSZ 2 1

  6. DROZD-NIEKURZAK STANISŁAW 2 0

  7. SZUBA NIKODEM 1 0

  8. KHOPERIA ARMEN 1 1

  9. WOŁOSZCZYK BARTOSZ 1 0

  10. BEZWIŃSKI MATEUSZ 0 2


Kary: 12 minut.


Najlepszy zawodnik: STAWSKI MIŁOSZ


TMH POLONIA Bytom: bramki podania

  1. MAŃKA ARKADIUSZ 2 1


Kary: 18 minut.


Najlepszy zawodnik: MAŃKA ARKADIUSZ


Mecz nr 2. UKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec -- ŁKH Łódź


bramki: 9 : 1 (4 : 0; 2 : 0; 3 : 1)

 punkty: 3 :0


 UKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec: bramki podania

  1. CHABIOR ADRIAN 1 0

  2. DUSZAK ADRIAN 2 2

  3. PIOTROWSKI MARIUSZ 1 0

  4. OTAK DAWID 2 0

  5. LUSZNIAK SZYMON 2 0

  6. ZAGURBA KAMIL 1 0

  7. POHL KAROL 0 2


Kary: 8 minut.


Najlepszy zawodnik: DUSZAK ADRIAN





ŁKH ŁÓDŹ:: bramki podania

  1. LEWY JEREMI 1 0

  2. ŻURAWSKI JAKUB 0 1


Kary: 36 minut.


Najlepszy zawodnik: LEWY JEREMI


Mecz nr 3. JKH GKS Jastrzębie -- UKH UNIA Oświęcim


bramki: 7 : 1 (2 : 0; 2 : 1; 3 : 0)

 punkty: 3 :0


 JKH GKS Jastrzębie: bramki podania

  1. WRÓBLEWSKI DAWID 1 0

  2. MISTERKIEWICZ KAMIL 1 2

  3. SOŁTYS JAN 2 1

  4. BLANIK JAKUB 1 0

  5. GRUSZCZYK KONRAD 1 0

  6. WAŁĘGA KAMIL 1 2

  7. KAPUSTA ŁUKASZ 0 1

  8. PŁACHETKA MARCIN 0 1

  9. KOŚLICKI PIOTR 0 1


Kary: 6 minut.


Najlepszy zawodnik: KLOCEK BARTŁOMIEJ


UKH UNIA Oświęcim: bramki podania

  1. MAGIERA MICHAŁ 1 0

  2. KOT ADAM 0 1

 

Kary: 18 minut.


Najlepszy zawodnik: CHOWANIEC PATRYK





Mecz nr 4. UKS NIEDŹWIADKI Sanok -- MKS CRACOVIA/ KTH KM Krynica


bramki: 5 : 8 (3 : 2; 0 : 4; 2 : 2)

 punkty: 0 : 3


 UKS NIEDŹWIADKI Sanok: bramki podania

  1. ROGOS MATEUSZ 1 0

  2. GINDA DAMIAN 1 1

  3. WITAN MACIEJ 2 0

  4. FLORCZAK BARTOSZ 1 0

  5. MICCOLI LOUIS 0 1

  6. BUKOWSKI JAKUB 0 1

  7. FILIPEK KONRAD 0 1


Kary: 16 minut.


Najlepszy zawodnik: WITAN MACIEJ


MKS CRACOVIA/KTH KM Krynica: bramki podania

  1. ZACHRADNIK KACPER 1 1

  2. PETRYLA KRZYSZTOF 1 0

  3. TYCZYŃSKI DAMIAN 3 3

  4. KRZTOŃ RADOSŁAW 1 1

  5. KRYNICKI DAWID 2 0

  6. DZIURDZIA ANTONI 0 1

  7. GOSZTYŁA PATRYK 0 1

  8. POROSŁO RAFAŁ 0 1

Kary: 20 minut.


Najlepszy zawodnik: SZCZEPANIK JACEK




Klasyfikacja po PIERWSZYM dniu zawodów.


GRUPA A


l.meczów punkty bramki


  1. MKS SOKOŁY Toruń 1 3 12 : 2

  2. UKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec 1 3 9 : 1

  3. ŁKH Łódź 1 0 1 : 9

  4. TMH POLONIA Bytom 1 0 2 :12



GRUPA B


l.meczów punkty bramki


  1. JKH GKS Jastrzębie 1 3 7 : 1

  2. MKS CRACOVIA/ KM KTH Krynica 1 3 8 : 5

  3. UKS NIEDŹWIADKI Sanok 1 0 5 : 8

  4. UKH UNIA Oświęcim 1 0 1 : 7


Najlepsi strzelcy Turnieju Finałowego M M Młodzików - Jastrzębie Zdrój 2016.

W klasyfikacji na najlepszego strzelca będą brane pod uwagę zdobyte bramki oraz asysty.


1. TYCZYŃSKI DAMIAN

3

3

6


CRA

2. LEWANDOWSKI JAKUB

2

4

6


TOR

3. DUSZAK ADRIAN


2

2

4


SOS

4. STAWSKI MIŁOSZ


2

1

3


TOR

5. SOŁTYS JAN


2

1

3


JAS

6. MISTERKIEWICZ KAMIL

1

2

3


JAS

7. WAŁĘGA KAMIL


1

2

3


JAS



Klasyfikacja „FAIR PLAY”


  1. JKH GKS Jastrzębie 6

  2. UKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec 8

  3. MKS SOKOŁY Toruń 12

  4. UKS NIEDŹWIADKI Sanok 16

  5. UKH UNIA Oświęcim 18

  6. TMH POLONIA Bytom 18

  7. MKS CRACOVIA/ KM KTH Krynica 20

  8. ŁKH Łódź 36





Sprawy dyscyplinarne.

Kary 10-cio minutowe:


Zawodnik drużyny TMH POLONIA Bytom oznaczony nr 16 – Bąk Kamil, ukarany został karą 10 min. za niesportowe zachowanie art. 116 iii 1.

Zawodnik drużyny ŁKH Łódź oznaczony nr 88 – Lewy Jeremi, ukarany został karą 10 min. za niesportowe zachowanie art. 124 ii 1.

Zawodnik drużyny ŁKH Łódź oznaczony nr 14 Pluciński Paweł, ukarany został karą 10 min. za niesportowe zachowanie art. 124 ii 1.

Zawodnik drużyny UKH UNIA Oświęcim oznaczony nr 8 Magiera Michał, ukarany został karą 10 min. za niesportowe zachowanie art. 116 iii 1.

Zawodnik drużyny MKS CRACOVIA/ KTH KM Krynica oznaczony nr 18 Gosztyła Patryk, ukarany został karą 10 min. za niesportowe zachowanie art. 116 iii 1.



Komisja Sportowo - Techniczna.


SKŁAD:

Danuta Piorun - Przewodniczący

Jan Miszek - Sędzia Koordynator

Mariusz Bernacki - Członek



Sprawy organizacyjne




Przewodniczący Komisji

Sportowo - Technicznej


DANUTA PIORUN




Powrót

Komentarze:

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Zarejestruj się.

UWAGA! W związku wejściem w życie z dniem 25 maja 2018r. nowych regulacji prawnych opartych o treść ROZPORZĄDZENIA PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) aktualizacji uległa Polityka Prywatności Hokej.net.

WAŻNE! Nasza strona wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Stosujemy je w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb użytkownika. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień cookies oznacza, że będą one zamieszczane na Twoim urządzeniu końcowym. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących tzw. „ciasteczek”. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
V