Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzika Dzień 1 - podsumowanie meczów
W Nowym Targu rozpoczęły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzika. Grupa A i B już jest po swoich pierwszych meczach na zawodach.
Grupa A:
MKS Sokoły Toruń (MŁ KPOZHL) - MKS Cracovia / KTH KM (MŁ MOZHL) 11:1 (5:0, 2:1, 4:0)
01:50 1:0 Maćkowski – Nawrocki
09:53 2:0 Maćkowski – Gonik – Dobrzeniecki
11:37 3:0 Wenker – Kańczewski 5na4
15:19 4:0 Wenker
19:13 5:0 Kołybski – Walczak
25:15 6:0 Ongirski – Dobrzeniecki 5na4
30:16 7:0 Walczak 5na4
33:05 7:1 Nakielski 5na4
40:15 8:1 Wenker – Bohuszko
42:49 9:1 Nawrocki – Golik
50:00 10:1 Nawrocki
58:59 11:1 Wiwatowski – Suski
MKS Sokoły Toruń (MŁ KPOZHL):
Lisewski, Grabara – Kańczewski, Kołybski, Wenker, Nawrocki, Walczak – Dobrzeniecki, Ongirski, Wiwatowski, Bohuszko, Suski – Lewandowski, Podborny, Golik, Wólczyński, Maćkowski oraz Laskowski ; Trener: Wojciech Milan
MKS Cracovia/KTH Krynica (MŁ MOZHL)
Mytko, Pękała – Zych, Jaracz, Wróbel, Kowalski, KIełbicki – Shvetsov, Kazek, Ben – Khalfa, Nakielski, Hopp – Surma, Wilk, Nosal, Skrzek, Bieniek ; Trener: Wojciech Różana
24.04.2018 r. Grupa A
UKH Unia Oświęcim (MŁ MOZHL) – MOSM Tychy (MŁ ŚZHL) 2:1 (1:0 ; 1:0 ; 1:1)
03:34 1:0Kusak – Guzik 5na4
34:12 2:0 Wawrzyk – Klekot
56:57 2:1 Pachut – Mużelak
UKH Unia Oświęcim (MŁ MOZHL)
Klaja, Płonka – Lichota, Klekot, Guzik, Daniliszyn, Noworyta – Kot, Kurandy, Filipowicz, Zabawski, Tarłowski – Dworzak, Płachta, Motyka, Klimczyk, Wawrzyk oraz Kusak P. i Kusak M.
MOSM Tychy (MŁ ŚZHL)
Harańczyk, Kaczkowski – Biernat, Grzegorczyk, Kasperek, Sosnowski, Malinowski, Langner, Augustyniak, Lewandowski, Świątkiewicz, Pachut – Muzalewski, Kucharski, Stachura, Mużelak, Makaj ;
Grupa B:
MMKS Podhale Nowy Targ (MŁ MOZHL) – Stoczniowiec Gdańsk (MŁ KPOZHL) 9:2 (2:0; 2:1; 5:1)
03:47 1:0 Trzebunia – Kapica T.
17:52 2:0 F. Kapica 4na5
22:53 2:1 Wardzyński Jan – Kuźmicz Tadeusz –Pezowicz Kuba
28:22 3:1 Michalski – T. Kapica – Szlembarski 4na5
38:23 4:1 Żurawski – F. Kapica – Szlembarski
41:43 5:1 Trzebunia – Michalski 4na5
43:15 5:2 Drozd Niekurzak – Kuźmicz 5na4
45:35 6:2 Michalski – Malasiński
47:05 7:2 Trzebunia – Szlembarski – Michalski
50:39 8:2 Szlembarski – Michalski
58:52 9:2 Trzebunia – Żurawski – Michalski 5na4
MMKS Podhale (MŁ MOZHL)
Klimowski, Polak – Wikar, Remiasz, Hanusiak, F. Kapica, Plewa – Szlembarski, Żurawski, Michalski, T. Kapica, Trzebunia – Danel, Nykaza, Maciaszek, Olejarz, Worwa oraz Malasiński, Jarczyk, Siuty, Sokół ; Trener: Ryszard Kaczmarczyk
Stoczniowiec Gdańsk (MŁ KPOZHL)
Szczepkowski, Wojtoniak – Młyński, Petke, Kaczmarek, Drozd Niekurzak, Gromadzki – Wenz, Kira, Parszewski, Pezowicz, Kuźmicz – Bittner, Laskowski, Trzebiatowski, Wardzyński, Fruczek oraz Dolewski
TMH Polonia Bytom (MŁ ŚZHL) – Naprzód Janów (MŁ ŚZHL) 5:2 (3:1; 1:1; 1:0)
12:12 1:0 Wicher
12:45 1:1 Kubiszewski
14:38 2:1 Wicher
18:32 3:1 Wybiral – Sojka – Proczek
29:35 3:2 Kubiszewski – Sterbenz
30:09 4:2 Ziółkowski – Sojka – Proczek
48:16 5:2 Mularczyk – Wicher – Małecki
TMH Polonia Bytom (MŁ ŚZHL)
Liniowski, Rutkowski – Mila, Proczek, Milewski, Wicher, Kociszewski – Stępień, Szugzda, Małecki, Gurzyński, Orlik – Wieczorek III, Mularczyk, Chwałkowski, Szczagiel ;
Naprzód Janów (MŁ ŚZHL)
Świerczyna, Górdziel – Huchel, Kowolik, Kubiszewski, Sterbenz, Miłek – Ryniewicz, Król, Menc, Kupka, Krok – Bujok, Stankowski, Mucha, Rawa, Musioł, Moś
Komentarze