MPJ: Pierwsi półfinaliści
Po drugim dniu Mistrzostw Polski Juniorów na Jastorze znamy pierwszych półfinalistów. Awans zapewniły sobie dwie drużyny z grupy A: PKH 2014 Gdańsk, który pokonał 6:5 Unię Oświęcim oraz zespół gospodarzy, JKH GKS Jastrzębie, który w ostatnim środowym spotkaniu rozgromił Podhale Nowy Targ aż 10:0!
GRUPA A:
Centralna Liga Juniorów - Turniej Finałowy - 22.03.2017 (środa) - Jastrzębie-Zdrój - godz. 15:00
PKH 2014 GDAŃSK - UKH UNIA OŚWIĘCIM 6:5 (4:3, 2:1, 0:1)
1:0- 00:23 - Patryk Krężołek - Dmytro Shcherbakov
2:0- 01:35 - Jan Kasicki - Igor Smal
2:1- 05:55 - Szymon Wojtarowicz - Miłosz Noworyta (5/4)
2:2- 07:08 - Kamil Wątor - Michał Magiera, Sebastian Iwaniak (5/4)
3:2- 14:18 - Patryk Krężołek - Mateusz Gościński
3:3- 15:30 - Szymon Flasz (5/4)
4:3- 19:59 - Dmytro Shcherbakov - Patryk Wsół, Patryk Krężołek
4:4- 33:15 - Jakub Krzak - Marcel Hatłas
5:4- 33:59 - Jan Kasicki
6:4- 39:22 - Dmytro Shcherbakov - Mateusz Gościński, Patryk Krężołek (5/4)
6:5- 58:08 - Michał Magiera
PKH 2014 Gdańsk:Tomashevskyi (Zgrzebnicki) - Leśniak, Nowak, Gościński, Shcherbakov, Krężołek - Wsół, Gerasymenko, Michał Rybak, Ananiew, Maciej Rybak - Kołodziej, Munch, Kasicki, Mocarski, Smal - Wala, Murawski, Minenkov, Zalewski, Adamowicz.Trener:Krzysztof Lechman.
UKH Unia Oświęcim:Lipiński (Romek) - Noworyta, Sołtys, Prusak, Flasz, Wojtarowicz - Iwaniak, Daniel Zygmunt, Kasperek, Krzak, Hatłas - Kot, Jaworski, Magiera, Wątor, Krynicki - Rabęda.Trener:Witold Magiera.
Kary:22:18 /Strzały:37:29 /Widzów:47.
Sędziowali:Krzysztof Kozłowski, Paweł Breske (główni) - Jacek Bernacki, Piotr Matlakiewicz (liniowi).
Centralna Liga Juniorów - Turniej Finałowy - 22.03.2017 (środa) - Jastrzębie-Zdrój - godz. 18:00
MMKS PODHALE NOWY TARG - JKH GKS JASTRZĘBIE 0:10 (0:1, 0:4, 0:5)
0:1- 09:19 - Dominik Paś - Kamil Wróbel (5/4)
0:2- 26:25 - Paweł Rafalik
0:3- 29:48 - Patryk Pelaczyk - Kamil Wróbel, Dominik Paś (5/4)
0:4- 32:19 - Kamil Misterkiewicz - Kamil Wałęga
0:5- 39:25 - Kamil Wróbel (3/5)
0:6- 41:49 - Bartosz Bichta - Krzysztof Bryk (5/4)
0:7- 42:53 - Mateusz Paś - Dominik Jarosz, Wojciech Czech
0:8- 48:32 - Patryk Pelaczyk
0:9- 49:54 - Dominik Jarosz - Kamil Wałęga
0:10- 59:58 - Kamil Wróbel - Dominik Paś, Kamil Wałęga
Podhale Nowy Targ:Bizub (Hrycaj) - Huzior, Trzebunia, Wolski, Szuba, Podlipni - Pierzchała, Szewczyk, Brynkus, Olchawski, Kondrashov - Kamieniecki, Habura, Kieta, Faltyn, Wowra - Truty, Zamarlik, Świadek.Trener:Jacek Szopiński.
JKH GKS Jastrzębie:Nowak (Załucki) - Michałowski, Czech, D. Paś, Wróbel, Jarosz - Chorążyczewski, Balcerek, Ludwiczak, Kącki, Pelaczyk - Wywiał, Żak, Bryk, Bichta, Rafalik - Wałęga, Brela, Szubert, Misterkiewicz, M. Paś.Trenerzy:Zbigniew Wróbel, Robert Kalaber.
Kary:34:20 /Strzały:43:30/Widzów:200.
Sędziowali:Paweł Breske, Krzysztof Kozłowski (główni) - Piotr Matlakiewicz, Jacek Bernacki (liniowi).
GRUPA A | ||||||||
LP | ZESPÓŁ | M | PKT | Z | ZDK | PDK | P | BR |
1. | JKH GKS Jastrzębie | 2 | 6 | 1 | 0 | 0 | 0 | 16:0 |
2. | PKH 2014 Gdańsk | 2 | 6 | 1 | 0 | 0 | 0 | 14:9 |
4. | UKH Unia Oświęcim | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 5:12 |
3. | MMKS Podhale Nowy Targ | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 4:18 |
GRUPA B:
Centralna Liga Juniorów - Turniej Finałowy - 22.03.2017 (środa) - Jastrzębie-Zdrój - godz. 09:00
MKS SOKOŁY TORUŃ - MUKS NAPRZÓD JANÓW 0:7 (0:5, 0:1, 0:1)
0:1- 02:32 - Szymon Skrodziuk - Adam Rajski
0:2- 08:13 - Paweł Małopolski - Artur Grzegorczyk
0:3- 11:52 - Artur Grzegorczyk - Szymon Skrodziuk
0:4- 14:13 - Adam Rajski - Szymon Skrodziuk
0:5- 15:46 - Bartosz Pajestka (4/5)
0:6- 36:19 - Paweł Małopolski
0:7- 53:59 - Hieronim Szołtys - Dawid Musioł
MKS Sokoły Toruń:Studziński (Kuźnicki) - Arbart, Niedźwiecki, Rafiński, Olszewski, Śmieszek - Jóźwiak, Urbański, Mazurkiewicz, Wołoszyk, Popielski - Kandler-Łopaciński, Kuczyński, Lewy, Polak, Khoperia - Fraszko.Trener:Marek Górecki.
MUKS Naprzód Janów:Nowak (Dinter) - Mazur, Musioł, Krzysztofek, Skrodziuk, Rajski - Bujok, Żywiołek, Kosmęda, Pajestka, Wróbel - Zielosko, Kamil Małopolski, Grzegorczyk, Gwiozda, Paweł Małopolski - Głowacki, Słodczyk, Chuchman, Pohl, Szołtys.Trener:Jerzy Pawłowski.
Kary:6:8 /Strzały:23:42 /Widzów:50.
Sędziowali:Patryk Pyrskała, Marcin Polak (główni) - Grzegorz Lipiński, Piotr Zamożniak (liniowi).
Centralna Liga Juniorów - Turniej Finałowy - 22.03.2017 (środa) - Jastrzębie-Zdrój - godz. 12:00
UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - TMH POLONIA BYTOM 2:7 (2:2, 0:1, 0:4)
1:0- 00:59 - Michał Bernacki
1:1- 01:53 - Patryk Jóźwik - Paweł Zygmunt
1:2- 07:56 - Paweł Zygmunt - Kamil Filip
2:2- 17:39 - Michał Bernacki (3/5)
2:3- 35:40 - Paweł Zygmunt - Kamil Filip
2:4- 43:11 - Patryk Jóźwik - Maciej Anklewicz
2:5- 49:25 - Szymon Mularczyk - Michał Domogała (5/4)
2:6- 53:10 - Patryk Jóźwik - Szymon Mularczyk (5/4)
2:7- 53:20 - Paweł Zygmunt - Kamil Filip
UKS Zagłębie Sosnowiec:Prokop (od 53:21 - Pasek) - Musialik, Gzik, Bernacki, Tonkikh, Patryk Jarosz - Gogoc, Duszak, Luszniak, Goździewicz, Piotrowski - Malczewski, Stupynskyi, Dytkowicz, Kozłowski, Omelchenko - Bartnik, Ciołek, Tomaszewski, Grabosz, Oleksy.Trener:Grzegorz Klich.
TMH Polonia Bytom:Buczek (od 20:01 - Robaszkiewicz) - Bednarz, Kawka, Sroka, Filip, Zygmunt - Domogała, Mazur, Bajon, Wcisło, Mularczyk - Schuup, Ledwoń, Anklewicz, Jóźwik, Gajdzik - Bodora, Rudnicki, Demiańczuk.Trener:Mariusz Kieca.
Kary:14:4 /Strzały:24:47 /Widzów:50.
Sędziowali:Patryk Pryskała, Marcin Polak (główni) - Grzegorz Lipiński, Mateusz Krzywda (liniowi).
GRUPA B | ||||||||
LP | ZESPÓŁ | M | PKT | Z | ZDK | PDK | P | BR |
1. | MUKS Naprzód Janów | 2 | 6 | 2 | 0 | 0 | 0 | 14:5 |
2. | TMH Polonia Bytom | 2 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 12:9 |
3. | UKS Zagłębie Sosnowiec | 2 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 6:7 |
4. | MKS Sokoły Toruń | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0:11 |
Komentarze