Poznaliśmy półfinalistów XXVI Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży
W Jastrzębiu-Zdroju oraz w Tychach odbyła się faza grupowa XXVI Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Swoje grupy wygrały ekipy z Sanoka oraz Sosnowca. W półfinale UKS Niedźwiadki Sanok zagrają z UKH Unią Oświęcim a Zagłębie Sosnowiec z MKS Sokoły Toruń.
Grupa D:
1 Kolejka (25.02.2020)
MMKS Podhale Nowy Targ - UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok 3:4 po dogr. (1:0, 2:1, 0:2, 0:1d)
Bramki: Jakub Trzebunia 2, Kacper Worwa - Paweł Pisula, Szymon Dobosz, Karol Biłas, Bartosz Florczak.
MOSM Tychy - MKS Sokoły Toruń 0:6 (0:5, 0:0, 0:1)
Bramki: Jakub Wenker 2, Bartosz Suski 2, Marcel Sawicki 2.
2 Kolejka (26.02.2020)
MKS Sokoły Toruń - MMKS Podhale Nowy Targ 4:2 (1:0, 2:1, 1:1)
Bramki: Konrad Piskalski 3, Natalian Dobrzeniecki - Kacper Malasiński, Fabian Kapica.
MOSM Tychy - UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok 2:3 (1:1, 0:1, 1:1)
Bramki: Patryk Pachut, Szymon Kucharski - Szymon Dobosz, Adrian Frankiewicz, Marcin Dulęba.
3 Kolejka (27.02.2020)
UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok - MKS Sokoły Toruń 5:3 (1:0, 3:1, 1:2)
Bramki: Szymon Dobosz 2, Bartosz Florczak, Karol Biłas 2 - Jakub Wenker, Natalian Dobrzeniecki, Jakub Wenker.
MOSM Tychy - MMKS Podhale Nowy Targ 2:5 (1:1, 0:4, 1:0)
Bramki: Oliwer Kasperek, Oskar Langner - Tobiasz Kapica 4, Fabian Kapica, Kacper Malasiński.
# | Zespół | M | Pkt | BZ | BS |
---|---|---|---|---|---|
1. | UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok U18 (JM) | 3 | 8 | 12 | 8 |
2. | MKS Sokoły Toruń U18 (JM) | 3 | 6 | 13 | 7 |
3. | MMKS Podhale Nowy Targ U18 (JM) | 3 | 4 | 10 | 10 |
4. | MOSM Tychy U18 (JM) | 3 | 0 | 4 | 14 |
Grupa E:
1 Kolejka (25.02.2020)
UKH Unia Oświęcim - MUKS Naprzód Janów 5:4 k. (1:1, 2:1, 1:2, 0:0, 1:0k)
Bramki: Krystian Sosnowski 2, Aleksander Noworyta, Kamil Daniliszyn, Arkadiusz Guzik - Bartosz Miłek, Mikołaj Kania, Igor Kowolik, Szymon Huchel.
UKS Zagłębie Sosnowiec - GKS Stoczniowiec Gdańsk 8:2 (4:0, 1:1, 3:1)
Bramki: Wasilij Jerasow 2, Dominik Kasprzyk, Oleg Palamarchuk, Karol Baran, Adam Machura, Jaromir Susterovas, Wiktor Zadęcki - Danil Besarab, Jakub Bielecki.
2 Kolejka (26.02.2020)
MUKS Naprzód Janów - GKS Stoczniowiec Gdańsk 8:1 (3:1, 3:0, 2:0)
Bramki: Karol Moś 2, Błążej Chodor, Aleks Menc 2, Jakub Musioł, Piotr Ciepielewski 2 - Daman Dąbkowski.
UKH Unia Oświęcim - UKS Zagłębie Sosnowiec 3:6 (2:1, 1:3, 0:2)
Bramki: Arkadiusz Guzik, Mateusz Filipowicz, Krystian Sosnowski - Jaromir Susterovas 3, Wasilij Jerasow 2, Jakub Wilk.
3 Kolejka (27.02.2020)
UKS Zagłębie Sosnowiec - MUKS Naprzód Janów 8:5 (1:1, 4:1, 3:3)
Bramki: Wasilij Jerasow 2, Jaromir Susterovas 3, Karol Baran, Wiktor Zadęcki, Mark Kowalenko - Piotr Ciepielewski 3, Igor Kowolik, Szymon Huchel.
GKS Stoczniowiec Gdańsk - UKH Unia Oświęcim 1:8 (0:2, 0:3, 1:3)
Bramki: Karol Piwowarski - Uładzisław Kandratsenka, Krystian Sosnowski 2, Dominik Lichota, Jan Biernat, Arkadiusz Guzik, Mateusz Filipowicz, Mateusz Klimczyk.
# | Zespół | M | Pkt | BZ | BS |
---|---|---|---|---|---|
1. | UKS Zagłębie Sosnowiec U18 (JM) | 3 | 9 | 22 | 10 |
2. | UKH Unia Oświęcim U18 (JM) | 3 | 5 | 16 | 11 |
3. | MUKS Naprzód Janów U18 (JM) | 3 | 4 | 17 | 14 |
4. | GKS Stoczniowiec Gdańsk U18 (JM) | 3 | 0 | 4 | 24 |
Tychy, Stadion Zimowy
29.02.2020
Półfinały:
11.00 UKS Niedźwiadki Sanok - UKH Unia Oświęcim
14.00 Zagłębie Sosnowiec - MKS Sokoły Toruń
01.03.2020
12.30 Mecz o brązowy medal
01.03.2020
15.30 Finał
Komentarze