Hokej.net Logo

Wyświetleń: 6959

Podhale Nowy Targ po raz 10 Mistrzem Polski Oldbojów

2017-04-09 15:13:27

Hokeiści Old boys Podhale Nowy Targ po raz czwarty z rzędu zdobyli złoty medal w XXV Mistrzostwach Polski Oldboys rozgrywanych w Tychach. Trzecie miejsce zajęli zawodnicy Cracovia Pany.


Finał o złoty medal:

Old Boys Podhale - Polonia Bytom 5:0
1:0 Michał Piotrowski (Zdzisław Zaręba) 2:31
2:0 Mirosław Tomasik (Mariusz Trzópek) 3:31
3:0 Łukasz Gil (Paweł Gil) 7:47
4:0 Adam Zych (Mirosław Tomasik - Mariusz Trzópek) 14:04
5:0 Łukasz Gil (Paweł Gil) 30:06

Podhale: Rączka (Samolej - n/g) - B. Piotrowski, Trzópek, Zaręba, Malinowski, M. Piotrowski, P. Gil, P. Zych, Ł. Gil, Kubowicz, Jękner,Puławski, Wilczek, Iskrzycki, A. Zych, Koszarek, Bielak, Szopiński, Furca, Tomasik.

Polonia: Szydłowski - Nowak, Różyło, Kukulski, Sroka, Steckiewicz, Mandla (n/g), Zając, Zdunek, Żurek, Banaszczak, Goliński, Husse, Wichrowski.

O brązowy medal:

Cracovia Pany - Unia Oświęcim 6:2 
0:1 Miłosz Ryczko (Waldemar Klisiak) 1:25
1:1 Paweł Kozendra (Dominik Salamon) 18:19
2:1 Krzysztof Śliwa (Marcin Cieślak) 21:51
3:1 Dominik Salamon 27:19
4:1 Paweł Kozendra (Grzegorz Kociołek) 33:05
5:1 Dominik Salamon 34:08
6:1 Rober Kozendra (Sławomir Cupiał - Mirosław Fielek) 38:02
6:2 Łukasz Ziober 38:39

Cracovia: Kosiński (37:41 Galon) - Dudek, Csorich, Kociołek, Salamon, Witowski, Pomykała, P. Kozendra, Śliwa, Cieślak, D. Laszkiewicz, Siemieniec, Wieczorkiewicz, Fielek, Cupiał, R. Kozendra, Ślusarek, Koziołek, Ciastoń

Unia: Kuszaj (34:05 Kaszuba) - Czerwik, Jęczała, Klisiak, Ryczko, Jarosz, Kuberski, Połącarz, Salomon, Ziober, Zeman, Trethan, Tomski, Krząkała, A. Hyliński, K. Hyliński, Magiera.

O piąte miejsce:

Old Boys Sosnowiec - Old Boys Sanok 2:8
1:0 Piotr Madeksza 1:33
1:1 Ryszard Pawlik (Jacej Jakubaszek)10:16
1:2 Krzysztof Rocki 11:32
1:3 Norbert Cieraciew (Ryszard Pawlik) 12:29
1:4 Michał Radwański (Maciej Mermer) 13:01
1:5 Maciej Mermer 15:27
1:6 Norber Cieraciew 23:38
2:6 Marcin Chabior (Piotr Matlakiewicz - Piotr Sarnik) 25:02
2:7 Maciej Mermer (Paweł Mika) 26:19
2:8 Maciej Mermer (Michał Radwański - Ryszard Pawlik) 27:22

Sosnowiec: Cybulski - Sarnik, Samek, Kopos, Czechowicz, Twardy, Zajączkowski, Janasik, Sikora, Dziwosz, Sojka, Sosiński, Hałota, Gacek, Madeksza, Matlakiewicz.

Sanok: Lisowski - Pawlik, Marczak, Radwański, Mermer, Cieraciew, Rocki, Mika, Brejta, Jakubaszek, Wituszyński, Burnat, Glimas, Maślak, Zawiłowski.

O siódme miejsce:

Old Boys GKS Tychy - Stoczniowiec Gdańsk 3:9
0:1 Robert Gacoń (Maciej Lange - Adam Wróbel)  0:22
0:2 Bartłomiej Wróbel  (Robert Gacoń - Adam Wróbel) 1:01
0:3 Adam Wróbel 3:17
0:4 Adam Wróbel  (Leszek Kosiński - Maciej Lange) 4:08
0:5 Adam Wróbel 10:00
0:6 Arkadiusz Bruliński (Adam Wróbel) 12:50
0:7 Adam Wróbel 14:56
0:8 Arkadiusz Bruliński  (Ireneusz Małachowski) 15:23
1:8 Bartłomiej Sobas (Sebastian Kuczera) 21:56
1:9 Adam Wróbel 23:32
2:9 Tomasz Sornek  (Dariusz Chojecki) 25:11
3:9 Tomasz Sornek (Adam Katarzyński) 28:44

GKS Tychy: Augustyniak (10:00 Harańczyk) - Kuczera, Beresiński, Więckowski, Tabaka, Wawrzonkowski, Mejka, Kaczkowski, Bierzyński, Sornek, Sobas, Lewandowski, Łuka, Chojecki, Oleschlager, Jasiński, Katarzyński, Szwarowski.

Gdańsk: Zaręba (Juchniewicz - n/g) - Wysocki, Bagiński, Ad. Wróbel, B. Wróbel, An. Wróbel, Kosiński, Tompf, Małachowski, Lange, Przewoźny, Gacoń, Bruliński.

O utrzymanie:

Pomorzanin Toruń - Old Boys Katowice

Mecz się nie odbył z powodu protestu hokeistów z Torunia.



KLASYFIKACJA KOŃCOWA:
1. PODHALE Nowy Targ
2. POLONIA Bytom
3. CRACOVIA PANY Kraków
4. UNIA Oświęcim
5. KH SANOK
6. ZAGŁĘBIE Sosnowiec
7. STOCZNIOWIEC Gdańsk
8. GKS TYCHY
9. GKS Katowice
10. POMORZANIN Toruń



MISTRZOSTWA POLSKI OLD BOYS w latach 1993 - 2017

 Klasyfikacja medalowa:


ROK 1 MIEJSCE 2 MIEJSCE 3 MIEJSCE Miejsce Podhala Miejsce zawodów
2018 XXVI
 

--------
Krynica
2017  XXV  Podhale Nowy Targ Polonia Bytom
Cracovia Kraków
--------
Tychy

2016 XXIV

Podhale Nowy Targ  Cracovia Kraków
Pomorzanin Toruń
--------
Nowy Targ
2015 XXIII Podhale Nowy Targ  TH Sanok
Pomorzanin Toruń
--------
Toruń
2014  XXII
Podhale Nowy Targ
 
Zagłębie Sosnowiec
Stoczniowiec Gdańsk
--------
Sosnowiec

2013   XXI

GKS Katowice
Podhale Nowy Targ
Polonia Bytom
-------
Bytom

2012    XX

TH Sanok
GKS Katowice
GKS Tychy
4 miejsce
Sanok
2011  XIX
TH Sanok&Krynica
GKS Tychy
Podhale Nowy Targ
-----
Oświęcim
2010 XVIII
Zagłębie Sosnowiec
GKS Tychy
Cracovia Kraków
5 miejsce
Janów
2009 XVII
Podhale Nowy Targ
Cracovia Kraków
GKS Tychy
-----
Tychy
2008  XVI
Podhale Nowy Targ
Stoczniowiec Gdańsk
Cracovia Kraków
------
Gdańsk
2007  XV
Podhale Nowy Targ
Cracovia Kraków
Stoczniowiec Gdańsk
-------
Katowice
2006   XIV
Cracovia Kraków
Podhale Nowy Targ
Unia Oświęcim
------
Kraków
2005  XIII
Unia Oświęcim
Podhale Nowy Targ
Katowice
------
Oświęcim
2004 - XII
Podhale Nowy Targ
Stoczniowiec Gdańsk
Cracovia Kraków
-------
Nowy Targ
2003 -  XI
Pomorzanin Toruń
Podhale Nowy Targ
GKS Katowice
------
Toruń
2002  - X
Podhale Nowy Targ
Stoczniowiec Gdańsk
Pomorzanin Toruń
------
Gdańsk
2001 - IX
Stoczniowiec Gdańsk
Zagłębie Sosnowiec
GKS Tychy
2000 VIII
Zagłębie Sosnowiec
GKS Tychy
Stoczniowiec Gdańsk
1999 - VII
GKS Tychy
Stoczniowiec Gdańsk
Zagłębie Sosnowiec
1998 - VI
Podhale Nowy Targ
KTH Krynica
GKS Tychy
--------
Nowy Targ
1997 - V
KTH Krynica
Podhale Nowy Targ
Stoczniowiec Gdańsk
------
1996 - IV
KTH Krynica
Podhale Nowy Targ
GKS Tychy
-------
1995 - III
KTH Krynica
Podhale Nowy Targ
Naprzód Janów
--------
1994 - II
Unia Oświęcim
Pomorzanin Toruń
Stoczniowiec Gdańsk
1993 - I
GKS Katowice
KTH Krynica
Unia Oświęcim



Powrót

Komentarze:

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Zarejestruj się.

Zobacz również:

Na tej stronie wykorzystujemy ciasteczka (ang. cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies, umieszcza je w pamięci Twojego urządzenia.
X