Hokej.Net Logo

Wyświetleń: 2984

Hokejowy typer (ranking po dziesięciu kolejkach)

2020-10-17 14:58:40

Zapraszamy do zabawy w typowanie wyników Polskiej Hokej Ligi w sezonie 2020/21. W obecnej edycji kibice typują wyniki meczów weekendowych w komentarzach na portalu pod artykułem.


Na czym polega zabawa?

Użytkownik obstawia dokładny wynik meczu. Punktacja jest następująca:
3 punkty za dokładny wynik np. typ użytkownika 3-1 i takim samym rezultatem zakończył się mecz.
2 punkty za różnicę bramek np. typ użytkownika 2-1, a wynik meczu jest 3-2.
1 punkt za wygraną stronę np. typ użytkownika 3:1, a wynik meczu jest 8:5.

Po każdym miesiącu zrobimy podsumowanie zwycięzców danego okresu a następnie wyłonimy typera sezonu.

Od dzisiaj do rozpoczęcia meczów w komentarzach typujcie wyniki 11 i 12 kolejki.

11 kolejka (16.10.2020):
18:00 Tauron KH Podhale - KH Energa (Przełożony)
18:00 JKH GKS - GKH Stoczniowiec (Przełożony)
18:00 Re-Plast Unia - GKS Tychy
18:30 Comarch Cracovia - Ciarko STS Sanok
18:30 GKS Katowice - Zagłębie

12 kolejka (18.10.2020):
17:00 JKH GKS - GKS Tychy
17:00 GKS Stoczniowiec - GKS Katowice
17:00 Zagłębie - Tauron KH Podhale
17:00 KH Energa - Comarch Cracovia (Przełożony)
18:00 Ciarko STS - Re-Plast Unia

Nagrody w typerze ufundowały firmy: Goldwell, JPA, Cellfast, Besco, Sport Rebel oraz eWinner (gwarantowane co miesiąc bonusy freebet). Dziękujemy.

 

Aktualny ranking (po dziesięciu kolejkach PHL):
*przy równej liczbie punktów decydowały poprawnie trafione wyniki


Lp. Użytkownik 7. 8. 9. 10. Łącznie (msc) Łącznie (sezon)
1 krzysztof1974 10 4 4 5 23 62
2 świebodzice3 6 4 6 5 21 58
3 ksu79 6 2 9 3 20 55
4 zadolak 8 2 6 5 21 55
5 Karatajev 7 5 7 5 24 55
6 bercok 9 2 5 5 21 54
7 dzik1982 7 4 5 5 21 54
8 dwd 5 3 6 5 19 53
9 antisto 7 2 8 5 22 53
10 hubal 9 2 3 5 19 52
11 ROBBSON 5 4 3 5 17 52
12 StGeorge 6 2 6 6 20 52
13 malpiszon155 7 2 7 3 19 51
14 100cznia 6 2 7 5 20 51
15 dce 8 4 2 4 18 50
16 MeduZ 5 2 5 5 17 50
17 luki24osw 5 2 7 5 19 50
18 LMP 7 4 7 5 23 50
19 fruwaj 7 2 5 6 20 50
20 kasiak 5 4 5 7 21 50
21 hokej_fan 4 4 6 3 17 49
22 JaOn 7 3 6 4 20 49
23 Damian03 4 2 7 5 18 49
24 Truti 4 3 7 5 19 49
25 lucjuk 5 2 6 7 20 49
26 modano 3 2 5 3 13 48
27 Stalenkov 5 2 5 4 16 48
28 grabo 3 2 6 4 15 48
29 sanokk95 6 2 4 5 17 48
30 Real 9 4 4 5 22 48
31 Marcin79-SanOK 9 4 3 3 19 47
32 Acid64 8 3 6 3 20 47
33 Adalbert 22 9 4 5 4 22 47
34 innu 5 1 4 5 15 47
35 zibi-JKH 3 2 5 5 15 47
36 PORTLAND 3 3 6 5 17 47
37 jack strong 10 2 7 3 22 46
38 hokej zajebista gra 5 3 3 4 15 46
39 Stasiu71 8 3 6 4 21 46
40 hfdevil 3 4 5 5 17 46
41 wpv 5 4 5 5 19 46
42 majka_14 6 3 6 3 18 45
43 KuzynKSU 8 4 7 3 22 45
44 Brusiek41200 8 4 6 4 22 45
45 Krzyzak 5 2 4 5 16 45
46 espańol 7 2 7 5 21 45
47 niemczyk 3 3 5 3 14 43
48 juls 6 2 8 3 19 43
49 asus 6 3 5 5 19 43
50 Peter79 6 2 6 5 19 43
51 danek78v 4 2 3 5 14 42
52 bankrut81 5 2 4 5 16 42
53 czarli27x 5 2 5 5 17 42
54 Sheep 5 3 6 5 19 42
55 KSUNIAOSW1946 3 2 5 3 13 41
56 Marcios 3 2 7 3 15 41
57 yoyo 5 3 5 5 18 41
58 dawidp97 4 3 5 3 15 40
59 PEL52 3 2 4 5 14 40
60 gandalf77 2 4 6 3 15 39
61 KIWKA 5 3 4 4 16 39
62 GKS-WSD 8 3 4 4 19 39
63 wojteks23 6 2 3 5 16 39
64 gorzol82 5 4 4 5 18 38
65 pawliktyszan 4 3 5 2 14 37
66 Sienki 2 3 3 4 12 37
67 kano 6 2 4 4 16 37
68 koczren 5 2 4 5 16 37
69 bolo73 4 2 6 5 17 37
70 kaczena88 2 2 7 5 16 37
71 Tomunio82 5 4 5 3 17 36
72 onmadawn 4 2 6 3 15 36
73 ups 8 2 2 4 16 36
74 zibi.kam 6 2 5 5 18 36
75 Pomorzanin77 6 3 3 4 16 35
76 jastrzebie 5 4 6 5 20 35
77 gizmo36 4 2 3 5 14 34
78 kasbar 3 2 4 5 14 34
79 Hokej_Fan_GKS_TYCHY 5 2 6 5 18 34
80 kojo 6 5 8 3 22 33
81 mala80 6 2 3 4 15 33
82 olek_38 4 3 7 4 18 33
83 gieksa76 9 2 8 4 23 33
84 Gonzo999 2 2 0 0 4 32
85 Mady 7 0 6 3 16 32
86 mazpa 0 0 0 0 0 31
87 henek.STS 4 4 0 3 11 31
88 Daffy90 0 3 3 3 9 31
89 dohtor64 4 4 0 0 8 30
90 KrisssK 6 3 4 5 18 30
91 Jags 0 0 0 0 0 29
92 Chmielaczek17 7 2 0 0 9 29
93 Milo Snk 4 4 0 0 8 29
94 xkarolx 2 2 0 5 9 29
95 Aborygenus 5 4 5 4 18 27
96 4rturKSU 3 2 4 5 14 26
97 Mała Mi 4 2 3 5 14 25
98 gowen02 2 2 6 4 14 20
99 ker100 5 3 0 0 8 18
100 JajcoW 0 0 0 0 0 17
101 Pianista88 0 0 0 0 0 16
102 Bartek38 0 3 0 3 6 15
103 Winterclasic 5 3 4 3 15 15
104 pawlo1233 2 2 6 5 15 15
105 Kruk77 3 2 0 0 5 13
106 Tellqvist 2 5 0 0 7 11
107 patrykw17 0 0 0 0 0 10
108 luk58596 3 2 0 5 10 10
109 lefty150 0 0 0 0 0 9
110 palibyra 0 0 0 0 0 8
111 JakubBa1983 0 0 0 0 0 8
112 zakuosw 0 0 0 0 0 8
113 szop 0 0 0 0 0 8
114 JP 4 2 0 0 6 6
115 CesaRock 4 2 0 0 6 6
116 arturgks 0 0 0 0 0 5
117 baca86 3 2 0 0 5 5
118 boa85 0 0 0 0 0 4
119 patrol8 1 3 0 0 4 4



Powrót

Komentarze:

11 kolejka (16.10.2020):
18:00 Tauron KH Podhale - KH Energa (Przełożony) 3-2
18:00 JKH GKS - GKH Stoczniowiec (Przełożony) 6-2
18:00 Re-Plast Unia - GKS Tychy2-4
18:30 Comarch Cracovia - Ciarko STS Sanok 2-3
18:30 GKS Katowice - Zagłębie 4-2

12 kolejka (18.10.2020):
17:00 JKH GKS - GKS Tychy 3-2
17:00 GKS Stoczniowiec - GKS Katowice 2-5
17:00 Zagłębie - Tauron KH Podhale 3=5
17:00 KH Energa - Comarch Cracovia (Przełożony) 4-2
18:00 Ciarko STS - Re-Plast Unia 3-2
11 kolejka (16.10.2020):
18:00 Tauron KH Podhale - KH Energa (Przełożony) 4-1
18:00 JKH GKS - GKH Stoczniowiec (Przełożony) 8-1
18:00 Re-Plast Unia - GKS Tychy 4-2
18:30 Comarch Cracovia - Ciarko STS Sanok 5-2
18:30 GKS Katowice - Zagłębie 6-2

12 kolejka (18.10.2020):
17:00 JKH GKS - GKS Tychy 2-5
17:00 GKS Stoczniowiec - GKS Katowice 2-7
17:00 Zagłębie - Tauron KH Podhale 4-3
17:00 KH Energa - Comarch Cracovia (Przełożony) 5-2
18:00 Ciarko STS - Re-Plast Unia 3-5
11 kolejka (16.10.2020):
18:00 Tauron KH Podhale - KH Energa (Przełożony) 1:2
18:00 JKH GKS - GKH Stoczniowiec (Przełożony) 7:1
18:00 Re-Plast Unia - GKS Tychy 3:1
18:30 Comarch Cracovia - Ciarko STS Sanok 2:4
18:30 GKS Katowice - Zagłębie 5:3

12 kolejka (18.10.2020):
17:00 JKH GKS - GKS Tychy 3:5
17:00 GKS Stoczniowiec - GKS Katowice 0:5
17:00 Zagłębie - Tauron KH Podhale 2:4
17:00 KH Energa - Comarch Cracovia (Przełożony) 1:4
18:00 Ciarko STS - Re-Plast Unia 2:5
11 kolejka (16.10.2020):
18:00 Tauron KH Podhale - KH Energa (Przełożony) 5:2
18:00 JKH GKS - GKH Stoczniowiec (Przełożony) 7:1
18:00 Re-Plast Unia - GKS Tychy 4:2
18:30 Comarch Cracovia - Ciarko STS Sanok 5:2
18:30 GKS Katowice - Zagłębie 6:1

12 kolejka (18.10.2020):
17:00 JKH GKS - GKS Tychy 1:3
17:00 GKS Stoczniowiec - GKS Katowice 1:5
17:00 Zagłębie - Tauron KH Podhale 1:5
17:00 KH Energa - Comarch Cracovia (Przełożony) 1:4
18:00 Ciarko STS - Re-Plast Unia 1:6
18:00 Tauron KH Podhale - KH Energa (Przełożony) 3:2
18:00 JKH GKS - GKH Stoczniowiec (Przełożony) 6:1
18:00 Re-Plast Unia - GKS Tychy 3:4
18:30 Comarch Cracovia - Ciarko STS Sanok 3:2
18:30 GKS Katowice - Zagłębie 4:1

12 kolejka (18.10.2020):
17:00 JKH GKS - GKS Tychy 2:3
17:00 GKS Stoczniowiec - GKS Katowice 1:5
17:00 Zagłębie - Tauron KH Podhale 2:4
17:00 KH Energa - Comarch Cracovia (Przełożony) 3:2
18:00 Ciarko STS - Re-Plast Unia 2:3
18:00 Tauron KH Podhale - KH Energa (Przełożony) 1:2
18:00 JKH GKS - GKH Stoczniowiec (Przełożony) 7:2
18:00 Re-Plast Unia - GKS Tychy 3:1
18:30 Comarch Cracovia - Ciarko STS Sanok 4:2
18:30 GKS Katowice - Zagłębie 4:2

12 kolejka (18.10.2020):
17:00 JKH GKS - GKS Tychy 5:3
17:00 GKS Stoczniowiec - GKS Katowice 2:4
17:00 Zagłębie - Tauron KH Podhale 2:4
17:00 KH Energa - Comarch Cracovia (Przełożony) 3:1
18:00 Ciarko STS - Re-Plast Unia 1:4
11 kolejka (16.10.2020):
18:00 Tauron KH Podhale - KH Energa 3:4 (Przełożony)
18:00 JKH GKS - GKH Stoczniowiec 5:1 (Przełożony)
18:00 Re-Plast Unia - GKS Tychy 4:3
18:30 Comarch Cracovia - Ciarko STS Sanok 4:2
18:30 GKS Katowice - Zagłębie 6:3

12 kolejka (18.10.2020):
17:00 JKH GKS - GKS Tychy 4:5
17:00 GKS Stoczniowiec - GKS Katowice 1:6
17:00 Zagłębie - Tauron KH Podhale 2:6
17:00 KH Energa - Comarch Cracovia 5:3 (Przełożony)
18:00 Ciarko STS - Re-Plast Unia 2:4
11 kolejka (16.10.2020):
18:00 Tauron KH Podhale - KH Energa (Przełożony) 3:2
18:00 JKH GKS - GKH Stoczniowiec (Przełożony) 8:1
18:00 Re-Plast Unia - GKS Tychy 2:1
18:30 Comarch Cracovia - Ciarko STS Sanok 4:1
18:30 GKS Katowice - Zagłębie 5:2

12 kolejka (18.10.2020):
17:00 JKH GKS - GKS Tychy 2:3
17:00 GKS Stoczniowiec - GKS Katowice 1:6
17:00 Zagłębie - Tauron KH Podhale 2:4
17:00 KH Energa - Comarch Cracovia (Przełożony)2:1
18:00 Ciarko STS - Re-Plast Unia 2:4
11 kolejka (16.10.2020):
18:00 Tauron KH Podhale - KH Energa (Przełożony) 3:2
18:00 JKH GKS - GKH Stoczniowiec (Przełożony) 8:1
18:00 Re-Plast Unia - GKS Tychy 2:1
18:30 Comarch Cracovia - Ciarko STS Sanok 3:2
18:30 GKS Katowice - Zagłębie 5:3

12 kolejka (18.10.2020):
17:00 JKH GKS - GKS Tychy 2:4
17:00 GKS Stoczniowiec - GKS Katowice 2:5
17:00 Zagłębie - Tauron KH Podhale 3:4
17:00 KH Energa - Comarch Cracovia (Przełożony) 2:4
18:00 Ciarko STS - Re-Plast Unia 2:4
11 kolejka (16.10.2020):
18:00 Tauron KH Podhale - KH Energa (Przełożony) 4:1
18:00 JKH GKS - GKH Stoczniowiec (Przełożony) 5:1
18:00 Re-Plast Unia - GKS Tychy 2:4
18:30 Comarch Cracovia - Ciarko STS Sanok 3:4
18:30 GKS Katowice - Zagłębie 1:2

12 kolejka (18.10.2020):
17:00 JKH GKS - GKS Tychy 3:5
17:00 GKS Stoczniowiec - GKS Katowice 2:4
17:00 Zagłębie - Tauron KH Podhale 3:1
17:00 KH Energa - Comarch Cracovia (Przełożony) 3:1
18:00 Ciarko STS - Re-Plast Unia 1:4
11 kolejka (16.10.2020):
18:00 Tauron KH Podhale - KH Energa (Przełożony) 3:4
18:00 JKH GKS - GKH Stoczniowiec (Przełożony) 7:1
18:00 Re-Plast Unia - GKS Tychy 4:3
18:30 Comarch Cracovia - Ciarko STS Sanok 2:3
18:30 GKS Katowice - Zagłębie 4:1

12 kolejka (18.10.2020):
17:00 JKH GKS - GKS Tychy 2:4
17:00 GKS Stoczniowiec - GKS Katowice 0:6
17:00 Zagłębie - Tauron KH Podhale 2:3
17:00 KH Energa - Comarch Cracovia (Przełożony) 3:2
18:00 Ciarko STS - Re-Plast Unia 1:4
11 kolejka (16.10.2020):
18:00 Tauron KH Podhale - KH Energa (Przełożony) 4-2
18:00 JKH GKS - GKH Stoczniowiec (Przełożony) 7-1
18:00 Re-Plast Unia - GKS Tychy 3-2
18:30 Comarch Cracovia - Ciarko STS Sanok 5-2
18:30 GKS Katowice - Zagłębie 4-1

12 kolejka (18.10.2020):
17:00 JKH GKS - GKS Tychy 2-3
17:00 GKS Stoczniowiec - GKS Katowice 2-5
17:00 Zagłębie - Tauron KH Podhale 2-5
17:00 KH Energa - Comarch Cracovia (Przełożony) 3-1
18:00 Ciarko STS - Re-Plast Unia 2-4
11 kolejka (16.10.2020):
18:00 Tauron KH Podhale - KH Energa (Przełożony) 3:1
18:00 JKH GKS - GKH Stoczniowiec (Przełożony) 7:1
18:00 Re-Plast Unia - GKS Tychy 3:1
18:30 Comarch Cracovia - Ciarko STS Sanok 3:2
18:30 GKS Katowice - Zagłębie 5:1

12 kolejka (18.10.2020):
17:00 JKH GKS - GKS Tychy 2:5
17:00 GKS Stoczniowiec - GKS Katowice 2:1
17:00 Zagłębie - Tauron KH Podhale 1:4
17:00 KH Energa - Comarch Cracovia (Przełożony) 2:0
18:00 Ciarko STS - Re-Plast Unia 0:3
11 kolejka 6:0
Podhale- Toruń (przeł.) 2:2
Jastrzębie- Stoczniowiec (przeł.) 6:0
Unia- Tychy 5:3
Cracovia- Sanok 3:1
Katowice- Zagłębie 2:2
12 kolejka
Jastrzębie- Tychy 3:4
Stoczniowiec- Katowice 1:4
Zagłębie- Podhale 3:5
Toruń- Cracovia (przeł.) 3:1
Sanok- Unia 1:3
11 kolejka (16.10.2020):
18:00 Tauron KH Podhale - KH Energa (Przełożony) 2-3
18:00 JKH GKS - GKH Stoczniowiec (Przełożony) 9-1
18:00 Re-Plast Unia - GKS Tychy 2-3
18:30 Comarch Cracovia - Ciarko STS Sanok 0-1
18:30 GKS Katowice - Zagłębie 6-3

12 kolejka (18.10.2020):
17:00 JKH GKS - GKS Tychy 2-4
17:00 GKS Stoczniowiec - GKS Katowice 1-8
17:00 Zagłębie - Tauron KH Podhale 2-5
17:00 KH Energa - Comarch Cracovia (Przełożony) 4-2
18:00 Ciarko STS - Re-Plast Unia 2-1
11 kolejka (16.10.2020):
18:00 Tauron KH Podhale - KH Energa (Przełożony) 4-2
18:00 JKH GKS - GKH Stoczniowiec (Przełożony) 8-0
18:00 Re-Plast Unia - GKS Tychy 2-3
18:30 Comarch Cracovia - Ciarko STS Sanok 5-2
18:30 GKS Katowice - Zagłębie 6-1

12 kolejka (18.10.2020):
17:00 JKH GKS - GKS Tychy 2-4
17:00 GKS Stoczniowiec - GKS Katowice 1-6
17:00 Zagłębie - Tauron KH Podhale 1-5
17:00 KH Energa - Comarch Cracovia (Przełożony) 4-3
18:00 Ciarko STS - Re-Plast Unia 2-5
11 kolejka (16.10.2020)
Podhale N.T.-Energia T.2-3
JKH-Stoczniowiec 7-1
Unia O.- GKS T. 2-3
Cracovia- STS S.5-2
GKS K.-Zagłębie Z.4-1
12.kolejka (18.10.2020)
JKH J.-GKS T.3-5
Stoczniowiec G.-GKS K.2-8
Zakł
Zagłębie-Podhale NT 2-6
Energia-Cracovia 4-3
STS S.-Unia 1-3
11 kolejka (16.10.2020):

18:00 Tauron KH Podhale - KH Energa (Przełożony) 3:2
18:00 JKH GKS - GKH Stoczniowiec (Przełożony) 9:2
18:00 Re-Plast Unia - GKS Tychy 2:1
18:30 Comarch Cracovia - Ciarko STS Sanok 1:3
18:30 GKS Katowice - Zagłębie 7:1


12 kolejka (18.10.2020):

17:00 JKH GKS - GKS Tychy 4:2
17:00 GKS Stoczniowiec - GKS Katowice 1:5
17:00 Zagłębie - Tauron KH Podhale 2:6
17:00 KH Energa - Comarch Cracovia (Przełożony)4:2
18:00 Ciarko STS - Re-Plast Unia 2:3
11 kolejka (16.10.2020):
18:00 Tauron KH Podhale - KH Energa (Przełożony) 4:3
18:00 JKH GKS - GKH Stoczniowiec (Przełożony) 6:1
18:00 Re-Plast Unia - GKS Tychy 2:4
18:30 Comarch Cracovia - Ciarko STS Sanok 6:2
18:30 GKS Katowice - Zagłębie 3:2

12 kolejka (18.10.2020):
17:00 JKH GKS - GKS Tychy 2:5
17:00 GKS Stoczniowiec - GKS Katowice 1:4
17:00 Zagłębie - Tauron KH Podhale 4:5
17:00 KH Energa - Comarch Cracovia (Przełożony) 1:3
18:00 Ciarko STS - Re-Plast Unia 1:4
11 kolejka (16.10.2020):
18:00 Tauron KH Podhale - KH Energa (Przełożony) 2:2
18:00 JKH GKS - GKH Stoczniowiec (Przełożony) 9:1
18:00 Re-Plast Unia - GKS Tychy 2:2
18:30 Comarch Cracovia - Ciarko STS Sanok 4:1
18:30 GKS Katowice - Zagłębie 5:2

12 kolejka (18.10.2020):
17:00 JKH GKS - GKS Tychy 2:2
17:00 GKS Stoczniowiec - GKS Katowice 1:7
17:00 Zagłębie - Tauron KH Podhale 2:5
17:00 KH Energa - Comarch Cracovia (Przełożony) 2:2
18:00 Ciarko STS - Re-Plast Unia 1:4
11 kolejka (16.10.2020):
18:00 Tauron KH Podhale - KH Energa (Przełożony) 2:3
18:00 JKH GKS - GKH Stoczniowiec (Przełożony) 7:0
18:00 Re-Plast Unia - GKS Tychy 2:1
18:30 Comarch Cracovia - Ciarko STS Sanok 2:3
18:30 GKS Katowice - Zagłębie 4:2
12 kolejka (18.10.2020):
17:00 JKH GKS - GKS Tychy 3:2
17:00 GKS Stoczniowiec - GKS Katowice 1:3
17:00 Zagłębie - Tauron KH Podhale 2:4
17:00 KH Energa - Comarch Cracovia (Przełożony) 4:2
18:00 Ciarko STS - Re-Plast Unia 2:3
11 kolejka (16.10.2020):
18:00 Tauron KH Podhale - KH Energa (Przełożony)
18:00 JKH GKS - GKH Stoczniowiec (Przełożony)
18:00 Re-Plast Unia - GKS Tychy 2-3
18:30 Comarch Cracovia - Ciarko STS Sanok 4-2
18:30 GKS Katowice - Zagłębie 5-2

12 kolejka (18.10.2020):
17:00 JKH GKS - GKS Tychy 3-2
17:00 GKS Stoczniowiec - GKS Katowice 2-4
17:00 Zagłębie - Tauron KH Podhale 2-4
17:00 KH Energa - Comarch Cracovia (Przełożony)
18:00 Ciarko STS - Re-Plast Unia 2-4
11 kolejka (16.10.2020):
18:00 Tauron KH Podhale - KH Energa (Przełożony) 3:2
18:00 JKH GKS - GKH Stoczniowiec (Przełożony) 7:1
18:00 Re-Plast Unia - GKS Tychy 3:2
18:30 Comarch Cracovia - Ciarko STS Sanok 4:2
18:30 GKS Katowice - Zagłębie 5:1

12 kolejka (18.10.2020):
17:00 JKH GKS - GKS Tychy 2:3
17:00 GKS Stoczniowiec - GKS Katowice 1:6
17:00 Zagłębie - Tauron KH Podhale 2:3
17:00 KH Energa - Comarch Cracovia (Przełożony) 3:1
18:00 Ciarko STS - Re-Plast Unia 1:4
XI kolejka-16.10.20-Tauron KH Podhale-KH Energa 3:1(Przełożony),JKH GKS -Stoczniowiec 6:1(Przełożony),Re-Plast Unia-GKS Tychy 2:3,Comarch Cracovia-Ciarko Sts Sanok 3:1,GKS Katowice-Zagłębie Sosnowiec 6:1 XII kolejka-18.10.20-JKH GKS -GKS Tychy 2:3,GKS Stoczniowiec-GKS Katowice 1:6,Zagłębie Sosnowiec-Tauron KH Podhale 1:5,KH Energa-Comarch Cracovia 4:2(Przełożony),Ciarko STS Sanok-Re Plast Unia 1:5
11 kolejka (16.10.2020):
18:00 Tauron KH Podhale - KH Energa (Przełożony) 5-2
18:00 JKH GKS - GKH Stoczniowiec (Przełożony) 7-0
18:00 Re-Plast Unia - GKS Tychy 2-4
18:30 Comarch Cracovia - Ciarko STS Sanok 4-1
18:30 GKS Katowice - Zagłębie 5-2

12 kolejka (18.10.2020):
17:00 JKH GKS - GKS Tychy 1-3
17:00 GKS Stoczniowiec - GKS Katowice 1-6
17:00 Zagłębie - Tauron KH Podhale 2-4
17:00 KH Energa - Comarch Cracovia (Przełożony) 4-2
18:00 Ciarko STS - Re-Plast Unia 1-4
11 kolejka (16.10.2020):
18:00 Tauron KH Podhale - KH Energa (Przełożony) 3-2
18:00 JKH GKS - GKH Stoczniowiec (Przełożony) 7-1
18:00 Re-Plast Unia - GKS Tychy4-2
18:30 Comarch Cracovia - Ciarko STS Sanok 3-2
18:30 GKS Katowice - Zagłębie 4-2

12 kolejka (18.10.2020):
17:00 JKH GKS - GKS Tychy 3-2
17:00 GKS Stoczniowiec - GKS Katowice 2-6
17:00 Zagłębie - Tauron KH Podhale 3-4
17:00 KH Energa - Comarch Cracovia (Przełożony) 3-2
18:00 Ciarko STS - Re-Plast Unia 2-4
11 kolejka (16.10.2020):
18:00 Tauron KH Podhale - KH Energa (Przełożony) 2-1
18:00 JKH GKS - GKH Stoczniowiec (Przełożony) 8-0
18:00 Re-Plast Unia - GKS Tychy 2-3
18:30 Comarch Cracovia - Ciarko STS Sanok 3-1
18:30 GKS Katowice - Zagłębie 4-1

12 kolejka (18.10.2020):
17:00 JKH GKS - GKS Tychy 2-3
17:00 GKS Stoczniowiec - GKS Katowice 1-3
17:00 Zagłębie - Tauron KH Podhale 1-4
17:00 KH Energa - Comarch Cracovia (Przełożony) 4-2
18:00 Ciarko STS - Re-Plast Unia 2-4
kolejka (16.10.2020):
18:00 Tauron KH Podhale - KH Energa 3-2
18:00 JKH GKS - GKH Stoczniowiec 5-1
18:00 Re-Plast Unia - GKS Tychy 2-1
18:30 Comarch Cracovia - Ciarko STS Sanok 5-3
18:30 GKS Katowice - Zagłębie 4-2

12 kolejka (18.10.2020):
17:00 JKH GKS - GKS Tychy 3-2
17:00 GKS Stoczniowiec - GKS Katowice 2-4
17:00 Zagłębie - Tauron KH Podhale 3-4
17:00 KH Energa - Comarch Cracovia 4-3
18:00 Ciarko STS - Re-Plast Unia. 1-4
11 kolejka (16.10.2020):
18:00 Tauron KH Podhale - KH Energa (Przełożony)3-2
18:00 JKH GKS - GKH Stoczniowiec (Przełożony)6-1
18:00 Re-Plast Unia - GKS Tychy2-4
18:30 Comarch Cracovia - Ciarko STS Sanok5-2
18:30 GKS Katowice - Zagłębie4-1

12 kolejka (18.10.2020):
17:00 JKH GKS - GKS Tychy2-4
17:00 GKS Stoczniowiec - GKS Katowice2-4
17:00 Zagłębie - Tauron KH Podhale3-4
17:00 KH Energa - Comarch Cracovia (Przełożony)6-3
18:00 Ciarko STS - Re-Plast Unia2-5
11 kolejka (16.10.2020):
18:00 Tauron KH Podhale - KH Energa (Przełożony)
18:00 JKH GKS - GKH Stoczniowiec (Przełożony)
18:00 Re-Plast Unia - GKS Tychy 3-1
18:30 Comarch Cracovia - Ciarko STS Sanok 4-2
18:30 GKS Katowice - Zagłębie 5-2
11 kolejka (16.10.2020):
18:00 Tauron KH Podhale - KH Energa (Przełożony) 2:4
18:00 JKH GKS - GKH Stoczniowiec (Przełożony) 8:1
18:00 Re-Plast Unia - GKS Tychy 2:1
18:30 Comarch Cracovia - Ciarko STS Sanok 3:2
18:30 GKS Katowice - Zagłębie 6:1

12 kolejka (18.10.2020):
17:00 JKH GKS - GKS Tychy 3:4
17:00 GKS Stoczniowiec - GKS Katowice 2:7
17:00 Zagłębie - Tauron KH Podhale 1: 5
17:00 KH Energa - Comarch Cracovia (Przełożony) 4:3
18:00 Ciarko STS - Re-Plast Unia 2:4
11 kolejka (16.10.2020):
18:00 Tauron KH Podhale - KH Energa (Przełożony) 3:1
18:00 JKH GKS - GKH Stoczniowiec (Przełożony) 6:0
18:00 Re-Plast Unia - GKS Tychy 1:2
18:30 Comarch Cracovia - Ciarko STS Sanok 4:2
18:30 GKS Katowice - Zagłębie 4: 2

12 kolejka (18.10.2020):
17:00 JKH GKS - GKS Tychy 3:1
17:00 GKS Stoczniowiec - GKS Katowice 1:3
17:00 Zagłębie - Tauron KH Podhale 3:2
17:00 KH Energa - Comarch Cracovia (Przełożony) 4:2
18:00 Ciarko STS - Re-Plast Unia 1:4
11 kolejka
Szarotki-Pierniki Toruń 3-1
Jastrząbki-Gdańsk 6-0
Hegenon Ośw.-Terminator Tychy 1-3
Cracovia-Gryzli Sanok 1-2
Zamrażarka Katowice-Alt Reich Sosnowiec 4-1
Podhale - Toruń 3:2
Jkh - Stocznia 7:1
Unia - Tychy 4:2
Cravovia - Sanok 3:1
Katowice - Zagłębie 4:1
Jastrzębie - Tychy 4:2
Stoczniowiec - Katowice 1:4
Zaglebie - Podhale 1:4
Torun - Cracovia 2:3
Sanok - Unia 1:3
11 kolejka (16.10.2020):
18:00 Tauron KH Podhale - KH Energa (Przełożony) 2-3
18:00 JKH GKS - GKH Stoczniowiec (Przełożony) 7-1
18:00 Re-Plast Unia - GKS Tychy 3-2
18:30 Comarch Cracovia - Ciarko STS Sanok 4-2
18:30 GKS Katowice - Zagłębie 4-3

12 kolejka (18.10.2020):
17:00 JKH GKS - GKS Tychy 2-3
17:00 GKS Stoczniowiec - GKS Katowice 2-5
17:00 Zagłębie - Tauron KH Podhale 3-4
17:00 KH Energa - Comarch Cracovia (Przełożony) 3-2
18:00 Ciarko STS - Re-Plast Unia 2-5
11 kolejka (16.10.2020):
18:00 Tauron KH Podhale - KH Energa (Przełożony) 2:3
18:00 JKH GKS - GKH Stoczniowiec (Przełożony) 7:0
18:00 Re-Plast Unia - GKS Tychy 3:2
18:30 Comarch Cracovia - Ciarko STS Sanok 1:2
18:30 GKS Katowice - Zagłębie 5:2

12 kolejka (18.10.2020):
17:00 JKH GKS - GKS Tychy 3:2
17:00 GKS Stoczniowiec - GKS Katowice 1:5
17:00 Zagłębie - Tauron KH Podhale 2:5
17:00 KH Energa - Comarch Cracovia (Przełożony) 4:2
18:00 Ciarko STS - Re-Plast Unia 1:4
11 kolejka (16.10.2020):
18:00 Tauron KH Podhale - KH Energa (Przełożony) 3:2
18:00 JKH GKS - GKH Stoczniowiec (Przełożony) 7:1
18:00 Re-Plast Unia - GKS Tychy 2:3
18:30 Comarch Cracovia - Ciarko STS Sanok 3:1
18:30 GKS Katowice - Zagłębie 4:1

12 kolejka (18.10.2020):
17:00 JKH GKS - GKS Tychy 4:3
17:00 GKS Stoczniowiec - GKS Katowice 1:5
17:00 Zagłębie - Tauron KH Podhale 2:4
17:00 KH Energa - Comarch Cracovia (Przełożony) 3:2
18:00 Ciarko STS - Re-Plast Unia 1:3
11 kolejka (16.10.2020):
18:00 Tauron KH Podhale - KH Energa (Przełożony) 3:1
18:00 JKH GKS - GKH Stoczniowiec (Przełożony) 8:1
18:00 Re-Plast Unia - GKS Tychy 3:2
18:30 Comarch Cracovia - Ciarko STS Sanok 4:1
18:30 GKS Katowice - Zagłębie 5:1
11 kolejka (16.10.2020):
18:00 Tauron KH Podhale - KH Energa (Przełożony) 3:2
18:00 JKH GKS - GKH Stoczniowiec (Przełożony) 5:1
18:00 Re-Plast Unia - GKS Tychy 3:2
18:30 Comarch Cracovia - Ciarko STS Sanok 3:2
18:30 GKS Katowice - Zagłębie 4:2

12 kolejka (18.10.2020):
17:00 JKH GKS - GKS Tychy 2:3
17:00 GKS Stoczniowiec - GKS Katowice 2:3
17:00 Zagłębie - Tauron KH Podhale 2:3
17:00 KH Energa - Comarch Cracovia (Przełożony) 3:2
18:00 Ciarko STS - Re-Plast Unia 2:3
11 kolejka (16.10.2020):
18:00 Tauron KH Podhale - KH Energa 3:1(Przełożony)
18:00 JKH GKS - GKH Stoczniowiec 7:0(Przełożony)
18:00 Re-Plast Unia - GKS Tychy3:1
18:30 Comarch Cracovia - Ciarko STS Sanok4:2
18:30 GKS Katowice - Zagłębie5:1

12 kolejka (18.10.2020):
17:00 JKH GKS - GKS Tychy2:3
17:00 GKS Stoczniowiec - GKS Katowice1:4
17:00 Zagłębie - Tauron KH Podhale2:5
17:00 KH Energa - Comarch Cracovia 1:3(Przełożony)
18:00 Ciarko STS - Re-Plast Unia2:5
11 kolejka (16.10.2020):
18:00 Tauron KH Podhale - KH Energa (Przełożony) 3:2
18:00 JKH GKS - GKH Stoczniowiec (Przełożony) 7:1
18:00 Re-Plast Unia - GKS Tychy 2:1
18:30 Comarch Cracovia - Ciarko STS Sanok 4:1
18:30 GKS Katowice - Zagłębie 4:2

12 kolejka (18.10.2020):
17:00 JKH GKS - GKS Tychy 2:1
17:00 GKS Stoczniowiec - GKS Katowice 0:4
17:00 Zagłębie - Tauron KH Podhale 2:3
17:00 KH Energa - Comarch Cracovia (Przełożony) 2:1
18:00 Ciarko STS - Re-Plast Unia 2:3
11 kolejka (16.10.2020):
18:00 Tauron KH Podhale - KH Energa (Przełożony) 5-4
18:00 JKH GKS - GKH Stoczniowiec (Przełożony) 10-1
18:00 Re-Plast Unia - GKS Tychy3-2
18:30 Comarch Cracovia - Ciarko STS Sanok 3-1
18:30 GKS Katowice - Zagłębie6-2

12 kolejka (18.10.2020):
17:00 JKH GKS - GKS Tychy3-2
17:00 GKS Stoczniowiec - GKS Katowice0-8
17:00 Zagłębie - Tauron KH Podhale3-6
17:00 KH Energa - Comarch Cracovia (Przełożony)4-1
18:00 Ciarko STS - Re-Plast Unia 1-3
dzisiaj do rozpoczęcia meczów w komentarzach typujcie wyniki 11 i 12 kolejki.

11 kolejka (16.10.2020):
18:00 Tauron KH Podhale - KH Energa (Przełożony)4:3
18:00 JKH GKS - GKH Stoczniowiec (Przełożony)7:0
18:00 Re-Plast Unia - GKS Tychy1:2
18:30 Comarch Cracovia - Ciarko STS Sanok4:2
18:30 GKS Katowice - Zagłębie5:2

12 kolejka (18.10.2020):
17:00 JKH GKS - GKS Tychy1:2
17:00 GKS Stoczniowiec - GKS Katowice1:4
17:00 Zagłębie - Tauron KH Podhale2:4
17:00 KH Energa - Comarch Cracovia (Przełożony)4:2
18:00 Ciarko STS - Re-Plast Unia 1:3
11 kolejka (16.10.2020):
18:00 Tauron KH Podhale - KH Energa (Przełożony) 2:3
18:00 JKH GKS - GKH Stoczniowiec (Przełożony) 6:1
18:00 Re-Plast Unia - GKS Tychy 2:3
18:30 Comarch Cracovia - Ciarko STS Sanok 3:2
18:30 GKS Katowice - Zagłębie 4:2

12 kolejka (18.10.2020):
17:00 JKH GKS - GKS Tychy 2:3
17:00 GKS Stoczniowiec - GKS Katowice 2:5
17:00 Zagłębie - Tauron KH Podhale 2:4
17:00 KH Energa - Comarch Cracovia (Przełożony) 3:2
18:00 Ciarko STS - Re-Plast Unia 2:4
1 kolejka (16.10.2020):
18:00 Tauron KH Podhale - KH Energa (Przełożony) 2:1
18:00 JKH GKS - GKH Stoczniowiec (Przełożony) 6:1
18:00 Re-Plast Unia - GKS Tychy 2:3
18:30 Comarch Cracovia - Ciarko STS Sanok 5:2
18:30 GKS Katowice - Zagłębie 4:1

12 kolejka (18.10.2020):
17:00 JKH GKS - GKS Tychy 2:3
17:00 GKS Stoczniowiec - GKS Katowice 0:5
17:00 Zagłębie - Tauron KH Podhale 3:5
17:00 KH Energa - Comarch Cracovia (Przełożony) 3:1
18:00 Ciarko STS - Re-Plast Unia 1:2
11 kolejka (16.10.2020):
18:00 Tauron KH Podhale - KH Energa (Przełożony)3:2
18:00 JKH GKS - GKH Stoczniowiec (Przełożony)6:0
18:00 Re-Plast Unia - GKS Tychy3:2
18:30 Comarch Cracovia - Ciarko STS Sanok5:1
18:30 GKS Katowice - Zagłębie6:1

12 kolejka (18.10.2020):
17:00 JKH GKS - GKS Tychy3:2
17:00 GKS Stoczniowiec - GKS Katowice1:5
17:00 Zagłębie - Tauron KH Podhale3:4
17:00 KH Energa - Comarch Cracovia (Przełożony)3:2
18:00 Ciarko STS - Re-Plast Unia 2:4
11 kolejka (16.10.2020):
18:00 Tauron KH Podhale - KH Energa (Przełożony) 3-2
18:00 JKH GKS - GKH Stoczniowiec (Przełożony) 8-0
18:00 Re-Plast Unia - GKS Tychy 3-2
18:30 Comarch Cracovia - Ciarko STS Sanok 4-2
18:30 GKS Katowice - Zagłębie 5-2

12 kolejka (18.10.2020):
17:00 JKH GKS - GKS Tychy 2-3
17:00 GKS Stoczniowiec - GKS Katowice 1-6
17:00 Zagłębie - Tauron KH Podhale 2-4
17:00 KH Energa - Comarch Cracovia (Przełożony) 4-3
18:00 Ciarko STS - Re-Plast Unia 1-3
11 kolejka (16.10.2020):
18:00 Tauron KH Podhale - KH Energa (Przełożony) 3:2
18:00 JKH GKS - GKH Stoczniowiec (Przełożony) 6:0
18:00 Re-Plast Unia - GKS Tychy 5:3
18:30 Comarch Cracovia - Ciarko STS Sanok 3:1
18:30 GKS Katowice - Zagłębie 4:2

12 kolejka (18.10.2020):
17:00 JKH GKS - GKS Tychy 3:3
17:00 GKS Stoczniowiec - GKS Katowice 1:8
17:00 Zagłębie - Tauron KH Podhale 2:5
17:00 KH Energa - Comarch Cracovia (Przełożony) 1:4
18:00 Ciarko STS - Re-Plast Unia 2:4
11.kolejka(16.10.20)
Podhale -Torun 4-2
Jkh- Stoczniowiec 7-1
Unia-Tychy 3-2
Cracovia-Sanok 5-1
Katowice-Zaglebie 5-2

12. kolejka (18.10.20)
Jkh- Tychy 3-2
Stoczniowiec- Katowice 1-5
Zaglebie- Podhale 2-5
Torun- Cracovia 3-2
Sanok -Unia 1-6
11 kolejka (16.10.2020):
18:00 Tauron KH Podhale - KH Energa (Przełożony) 3:2
18:00 JKH GKS - GKH Stoczniowiec (Przełożony) 7:1
18:00 Re-Plast Unia - GKS Tychy 2:3
18:30 Comarch Cracovia - Ciarko STS Sanok 4:1
18:30 GKS Katowice - Zagłębie 4:2

12 kolejka (18.10.2020):
17:00 JKH GKS - GKS Tychy 2:3
17:00 GKS Stoczniowiec - GKS Katowice 1:4
17:00 Zagłębie - Tauron KH Podhale 1:3
17:00 KH Energa - Comarch Cracovia (Przełożony) 3:2
18:00 Ciarko STS - Re-Plast Unia 1:4
18:00 Re-Plast Unia - GKS Tychy 4-2
18:30 Comarch Cracovia - Ciarko STS Sanok3-1
18:30 GKS Katowice - Zagłębie 6-2

12 kolejka (18.10.2020):
17:00 JKH GKS - GKS Tychy2-4
17:00 GKS Stoczniowiec - GKS Katowice 1-5
17:00 Zagłębie - Tauron KH Podhale2-5
17:00 KH Energa - Comarch Cracovia (Przełożony)
18:00 Ciarko STS - Re-Plast Unia1-4
11 kolejka (16.10.2020):
18:00 Tauron KH Podhale - KH Energa (Przełożony) 2-3
18:00 JKH GKS - GKH Stoczniowiec (Przełożony) 4-2
18:00 Re-Plast Unia - GKS Tychy 2-5
18:30 Comarch Cracovia - Ciarko STS Sanok 3-1
18:30 GKS Katowice - Zagłębie 3-2

12 kolejka (18.10.2020):
17:00 JKH GKS - GKS Tychy 2-3
17:00 GKS Stoczniowiec - GKS Katowice 2-4
17:00 Zagłębie - Tauron KH Podhale 2-4
17:00 KH Energa - Comarch Cracovia (Przełożony) 3-2
18:00 Ciarko STS - Re-Plast Unia 2-3
11 kolejka (16.10.2020):
18:00 Tauron KH Podhale - KH Energa (Przełożony) 3:2
18:00 JKH GKS - GKH Stoczniowiec (Przełożony) 8:1
18:00 Re-Plast Unia - GKS Tychy 3:2
18:30 Comarch Cracovia - Ciarko STS Sanok 4:2
18:30 GKS Katowice - Zagłębie 5:2

12 kolejka (18.10.2020):
17:00 JKH GKS - GKS Tychy 4:2
17:00 GKS Stoczniowiec - GKS Katowice 1:5
17:00 Zagłębie - Tauron KH Podhale 2:4
17:00 KH Energa - Comarch Cracovia (Przełożony) 4:1
18:00 Ciarko STS - Re-Plast Unia 1:4
11 kolejka (16.10.2020):
18:00 Tauron KH Podhale - KH Energa (Przełożony) 3:2
18:00 JKH GKS - GKH Stoczniowiec (Przełożony) 7:2
18:00 Re-Plast Unia - GKS Tychy 3:2
18:30 Comarch Cracovia - Ciarko STS Sanok5:2
18:30 GKS Katowice - Zagłębie5:2

12 kolejka (18.10.2020):
17:00 JKH GKS - GKS Tychy 2:3
17:00 GKS Stoczniowiec - GKS Katowice 2:6
17:00 Zagłębie - Tauron KH Podhale 2:4
17:00 KH Energa - Comarch Cracovia (Przełożony) 2:3
18:00 Ciarko STS - Re-Plast Unia 2:6
11 kolejka (16.10.2020):
18:00 Tauron KH Podhale - KH Energa (Przełożony) 4-3
18:00 JKH GKS - GKH Stoczniowiec (Przełożony)10-1
18:00 Re-Plast Unia - GKS Tychy2-3
18:30 Comarch Cracovia - Ciarko STS Sanok 2-1
18:30 GKS Katowice - Zagłębie 5-2

12 kolejka (18.10.2020):
17:00 JKH GKS - GKS Tychy 4-2
17:00 GKS Stoczniowiec - GKS Katowice 1-5
17:00 Zagłębie - Tauron KH Podhale2-4
17:00 KH Energa - Comarch Cracovia (Przełożony)2-2
18:00 Ciarko STS - Re-Plast Unia 2-5
11 kolejka (16.10.2020):
18:00 Re-Plast Unia - GKS Tychy 2-4
18:30 Comarch Cracovia - Ciarko STS Sanok 4-2
18:30 GKS Katowice - Zagłębie 5-1
12 kolejka (18.10.2020):
17:00 JKH GKS - GKS Tychy 1-3
17:00 GKS Stoczniowiec - GKS Katowice 0-7
17:00 Zagłębie - Tauron KH Podhale 1-5
18:00 Ciarko STS - Re-Plast Unia 1-3
11 kolejka (16.10.2020):
18:00 Tauron KH Podhale - KH Energa (Przełożony) 3-2
18:00 JKH GKS - GKH Stoczniowiec (Przełożony) 8-1
18:00 Re-Plast Unia - GKS Tychy 3-2
18:30 Comarch Cracovia - Ciarko STS Sanok 3-1
18:30 GKS Katowice - Zagłębie 5-1

12 kolejka (18.10.2020):
17:00 JKH GKS - GKS Tychy 2-3
17:00 GKS Stoczniowiec - GKS Katowice 1-6
17:00 Zagłębie - Tauron KH Podhale1-4
17:00 KH Energa - Comarch Cracovia (Przełożony)3-2
18:00 Ciarko STS - Re-Plast Unia 2-4
11 kolejka (16.10.2020):
18:00 Tauron KH Podhale - KH Energa (Przełożony) 2:3
18:00 JKH GKS - GKH Stoczniowiec (Przełożony) 5:1
18:00 Re-Plast Unia - GKS Tychy 3:2
18:30 Comarch Cracovia - Ciarko STS Sanok 2:0
18:30 GKS Katowice - Zagłębie 3:2

12 kolejka (18.10.2020):
17:00 JKH GKS - GKS Tychy 4:2
17:00 GKS Stoczniowiec - GKS Katowice 2:4
17:00 Zagłębie - Tauron KH Podhale 1:3
17:00 KH Energa - Comarch Cracovia (Przełożony) 4:1
18:00 Ciarko STS - Re-Plast Unia 2:5
11 kolejka (16.10.2020):
18:00 Tauron KH Podhale - KH Energa (Przełożony) 2:4
18:00 JKH GKS - GKH Stoczniowiec (Przełożony) 5:2
18:00 Re-Plast Unia - GKS Tychy 3:2
18:30 Comarch Cracovia - Ciarko STS Sanok 2:1
18:30 GKS Katowice - Zagłębie 3:1

12 kolejka (18.10.2020):
17:00 JKH GKS - GKS Tychy 3:2
17:00 GKS Stoczniowiec - GKS Katowice 2:4
17:00 Zagłębie - Tauron KH Podhale 1:3
17:00 KH Energa - Comarch Cracovia (Przełożony) 4:2
18:00 Ciarko STS - Re-Plast Unia 1:4
11 kolejka (16.10.2020):
18:00 Tauron KH Podhale - KH Energa (Przełożony) 4:3
18:00 JKH GKS - GKH Stoczniowiec (Przełożony) 8:0
18:00 Re-Plast Unia - GKS Tychy 3:1
18:30 Comarch Cracovia - Ciarko STS Sanok 2:3
18:30 GKS Katowice - Zagłębie 6:2

12 kolejka (18.10.2020):
17:00 JKH GKS - GKS Tychy 4:2
17:00 GKS Stoczniowiec - GKS Katowice 1:5
17:00 Zagłębie - Tauron KH Podhale 2:5
17:00 KH Energa - Comarch Cracovia (Przełożony) 3:2
18:00 Ciarko STS - Re-Plast Unia 2:4
11.
PODHALE -ENERGA 4:2
JASTRZĘBIE -STOCZNIOWIEC 8:1
UNIA -TYCHY 3:2
CRACOVIA -SANOK 2:1
KATOWICE -ZAGŁĘBIE 6:2
11 kolejka (16.10.2020):
18:00 Tauron KH Podhale - KH Energa (Przełożony)
18:00 JKH GKS - GKH Stoczniowiec (Przełożony)
18:00 Re-Plast Unia - GKS Tychy 3-2
18:30 Comarch Cracovia - Ciarko STS Sanok 3-1
18:30 GKS Katowice - Zagłębie 4-1

12 kolejka (18.10.2020):
17:00 JKH GKS - GKS Tychy 2-1
17:00 GKS Stoczniowiec - GKS Katowice 1-4
17:00 Zagłębie - Tauron KH Podhale 2-3
17:00 KH Energa - Comarch Cracovia (Przełożony)
18:00 Ciarko STS - Re-Plast Unia 1-3
11 kolejka (16.10.2020):
18:00 Tauron KH Podhale - KH Energa (Przełożony) 2-1
18:00 JKH GKS - GKH Stoczniowiec (Przełożony) 1-6
18:00 Re-Plast Unia - GKS Tychy 3-2
18:30 Comarch Cracovia - Ciarko STS Sanok 3-1
18:30 GKS Katowice - Zagłębie 4-1

12 kolejka (18.10.2020):
17:00 JKH GKS - GKS Tychy 2-1
17:00 GKS Stoczniowiec - GKS Katowice 1-4
17:00 Zagłębie - Tauron KH Podhale 2-3
17:00 KH Energa - Comarch Cracovia (Przełożony) 4-2
18:00 Ciarko STS - Re-Plast Unia 1-3
Podhale - Toruń 3-1
Jastrzębie - Stoczniowiec 6-0
Unia - Tychy 2-3
Cracovia - Sanok 4-1
Katowice - sosnowiec 5-2
Kolejka 12
Jastrzębie - Tychy 2-3
Stoczniowiec - Katowice 2-5
Sosnowiec - Podhale 2-4
Toruń - Cracovia 3-1
Sanok - Unia 1-3
11 kolejka (16.10.2020):
18:00 Tauron KH Podhale - KH Energa (Przełożony) 3-2
18:00 JKH GKS - GKH Stoczniowiec (Przełożony) 6-2
18:00 Re-Plast Unia - GKS Tychy2-3
18:30 Comarch Cracovia - Ciarko STS Sanok 3-1
18:30 GKS Katowice - Zagłębie 3-2

12 kolejka (18.10.2020):
17:00 JKH GKS - GKS Tychy 3-2
17:00 GKS Stoczniowiec - GKS Katowice 2-5
17:00 Zagłębie - Tauron KH Podhale 2-4
17:00 KH Energa - Comarch Cracovia (Przełożony) 4-2
18:00 Ciarko STS - Re-Plast Unia 1-4
11 kolejka (16.10.2020):
18:00 Tauron KH Podhale - KH Energa (Przełożony) 2-3
18:00 JKH GKS - GKH Stoczniowiec (Przełożony) 6-1
18:00 Re-Plast Unia - GKS Tychy 4-3
18:30 Comarch Cracovia - Ciarko STS Sanok 3-2
18:30 GKS Katowice - Zagłębie 5-2
12 kolejka (18.10.2020):
17:00 JKH GKS - GKS Tychy 2-4
17:00 GKS Stoczniowiec - GKS Katowice 2-5
17:00 Zagłębie - Tauron KH Podhale2-4
17:00 KH Energa - Comarch Cracovia (Przełożony)4-3
18:00 Ciarko STS - Re-Plast Unia 1-3
11 kolejka (16.10.2020):
18:00 Tauron KH Podhale - KH Energa (Przełożony)
18:00 JKH GKS - GKH Stoczniowiec (Przełożony)
18:00 Re-Plast Unia - GKS Tychy 3-2
18:30 Comarch Cracovia - Ciarko STS Sanok 4-1
18:30 GKS Katowice - Zagłębie 6-1

12 kolejka (18.10.2020):
17:00 JKH GKS - GKS Tychy 2-3
17:00 GKS Stoczniowiec - GKS Katowice 1-5
17:00 Zagłębie - Tauron KH Podhale 2-4
17:00 KH Energa - Comarch Cracovia (Przełożony)
18:00 Ciarko STS - Re-Plast Unia 2-3
11 kolejka (16.10.2020):
18:00 Tauron KH Podhale - KH Energa (Przełożony) 3-2
18:00 JKH GKS - GKH Stoczniowiec (Przełożony) 5-1
18:00 Re-Plast Unia - GKS Tychy 3-2
18:30 Comarch Cracovia - Ciarko STS Sanok 4-1
18:30 GKS Katowice - Zagłębie 6-1

12 kolejka (18.10.2020):
17:00 JKH GKS - GKS Tychy 2-3
17:00 GKS Stoczniowiec - GKS Katowice 1-5
17:00 Zagłębie - Tauron KH Podhale 2-4
17:00 KH Energa - Comarch Cracovia (Przełożony) 3-2
18:00 Ciarko STS - Re-Plast Unia 2-3
kolejka (16.10.2020):
18:00 Tauron KH Podhale - KH Energa (Przełożony) 4:2
18:00 JKH GKS - GKH Stoczniowiec (Przełożony) 7:1
18:00 Re-Plast Unia - GKS Tychy 2:3
18:30 Comarch Cracovia - Ciarko STS Sanok 3:1
18:30 GKS Katowice - Zagłębie 5:2

12 kolejka (18.10.2020):
17:00 JKH GKS - GKS Tychy 4:3
17:00 GKS Stoczniowiec - GKS Katowice 1:7
17:00 Zagłębie - Tauron KH Podhale 1:4
17:00 KH Energa - Comarch Cracovia 3:2 (Przełożony)
18:00 Ciarko STS - Re-Plast Unia 2:4
kolejka (16.10.2020):
18:00 Re-Plast Unia - GKS Tychy 4:2
18:30 Comarch Cracovia - Ciarko STS Sanok 3:1
11 kolejka (16.10.2020):
18:00 Tauron KH Podhale - KH Energa (Przełożony) 4:3
18:00 JKH GKS - GKH Stoczniowiec (Przełożony) 7:0
18:00 Re-Plast Unia - GKS Tychy 4:2
18:30 Comarch Cracovia - Ciarko STS Sanok 3:2
18:30 GKS Katowice - Zagłębie 6:1
11 kolejka (16.10.2020):
18:00 Tauron KH Podhale - KH Energa (Przełożony) 4-3
18:00 JKH GKS - GKH Stoczniowiec (Przełożony) 6-1
18:00 Re-Plast Unia - GKS Tychy 3-2
18:30 Comarch Cracovia - Ciarko STS Sanok 4-2
18:30 GKS Katowice - Zagłębie 5-0

12 kolejka (18.10.2020):
17:00 JKH GKS - GKS Tychy 3-2
17:00 GKS Stoczniowiec - GKS Katowice 1-5
17:00 Zagłębie - Tauron KH Podhale 1-4
17:00 KH Energa - Comarch Cracovia (Przełożony) 4-3
18:00 Ciarko STS - Re-Plast Unia 2-5
kolejka (16.10.2020):
18:00 Tauron KH Podhale - KH Energa (Przełożony) 3-2
18:00 JKH GKS - GKH Stoczniowiec (Przełożony) 8-1
18:00 Re-Plast Unia - GKS Tychy 3-4
18:30 Comarch Cracovia - Ciarko STS Sanok 4-2
18:30 GKS Katowice - Zagłębie 6-2

12 kolejka (18.10.2020):
17:00 JKH GKS - GKS Tychy 2-3
17:00 GKS Stoczniowiec - GKS Katowice 1:7
17:00 Zagłębie - Tauron KH Podhale 2-4
17:00 KH Energa - Comarch Cracovia 4-3 (Przełożony)
18:00 Ciarko STS - Re-Plast Unia 2-5
kolejka (16.10.2020):
18:00 Tauron KH Podhale - KH Energa (Przełożony) 3:4
18:00 JKH GKS - GKH Stoczniowiec (Przełożony) 7:2
18:00 Re-Plast Unia - GKS Tychy 2:4
18:30 Comarch Cracovia - Ciarko STS Sanok 4:1
18:30 GKS Katowice - Zagłębie 5:3

12 kolejka (18.10.2020):
17:00 JKH GKS - GKS Tychy 3:4
17:00 GKS Stoczniowiec - GKS Katowice 1:6
17:00 Zagłębie - Tauron KH Podhale 2:4
17:00 KH Energa - Comarch Cracovia 4:2 (Przełożony)
18:00 Ciarko STS - Re-Plast Unia 2:4
11 kolejka (16.10.2020):
18:00 Tauron KH Podhale - KH Energa (Przełożony)3:2
18:00 JKH GKS - GKH Stoczniowiec (Przełożony) 7:1
18:00 Re-Plast Unia - GKS Tychy 2:3
18:30 Comarch Cracovia - Ciarko STS Sanok 3:1
18:30 GKS Katowice - Zagłębie5:2

12 kolejka (18.10.2020):
17:00 JKH GKS - GKS Tychy3:2
17:00 GKS Stoczniowiec - GKS Katowice1:6
17:00 Zagłębie - Tauron KH Podhale2:4
17:00 KH Energa - Comarch Cracovia (Przełożony)2:3
18:00 Ciarko STS - Re-Plast Unia 2:5
kolejka (16.10.2020):
18:00 Tauron KH Podhale - KH Energa (Przełożony) 4:2
18:00 JKH GKS - GKH Stoczniowiec (Przełożony) 7:1
18:00 Re-Plast Unia - GKS Tychy 2:3
18:30 Comarch Cracovia - Ciarko STS Sanok 3:1
18:30 GKS Katowice - Zagłębie 5:2

12 kolejka (18.10.2020):
17:00 JKH GKS - GKS Tychy 4:3
17:00 GKS Stoczniowiec - GKS Katowice 1:7
17:00 Zagłębie - Tauron KH Podhale 1:4
17:00 KH Energa - Comarch Cracovia 3:2 (Przełożony)
18:00 Ciarko STS - Re-Plast Unia 2:4 kolejka (16.10.2020):
18:00 Tauron KH Podhale - KH Energa (Przełożony) 4:2
18:00 JKH GKS - GKH Stoczniowiec (Przełożony) 7:1
18:00 Re-Plast Unia - GKS Tychy 2:3
18:30 Comarch Cracovia - Ciarko STS Sanok 3:1
18:30 GKS Katowice - Zagłębie 5:2

12 kolejka (18.10.2020):
17:00 JKH GKS - GKS Tychy 4:3
17:00 GKS Stoczniowiec - GKS Katowice 1:7
17:00 Zagłębie - Tauron KH Podhale 1:4
17:00 KH Energa - Comarch Cracovia 3:2 (Przełożony)
18:00 Ciarko STS - Re-Plast Unia 2:4
11 kolejka (16.10.2020):
18:00 Tauron KH Podhale - KH Energa (Przełożony) 4:2
18:00 JKH GKS - GKH Stoczniowiec (Przełożony) 6:1
18:00 Re-Plast Unia - GKS Tychy 3:2
18:30 Comarch Cracovia - Ciarko STS Sanok 4:1
18:30 GKS Katowice - Zagłębie 6:2

12 kolejka (18.10.2020):
17:00 JKH GKS - GKS Tychy2:3
17:00 GKS Stoczniowiec - GKS Katowice1:5
17:00 Zagłębie - Tauron KH Podhale 2:5
17:00 KH Energa - Comarch Cracovia (Przełożony)2:4
18:00 Ciarko STS - Re-Plast Unia 1:4
11 kolejka; podhale-torun 4-1,jkh -stocznia 6-0,unia-GKS Tychy 3-4,cracovia-sts 5-2,katowice-zaglebie 6-2, 12 kolejka GKS Tychy -jkh 4-2,stocznia -katowice 1-6,zaglebie-podhale 1-4,torun -cracovia 2-4,sts-unia 1-3
11 kolejka (16.10.2020):
18:00 Tauron KH Podhale - KH Energa (Przełożony) 2:1
18:00 JKH GKS - GKH Stoczniowiec (Przełożony)7:1
18:00 Re-Plast Unia - GKS Tychy 3:2
18:30 Comarch Cracovia - Ciarko STS Sanok 4:1
18:30 GKS Katowice - Zagłębie 4:1

12 kolejka (18.10.2020):
17:00 JKH GKS - GKS Tychy 4:2
17:00 GKS Stoczniowiec - GKS Katowice 1:6
17:00 Zagłębie - Tauron KH Podhale 2:6
17:00 KH Energa - Comarch Cracovia (Przełożony) 4:2
18:00 Ciarko STS - Re-Plast Unia 2:4
11 kolejka (16.10.2020):
18:00 Tauron KH Podhale - KH Energa (Przełożony) 3:1
18:00 JKH GKS - GKH Stoczniowiec (Przełożony) 6:1
18:00 Re-Plast Unia - GKS Tychy 4:2
18:30 Comarch Cracovia - Ciarko STS Sanok 4:2
18:30 GKS Katowice - Zagłębie 3:1

12 kolejka (18.10.2020):
17:00 JKH GKS - GKS Tychy 2:1
17:00 GKS Stoczniowiec - GKS Katowice 1:2
17:00 Zagłębie - Tauron KH Podhale 3:2
17:00 KH Energa - Comarch Cracovia (Przełożony) 3:2
18:00 Ciarko STS - Re-Plast Unia 1:4
11 kolejka (16.10.2020):
18:00 Tauron KH Podhale - KH Energa (Przełożony) 1:3
18:00 JKH GKS - GKH Stoczniowiec (Przełożony) 7:0
18:00 Re-Plast Unia - GKS Tychy 6:2
18:30 Comarch Cracovia - Ciarko STS Sanok 3:4
18:30 GKS Katowice - Zagłębie 5:2
11 kolejka (16.10.2020):
18:00 Tauron KH Podhale - KH Energa (Przełożony) 4-2
18:00 JKH GKS - GKH Stoczniowiec (Przełożony) 7-1
18:00 Re-Plast Unia - GKS Tychy 4-2
18:30 Comarch Cracovia - Ciarko STS Sanok 4-2
18:30 GKS Katowice - Zagłębie 5-2

12 kolejka (18.10.2020):
17:00 JKH GKS - GKS Tychy 4-2
17:00 GKS Stoczniowiec - GKS Katowice 2-5
17:00 Zagłębie - Tauron KH Podhale 2-4
17:00 KH Energa - Comarch Cracovia (Przełożony) 4-2
18:00 Ciarko STS - Re-Plast Unia 2-4
12 kolejka (18.10.2020):
17:00 JKH GKS - GKS Tychy 2:1
17:00 GKS Stoczniowiec - GKS Katowice 1:2
17:00 Zagłębie - Tauron KH Podhale 3:2
17:00 KH Energa - Comarch Cracovia (Przełożony) 3:2
18:00 Ciarko STS - Re-Plast Unia 1:4
11 kolejka (16.10.2020):
18:00 Tauron KH Podhale - KH Energa (Przełożony) 2:4
18:00 JKH GKS - GKH Stoczniowiec (Przełożony) 5:1
18:00 Re-Plast Unia - GKS Tychy 2:3
18:30 Comarch Cracovia - Ciarko STS Sanok 4:2
18:30 GKS Katowice - Zagłębie 2:1

12 kolejka (18.10.2020):
17:00 JKH GKS - GKS Tychy 3:1
17:00 GKS Stoczniowiec - GKS Katowice 2:4
17:00 Zagłębie - Tauron KH Podhale 1:5
17:00 KH Energa - Comarch Cracovia (Przełożony) 2:3
18:00 Ciarko STS - Re-Plast Unia 3:1
11 kolejka (16.10.2020):
18:00 Tauron KH Podhale - KH Energa (Przełożony) 2-3
18:00 JKH GKS - GKH Stoczniowiec (Przełożony) 7-1
18:00 Re-Plast Unia - GKS Tychy 2-0
18:30 Comarch Cracovia - Ciarko STS Sanok 4-2
18:30 GKS Katowice - Zagłębie 5-1

12 kolejka (18.10.2020):
17:00 JKH GKS - GKS Tychy 1-3
17:00 GKS Stoczniowiec - GKS Katowice 1-3
17:00 Zagłębie - Tauron KH Podhale 3-5
17:00 KH Energa - Comarch Cracovia (Przełożony) 3-2
18:00 Ciarko STS - Re-Plast Unia 1-4
11 kolejka (16.10.2020):
18:00 Tauron KH Podhale - KH Energa (Przełożony) 3:2
18:00 JKH GKS - GKH Stoczniowiec (Przełożony) 6:1
18:00 Re-Plast Unia - GKS Tychy 3:2
18:30 Comarch Cracovia - Ciarko STS Sanok 3:2
18:30 GKS Katowice - Zagłębie 3:1

12 kolejka (18.10.2020):
17:00 JKH GKS - GKS Tychy 2:3
17:00 GKS Stoczniowiec - GKS Katowice 2:5
17:00 Zagłębie - Tauron KH Podhale 2:6
17:00 KH Energa - Comarch Cracovia (Przełożony) 4:2
18:00 Ciarko STS - Re-Plast Unia 1:3
11 kolejka (16.10.2020):
18:00 Tauron KH Podhale - KH Energa (Przełożony) 3:1
18:00 JKH GKS - GKH Stoczniowiec (Przełożony) 7:1
18:00 Re-Plast Unia - GKS Tychy 2:3
18:30 Comarch Cracovia - Ciarko STS Sanok 5:1
18:30 GKS Katowice - Zagłębie 4:1

12 kolejka (18.10.2020):
17:00 JKH GKS - GKS Tychy 4:2
17:00 GKS Stoczniowiec - GKS Katowice 3:5
17:00 Zagłębie - Tauron KH Podhale 3:4
17:00 KH Energa - Comarch Cracovia (Przełożony) 3:1
18:00 Ciarko STS - Re-Plast Unia 2:4
11 kolejka (16.10.2020):
18:00 Tauron KH Podhale - KH Energa (Przełożony) 3-5
18:00 JKH GKS - GKH Stoczniowiec (Przełożony) 6-1
18:00 Re-Plast Unia - GKS Tychy 4-3
18:30 Comarch Cracovia - Ciarko STS Sanok 4-2
18:30 GKS Katowice - Zagłębie 5-3

12 kolejka (18.10.2020):
17:00 JKH GKS - GKS Tychy 3-2
17:00 GKS Stoczniowiec - GKS Katowice 2-5
17:00 Zagłębie - Tauron KH Podhale 4-3
17:00 KH Energa - Comarch Cracovia (Przełożony) 5-3
18:00 Ciarko STS - Re-Plast Unia 1-5
11 kolejka (16.10.2020):
18:00 Tauron KH Podhale - KH Energa (Przełożony)2-3
18:00 JKH GKS - GKH Stoczniowiec (Przełożony)4-2
18:00 Re-Plast Unia - GKS Tychy2-6
18:30 Comarch Cracovia - Ciarko STS Sanok3-1
18:30 GKS Katowice - Zagłębie3-1

12 kolejka (18.10.2020):
17:00 JKH GKS - GKS Tychy2-3
17:00 GKS Stoczniowiec - GKS Katowice2-4
17:00 Zagłębie - Tauron KH Podhale1-4
17:00 KH Energa - Comarch Cracovia (Przełożony)2-4
18:00 Ciarko STS - Re-Plast Unia2-4
11 kolejka (16.10.2020):
18:00 Tauron KH Podhale - KH Energa (Przełożony) 3:2
18:00 JKH GKS - GKH Stoczniowiec (Przełożony) 6:0
18:00 Re-Plast Unia - GKS Tychy 2:3
18:30 Comarch Cracovia - Ciarko STS Sanok 3:2
18:30 GKS Katowice - Zagłębie 5:1
18:00 Tauron KH Podhale - KH Energa (Przełożony) 4-2
18:00 JKH GKS - GKH Stoczniowiec (Przełożony) 6-1
18:00 Re-Plast Unia - GKS Tychy 3-2
18:30 Comarch Cracovia - Ciarko STS Sanok 5-1
18:30 GKS Katowice - Zagłębie 6-0

12 kolejka (18.10.2020):
17:00 JKH GKS - GKS Tychy 2-4
17:00 GKS Stoczniowiec - GKS Katowice 1-6
17:00 Zagłębie - Tauron KH Podhale 2-4
17:00 KH Energa - Comarch Cracovia (Przełożony) 4-2
18:00 Ciarko STS - Re-Plast Unia 1-5
12 kolejka (18.10.2020):
17:00 JKH GKS - GKS Tychy 3:2
17:00 GKS Stoczniowiec - GKS Katowice 1:7
17:00 Zagłębie - Tauron KH Podhale 2:4
17:00 KH Energa - Comarch Cracovia (Przełożony) 3:1
18:00 Ciarko STS - Re-Plast Unia 2:3
12.
JASTRZĘBIE - TYCHY 2:3
STOCZNIOWIEC - KATOWICE 2:5
ZAGŁĘBIE - PODHALE 2:4
ENERGA -CRACOVIA 4:2
SANOK - UNIA 2:3
12 kolejka
Jastrząbki Jastrzębie-Terminator Tychy 1-3
Mafia Gdańsk-Zamrażalka Katowice 2-5
Ald Reich Sosnowiec-Szarotki NT 1-3
Pierniki Toruń-Cracovia 4-1
Gryzli Sanok-Hegemon Oświęcim 2-1
17:00 JKH GKS - GKS Tychy 3:2
17:00 GKS Stoczniowiec - GKS Katowice1:5
17:00 Zagłębie - Tauron KH Podhale 2:4
17:00 KH Energa - Comarch Cracovia (Przełożony) 3:1
18:00 Ciarko STS - Re-Plast Unia 2:4
12 kolejka (18.10.2020):
17:00 JKH GKS - GKS Tychy 4:2
17:00 Zagłębie - Tauron KH Podhale 4:3
18:00 Ciarko STS - Re-Plast Unia 1:4
12 kolejka (18.10.2020):
17:00 JKH GKS - GKS Tychy 3:2
17:00 GKS Stoczniowiec - GKS Katowice 1:5
17:00 Zagłębie - Tauron KH Podhale 2:4
17:00 KH Energa - Comarch Cracovia (Przełożony) 4:2
18:00 Ciarko STS - Re-Plast Unia 1:3
12 kolejka (18.10.2020):
18:00 Ciarko STS - Re-Plast Unia 2:3
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Zarejestruj się.
UWAGA! W związku wejściem w życie z dniem 25 maja 2018r. nowych regulacji prawnych opartych o treść ROZPORZĄDZENIA PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) aktualizacji uległa Polityka Prywatności Hokej.net.

WAŻNE! Nasza strona wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Stosujemy je w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb użytkownika. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień cookies oznacza, że będą one zamieszczane na Twoim urządzeniu końcowym. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących tzw. „ciasteczek”. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
V