U18: Kadra juniorów poćwiczy w Krynicy-Zdroju
W niedzielę 22 lipca w Katowicach po raz pierwszy przed nowym sezonem zbierze się reprezentacja Polski juniorów U18. Młode Orły przejdą badania lekarskie w Centralnym Ośrodku Medycyny Sportowej w Warszawie, a następnie przez tydzień będą trenować w Krynicy-Zdroju. Na liście powołanych przez trenerów Tomasza Demkowicza i Artura Ślusarczyka znalazło się 28. zawodników.
22 lipca 2018 r. – zbiórka zawodników KNJ U18 w Katowicach Janowie,
23 – 24 lipca 2018 r. – badania lekarskie w COMS Warszawa,
25 – 31 lipca 2018 r. – zgrupowanie szkoleniowe w Krynicy-Zdroju.
Na zgrupowanie szkoleniowe Kadry Narodowej Juniorów U18 zostali powołani następujący zawodnicy:
1. Augustyniak Igor RTH Zryw Ruda Śląska
2. Bajwenko Oskar MKS Sokoły Toruń
3. Bezwiński Mateusz MKS Sokoły Toruń
4. Blanik Jakub JKH GKS Jastrzębie
5. Bukowski Krzysztof CP Meyrin Hockey Club/Szwajcaria
6. Chabior Adrian UKS Zagłębie Sosnowiec
7. Cuber Klaudiusz Zryw Ruda Śląska
8. Dworaźny Mateusz TMH Polonia Bytom
9. Glazer Tymoteusz Niedźwiadki MOSiR Sanok
10. Hyla Marcel UKS Zagłębie Sosnowiec
11. Kołodziej Mateusz Zryw Ruda Śląska
12. Kotuła Marcel UKS Zagłębie Sosnowiec
13. Krzyżek Jan MOSM Tychy
14. Liśkiewicz Bartosz PKH 2014 Gdańsk
15. Miarka Maciej JKH GKS Jastrzębie
16. Naróg Michał MKS Sokoły Toruń
17. Opiłka Kacper UKS Zagłębie Sosnowiec
18. Petryla Krzysztof Orchard Lake St’ Marys/Stany Zjednoczone
19. Płachetka Marcin JKH GKS Jastrzębie
20. Proczek Michał TMH Polonia Bytom
21. Rafalik Przemysław JKH GKS Jastrzębie
22. Sobolewski Mateusz Orchard Lake St’ Marys /Stany Zjednoczone
23. Stacherski Wiktor MKS Cracovia Kraków
24. Wawrzkiewicz Mateusz Tampa Bay Juniors/Stany Zjednoczone
25. Witan Maciej Niedźwiadki MOSiR Sanok
26. Wróblewski Dawid JKH GKS Jastrzębie
27. Zając Michał TMH Polonia Bytom
28. Prokurat Jakub MKS Sokoły Toruń
Zawodnicy rezerwowi:
1. Biłas Karol Niedźwiadki MOSiR Sanok
2. Bochnak Wiktor HC Poruba/Czechy
3. Buczek Mateusz Niedźwiadki MOSiR Sanok
4. Dobosz Szymon Niedźwiadki MOSiR Sanok
5. Florczak Bartosz Niedźwiadki MOSiR Sanok
6. Ginda Damian Niedźwiadki MOSiR Sanok
7. Hajkowicz Witold PTH Poznań
8. Jędrzejewski Kacper MKS Sokoły Toruń
9. Kapusta Łukasz JKH GKS Jastrzębie
10. Kasperek Oliwier MOSM Tychy
11. Śmigórski Jakub PTH Poznań
12. Świderski Filip MKS Sokoły Toruń
13. Wicher Sebastian TMH Polonia Bytom
Kierownictwo:
1. Tomasz Demkowicz Trener KN Juniorów U18
2. Artur Ślusarczyk Trener KN Juniorów U18
3. Do ustalenia Trener bramkarzy KN Juniorów U18
4. Andrzej Pasiut Serwisant KN Juniorów U18
5. Łucjan Hachuła Masażysta KN Juniorów U18
6. Marta Zawalska Kierownik/serwisant KN Juniorów U18
Zbiórka powołanych zawodników w dniu 22 lipca 2018r. o godzinie 12.00 – Lodowisko Jantor w Katowicach Janowie, ul. Nałkowskiej 11.
Nasza kadra juniorów U18 od 7 do 13 kwietnia przyszłego roku powalczy w Elektrenach na Litwie w mistrzostwach świata 2A z gospodarzami oraz Rumunią, Koreą, Estonią i Hiszpanią.
Komentarze