Wyświetleń: 8176

Pachniało niespodzianką (WIDEO)

2014-11-17 01:21:32

Zdecydowanie najlepsze w tym sezonie spotkanie rozegrali hokeiście HC GKS Katowice, którzy minimalnie ulegli JKH GKS Jastrzębie 1:2. Sensacją pachniało do ostatnich minut spotkania.

Od początku meczu, to podopieczni Roberta Kalabera ruszyli do ataku i wręcz szturmowali bramkę chronioną przez Johannesa Selina. Pierwsze trafienie zdobył Mateusz Danieluk, który po strzale wpadł do bramki Katowic. Sędzia gola nie uznał, odgwizdując spalonego. Hokeiści JKH poprosili o analizę wideo, która niestety nie była dostępna.

Wynik spotkania w 18 minucie otworzył Michal Plichta, kiedy sędzia główny sygnalizował karę dla gospodarzy.

W drugiej odsłonie obie ekipy zaliczyły po jednym trafieniu. Najpierw w 22. minucie Maciej Urbanowicz zwiększył prowadzenie swojej drużyny. Po tym golu w jastrzębian jakby wstąpiła nowa siła i raz po raz ostrzeliwali bramkę gospodarzy, w której dobrze spisywał się Selin. Nieskuteczność zemściła się w 29. minucie, kiedy to Maroš Goga zmieścił krążek między parkanami Davida Zabolotnego.

Ostatnia odsłona nie zmieniła wyniku spotkania, ale za to po raz kolejny główną rolę odegrał arbiter główny spotkania Tomasz Radzik, z którego postawy bardzo niezadowolony był trener przyjezdnych. Zapytany o najlepszego zawodnika dzisiejszego spotkania, bez chwili zastanowienia wskazał na sędziego.

HC GKS Katowice - JKH GKS Jastrzębie 1:2 (0:1, 1:1, 0:0)
0:1 - Plichta – Bondarew (17:56, 6/5)
0:2 - Urbanowicz – Protivny (21:16)
1:2 - Goga – Cicala, Lacheta (28:43, 5/4)

Sędziowali: Tomasz Radzik (główny), Marcin Młynarski, Tomasz Przyborowski (liniowi)
Minuty karne: 10-30.
Widzów: mecz bez udziału publiczności

HC GKS: Selin –  Žitňanský, Krokosz; Čičala (4), Pijak, Goga (2) – Lacheta (2), Cyganek; Bezuhłyj (2), Komarczew, Szadrin – Gulbinowicz, Kret, Kulawik, Swiderski.
Trener: Robert Spisak

JKH GKS: Zabolotny – Pastryk (2), Němeček;  Drzewiecki (2), Polodna, Laszkiewicz – Protivny (16), Kantor (2); Danieluk, Ł. Nalewajka, Urbanowicz – Górny (2), Bryk; Plichta (4), Bondarew, Kulas oraz Marzec, R. Nalewajka (2).
Trener: Robert Kalaber.

... a ja myślałem że tzw. video to obligo w rozgrywkach PHL.
Było video tylko kasetę wciągło ;)
sędziowanie Radzika... woła o pomstę do nieba!!!to co ten jełop wyprawiał to brak słów.gościu zakręcony jak słoik dżemu z Łowicz!
Sędzia wez sznur i powieś sie a od HOKEJA od PIER.... SIĘ !!!!
Znowu Radzik ehhhhh brak słów
Radzik i Breske chcą za każdym razem być główną gwiazdą widowiska.
Co do meczu to zawodnicy za mało dostają w d... bo chyba im chodzi po głowie spuszczenie trenera a wg mnie to najlepszy trener za czasów gry JKH w ekstralidze z nikim się nie układa i nie ma pupilków jak to było wczesniej
Tych dwóch 'asów' godnie zastępują krysia !
Kalaber co masz pretensje do sędziego?? Trzeba było strzelić 20 goli tak jak ostatnio mówiłeś. Przecież to amatorzy.Pokory wielki trenerze.Żenada. Nowy targ przyjedzie w piątek i po nas przejdzie z taką grą. Zdania nie zmienię co do trenera.Chłop chyba na Targu kupił papiery na tym samym z którego go wzięli do Polski żeby trenował. Jedynie co potrafi to krzyczeć ale to akurat zaleta która wyniósł z targu.
Co masz pretensje do trenera do czasu kiedy czy się gra czy nie kasa leci będą tak grać
trener jastrzebia,szym meczu co takia druzyna robi w ekstraklasie i ze zanizaja poziom, 2-1 nie mozna uznac zanizaniem :)
po pierwszym meczu powiedział co taka druzyna robi w ekstraklasie*
brawo wolontariusze!
1:2 nieźle pachniało niespodzianka jak w NT. Powiedzcie mi wogole JKH nie grało czy przyjechało jak na trening ????? Czy co
Źle z Jastrzębiem, od nas dostali 4:2, to jeszcze zrozumiałe, ale żeby z Katowicami ledwo wygrać?

Chociaż te Katowice aż tak słabe nie są, w końcu jakieś bramki strzelają i przegrywają coraz mniej...

Sędziowanie wczoraj w Krakowie było kiepskie, jeśli tutaj głównym tematem jest sędziowanie, czyli było jeszcze gorzej - to PZHL ma co robić... PZHL, czytasz nas?
Powiem tak czy JKH takie słabe to nie wiem, ale HC na pewno dużo lepiej niż w poprzednich meczach. Jest to drugi mecz prowadzony przez nowego trenera i teraz gra jest bardziej ułożona, więcej walki, gra ciałem i dynamika wyprowadzania akcji z własnej tercji też dużo lepsza. Więc jak się nic na gorzej nie zmieni w hc, to uważam że dwu cyfrówki już tak często nie będą się powtarzać, a nawet w końcu urwą komuś punkty;) Słowacy na plus... jestem ciekaw następnych meczy hc z polonią i naprzodem... choć jeszcze dużo do poprawy ale to inny temat.
Katowiczanie zagrali dobre spotkanie. Jastrzębie natomiast zagrało bardzo słabo, a gorszy od JKH był tylko sędzia. Nie mniej, gdyby jastrzębianie nie zakpili z rywala, powinni wysoko wygrać. A tak mecz był tragiczny...
ogrywaja sie
żadna niespodzianka, sędziowie na chama chcieli wynik ustawić
koniec pzhl
Wszystko wina sędziego ! :D
Nikt nie patrzy na to, że sędzia gwizdał w obie strony równie słabo. Najlepiej zwalać na sędziego. A co z podwójną przewagą dla JKH trwającą 1:50 min. na 7 minut przed końcem? Wykorzystaliby - byłoby po meczu. Przynajmniej emocje były do samego końca i pewnie niektórym dzwignęło ciśnienie :)