Wyświetleń: 4680

Odrodzone Jastrzębie pokonuje Podhale

2014-11-21 20:01:23

Po trzech słabszych meczach, hokeiści JKH GKS Jastrzębie w końcu zagrali tak, jak oczekują tego kibice. Po dobrym meczu jastrzębianie pokonali "Szarotki" 5:2. Decydująca okazała się druga tercja, którą gospodarze wygrali 4:1, a przy bramkach numer trzy, cztery i pięć, ręce same składały się do braw.

JKH GKS Jastrzębie - MMKS Podhale Nowy Targ 5:2 (1:0; 4:1; 0:1)
1:0 - Tomas Protivny - Roman Nemeczek (01:19)
2:0 - Szymon Marzec (22:04)
3:0 - Artem Bondarew (34:22)
4:0 - Mateusz Rompkowski - Leszek Laszkiewicz, Mateusz Bryk (35:44)
4:1 - Robert Mrugała - Patryk Wronka, Jegor Omeljanienko (36:15)
5:1 - Tomasz Kulas (39:03, 4/5)
5:2 - Damian Zarotyński - Filip Wielkiewicz (51:32)

JKH GKS Jastrzębie: Odrobny - Rompkowski, Bryk; Drzewiecki, Polodna, Laszkiewicz - Protivny, Nemeczek; Danieluk, Steber, Urbanowicz - Górny, Aleksiuk; Nalewajka R., Bondarew, Kulas - Kantor, Pastryk; Świerski, Plichta, Marzec.

MMKS Podhale: Raszka - Lućka, Sulka; Gruszka, Dziubiński, Kapica D., - Imrich, Tomasik; Różański, Bryniczka, Kmiecik - Łabuz, Mrugała; Michalski, Wronka, Omeljanienko - Wojdyła, Jaśkiewicz; Zarotyński, Olchawski, Wielkiewicz.

Kary: JKH - 12 min., Podhale - 12 min.

Strzały: 59:22.

Sędziowali: Paweł Meszyński (główny) oraz Mariusz Smura i Wiktor Zień (liniowi)

Widzów: 900.

Eh panowie brać się do roboty, bo Finczyk w niedzielę sam nie wygra a i ostatni wynik z Cracovią też pasowałoby wyprostować...
Robią wzmocnienia a wyniki coraz gorsze.
Oddać prawie 3 razy mniej strzałów to wstyd.
wstyd to czytac komentarze takiego jak Ty wielkiego kibica.
idz stad nie rob wiekszej wiochy
Niestety skuteczność zerowa, gdzie to zgranie z I rundy? Oprócz Joniego na obronę trzeba nam jeszcze jednego obrońcy i solidnego napastnika który potrafi pociągnąć grę.
Tu trza tylko posklejać akcje a będzie dobrze.
Brawo Jastrząbki druga tercja fantastyczna!!!
GKS Jastrzębie
nareszcie gra JKH wróciła na właściwe tory, były podania, składne akcje, walka o każdy krążek, miało to wszystko "ręce i nogi" jedynie czego jeszcze brakuje to skuteczności w strzałach z dystansu no i pod bramką, dziś wszyscy na dupny +, oby tak dalej HEJ HEJ JASTRZĘBIE!!!
wielka szkoda ze ten mecz dla Podhala jest wielkim minusem poniewaz bledy zawalily cale 2 tercje w 3 tercji Podhale zagrało lepiej ale to niepomogło z taka druzyna jak JKH gra sie 3 tercje na maksa i niepopełnia sie takich bledow jak w tym meczu :(
miejmy nadzieje ze niedziela bedzie dla Podhala ze niebedzie tego co w tym meczu :) Hej Hej Podhale :)
zagrajcie z Finem mecz bardzo wazny i potrzebne 3 punkty i poprawienie atmosfery dla druzyny jak tez Kibicow :)
Zła passa trwa. Ale za to niedziela będzie dla nas ! Hej
Nie wiem dlaczego trener rzadko puszcza 4piątkę,a przecież najwięcej bramek traci 2 piątka. To samo jak rozgrywają przewagi to puszcza przeważnie 1i2.Niestety żadnej z tych piątek gra nie wychodzi.Widać też, że jest za dużo akcji indywidualnych, kiwania się, nie ma szybkich wymian krążka, takich typowych akcji hokejowych,które przenoszą gole.Robienie wiatru i nic poza tym to styl gry paru hokeistów.To działka trenera żeby z tym zrobić porządek,a szczególnie z 2 piątką
Widze ze wielu "kibiców" zapomniało o ostatnich dwóch sezonach kiedy 10:0 było rzeczą normalną. Wynik nie licząc dwucyfrówki w Sanoku najgorszy z 19 meczy a to mówi samo za siebie. Grając samymi niemal wychowankami 5 miejsce w tabeli. Martwi tylko postawa 2 piątki (ataku) od początku sezonu.Chłopaki są cieniami dla samych siebie. PODHALE2015- zlituj sie..
Z całym szacunkiem dla Podhala za jego osiągnięcia To czasy świetności na razie się skończył Po pierwszej kolejce ,było świetnie Jednak już po drugiej nie jest już tak pięknie Więc czas sobie uświadomić ,że to nie jest Wasz sezon
Czas wrócić na swoje tory
Kolego początek był dobry, teraz nieco gorzej. A na play offy przyjdzie właściwa forma. Hej
2014-11-30 18:00:00 dopiero wtedy jest szansa na wygranie meczu. Tak to niestety dwa mecze jeszcze przegramy.