Wyniki środowych sparingów "Na Żywo"
Trzy spotkania towarzyskie rozegrają dzisiaj hokeiści Polskiej Hokej Ligi. W Czechach w ramach turnieju RT Torax rywalizują hokeiści Jastrzębia oraz Katowic a na własnym lodowisku Unia Oświęcim podejmie Zagłębie Sosnowiec. Zapraszamy do śledzenia wyników.
16:00 JKH GKS Jastrzębie - Draci Šumperk 3:0 (2:0, 0:0, 1:0) Koniec Meczu
1:0 - Maciej Urbanowicz - Kamil Wałęga (15:15,
2:0 - Arkadiusz Kostek - Jesse Rohtla, Tomáš Běhula (19:34, 5/4),
3:0 - Martin Kasperlik - Dominik Jarosz (58:00).
Minuty karne: 8-10
JKH GKS Jastrzębie: Marek (Prokop) – Górny, Michałowski, Kostek, Radzieńciak, Chorążyczewski, Gimiński, Matusik, Běhula – Urbanowicz, Wałęga, Kasperlik, Iossafov, Rohtla, Sołtys, Nalewajka R., Pas, Wróbel, Misterkiewicz, Jarosz, Nalewajka Ł.
Draci Šumperk: Haloda O. (Venouš) – Plhal, Haloda M., Drtil, Kabelka, Řezáč, Sedlák – Žák, Milfait, Pokorný, Jaroš, Hroch, Haluza, Vachutka, Urban, Müller, Šíp, Antonov, Blecha, Spratek, Ostřanský.
19:15 GKS Katowice - EAC Debreczyn 5:2 (3:2, 1:0, 1:0)Koniec Meczu
1:0 Grzegorz Pasiut (7:17),
1:1 Jakub Ižacký (14:04, 5/4),
2:1 Mateusz Michalski - Kamil Paszek (16:00),
2:2 Novotny - Kiss (17:00),
3:2 Patryk Krężołek (17:25),
4:2 Tuukka Rajamaki - Mikka Franssila (30:59),
5:2 Patryk Krężołek - Damian Tomasik (54:37, 5/4).
Minuty karne: 4-10
KH GKS Katowice: Kieler (Rahm) – Tomasik, Jaśkiewicz, Wajda, Devečka, Franssila, Salmi,Krawczyk, Cakajik – Krężołek, Pasiut, Wiśniewski – Michalski, Da Costa, Paszek – Rajamaki, Makkonen, Dybaś – Turtiainen, Uski, Lahde.
Debreczyn EAC: Hetenyi (Gonczi) – Vokla, Filbrandt, Lerant, Kiss, Sandor, Markov, Korenko – Daloga, Piatak, Hari – Izacky, Novotny, Sagi – Mazzag, Akos, Kuleszow – Kozma, Barna, Molnar.
18:00 Unia Oświęcim - Zagłębie Sosnowiec 5:4 (0:2, 2:0, 2:2) k. 3:2 Koniec Meczu
0:1 - Filip Stoklasa - Łukasz Podsiadło (5:12),
0:2 - Marcin Horzelski - Adam Jaskólski (14:03),
1:2 - Andrej Themár - Łukasz Krzemień (21:36, 5/4,
2:2 - Martin Przygodzki - Peter Bezuška (34:03),
3:2 - Luka Kalan - Anatolij Protasenja, Gregor Koblar (46:07)
3:3 – Łukasz Podsiadło – Nikita Buccenko, Aleksander Gniewek (47:23, 5/4),
3:4 – Łukasz Rutkowski – Łukasz Podsiadło (47:53)
4:4 – Sebastian Kowalówka – Aleksiej Trandin (50:04, 5/3)
5:4 – Anatolij Protasenja – decydujący rzut karny
Rzuty karne:
Unia: Kalan (-), Themár (+), Przygodzki (-), Trandin (+), Koblar (-), Kowalówka (-), Šaur (-), Trandin (-), Krzemień (-), Pretnar (-), Malicki (-), Protasenja (+).
Zagłębie: T. Kozłowski (-), Garszyn (-), Salamon (-), Stoklasa (+), Karczocha (+), Podsiadło (-), Bucencko (-), Stojek (-), Turoň (-), Oriechin (-), A. Jaskólski (-), Kaluža (-).
Trener: Nik Zupančič.
Zagłębie: Radziszewski – Cunik, Turoň; T. Kozłowski, Słaboń, Salamon – Kaluža, Triasunow; Oriechin, Karczocha, Garszyn – Podsiadło, Charousek; Bernacki, Bucenko, Stoklasa – Działo, Horzelski; Sikora, Rutkowski, Jaskólski oraz Nahunko, Stojek, Gniewek, Duszak.
Trener: Marcin Kozłowski
Komentarze