Wyświetleń: 7891

Relacja live EIHC Polska - Węgry - koniec meczu

2019-11-10 12:57:56

Zapraszamy na relacje live z meczu Polska - Węgry w turnieju EIHC w Gdańsku. Polska reprezentacja przegrała z Węgrami 0:2.

Koniec meczu. Po walce przegrywamy z Węgrami w przedostatnim meczu turnieju.
60 min - GOOOL! 0:2! Terbocs strzela do pustej bramki
59 min - Znów Raszka w boksie, gramy 5 na 5
59 min - Gramy w 6. Raszka w boksie. Na lodzie siedmiu naszych zawodników i gramy do końca w osłabieniu
56 min - Dziubiński z bliska! Niecelnie...
54 min - Sarpatki blisko! Raszka broni!
54 min - Jeziorski odebrał krążek i pognał na bramkę, ale krążek mija bramkę!
53 min - Fauluje też Kolusz i gramy 4 na 4
53 min - Kiss fauluje - 2 minuty
52 min - Marzec mógł dać nam wyrównanie, ale zabrakło precyzji z bliskiej odległości
50 min - Marzec zbyt lekko by pokonać Adoriana
49 min - Kapica dograł do Dziubińskiego, który minimalnie przestrzelił w dobrej sytuacji
46 min - Szuka gola Chmielewski, ale brakuje nieco szczęścia
45 min - Zamieszanie pod polską bramką, ale bez konsekwencji
44 min - Dobra przewaga Polaków, było kilka groźnych sytuacji. Toth już na lodzie
42 min - Toth odesłany na ławkę kar za przeszkadzanie
42 min - Michałowski najeżdża na bramkę, ale nie oddaje strzału
41 min - Trzecią tercję rozpoczynają Polacy

Koniec drugiej tercji. Kolejna tercja bez strzelonego gola dla Polski. Strzały 16-16.
40 min - Groźne akcje Węgrów, z łatwością grają krążkiem w naszej tercji
39 min - Szita blisko pokonania Raszki, ale wyjaśniają obrońcy
38 min - Polacy znów będą grali w osłabieniu. Na ławce kar Starzyński
37 min - Polacy w pełnym zestawieniu
36 min - Fejes mocno! Dobija Turbocs! Dobrze Raszka!
35 min - Wajda ukarany dwoma minutami
34 min - Znów Chmielewski! Obok bramki...
33 min - Chmielewski minął rywali i strzelił, jednak wprost w bramkarza
32 min - Kolusz znalazł się przed bramką i oddał strzał z backhandu! Wybijają krążek obrońcy
30 min - Dobry strzał Jeziorskiego, broni Adorian
29 min - Pomimo, że gramy już w pełnym zestawieniu, to nie widać tego w naszej grze. Węgrzy objęli wyraźną inicjatywę
27 min - Dobre zachowanie Zygmunta, zabrał się z krążkiem i oddał strzał na bramkę w osłabieniu
26 min - Fatalny błąd Polaków! Czterech naszych zawodników podjechało pod bandę przy której był krążek. Węgrzy odzyskali gumę i mogli zdobyć drugą bramkę!
26 min - Wykluczenie dla Bryka, Węgrzy w przewadze
25 min - Jaśkiewicz wrzuca krążek pod bramkę, ale nikt nie dobija
25 min - Szigeti blisko zdobycia bramki, dobrze broni Raszka
24 min - Fatalna przewaga, największe zagrożenie stworzył Nagy z kontrataku
22 min - Vojtko odesłany na ławkę kar
21 min - Zaczynamy drugą tercję. Nadal czekamy na bramkę dla Polski

Koniec pierwszej tercji. Przeciętny mecz Polaków. Było kilka ciekawych akcji, ale to za mało jak na Węgrów. Strzały: 8-6.
20 min - Świetnie dysponowany dziś jest Adorian. Ponownie lepszy od Ciury
19 min - GOOOL! 0:1! Nagy wjechał w naszą tercję i oddał pozornie niegroźny strzał po lodzie. Błąd Raszki, który przepuszcza strzał pod parkanem!
16 min - Świetna okazja Polaków! Fantastycznie dwukrotnie popisuje się Adorian!
15 min - Ciura próbował oddać strzał w krótki róg, ale krążek grzęźnie w bocznej siatce
13 min - Wajda popełnia błąd i goście ruszają z kontrą, ale Sarpatki oddaje zbyt lekki strzał by zaskoczyć Raszkę
12 min - Wajda strzela, minimalnie obok!
10 min - Polacy się wybronili, Węgrzy nie stworzyli poważniejszego zagrożenia
8 min - Gościński ukarany dwoma minutami za natarcie
7 min - Szita objechał bramkę i mając dużo miejsca oddaje groźny, ale niecelny strzał
3 min - Ostrożna gra obu zespołów, okazji jak na lekarstwo
1 min - Zaczynamy! Krążek dla gości

Polska - Węgry 0:2 (0:1, 0:0, 0:1)
0:1 - Nagy - Terbocs, Sarpatki (18:06)
0:2 - Terbocs (59:22, 5/5 do pustej bramki)

Składy:
POLSKA: Raszka; Ciura, Bryk - Przygodzki, Starzyński, Michalski; Kolusz, Wajda - Dziubiński, Kapica, Chmielewski; Michałowski, Jaśkiewicz - Brynkus, Neupauer, Gościński; Bychawski - Jeziorski, Wanat, Zygmunt, Marzec

Węgry: Adorian; Garat, Vojktko - Sarpatki, Nagy, Terbocs; Kiss, Fejes - Erdely, Horvath, Szita; G. Toth, Szabo - R.Toth, Reisz, Mihaly; Miskolczi, Majoross, Szigeti

Sędziują: Przemysław Kępa, Gabor Juhasz (Węgry) - Andrzej Nenko, Paweł Kosidło