Wyświetleń: 3486

Pierwsza sparingowa porażka

2010-08-12 00:27:27

Pierwszej sparingowej porażki doznał JKH GKS Jastrzębie, który przegrał w Pelhrimovie z czeskim pierwszoligowcem HC Chrudim 2:3 po rzutach karnych. Po 40. minutach gry i golach Macieja Urbanowicza dla JKH i Filipa Stoklasy dla Chrudima wynik był remisowy.

Kiedy w trzeciej tercji po golu dołożyli Lustinec i Kral o wyniku spotkania zdecydować musiały rzuty karne. W nich lepszy był czeski zespół. Bramkę na wagę zwycięstwa zdobył Jiri Gois.

JKH GKS Jastrzębie - HC Chrudim 2:3 k. (1:0, 0:1, 1:1, 0:1 k.)
1:0 - Maciej Urbanowicz (Marcin Słodczyk) 19'
1:1 - Filip Stoklasa (Lukas Pilar) 35'
1:2 - Jakub Lustinec (Michal Babkovic, Ladislav Havlik) 48'
2:2 - Richard Kral (Petr Lipina) 54'