I runda - sezon zasadniczy |
1 kolejka |
2016-09-11 17:00 |
GKS Tychy
GKS Tychy
|
- |
SMS PZHL
SMS PZHL
|
13:2
(4:0, 4:1, 5:1)
|
2016-09-11 17:00 |
KS Unia
KS Unia
|
- |
Nesta Mires Toruń
Nesta Mires Toruń
|
7:1
(2:0, 2:1, 3:0)
|
2016-09-11 18:00 |
TatrySki Podhale
TatrySki Podhale
|
- |
Tauron KH GKS
Tauron KH GKS
|
3:2
(0:1, 3:0, 0:1)
|
2016-09-11 18:00 |
JKH GKS
JKH GKS
|
- |
MH Automatyka Gdańsk
MH Automatyka Gdańsk
|
5:2
(3:1, 2:0, 0:1)
|
2016-09-11 18:00 |
Tempish Polonia
Tempish Polonia
|
- |
PGE Orlik Opole
PGE Orlik Opole
|
5:4
d.
(2:0, 0:2, 2:2, d. 1:0)
|
2 kolejka |
2016-09-13 18:00 |
JKH GKS
JKH GKS
|
- |
Tauron KH GKS
Tauron KH GKS
|
3:1
(1:1, 1:0, 1:0)
|
2016-09-13 18:00 |
KS Unia
KS Unia
|
- |
MH Automatyka Gdańsk
MH Automatyka Gdańsk
|
4:2
(3:0, 1:0, 0:2)
|
2016-09-13 18:30 |
Nesta Mires Toruń
Nesta Mires Toruń
|
- |
Tempish Polonia
Tempish Polonia
|
1:3
(0:3, 1:0, 0:0)
|
2016-09-13 18:30 |
SMS PZHL
SMS PZHL
|
- |
TatrySki Podhale
TatrySki Podhale
|
4:7
(3:3, 0:2, 1:2)
|
2016-09-13 18:30 |
Comarch Cracovia
Comarch Cracovia
|
- |
GKS Tychy
GKS Tychy
|
1:4
(0:1, 1:2, 0:1)
|
3 kolejka |
2016-09-16 18:00 |
TatrySki Podhale
TatrySki Podhale
|
- |
Comarch Cracovia
Comarch Cracovia
|
3:4
(1:0, 1:3, 1:1)
|
2016-09-16 18:00 |
JKH GKS
JKH GKS
|
- |
SMS PZHL
SMS PZHL
|
3:0
(1:0, 0:0, 2:0)
|
2016-09-16 18:00 |
KS Unia
KS Unia
|
- |
Tauron KH GKS
Tauron KH GKS
|
2:0
(0:0, 0:0, 2:0)
|
2016-09-16 18:00 |
Tempish Polonia
Tempish Polonia
|
- |
MH Automatyka Gdańsk
MH Automatyka Gdańsk
|
5:2
(2:1, 1:0, 2:1)
|
2016-09-16 18:30 |
PGE Orlik Opole
PGE Orlik Opole
|
- |
Nesta Mires Toruń
Nesta Mires Toruń
|
8:2
(2:1, 3:1, 3:0)
|
4 kolejka |
2016-09-23 18:00 |
GKS Tychy
GKS Tychy
|
- |
TatrySki Podhale
TatrySki Podhale
|
2:3
d.
(0:1, 0:0, 2:1, d. 0:1)
|
2016-09-23 18:30 |
PGE Orlik Opole
PGE Orlik Opole
|
- |
MH Automatyka Gdańsk
MH Automatyka Gdańsk
|
6:2
(0:1, 4:1, 2:0)
|
2016-09-23 18:30 |
Comarch Cracovia
Comarch Cracovia
|
- |
JKH GKS
JKH GKS
|
4:2
(1:0, 3:1, 0:1)
|
2016-09-23 18:45 |
SMS PZHL
SMS PZHL
|
- |
KS Unia
KS Unia
|
2:8
(0:3, 2:3, 0:2)
|
2016-10-18 18:30 |
Tauron KH GKS
Tauron KH GKS
|
- |
Tempish Polonia
Tempish Polonia
|
0:2
(0:0, 0:2, 0:0)
|
5 kolejka |
2016-09-25 15:30 |
Nesta Mires Toruń
Nesta Mires Toruń
|
- |
MH Automatyka Gdańsk
MH Automatyka Gdańsk
|
4:3
(2:2, 2:0, 0:1)
|
2016-09-25 17:00 |
KS Unia
KS Unia
|
- |
Comarch Cracovia
Comarch Cracovia
|
2:5
(1:2, 0:1, 1:2)
|
2016-09-25 17:00 |
PGE Orlik Opole
PGE Orlik Opole
|
- |
Tauron KH GKS
Tauron KH GKS
|
4:2
(1:0, 0:2, 3:0)
|
2016-09-25 18:00 |
Tempish Polonia
Tempish Polonia
|
- |
SMS PZHL
SMS PZHL
|
4:1
(1:1, 1:0, 2:0)
|
2016-09-25 18:00 |
JKH GKS
JKH GKS
|
- |
GKS Tychy
GKS Tychy
|
2:9
(0:0, 0:5, 2:4)
|
6 kolejka |
2016-09-27 18:00 |
TatrySki Podhale
TatrySki Podhale
|
- |
JKH GKS
JKH GKS
|
1:2
d.
(0:0, 1:0, 0:1, d. 0:1)
|
2016-09-27 18:00 |
GKS Tychy
GKS Tychy
|
- |
KS Unia
KS Unia
|
9:1
(3:0, 5:0, 1:1)
|
2016-09-27 18:30 |
Tauron KH GKS
Tauron KH GKS
|
- |
Nesta Mires Toruń
Nesta Mires Toruń
|
5:2
(0:0, 4:1, 1:1)
|
2016-09-27 18:30 |
Comarch Cracovia
Comarch Cracovia
|
- |
Tempish Polonia
Tempish Polonia
|
5:3
(1:0, 2:1, 2:2)
|
2016-09-27 19:00 |
SMS PZHL
SMS PZHL
|
- |
PGE Orlik Opole
PGE Orlik Opole
|
0:10
(0:6, 0:4, 0:0)
|
7 kolejka |
2016-09-30 18:00 |
KS Unia
KS Unia
|
- |
TatrySki Podhale
TatrySki Podhale
|
2:5
(1:1, 0:3, 1:1)
|
2016-09-30 18:00 |
Tempish Polonia
Tempish Polonia
|
- |
GKS Tychy
GKS Tychy
|
1:2
d.
(0:1, 1:0, 0:0, d. 0:1)
|
2016-09-30 18:30 |
MH Automatyka Gdańsk
MH Automatyka Gdańsk
|
- |
Tauron KH GKS
Tauron KH GKS
|
2:3
d.
(0:0, 1:0, 1:2, d. 0:1)
|
2016-09-30 18:30 |
Nesta Mires Toruń
Nesta Mires Toruń
|
- |
SMS PZHL
SMS PZHL
|
7:2
(2:1, 3:1, 2:0)
|
2016-09-30 18:30 |
PGE Orlik Opole
PGE Orlik Opole
|
- |
Comarch Cracovia
Comarch Cracovia
|
3:5
(2:2, 1:1, 0:2)
|
8 kolejka |
2016-10-02 17:00 |
SMS PZHL
SMS PZHL
|
- |
MH Automatyka Gdańsk
MH Automatyka Gdańsk
|
0:3
(0:1, 0:0, 0:2)
|
2016-10-02 17:00 |
GKS Tychy
GKS Tychy
|
- |
PGE Orlik Opole
PGE Orlik Opole
|
3:0
(0:0, 1:0, 2:0)
|
2016-10-02 18:00 |
TatrySki Podhale
TatrySki Podhale
|
- |
Tempish Polonia
Tempish Polonia
|
4:2
(1:1, 1:0, 2:1)
|
2016-10-02 18:00 |
JKH GKS
JKH GKS
|
- |
KS Unia
KS Unia
|
0:1
d.
(0:0, 0:0, 0:0, d. 0:1)
|
2016-10-02 18:30 |
Comarch Cracovia
Comarch Cracovia
|
- |
Nesta Mires Toruń
Nesta Mires Toruń
|
7:4
(4:1, 1:2, 2:1)
|
9 kolejka |
2016-10-07 18:00 |
Tempish Polonia
Tempish Polonia
|
- |
JKH GKS
JKH GKS
|
3:2
d.
(1:0, 1:0, 0:2, d. 1:0)
|
2016-10-07 18:30 |
Tauron KH GKS
Tauron KH GKS
|
- |
SMS PZHL
SMS PZHL
|
4:1
(2:0, 1:0, 1:1)
|
2016-10-07 18:30 |
PGE Orlik Opole
PGE Orlik Opole
|
- |
TatrySki Podhale
TatrySki Podhale
|
3:1
(1:0, 1:1, 1:0)
|
2016-10-07 18:30 |
MH Automatyka Gdańsk
MH Automatyka Gdańsk
|
- |
Comarch Cracovia
Comarch Cracovia
|
0:5
(0:0, 0:3, 0:2)
|
2016-10-07 19:30 |
Nesta Mires Toruń
Nesta Mires Toruń
|
- |
GKS Tychy
GKS Tychy
|
4:5
d.
(1:0, 2:2, 1:2, d. 0:1)
|
10 kolejka |
2016-10-09 17:00 |
GKS Tychy
GKS Tychy
|
- |
MH Automatyka Gdańsk
MH Automatyka Gdańsk
|
5:0
(1:0, 1:0, 3:0)
|
2016-10-09 17:15 |
KS Unia
KS Unia
|
- |
Tempish Polonia
Tempish Polonia
|
1:3
(1:0, 0:2, 0:1)
|
2016-10-09 18:00 |
TatrySki Podhale
TatrySki Podhale
|
- |
Nesta Mires Toruń
Nesta Mires Toruń
|
7:1
(2:0, 3:0, 2:1)
|
2016-10-09 18:00 |
JKH GKS
JKH GKS
|
- |
PGE Orlik Opole
PGE Orlik Opole
|
3:4
k.
(0:0, 1:2, 2:1, d. 0:0, k. 0:2)
|
2016-10-09 18:30 |
Comarch Cracovia
Comarch Cracovia
|
- |
Tauron KH GKS
Tauron KH GKS
|
9:1
(2:0, 5:1, 2:0)
|
11 kolejka |
2016-10-11 18:30 |
Tauron KH GKS
Tauron KH GKS
|
- |
GKS Tychy
GKS Tychy
|
2:4
(2:2, 0:1, 0:1)
|
2016-10-11 18:30 |
MH Automatyka Gdańsk
MH Automatyka Gdańsk
|
- |
TatrySki Podhale
TatrySki Podhale
|
5:7
(2:1, 2:3, 1:3)
|
2016-10-11 18:30 |
PGE Orlik Opole
PGE Orlik Opole
|
- |
KS Unia
KS Unia
|
4:2
(2:0, 1:0, 1:2)
|
2016-10-11 19:00 |
SMS PZHL
SMS PZHL
|
- |
Comarch Cracovia
Comarch Cracovia
|
2:9
(0:4, 1:3, 1:2)
|
2016-10-12 18:30 |
Nesta Mires Toruń
Nesta Mires Toruń
|
- |
JKH GKS
JKH GKS
|
2:3
(1:1, 0:2, 1:0)
|
II runda - sezon zasadniczy |
12 kolejka |
2016-10-13 18:30 |
MH Automatyka Gdańsk
MH Automatyka Gdańsk
|
- |
JKH GKS
JKH GKS
|
4:3
(3:0, 0:2, 1:1)
|
2016-10-14 18:30 |
PGE Orlik Opole
PGE Orlik Opole
|
- |
Tempish Polonia
Tempish Polonia
|
1:2
(1:1, 0:1, 0:0)
|
2016-10-14 18:30 |
Nesta Mires Toruń
Nesta Mires Toruń
|
- |
KS Unia
KS Unia
|
3:6
(3:0, 0:3, 0:3)
|
2016-10-14 18:30 |
Tauron KH GKS
Tauron KH GKS
|
- |
TatrySki Podhale
TatrySki Podhale
|
2:7
(2:3, 0:0, 0:4)
|
2016-10-14 19:00 |
SMS PZHL
SMS PZHL
|
- |
GKS Tychy
GKS Tychy
|
3:5
(1:1, 1:2, 1:2)
|
13 kolejka |
2016-10-15 17:00 |
MH Automatyka Gdańsk
MH Automatyka Gdańsk
|
- |
KS Unia
KS Unia
|
4:5
k.
(2:0, 1:2, 1:2, d. 0:0, k. 2:3)
|
2016-10-16 17:00 |
Tauron KH GKS
Tauron KH GKS
|
- |
JKH GKS
JKH GKS
|
1:3
(1:0, 0:1, 0:2)
|
2016-10-16 17:15 |
GKS Tychy
GKS Tychy
|
- |
Comarch Cracovia
Comarch Cracovia
|
2:1
(0:0, 0:0, 2:1)
|
2016-10-16 18:00 |
Tempish Polonia
Tempish Polonia
|
- |
Nesta Mires Toruń
Nesta Mires Toruń
|
5:4
(1:3, 1:0, 3:1)
|
2016-11-08 18:00 |
TatrySki Podhale
TatrySki Podhale
|
- |
SMS PZHL
SMS PZHL
|
8:2
(1:2, 4:0, 3:0)
|
14 kolejka |
2016-10-21 18:30 |
Nesta Mires Toruń
Nesta Mires Toruń
|
- |
PGE Orlik Opole
PGE Orlik Opole
|
2:1
k.
(1:0, 0:0, 0:1, d. 0:0, k. 1:0)
|
2016-10-21 18:30 |
MH Automatyka Gdańsk
MH Automatyka Gdańsk
|
- |
Tempish Polonia
Tempish Polonia
|
0:3
(0:0, 0:1, 0:2)
|
2016-10-21 18:30 |
Tauron KH GKS
Tauron KH GKS
|
- |
KS Unia
KS Unia
|
1:0
k.
(0:0, 0:0, 0:0, d. 0:0, k. 3:2)
|
2016-10-21 18:30 |
Comarch Cracovia
Comarch Cracovia
|
- |
TatrySki Podhale
TatrySki Podhale
|
4:3
(1:0, 1:3, 2:0)
|
2016-10-21 19:00 |
SMS PZHL
SMS PZHL
|
- |
JKH GKS
JKH GKS
|
1:15
(0:5, 0:3, 1:7)
|
15 kolejka |
2016-10-04 18:30 |
TatrySki Podhale
TatrySki Podhale
|
- |
GKS Tychy
GKS Tychy
|
4:2
(0:0, 2:0, 2:2)
|
2016-10-23 17:00 |
KS Unia
KS Unia
|
- |
SMS PZHL
SMS PZHL
|
7:2
(3:0, 1:2, 3:0)
|
2016-10-23 18:00 |
JKH GKS
JKH GKS
|
- |
Comarch Cracovia
Comarch Cracovia
|
2:1
k.
(1:1, 0:0, 0:0, d. 0:0, k. 2:1)
|
2016-10-23 18:00 |
MH Automatyka Gdańsk
MH Automatyka Gdańsk
|
- |
PGE Orlik Opole
PGE Orlik Opole
|
1:3
(1:0, 0:1, 0:2)
|
2016-10-23 18:00 |
Tempish Polonia
Tempish Polonia
|
- |
Tauron KH GKS
Tauron KH GKS
|
0:2
(0:0, 0:0, 0:2)
|
16 kolejka |
2016-10-25 18:30 |
MH Automatyka Gdańsk
MH Automatyka Gdańsk
|
- |
Nesta Mires Toruń
Nesta Mires Toruń
|
0:2
(0:0, 0:0, 0:2)
|
2016-10-25 18:30 |
Tauron KH GKS
Tauron KH GKS
|
- |
PGE Orlik Opole
PGE Orlik Opole
|
4:2
(2:0, 0:2, 2:0)
|
2016-10-25 18:30 |
Comarch Cracovia
Comarch Cracovia
|
- |
KS Unia
KS Unia
|
3:1
(1:0, 1:0, 1:1)
|
2016-10-25 19:00 |
SMS PZHL
SMS PZHL
|
- |
Tempish Polonia
Tempish Polonia
|
1:8
(0:4, 1:3, 0:1)
|
2016-10-26 18:00 |
GKS Tychy
GKS Tychy
|
- |
JKH GKS
JKH GKS
|
6:2
(2:0, 3:1, 1:1)
|
17 kolejka |
2016-10-28 18:00 |
JKH GKS
JKH GKS
|
- |
TatrySki Podhale
TatrySki Podhale
|
2:3
(1:0, 0:1, 1:2)
|
2016-10-28 18:00 |
KS Unia
KS Unia
|
- |
GKS Tychy
GKS Tychy
|
2:1
(0:0, 0:0, 2:1)
|
2016-10-28 18:00 |
Tempish Polonia
Tempish Polonia
|
- |
Comarch Cracovia
Comarch Cracovia
|
0:9
(0:5, 0:1, 0:3)
|
2016-10-28 18:30 |
PGE Orlik Opole
PGE Orlik Opole
|
- |
SMS PZHL
SMS PZHL
|
8:1
(1:0, 4:0, 3:1)
|
2016-10-28 18:30 |
Nesta Mires Toruń
Nesta Mires Toruń
|
- |
Tauron KH GKS
Tauron KH GKS
|
2:4
(1:2, 0:1, 1:1)
|
18 kolejka |
2016-11-11 17:00 |
GKS Tychy
GKS Tychy
|
- |
Tempish Polonia
Tempish Polonia
|
4:0
(0:0, 0:0, 4:0)
|
2016-11-11 17:00 |
Tauron KH GKS
Tauron KH GKS
|
- |
MH Automatyka Gdańsk
MH Automatyka Gdańsk
|
6:2
(1:0, 3:1, 2:1)
|
2016-11-11 18:00 |
Comarch Cracovia
Comarch Cracovia
|
- |
PGE Orlik Opole
PGE Orlik Opole
|
5:1
(2:0, 1:1, 2:0)
|
2016-11-11 18:00 |
TatrySki Podhale
TatrySki Podhale
|
- |
KS Unia
KS Unia
|
4:0
(1:0, 1:0, 2:0)
|
2016-11-11 19:00 |
SMS PZHL
SMS PZHL
|
- |
Nesta Mires Toruń
Nesta Mires Toruń
|
3:5
(0:2, 2:1, 1:2)
|
19 kolejka |
2016-11-13 17:00 |
KS Unia
KS Unia
|
- |
JKH GKS
JKH GKS
|
4:2
(1:0, 1:1, 2:1)
|
2016-11-13 17:00 |
PGE Orlik Opole
PGE Orlik Opole
|
- |
GKS Tychy
GKS Tychy
|
1:2
(0:1, 0:0, 1:1)
|
2016-11-13 17:00 |
Nesta Mires Toruń
Nesta Mires Toruń
|
- |
Comarch Cracovia
Comarch Cracovia
|
5:7
(1:2, 0:4, 4:1)
|
2016-11-13 17:00 |
MH Automatyka Gdańsk
MH Automatyka Gdańsk
|
- |
SMS PZHL
SMS PZHL
|
7:2
(2:1, 1:1, 4:0)
|
2016-11-13 18:00 |
Tempish Polonia
Tempish Polonia
|
- |
TatrySki Podhale
TatrySki Podhale
|
3:2
(2:0, 0:0, 1:2)
|
20 kolejka |
2016-11-09 18:00 |
GKS Tychy
GKS Tychy
|
- |
Nesta Mires Toruń
Nesta Mires Toruń
|
12:2
(3:1, 7:1, 2:0)
|
2016-11-18 18:00 |
JKH GKS
JKH GKS
|
- |
Tempish Polonia
Tempish Polonia
|
4:0
(1:0, 3:0, 0:0)
|
2016-11-18 18:00 |
TatrySki Podhale
TatrySki Podhale
|
- |
PGE Orlik Opole
PGE Orlik Opole
|
3:4
(1:1, 2:2, 0:1)
|
2016-11-18 19:00 |
SMS PZHL
SMS PZHL
|
- |
Tauron KH GKS
Tauron KH GKS
|
2:4
(1:0, 1:3, 0:1)
|
2016-11-18 20:30 |
Comarch Cracovia
Comarch Cracovia
|
- |
MH Automatyka Gdańsk
MH Automatyka Gdańsk
|
7:2
(2:2, 3:0, 2:0)
|
21 kolejka |
2016-11-20 15:00 |
Tauron KH GKS
Tauron KH GKS
|
- |
Comarch Cracovia
Comarch Cracovia
|
3:1
(1:0, 2:1, 0:0)
|
2016-11-20 17:00 |
Nesta Mires Toruń
Nesta Mires Toruń
|
- |
TatrySki Podhale
TatrySki Podhale
|
2:3
(2:0, 0:1, 0:2)
|
2016-11-20 17:00 |
PGE Orlik Opole
PGE Orlik Opole
|
- |
JKH GKS
JKH GKS
|
2:4
(1:1, 0:2, 1:1)
|
2016-11-20 18:00 |
Tempish Polonia
Tempish Polonia
|
- |
KS Unia
KS Unia
|
3:2
d.
(1:0, 1:1, 0:1, d. 1:0)
|
2016-11-23 18:30 |
MH Automatyka Gdańsk
MH Automatyka Gdańsk
|
- |
GKS Tychy
GKS Tychy
|
2:7
(1:3, 0:2, 1:2)
|
22 kolejka |
2016-11-25 18:00 |
GKS Tychy
GKS Tychy
|
- |
Tauron KH GKS
Tauron KH GKS
|
6:2
(4:2, 2:0, 0:0)
|
2016-11-25 18:00 |
TatrySki Podhale
TatrySki Podhale
|
- |
MH Automatyka Gdańsk
MH Automatyka Gdańsk
|
7:1
(1:0, 2:0, 4:1)
|
2016-11-25 18:00 |
JKH GKS
JKH GKS
|
- |
Nesta Mires Toruń
Nesta Mires Toruń
|
5:1
(2:0, 1:0, 2:1)
|
2016-11-25 18:00 |
KS Unia
KS Unia
|
- |
PGE Orlik Opole
PGE Orlik Opole
|
3:2
k.
(1:0, 0:2, 1:0, d. 0:0, k. 2:1)
|
2016-11-25 20:30 |
Comarch Cracovia
Comarch Cracovia
|
- |
SMS PZHL
SMS PZHL
|
13:0
(4:0, 4:0, 5:0)
|
III Runda – sezon zasadniczy (1-6) |
23 kolejka |
2016-11-27 17:00 |
GKS Tychy
GKS Tychy
|
- |
PGE Orlik Opole
PGE Orlik Opole
|
3:0
(1:0, 2:0, 0:0)
|
2016-11-27 17:15 |
TatrySki Podhale
TatrySki Podhale
|
- |
Tempish Polonia
Tempish Polonia
|
2:4
(1:0, 1:3, 0:1)
|
2016-11-27 18:30 |
Comarch Cracovia
Comarch Cracovia
|
- |
JKH GKS
JKH GKS
|
2:0
(0:0, 1:0, 1:0)
|
24 kolejka |
2016-12-02 18:00 |
JKH GKS
JKH GKS
|
- |
TatrySki Podhale
TatrySki Podhale
|
4:7
(2:3, 0:1, 2:3)
|
2016-12-02 18:30 |
GKS Tychy
GKS Tychy
|
- |
Comarch Cracovia
Comarch Cracovia
|
5:2
(2:1, 1:0, 2:1)
|
2016-12-02 18:30 |
PGE Orlik Opole
PGE Orlik Opole
|
- |
Tempish Polonia
Tempish Polonia
|
5:0
(3:0, 0:0, 2:0)
|
25 kolejka |
2016-12-04 18:00 |
TatrySki Podhale
TatrySki Podhale
|
- |
GKS Tychy
GKS Tychy
|
3:2
d.
(1:0, 0:2, 1:0, d. 1:0)
|
2016-12-04 18:00 |
Tempish Polonia
Tempish Polonia
|
- |
JKH GKS
JKH GKS
|
2:1
(0:0, 1:1, 1:0)
|
2016-12-04 18:30 |
Comarch Cracovia
Comarch Cracovia
|
- |
PGE Orlik Opole
PGE Orlik Opole
|
5:3
(1:2, 1:1, 3:0)
|
26 kolejka |
2016-12-06 18:00 |
GKS Tychy
GKS Tychy
|
- |
Tempish Polonia
Tempish Polonia
|
2:1
(0:0, 0:1, 2:0)
|
2016-12-06 18:30 |
Comarch Cracovia
Comarch Cracovia
|
- |
TatrySki Podhale
TatrySki Podhale
|
4:2
(1:1, 3:1, 0:0)
|
2016-12-06 18:30 |
PGE Orlik Opole
PGE Orlik Opole
|
- |
JKH GKS
JKH GKS
|
6:2
(2:0, 1:1, 3:1)
|
27 kolejka |
2016-12-09 18:00 |
JKH GKS
JKH GKS
|
- |
GKS Tychy
GKS Tychy
|
0:3
(0:0, 0:0, 0:3)
|
2016-12-09 18:00 |
Tempish Polonia
Tempish Polonia
|
- |
Comarch Cracovia
Comarch Cracovia
|
3:2
k.
(0:0, 0:1, 2:1, d. 0:0, k. 1:0)
|
2016-12-09 18:00 |
TatrySki Podhale
TatrySki Podhale
|
- |
PGE Orlik Opole
PGE Orlik Opole
|
4:3
(1:1, 1:1, 2:1)
|
III Runda – sezon zasadniczy (7-11) |
23 kolejka |
2016-11-27 17:00 |
Tauron KH GKS
Tauron KH GKS
|
- |
SMS PZHL
SMS PZHL
|
4:0
(1:0, 1:0, 2:0)
|
2016-11-27 17:00 |
Nesta Mires Toruń
Nesta Mires Toruń
|
- |
MH Automatyka Gdańsk
MH Automatyka Gdańsk
|
5:4
k.
(2:1, 1:0, 1:3, d. 0:0, k. 1:0)
|
24 kolejka |
2016-12-02 18:00 |
KS Unia
KS Unia
|
- |
Tauron KH GKS
Tauron KH GKS
|
3:1
(0:0, 2:0, 1:1)
|
2016-12-02 18:30 |
SMS PZHL
SMS PZHL
|
- |
Nesta Mires Toruń
Nesta Mires Toruń
|
4:5
d.
(2:2, 1:1, 1:1, d. 0:1)
|
25 kolejka |
2016-12-04 17:00 |
SMS PZHL
SMS PZHL
|
- |
MH Automatyka Gdańsk
MH Automatyka Gdańsk
|
1:7
(0:2, 1:1, 0:4)
|
2016-12-04 18:00 |
Nesta Mires Toruń
Nesta Mires Toruń
|
- |
KS Unia
KS Unia
|
5:6
(0:1, 2:3, 3:2)
|
26 kolejka |
2016-12-05 18:00 |
KS Unia
KS Unia
|
- |
MH Automatyka Gdańsk
MH Automatyka Gdańsk
|
5:1
(1:1, 2:0, 2:0)
|
2016-12-06 18:30 |
Tauron KH GKS
Tauron KH GKS
|
- |
Nesta Mires Toruń
Nesta Mires Toruń
|
2:3
d.
(0:1, 0:0, 2:1, d. 0:1)
|
27 kolejka |
2016-12-09 18:00 |
MH Automatyka Gdańsk
MH Automatyka Gdańsk
|
- |
Tauron KH GKS
Tauron KH GKS
|
3:5
(0:1, 1:2, 2:2)
|
2016-12-09 19:00 |
SMS PZHL
SMS PZHL
|
- |
KS Unia
KS Unia
|
2:13
(0:3, 0:4, 2:6)
|
IV runda - sezon zasadniczy (1-6) |
28 kolejka |
2016-12-20 18:00 |
Tempish Polonia
Tempish Polonia
|
- |
TatrySki Podhale
TatrySki Podhale
|
2:3
(0:1, 2:2, 0:0)
|
2016-12-20 18:00 |
JKH GKS
JKH GKS
|
- |
Comarch Cracovia
Comarch Cracovia
|
2:5
(0:2, 1:3, 1:0)
|
2016-12-20 18:30 |
PGE Orlik Opole
PGE Orlik Opole
|
- |
GKS Tychy
GKS Tychy
|
3:5
(1:2, 2:0, 0:3)
|
29 kolejka |
2016-12-22 18:00 |
Tempish Polonia
Tempish Polonia
|
- |
PGE Orlik Opole
PGE Orlik Opole
|
3:2
d.
(1:0, 1:2, 0:0, d. 1:0)
|
2016-12-22 18:00 |
TatrySki Podhale
TatrySki Podhale
|
- |
JKH GKS
JKH GKS
|
2:1
d.
(0:0, 1:0, 0:1, d. 1:0)
|
2016-12-22 18:30 |
Comarch Cracovia
Comarch Cracovia
|
- |
GKS Tychy
GKS Tychy
|
2:5
(0:1, 0:2, 2:2)
|
30 kolejka |
2017-01-03 18:00 |
GKS Tychy
GKS Tychy
|
- |
TatrySki Podhale
TatrySki Podhale
|
8:5
(1:2, 4:0, 3:3)
|
2017-01-03 18:30 |
JKH GKS
JKH GKS
|
- |
Tempish Polonia
Tempish Polonia
|
2:1
(1:0, 1:1, 0:0)
|
2017-01-03 18:30 |
PGE Orlik Opole
PGE Orlik Opole
|
- |
Comarch Cracovia
Comarch Cracovia
|
2:7
(1:3, 1:1, 0:3)
|
31 kolejka |
2017-01-06 16:00 |
TatrySki Podhale
TatrySki Podhale
|
- |
Comarch Cracovia
Comarch Cracovia
|
4:5
d.
(1:0, 2:3, 1:1, d. 0:1)
|
2017-01-06 18:00 |
Tempish Polonia
Tempish Polonia
|
- |
GKS Tychy
GKS Tychy
|
1:3
(1:0, 0:2, 0:1)
|
2017-01-06 18:00 |
JKH GKS
JKH GKS
|
- |
PGE Orlik Opole
PGE Orlik Opole
|
2:3
(0:1, 1:2, 1:0)
|
32 kolejka |
2017-01-08 17:00 |
GKS Tychy
GKS Tychy
|
- |
JKH GKS
JKH GKS
|
4:1
(2:0, 0:1, 2:0)
|
2017-01-08 17:00 |
PGE Orlik Opole
PGE Orlik Opole
|
- |
TatrySki Podhale
TatrySki Podhale
|
2:3
(1:1, 1:1, 0:1)
|
2017-01-08 18:30 |
Comarch Cracovia
Comarch Cracovia
|
- |
Tempish Polonia
Tempish Polonia
|
3:0
(2:0, 1:0, 0:0)
|
IV runda - sezon zasadniczy (7-11) |
28 kolejka |
2016-12-20 18:30 |
MH Automatyka Gdańsk
MH Automatyka Gdańsk
|
- |
Nesta Mires Toruń
Nesta Mires Toruń
|
7:6
(3:3, 3:2, 1:1)
|
2016-12-20 19:00 |
SMS PZHL
SMS PZHL
|
- |
Tauron KH GKS
Tauron KH GKS
|
0:7
(0:2, 0:1, 0:4)
|
29 kolejka |
2016-12-22 18:30 |
Tauron KH GKS
Tauron KH GKS
|
- |
KS Unia
KS Unia
|
1:2
(0:2, 1:0, 0:0)
|
2016-12-22 18:30 |
Nesta Mires Toruń
Nesta Mires Toruń
|
- |
SMS PZHL
SMS PZHL
|
12:2
(3:0, 4:0, 5:2)
|
30 kolejka |
2017-01-03 18:00 |
KS Unia
KS Unia
|
- |
Nesta Mires Toruń
Nesta Mires Toruń
|
5:2
(1:0, 2:0, 2:2)
|
2017-01-03 18:30 |
MH Automatyka Gdańsk
MH Automatyka Gdańsk
|
- |
SMS PZHL
SMS PZHL
|
10:0
(5:0, 3:0, 2:0)
|
31 kolejka |
2017-01-06 17:00 |
Nesta Mires Toruń
Nesta Mires Toruń
|
- |
Tauron KH GKS
Tauron KH GKS
|
6:5
d.
(1:1, 2:2, 2:2, d. 1:0)
|
2017-01-06 18:30 |
MH Automatyka Gdańsk
MH Automatyka Gdańsk
|
- |
KS Unia
KS Unia
|
0:1
(0:0, 0:0, 0:1)
|
32 kolejka |
2017-01-08 17:00 |
KS Unia
KS Unia
|
- |
SMS PZHL
SMS PZHL
|
8:2
(3:0, 3:1, 2:1)
|
2017-01-10 18:30 |
Tauron KH GKS
Tauron KH GKS
|
- |
MH Automatyka Gdańsk
MH Automatyka Gdańsk
|
4:3
(1:1, 1:0, 2:2)
|
V runda - sezon zasadniczy (1-6) |
33 kolejka |
2017-01-13 18:00 |
TatrySki Podhale
TatrySki Podhale
|
- |
Tempish Polonia
Tempish Polonia
|
5:3
(1:1, 2:1, 2:1)
|
2017-01-13 18:30 |
Comarch Cracovia
Comarch Cracovia
|
- |
JKH GKS
JKH GKS
|
10:3
(2:0, 4:2, 4:1)
|
2017-01-13 19:30 |
GKS Tychy
GKS Tychy
|
- |
PGE Orlik Opole
PGE Orlik Opole
|
4:3
d.
(1:1, 2:0, 0:2, d. 1:0)
|
34 kolejka |
2017-01-15 17:00 |
PGE Orlik Opole
PGE Orlik Opole
|
- |
Tempish Polonia
Tempish Polonia
|
3:2
(0:1, 2:0, 1:1)
|
2017-01-15 17:00 |
GKS Tychy
GKS Tychy
|
- |
Comarch Cracovia
Comarch Cracovia
|
3:5
(2:1, 0:0, 1:4)
|
2017-01-15 18:00 |
JKH GKS
JKH GKS
|
- |
TatrySki Podhale
TatrySki Podhale
|
2:5
(0:2, 2:0, 0:3)
|
35 kolejka |
2017-01-20 18:00 |
Tempish Polonia
Tempish Polonia
|
- |
JKH GKS
JKH GKS
|
3:4
k.
(2:0, 1:1, 0:2, d. 0:0, k. 0:1)
|
2017-01-20 18:30 |
Comarch Cracovia
Comarch Cracovia
|
- |
PGE Orlik Opole
PGE Orlik Opole
|
3:0
(0:0, 1:0, 2:0)
|
2017-01-20 19:30 |
TatrySki Podhale
TatrySki Podhale
|
- |
GKS Tychy
GKS Tychy
|
2:1
(0:0, 1:0, 1:1)
|
36 kolejka |
2017-01-22 17:00 |
GKS Tychy
GKS Tychy
|
- |
Tempish Polonia
Tempish Polonia
|
3:4
d.
(1:0, 0:2, 2:1, d. 0:1)
|
2017-01-22 17:00 |
PGE Orlik Opole
PGE Orlik Opole
|
- |
JKH GKS
JKH GKS
|
3:2
(1:0, 1:1, 1:1)
|
2017-01-22 18:30 |
Comarch Cracovia
Comarch Cracovia
|
- |
TatrySki Podhale
TatrySki Podhale
|
4:1
(1:1, 1:0, 2:0)
|
37 kolejka |
2017-01-27 18:00 |
JKH GKS
JKH GKS
|
- |
GKS Tychy
GKS Tychy
|
2:1
(0:0, 0:1, 2:0)
|
2017-01-27 18:00 |
Tempish Polonia
Tempish Polonia
|
- |
Comarch Cracovia
Comarch Cracovia
|
2:4
(0:0, 1:1, 1:3)
|
2017-01-27 18:00 |
TatrySki Podhale
TatrySki Podhale
|
- |
PGE Orlik Opole
PGE Orlik Opole
|
0:3
(0:0, 0:1, 0:2)
|
V runda - sezon zasadniczy (7-11) |
33 kolejka |
2017-01-13 18:30 |
MH Automatyka Gdańsk
MH Automatyka Gdańsk
|
- |
Nesta Mires Toruń
Nesta Mires Toruń
|
8:1
(4:0, 1:0, 3:1)
|
2017-01-13 18:30 |
Tauron KH GKS
Tauron KH GKS
|
- |
SMS PZHL
SMS PZHL
|
6:1
(2:1, 1:0, 3:0)
|
34 kolejka |
2017-01-15 14:00 |
SMS PZHL
SMS PZHL
|
- |
Nesta Mires Toruń
Nesta Mires Toruń
|
0:12
(0:5, 0:3, 0:4)
|
2017-01-15 17:00 |
KS Unia
KS Unia
|
- |
Tauron KH GKS
Tauron KH GKS
|
2:4
(0:1, 2:1, 0:2)
|
35 kolejka |
2017-01-20 18:30 |
Nesta Mires Toruń
Nesta Mires Toruń
|
- |
KS Unia
KS Unia
|
3:1
(0:1, 2:0, 1:0)
|
2017-01-21 20:00 |
SMS PZHL
SMS PZHL
|
- |
MH Automatyka Gdańsk
MH Automatyka Gdańsk
|
0:11
(0:3, 0:3, 0:5)
|
36 kolejka |
2017-01-22 17:00 |
KS Unia
KS Unia
|
- |
MH Automatyka Gdańsk
MH Automatyka Gdańsk
|
3:2
(0:0, 1:1, 2:1)
|
2017-01-22 17:00 |
Tauron KH GKS
Tauron KH GKS
|
- |
Nesta Mires Toruń
Nesta Mires Toruń
|
3:4
k.
(1:0, 2:1, 0:2, d. 0:0, k. 1:2)
|
37 kolejka |
2017-01-27 18:30 |
MH Automatyka Gdańsk
MH Automatyka Gdańsk
|
- |
Tauron KH GKS
Tauron KH GKS
|
2:3
(1:2, 1:1, 0:0)
|
2017-01-27 19:00 |
SMS PZHL
SMS PZHL
|
- |
KS Unia
KS Unia
|
2:10
(0:2, 1:4, 1:4)
|
VI runda - sezon zasadniczy (1-6) |
38 kolejka |
2017-01-29 17:00 |
PGE Orlik Opole
PGE Orlik Opole
|
- |
GKS Tychy
GKS Tychy
|
1:4
(0:1, 0:2, 1:1)
|
2017-01-29 18:00 |
JKH GKS
JKH GKS
|
- |
Comarch Cracovia
Comarch Cracovia
|
6:1
(4:1, 1:0, 1:0)
|
2017-01-29 18:00 |
Tempish Polonia
Tempish Polonia
|
- |
TatrySki Podhale
TatrySki Podhale
|
7:3
(3:1, 2:1, 2:1)
|
39 kolejka |
2017-02-03 18:00 |
TatrySki Podhale
TatrySki Podhale
|
- |
JKH GKS
JKH GKS
|
7:6
k.
(2:1, 2:2, 2:3, d. 0:0, k. 2:1)
|
2017-02-03 18:00 |
Tempish Polonia
Tempish Polonia
|
- |
PGE Orlik Opole
PGE Orlik Opole
|
2:1
d.
(0:0, 0:1, 1:0, d. 1:0)
|
2017-02-03 20:15 |
Comarch Cracovia
Comarch Cracovia
|
- |
GKS Tychy
GKS Tychy
|
1:4
(1:1, 0:1, 0:2)
|
40 kolejka |
2017-02-05 17:00 |
GKS Tychy
GKS Tychy
|
- |
TatrySki Podhale
TatrySki Podhale
|
4:3
(3:0, 0:2, 1:1)
|
2017-02-05 17:00 |
PGE Orlik Opole
PGE Orlik Opole
|
- |
Comarch Cracovia
Comarch Cracovia
|
4:3
k.
(2:3, 1:0, 0:0, d. 0:0, k. 2:1)
|
2017-02-05 18:00 |
JKH GKS
JKH GKS
|
- |
Tempish Polonia
Tempish Polonia
|
1:3
(1:0, 0:1, 0:2)
|
41 kolejka |
2017-02-15 18:00 |
JKH GKS
JKH GKS
|
- |
PGE Orlik Opole
PGE Orlik Opole
|
4:3
k.
(1:0, 1:2, 1:1, d. 0:0, k. 1:0)
|
2017-02-15 18:00 |
TatrySki Podhale
TatrySki Podhale
|
- |
Comarch Cracovia
Comarch Cracovia
|
3:5
(2:2, 0:1, 1:2)
|
2017-02-15 18:00 |
Tempish Polonia
Tempish Polonia
|
- |
GKS Tychy
GKS Tychy
|
4:0
(0:0, 2:0, 2:0)
|
42 kolejka |
2017-02-17 18:30 |
Comarch Cracovia
Comarch Cracovia
|
- |
Tempish Polonia
Tempish Polonia
|
1:4
(1:1, 0:2, 0:1)
|
2017-02-17 18:30 |
GKS Tychy
GKS Tychy
|
- |
JKH GKS
JKH GKS
|
6:1
(3:1, 2:0, 1:0)
|
2017-02-17 18:30 |
PGE Orlik Opole
PGE Orlik Opole
|
- |
TatrySki Podhale
TatrySki Podhale
|
1:0
(0:0, 0:0, 1:0)
|
VI runda - sezon zasadniczy (7-11) |
38 kolejka |
2017-01-31 18:30 |
Nesta Mires Toruń
Nesta Mires Toruń
|
- |
MH Automatyka Gdańsk
MH Automatyka Gdańsk
|
7:1
(2:0, 2:0, 3:1)
|
2017-01-31 19:00 |
SMS PZHL
SMS PZHL
|
- |
Tauron KH GKS
Tauron KH GKS
|
3:6
(2:3, 1:2, 0:1)
|
39 kolejka |
2017-02-03 16:00 |
Tauron KH GKS
Tauron KH GKS
|
- |
KS Unia
KS Unia
|
3:4
k.
(1:2, 1:0, 1:1, d. 0:0, k. 0:2)
|
2017-02-03 18:30 |
Nesta Mires Toruń
Nesta Mires Toruń
|
- |
SMS PZHL
SMS PZHL
|
12:2
(3:1, 8:1, 1:0)
|
40 kolejka |
2017-02-02 18:30 |
MH Automatyka Gdańsk
MH Automatyka Gdańsk
|
- |
SMS PZHL
SMS PZHL
|
5:2
(1:2, 1:0, 3:0)
|
2017-02-05 17:00 |
KS Unia
KS Unia
|
- |
Nesta Mires Toruń
Nesta Mires Toruń
|
7:2
(3:2, 2:0, 2:0)
|
41 kolejka |
2017-02-15 18:30 |
Nesta Mires Toruń
Nesta Mires Toruń
|
- |
Tauron KH GKS
Tauron KH GKS
|
5:2
(3:1, 0:1, 2:0)
|
2017-02-15 18:30 |
MH Automatyka Gdańsk
MH Automatyka Gdańsk
|
- |
KS Unia
KS Unia
|
8:4
(3:3, 3:1, 2:0)
|
42 kolejka |
2017-02-17 18:00 |
KS Unia
KS Unia
|
- |
SMS PZHL
SMS PZHL
|
8:0
(2:0, 3:0, 3:0)
|
2017-02-17 18:30 |
Tauron KH GKS
Tauron KH GKS
|
- |
MH Automatyka Gdańsk
MH Automatyka Gdańsk
|
3:0
(0:0, 0:0, 3:0)
|